• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Holky, diky za gratulace.

Dludli nesmutni, urcite tobude vsechno v poradku :slight_smile: .
Gabi, krasna fotecka kulicky.

Ja se jeste na gyndu nechystam, pockam jeste tak tyden,dva a pak se uvidi.
Jinak mam zanet ucha, takze jsem v postylce a fnukam si tu sama pro sebe, manza je na sluzebce.
25. čer 2007 ve 21:29  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tady zase po dlouhé době a trvalo mi asi hodinu než jsem to tady všechno přelouskala. Měli jsme tady taky takové přeháněky a bouřky a když jsem měla konečně chvilinku volna tak nám nešel net, páč při bouřce nám odešel modem, ale už je to OK a tak vám musím napísat.

Miluško móóóócka gratuluju ke druhé čárečce a budu držet pěstičky aby ti to potvrdila i doktorka :slight_smile: :slight_smile:
Je to suprové, že vám to vychází měsíc co měsíc jedna těhulinka :slight_smile: .

Madlenko tobě držím palečky aby vám to taky už vyšlo a ty ses nemusela jenom koukat kolem na ty těhulky a miminka, ale aby sis těhulkování taky užívala :slight_smile: .

Gábi, máte mocka krásnou kuličku, je to šikulka a jsem ráda, že jste v pořádku. Jen tak dále. Už máte nějakou představu o jménech??

Zdeničko, taky si myslím, že bys to neměla tak přehánět, přeci jenom být celý den na nohách a slavit až do noci to přeci jenom člověka utahá a malý se hned upomíná :slight_smile: . Jinak krásně jsi popsala jak tě maličké kope a jak jste z toho mocka rádi. Já mám spolužačku a tá má taky termín v září, kterého to přesně máte?

Zuzko, věřím, že tě to musí mrzet, že teď nemůžeš udělat plno věcí na kterých ti záleží, ale vždycky si vzpomeň na toho malého bizonka co nosíš v sobě a hned ti bude jasné, že ten malý za to stojí :slight_smile: . Držím ti palečky aby na příštím UTZ bylo už vše v pořádku a ať se ti dobře odpočívá na vašem novém gaučíku :wink: :slight_smile: .

Olii v práci to musí být opravdu docela na mašli v některých situacích jak to tak popisuješ, já mám před sebou jednu novou slečnu, no už je u nás půl roku a děsně mě rozčiluje. Jak jí pošlu tabulku v excelu, každý měsíc jí má použít jenom jednou a má do ní vypsat doklady atd.. a poslat mailem. Pokaždé mi příjde jiná tabulka, jinak barevná, jinak ohraničená, vůbec nevypadá jako tabulka a ještě tam vypisuje nějaké blbosti, tak to pořád opravuju a děsně se diví když jí ukážu co všechno tam má blbě a co jí chybí atd.. vůbec neumí pracovat s Wordem ani Excelem, nechápu i dítě ve škole by mi ty doklady uměli vypsat :frowning2: , ale co nadělám. Další típek má nos nahoru a je děsně arogantní, že bych ho nejraději někdy nakopala do toho jeho narcisového zadku, další je zase makový a oblíbení mojí dva kluci co mám v práci mi odcházejí, jsou u nás jenom do července, tak nevím co tam bez nich budu dělat :frowning2: . No asi se vrhnu na jazyky a půjdu pryč.

No Megy už tady pěkně dlouho nebyla, no snad se jim to už tento měsíc taky podařilo. Snad už nám co nevidět napíše.
25. čer 2007 ve 21:30  • Odpověz
Jinak Dudus, já a Olli ještě nejsme snažilky, to nejspíš příjde na řadu na podzim, teď se tady sbíráme zkušenosti a učíme se jak na to snažílkování :grinning: :grinning:
25. čer 2007 ve 21:32  • Odpověz
milusko,kde jsi přišla k zánětu ucha???kde jsi nám holka lítala???

kyti mě taky trvá vždycky po víkendu hroznou dobu než to všechno přelouskam a pak když začnu odepisovat tak už vím zase prd co jste psaly :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2007 ve 21:38  • Odpověz
Musím vám holky napsat, že jsem teď mocka šťastná, s MM máme nádherné období, mocka si spolu rozumíme, užíváme si, jezdíme na výlety a dokonce se hezky bavíme i o mimískovi. Dokonce mě mile překvapil, říkal, že když se nám to na podzim podaří, tak že se bude o nás starat a že nebude jako náš kamarád, který všechno nechává na manželce. Moc mě tim potěšil a jak jsem si vzpoměla jak krásně se choval na dovolené k malému Kubíčkovi, tak si říkám, že z něj bude jednou mocka dobrý otec :slight_smile: .
25. čer 2007 ve 21:40  • Odpověz
Jsem mocka šťastná a přeju vám abyste byly taky tak šťastné a užívaly si každého dnes co nejvíce to jde. Mějte se mocka krásně, hezounký večer a krásný zítřejší den :slight_smile:
25. čer 2007 ve 21:42  • Odpověz
jj, madlenko, jsme na tom stejně :grinning:
25. čer 2007 ve 21:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

kytinko to jsou všechno smajlíčky pro tebe
25. čer 2007 ve 21:45  • Odpověz
a jak se máš ty Madlenko?? Jsi sama doma?? Já jo, manžílek jel v osm do práce a tak dnes spinkám samotinka :unamused: , asi si za chvíli půjdu číst do postýlky, ráno vstávám o půl páté :frowning2:
25. čer 2007 ve 21:46  • Odpověz
jéééé děkujííí ty jsou nádherné, já se teď u toho monitoru culím jako ti smajlíci cos mi poslala, kdyby mě někdo natočil tak se mi smějí ještě měsíc poté, že vypadám jak nějaký úchyl :grinning: :grinning: .

A ty jsou pro tebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a přejou ti hezký večer.
25. čer 2007 ve 21:48  • Odpověz
no to louskání mi občas dělá problémy,hlavně když je doma i manža a pořád mi do toho remcá a nebo mi pustí k pc až večer :wink:

právě volal,že dorazí až tak za hodku z práce a tak si tady sedim a koukám na tv a mlátim tady do pc :grinning:
25. čer 2007 ve 21:48  • Odpověz
DĚKUJI :wink:

já ráno vstávám v půl šestý :frowning2: taky bych měla jít spát,ale chci počkat na MM :grinning:
25. čer 2007 ve 21:51  • Odpověz
no my zase na netu nechceme být když jsme spolu, to děláme plno další jiných věcí a tak to louskám jen tak po kouskách když se třeba koupe nebo když jsem sama doma :grinning:
25. čer 2007 ve 21:51  • Odpověz
ty se aspoň dočkáš, to já bych čekala do zítřka :grinning: :grinning:
25. čer 2007 ve 21:52  • Odpověz
neláká tě vyzkoušet si těhu testík?
25. čer 2007 ve 21:53  • Odpověz
já jsem teď u ústních závěrečných zkoušek a tak musím vstávat dřív :frowning2: no dneska jsem si ráno oblíkla kalhotový kostým,páč pršelo jako k...a :angry: no a když jsem jela odpo domu,tak byl přák a já byla zpocená úplně všude a večer zase pršelo,už toho mám tak akorát dost :wink: vůbec nevím co zítra na sebe
25. čer 2007 ve 21:56  • Odpověz
jo láká mi ho zkusit,ale nechci být zklamaná už teď :frowning2: ,tak chci ještě vydržet :slight_smile: protože co kdyby :grinning:

já se dočkam to jo,hlavně už se tešim až se přitulim do MM náruče :grinning:
25. čer 2007 ve 21:59  • Odpověz
Tak to máš pravdu, mě by to taky lákalo. Souhlasím s tebou, taky bych si to oddalovala co nejvíce abych nebyla hned zklamaná co kdyby to nevyšlo. Já si teď většinou dělám testíky spíše pro to abych si byla jistá, že těhu ještě nejsem. Ještě se nesnažíme, ale taky se nijak nechráníme a já mám problémy s MS protože je nedostávám, tak abych si nedělala plané naděje (to by mě mrzelo taky) tak to si ho hned udělám a pak na ně čekám. Doufám, že na podzim už to budu mít všechno v pořádku a testíky už budu dělat jenom abych uviděla tu druhou čárku :slight_smile: .
25. čer 2007 ve 22:04  • Odpověz
No s tím počasím, je to pěkně na houby, já si ráno taky oblékla kalhoty, protože bylo chladněji a odpoledne jsem se smažila jako hranolka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Musím se mrknout, jak vlasně zítra má být abych si zase nesmažila :grinning:
25. čer 2007 ve 22:06  • Odpověz
Nic Madlenko, ty pilně čekej na mužíčka, užijte si večera a dobrou noc, já se jdu přitulit k MM peřince a jdu taky byncat.
Tak papaček a někdy zase shledáček a držím pěstičky všem, mockáááá.
25. čer 2007 ve 22:07  • Odpověz
no já jsem to právě taky dostávala hrozně blbě,tak třeba na konci prosince a pak až někdy začátkem dubna :angry: no a doktor mi nechal udělat hrom.profil,vyš.štit.žlázy a přišel na to,že nedochází k ovulaci no a to se můžeme snažit jak budeme chtít a těhu by jsme nikdy nebyli :angry: ,tak mi nasadil prášky a snad se zadaří :grinning:

co ty už jsi byla u dr a pověděla mu to???
25. čer 2007 ve 22:09  • Odpověz
dobrou noc a sladké sny :grinning:

ps:venku zase prší :frowning2:
25. čer 2007 ve 22:27  • Odpověz
Dobré ránko všem,
teda jestli se to dá takhle napsat.Venku lije,kluci mají dnes den v přírodě-hm,to se asi nebude konat. :confounded: Zase budou ve třídě zavření,ale už jen několik dní a hurá prázdniny.Hurá pro ně,horor pro nás rodiče. :sweat_smile: :sweat_smile: Náš Jakub měl včera 8 let,přijela babička s dědou,rodiče od bývalého přítele.Jsou moc hodní a když se taťka nestará,tak oni fakt jo.Každý rok si ho berou na dovolenou.Dostal od nich koš se stojanem na basket.Všechno kovové,tak nám to dlouho vydrží.Hned jsme to složili a s babičkou si i zahráli.Chlapy jen hleděli. :grinning: :grinning: :grinning: Byla to sranda a já se odreagovala. :dizzy_face:
Kyti promiň,že jsem z tebe udělala snažilku,ale podzim je fakt za rohem,léto uteče a budeš taky v klubu. :sweat_smile: :sweat_smile:
madlenko-přeju ti stejně jako Kytinka,aby tetka nedojela.Můj MM ji taky posílá každý měsíc zpátky,ale ona neposlouchá-teda prozatím.Ale mi se ji jednou zbavíme :angry: :angry:
26. čer 2007 v 06:37  • Odpověz
autor
ahoj dudus, tak uz na nohou?

No ja sla spat ve ctvrt na 2 a ted uz zase pracuju :sweat_smile: to je tak kdyz si nekdo necha praci na posledni chvili :angry:
26. čer 2007 v 08:10  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Zuzi zbytecne se nestresuj, proste jste mimco pocali pozdeji :slight_smile:. Vcera jsem rikala Jirkovi, jak se to tu krasne kulati a jak tady mate hezky rozplanovane porody a ze od dubna je to volny :wink: a on, tak at Vam napisu, ze pristi rok v zari je nase :grinning:

Jinac jsme v vcera byli na Shrekovi III - zacatek nic moc, ale ke konci uz jsem se nasmala :wink:, ale 1 a 2 byly lepsi... teda aspon mne se zdalo...

No nic, jdu zase pracovat :wink:
26. čer 2007 v 08:21  • Odpověz
Zuzi,jak to myslíš,že pracuješ.Ty jsi v práci,už nemáš neschopenku nebo pracuješ doma???
Jj,já vstávám skoro každý den po páté.Ráno totiž probereme s MM nejvíc věcí,je klid a já jsem ještě pořád doma.Nastoupit bych měla od pondělka.
Dnes jsem si naplánovala,že jim konečně udělám zelňačku a kynuté knedlíky s jahodami.Ale vůbec se mi do toho nechce. :frowning2: No,ono se mi vždycky nechce začít,ale potom když už začnu,tak jedu. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Olii-tak ty si už zamlouváš září,tak ať vám to s MM vyjde. :sweat_smile:
26. čer 2007 v 08:32  • Odpověz
autor
ahoj olli oka jsi v poradniku :grinning: :grinning: :grinning: holky ja si rikam ze kdyz jsme si mimi udelali dyl, ze se i pozdeji narodi, tedy jsme razem na konci unora a neni pristi nahodou prestupni :grinning: :grinning: :grinning: aby chudak site nemuselo na kazdy svoje narozeniny 4 roky cekat :grinning:

peracuju doma, datluju do PC, delam nejakou prezentaci a odpoledne ji jedu prednest. Neni to nic narocnyho a uz jsme to slibila pred casem a nemeli nahradnika, spineni se od vcera neukazalo. Sice jsem zrovna vcera zacala jist ty hormony, pokud je to tak ze jsme otehotneli dyl tak je to uplne zbytecny, no ale tak snad mi to neublizi, uvidim co mi rekne Dr ve ctvrtek, pak to jist prestanu.
26. čer 2007 v 08:40  • Odpověz
Zuzko, hlavne v klidku, setri se :slight_smile:

Dudus: no ja ne, manzilek :slight_smile:, doufam, ze to pujde bez problemu :wink:, ale ja se nebranim, mne se ta predstava libi - budu od Vas cerpat zkusenosti :grinning:
26. čer 2007 v 08:50  • Odpověz
Zuzi,tak to jsi mě uklidnila,já se úplně lekla,když jsem četla,že pracuješ.Tak jak je to doma,tak to jo.Ty bobulky pěkně papej.Ublížit to určitě nesmí,to by ti je nedala.Hlavně,aby ti dopadla dobře kontrola.Já vím,co je to za čekání. :frowning2:
Ale u tebe je mimi na správném místě,jen ještě není slyšet srdíčko.To bude určitě v pohodě. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: U mě mimi nebylo,schovalo se ve vaječníku a musela jsem dvakrát na sál.Ale to už je pět let a už je to zamnou. :wink: Teď bych chtěla ještě tu holčičku-jsem v rodině jediná ženská.I pes je chlap. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. čer 2007 v 09:03  • Odpověz
ahojky holčiny!!

Zdravím všechny :slight_smile: sice jsem vás přečítala, ale to bylo už ráno a teď si toho už moc nepamatuju :sweat_smile: Tak jenom zběžně:

Dudus: asi každá ženská chce mít holčičku..to si aspoň myslím a míním tak podle sebe :wink: já jsem vždycky říkala, že bych chtěla mít radši dvě holky než dva kluky..nebo jak ty, dva kluky, ale pak určitě holku, co? :dizzy_face: Já jsem se narodila až o 8 a 7 let později za mýmy staršími bratry :wink:

Olii: jé, tak na září jsi teda už zapísaná v našem diáři :wink: :slight_smile: :dizzy_face: a klíďo i dřív, kdyby to vyšlo :wink:

Dludli: a jak ty, jak se máš? A ke kterému dr. jdeš v ten čtvrtek? K té své gyndařce nebo k tomu dr. na ultrazvuk??

Miluško: kdepak tě máme?? Zánět ucha ti teda nezávidím :frowning2: a co, pořád ještě nemůžeš uvěřit těm krásným//?? :dizzy_face: Moc ti je přeju :dizzy_face:

Kytinko: no, jména máme vybrané zatím Ema a Štěpána jsme změnili na Honzíka (po MM), ale to se ještě může všechno stokrát změnit :grinning: moje mamka, když se dověděla, že chceme Emu, tak se strašlivě mračila :confounded: ale stejně si uděláme podle sebe :wink:

Zdeni: a co ty, těhulko naše nejdelší?? Nevím jak to napsat..ale vždyť si snad rozumíme..jako, že jsi nejdýl těhulka :dizzy_face:
26. čer 2007 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.