• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Bože,to bude určitě chlap.Ženský jsou taky kopyta,ale mají alespoň snahu něco vyzkoušet. :sweat_smile: To tě lituju,s něčím takovým spolupracovat. :confounded:
25. čer 2007 ve 12:27  • Odpověz
Dudus, je to chlap a navic Francouz, ale zatim jeho pozadavky zvladam :slight_smile:, jen mi nekdy vadi ten stres, ze on to potrebuje hned a ja mam ted rozdelanou nejakou praci, ktera rovnez specha a pak se k nemu priritim a jen mu strcim kabel do zastrcky :slight_smile:, coz muze udelat i sam :wink:
25. čer 2007 ve 12:49  • Odpověz
autor
olii a slo by nejdiv se ho zeptat zda neni problem v necem takovem? Aniz bys tam musela hned letet?
25. čer 2007 ve 12:58  • Odpověz
ahoj tak jsem tu.Nejdriv moooc gratuluji milusce,doufam ze to neni jen plany poplach a bude tu dalsi tehulka.Moc preju.uz to vi manzilek?
Ja uz byla rano u dr.ale MM pracoval tak jsem ho nemohla rusit.Ja amm vse v poradku,prohlidla me ,rekla ze tam je takovy naruzovely vytok,tak me udala jeste vnitrni ultarzvuk a tekla ,ze ok,z eotevrena nejsem,ze se ani nekdo neco utrhlo:slight_smile:)kdyby neco tak mam prijit driv.Objednala me zase za mesic do poradny a na vetsi ultraz.ale pak rekla,at radsi prijdu za 14 dni jen s moci a tlak.Mel ajsem vysoky,tak aby me pry mela po kontrolou,tak snad to bude dobry.Jo a za mesic jsem pribrala jen kolo,tak to je super,ja se bala a ono jen tak malo,na to jak mi vyskocilo brisko.
e
25. čer 2007 ve 13:21  • Odpověz
autor
zdeni tak jsou dobre zpravy to je prima :slight_smile: ja jsem uz ted pribrala 2.5 kg :zipper_mouth:
taky se tesim az budou dalsi zpravy od Milusky :dizzy_face:
25. čer 2007 ve 13:36  • Odpověz
Zdeni gratuluji,že je vše v pořádku-to je moc dobře
Dludli ty se drž a hned se nám ozvi-čekáme :wink:
Za chvilku to tu bude samá těhulka,snad se taky brzo přidám. :confounded:
Holky já vám tak závidím.Já si teď sem tam půjčím malého od sousedky,má sice skoro rok,ale je hodný a pořád se směje.Jmenuje se stejně jako můj syn -Tomášek,jen je tam rozdíl 12 let :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2007 ve 13:43  • Odpověz
urcite se pridas ,neboj,na kazdyho dojde:slight_smile:
25. čer 2007 ve 13:44  • Odpověz
autor
ja myslim ze bychom mohli udelat rozpis po mesici :slight_smile: gabou na leden, ja na unor, ted to vypada ze Milu na brezen, nebo ze by jeste stihla konec unora? Prestupni rok? No a kdo se hlasi dal? :grinning: :grinning: :grinning:

Myslim ze se to vsem driv nebo pozdeji povede, proste musi

Holky jdu do sprchy a pak pomalu vyrazim. Dam pak hned jak budu doma vedet.
25. čer 2007 ve 13:48  • Odpověz
ja za chvili jedu s tchyni dat oockovat kralici:slight_smile:)a jeste udelam sekanou na zitra.maso jsme vytahla,tak rozmrza,tak ji za chvili pujdu uhnacat:slight_smile:)
25. čer 2007 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Tak jsem tady po víkendu :grinning: v sobotu jsme se byli podívat na tý svatbě(docela jsme se nasmáli a taky pěkně zmokli,cesta z plzně do přeštic trvá maxiálně 1/4 hodiny a my jí jeli 3/4 hodiny,davík si popletl cestu a tak jsme bloudili :grinning: ,ale svatbu jsme stihli akorát)

zdeni a zuzko,koukejte se opatrovat a nic nedělat,jste hrozný jedna by nejradši lítala po táborech a druhá lítá s králikama :wink: :wink: :wink:

oli šefa bych asi praštila pádlem po hlavě :wink:

dudus já jsem si včera půjčila synovce aspoň na chvilku jsem se s ním muckovala a hrála si

:grinning: MILUŠKO MOOOOOOOOOOOOC GRATULUJI A DRŽÍM PALCE AŤ JSTE V POŘÁDKU :grinning:

megy se nehlásí co s ní je a jak pokračuje snaženíčko

no já čekám co se bude dít,menstruace zatím nikde,ani náznaky,tak nevím :frowning2:
25. čer 2007 v 16:38  • Odpověz
autor
tak jsem tu a nic moc, opet :frowning2: pan Dr byl moc mily, opravdu prijemny chlapik, asi na me videl jak jsem nervozni, no a ortel nejasny. Rekl mi ze podle ms jsem 7+3 ale podle UTZ je to o dost min, 5 max 6 tyden, srdicko nemame :frowning2: :confounded: :cry: ale nemohl rict zda je to proto ze se to vyviji spatne nebo zda je to proto ze je na srdicko brzy. Takze na UTZ jdu znovu pristi tyden v pondeli a tam teprve mi bude moct rict zda je to OK a nebo se to nepovedlo :frowning2: takze tyden cekani no des.

K moji Dr jdu ve ctvrtek. Ja uz jsme si poplakala a Martin je ztoho taky spatnej, oba jsme cekali dobry zpravy tak jsme z toho zaskoceny, ze vlastne zase nic nevime :frowning2:
25. čer 2007 v 17:01  • Odpověz
Ahoooooooj holky moje!!!

Nejdřív: Miluško: GRATULUJU!!! STRAŠNĚ MOC MOC MOC!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak jsem byla dneska u dr. na prohlídce a nechal mě ještě doma (třikrát hurá :grinning: ) "kulička" je na fotečce, za chvíli ji dám i do albíka..ale zatím se ještě zregenerovávám po cestě..jsem totál vyfluslá :sweat_smile: Dr. mi posunul (zase) termín porodu na 10.ledna :dizzy_face: "kulička" na ultrazvuku byla čilá, odrážela se nožičkama a dělala přemety :grinning: :dizzy_face: má prej všechno, jak má být :dizzy_face: jo a měří už 4,5cm :wink: 23.7. jdu na další kontrolu a 31.7. na tripletesty..
holky moje, jsem šťastná..moc :dizzy_face: výsledky krve byly v pořádku, dokonce jsem se konečně dověděla mou krevní skupinu (A+) :wink: Dr. mi dělal nějaké stěry a podle ultrazvuku se cysta úplně ztratila :slight_smile: jenom se mu nelíbí jakýsi vřídek, co tam mám :frowning2: a mám i větší výtok než obvykle..prej si mám dělat výplachy od Tantum Rosa (Rosalgin), kdyby se to nelepšilo, tak mi příště napíše nějaké léky..
Dr. říkal, ať jedu někam na dovolenou :sunglasses: prej klíďo k moři..tak o tom s MM fakt uvažujeme..možná v tom srpnu..ale to by mě dr. musel příště zrušit neschopenku, tak ještě uvidíme, co bude..

Jinak celý víkend jsem neměla čas sem skočit..pořád nějaké slavení..taky podle toho MM vypadal :confounded: dokonce jsem se na něho chtěla i pořádně zlobit, ale když jsem za ním přišla od dr. do práce celá rozjařená z UTZ, tak se nedalo na něj zlobit :sweat_smile: ikdyž by si zasloužil :grinning: Tak jsem zvědavá, jak bude dneska žehlit, až přijde z práce domů :wink:
25. čer 2007 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz
Dludli, jejda..neboj..to jsi určitě otěhotněla později..jako já :wink: určitě to tak bude..si myslím :wink: koukej se fakt šetřit..nic nepřeháněj a neboj..bizonek bude bojovat!! Tak budeme ti tu všechny držet pěstičky :dizzy_face:
25. čer 2007 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz
ahoj gábi,tak ty jsi byla dneska taky u doktora :grinning: je dobře že odpočíváš jen se drž a na MM se nezlob :wink:
25. čer 2007 v 17:13  • Odpověz
zuzko a řekla jsi tomu doktoru,že ti doktorka nasadila prášky a že je nebereš????
25. čer 2007 v 17:14  • Odpověz
Madlenko..no jo..ale on by si zasloužil..když je opilý, tak se chová opravdu jako d.bil :angry: a já se pak nervuju :cry: no, ale dneska nás čeká vážný rozhovor..že to takhle dál jako už nejde..aby chodil každý víkend na pivko a vracel se ve 4 ráno totál našrot :angry:

A jak to teda vypadá s tou tvojí tetkou (MS)?? Kdy ji ne/čekáš??
25. čer 2007 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz
tak čekám jí každým dnem,poslední začala 30.5.,tak čekám :wink:

tak to by teda pár na zadek zasloužil,když je to každý víkend :angry:

včera jsem se nacpala borůvkama,jsou výborný :grinning:
25. čer 2007 v 17:26  • Odpověz
autor
no taky jsme si riklali ze je to mimco po nas pekne lenivy i na to aby melo srdicko :sweat_smile:
na prasky jsem se ptala mam dojem ze pochopil ze je zatim neberu, i kdyz jsem mu to primo nerekla a rekl ze by je bral, takze sem si uz zobla. Ted totiz mam tak nejak duvod, predtim nebylo nic jasne. Ted tedy taky neni nic jasne, ale ted uz to ma logiku.
Dr mi rekl ze to je 50 na 50 tak musim az do pondeli vydrzet :frowning2:
25. čer 2007 v 17:32  • Odpověz
zuzko,myslím,že logiku ty prášky měly :wink: asi věděla proč ti je písá :wink:

já jsem doma sama :frowning2: , MM tento týden bude celý trávit v práci :angry: ,tak se zase uvidíme jen v pelíšku :grinning:
25. čer 2007 v 17:36  • Odpověz
autor
madli kdyz to prave tak nevypadalo. Krome toho ze me vysetrila neudela nic na zaklade ceho by mohla soudit kde je chyba a co je treba k tomu ji napravit. Ale to je jedno. Pro me to bylo takle dobre, ted uz to budu papkat a za tyden uvidime (toho se nedockam :frowning2: ) asi si tu se mnou tenhle tyden uzijete :sweat_smile:
25. čer 2007 v 17:40  • Odpověz
autor
gabou krasny obrazek z UTZ, zavidim :frowning2:

napsal mi do zpravy deloha v RVF coz jsem zjistila co je a nema z toho radost, to znamena ze delohu nemam naklonenou dopredu, ale dozadu k tlust. strevu a pateri :frowning2:
25. čer 2007 v 17:52  • Odpověz
jejda, Zuzi..tu dělohu vůbec nechápu :confused: co to jako znamená?? :astonished: A neboj..jsme tu s tebou :wink: Já jsem se na srdíčko ani neptala..ale myslím, že dr. mi říkal tak v tom 9. týdnu, že bije..dřív ještě nebilo :pensive: tak nezoufej..mysli pozitivně :dizzy_face:
25. čer 2007 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
Madli, tak třeba tetka jedna ošklivá nedorazí :dizzy_face: jéé..to by bylo super..
25. čer 2007 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
zuzko už nic neříkám :wink:

gábi pěkný obrázek :grinning: kuličce to tam pěkně sluší :grinning:
25. čer 2007 v 18:02  • Odpověz
gábi bylo by to super,ale čekám a nechci nic zakřiknout a zase to ořvat,je to na nervy všude samý těhulky a kočárky a já se jen dívám :frowning2: :cry: :frowning2:
25. čer 2007 v 18:09  • Odpověz
Madli: jj, to ti věřím :frowning2: ale nesmutni..jsme s tebou a myslíme na tebe..aby ta tetice jedna škaredá nedorazila :wink: a ty si se mohla s námi hezky radovat :dizzy_face:

no nic, tak za chvíli by se měl MM vrátit z práce, tak doufám, že bude házet psí očka, za to, jak se choval :grinning: Takže papa*zítra..
25. čer 2007 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
gabčo díky za podporu :slight_smile: jsi hodná :slight_smile:
mužíčka pěkně potrestej :grinning: a ještě napísej jak to dopadlo
25. čer 2007 v 18:43  • Odpověz
autor
madli :slight_smile:

gabou ja taky nevedela ale uz ted vim, ale neumim to nejak kratce a vystizne popsat tak kdyz te to bude zajimat tak tady uplne dole http://www.hanakova-gynekologie.wz.cz/6_19.html
25. čer 2007 v 19:09  • Odpověz
tak se nám tady přehnala pěkná bouřka,že jsem musela i počítač vypnout,jak to blikalo s elektrikou :frowning2: no a teď je už po dešti a dělá se jasno :grinning:

volala jsem s mamkou a ta mi to položila,že se to žene k nám na ves a tak běžela zavřít foliovník :frowning2:

jak je u vás holky???
25. čer 2007 v 19:10  • Odpověz
autor
tady je pekne, meli jsme tu blaznive v sobotu, to se trikrat prihnal najednou slejvak, cerna obloha bourka, vyradilo se to za pul hodky a pak bylo nahle jasno. Za hodku nebo kdy to same znova, jednu minutu sviti slunicko a v dalsi zase slejvak vitr a takle trikrat.

Holky patrala jsme ted jak to s tim mimi je. Merila jsme si bazalni teplotu takze mam prehled, navic jsem byla v inkriminovanou dobu ovulace pryc. Takze mohla jsem otehotnet 14.5 z cehoz jsem vychazela, protoze druha varianta je silne nepravdepodobna. Ale jelikoz tehu (alespon prozatim)jsem tak jsem musela otehotnet az 26.5 (mezitim jsem byla pryc) a to by to vysvetlovalo. Je to az asi 23 den cyklu. tt se pocitaji od prvniho dne posledni MS, a pokud jsem otehotnela až toho 26. tak pak je to baj voko o 3 týdny mín, tedy jsem prave na tom 5 tt ktery mi dnes rekl Dr na UTZ, tudiz srdicko jeste byt nemohlo protoze jsme malinky a otehotnela jsem teprve tyden pred MS :slight_smile: no takze jsem si to pekne vysvetlila :grinning: Mohla jsem to tomu Dr rict a mozn aby mo to mohl rict hned. Jenze me to ennapadlo. Mate to taky? Vsechny otazky vas napadnou hned? Me tedy az pak. Budu si muset delat pred navstevou Dr nejakou pripravu :grinning:
25. čer 2007 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.