• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Holky,kdepak jste_Nejspíš asi pracujete apod,a nebo se věnujete nějaké lepší zábavě než sedět u PC.Já jsem dodělala zelňačku a teď vařím ty jahodové knedlíky.Mezitím si odběhnu sem a tady nikdo.Odpoledne příjde manžílek z práce a to mám utrum-nepustí mě sem. :frowning2: Ale možná budu mít štěstí a kluci půjdou ven a tak budu moct k nim na PC. :sweat_smile: Tak zatím pa :dizzy_face:
26. čer 2007 ve 13:28  • Odpověz
Dudus: já jsem tu..jenom odskakuju vždycky na obídek nebo uklízet tady po domě..ale jsem tu :wink: Zrovna jsem dovařila cuketovou polévečku :slight_smile:
26. čer 2007 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
tak už jsem úspěšně doma.Byla jsem opět u závěrečných ústních zkoušek :grinning: to vám je sranda jak jsou ty děti(co si hrajou na dospělý)nervozni a my se jim snažíme pomáhat a napovídat a oni nic neslyší :grinning: :grinning: :grinning: a vůbec nechápou co napovídáme :grinning: :grinning: :grinning:

jináč tady celý den hrozně fouká vítr a je hnusně :frowning2:
26. čer 2007 ve 14:43  • Odpověz
ahojda uz jsem tu,gabou vim ajk to myslis neboj.ja dnes vstavala az v 10h,asi muj vykon,jenze venku bylo tak seredne a k obidku jsem mela udelanou sekanou,tak jen branbory a okur.salat.Polivku tchyne udala.a stejne ani nesl net...pocasi je na nic mame tu 18 stupnu,ale je zatazeno,obcas sprchne a je velky vitr.
byla jsem venku jen chvili ,privazat rajcatka a ted jsme tu a jim na stridacku studentskou pecet a broskve a posloucham kabaty:slight_smile:)
26. čer 2007 v 15:23  • Odpověz
tak já jsem právě zadělala na kynutý knrdlíky budou s jahodama,borůvkama a s třešněma,tak čekám až mi to vykyne :grinning:
26. čer 2007 v 15:30  • Odpověz
Madlenko ja bych si data ty s boruvkama :slight_smile: :wink:, ale mam smulu, tak tu v praci pojidam piskoty :slight_smile:
26. čer 2007 v 15:35  • Odpověz
no já uvidim jak se mi povedou :wink: ,možná že nebudou k jídlu :grinning: ,ale mám na mě chuť,tak uvidim :grinning: hned bych ti poslala,my jsme si nakoupili borůvky od jedný pani za 60kč litr,u nás totiž letos vůbec nejsou část pomrzla,část se zmlazuje a ten zbytek otloukly kroupy :frowning2: tak jsme museli nakoupit,ale to neva máme to bez práce :grinning:
26. čer 2007 v 15:40  • Odpověz
tak holky,knedlíci se mi povedly jsou výborný mňam,mňam,mňam :grinning: už mám od každýho jeden snězenej :wink:

jdu umýt nádobíčko a pak buu koukat na tv :slight_smile:
26. čer 2007 v 17:17  • Odpověz
madlenko,tak ty si taky dělala knedlíky.J8 taky,s jahodama a na pár mi nevyšlo,tak jsem musela na zahradku otrhat naši třešinku.Ale asi se mi povedly,protože kluci si právě dávají repete.A já mám net,teda na chvilku.Asi budu muset častěji něco dobrého navařit,ale musím dávat pozor,abych z nich neměl a otesánky a nakonec nesnědli i mě :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2007 v 17:51  • Odpověz
neboj nesní tě,kdo by jim potom vaři a uklízel a staral se o ně :wink: :grinning: :wink:

jsou to chlapi a bez nás ženskejch by to nezvládli :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2007 v 18:06  • Odpověz
Ahoj holky,
Gabi, ja sem ted budu chodit jen vecer, teda alespon dokud to nereknu v praci. Vcera jsem vecer vytuhla :wink: Jak varis cuketovou polivku? napis mi recept.

Na knedliky jsem mela taky chut, ale jsem lina, tak jsem si je koupila :confounded: . Jsou sice kynuty s povidlama, ale zase muzu byt rada, ze neco takovyho v Nemecku maj.
26. čer 2007 ve 20:02  • Odpověz
miluš,jak se vede??? co manželíček už jsi mu pověděla tu novinku???
26. čer 2007 ve 20:20  • Odpověz
Manzilek byl u toho, kdyz jsme na to prisli. Byla jsem si na stropro jista, ze tehu nejsem, ale bylo mi casto blbe a vsichni se mi ptali, jestli nejsem tehu. Manzilek byl stastnej, ted je na sluzebce a porad mi vola, jak mi je.
Krome toho ucha mi nic moc neni, jen kdyz se nenajim, dela se mi soufl. Ale jakmile neco zbastim, je to ok.
Vcera jsem byla u normalniho doktora, tak mi rikal, at si hlavne dam pozor na pribirani.
26. čer 2007 ve 20:26  • Odpověz
:grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning:

to je krásný,to těhulkování,co? já už chci taky :frowning2:
26. čer 2007 ve 20:52  • Odpověz
ahojky prcky :slight_smile:
tak jak se vám tu těhotní?
Madlenko, držím palečky, ať to vyjde brzy :wink:
26. čer 2007 ve 20:57  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj

kde se nám touláš??? děkuji za povzbuzeníčko :grinning:
26. čer 2007 ve 21:08  • Odpověz
Madlenko, vsak se vam to taky brzo podari :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Drzim palecky.

Kdepak mame megy?
26. čer 2007 ve 21:09  • Odpověz
Miluško, náhodně jsem narazila na tvé album :astonished: a moc moc gratuluju!!! Vám se to tady na těch říjenkách krásně začíná těhotnět :wink: Madlenko, sakliš, to vyjde brzy uvidíš! Palečky drží i Patrička! A to má váhu!!!
26. čer 2007 ve 21:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jste zlatíčka
26. čer 2007 ve 21:28  • Odpověz
autor
tak jsem tu taky :slight_smile:
K veceri jsme se dneska vytahla s rizkama to manzilek rad :slight_smile:

milusko ja uz pribrala 2.5 kg :confused: musim prece poradne jist at ma ten prcek z ceho to srdicko vyrobit :grinning: :grinning: :grinning:

Gabco ve ctvrtek jdu ke svoji gyndarce (takze se nic nedovim, pouze jestli pujdu v patek do prace nebo me necha jeste na neschopence) zasadni info az v pondeli na UTZ a to jede Martin na vikend k Plzni chlastat. To bude tedy neco sama doma a cekat na pondeli :unamused:
26. čer 2007 ve 21:28  • Odpověz
zuzko myslím,že tě nepustí a nechá tě doma
26. čer 2007 ve 21:30  • Odpověz
autor
hm taky myslim ale nema k tomu duvod. Nic mi neni, spineni uz zaplanpanbuh preslo, takze i tema blbyma hormonama se cpu uplne zbytecne :unamused: myslim ze pokud se mimi nevyviji tak mu ani klid nepomuze :frowning2: no ale jak rikam taky myslim ze me necha doma

no asi se budu muset zase valet a nic nedelat, desny osud :grinning:
26. čer 2007 ve 21:37  • Odpověz
Madlenko, já se toulám po jiných diskuzích, tady mě totiž občas přehíží... :frowning2:
26. čer 2007 ve 21:50  • Odpověz
jak přehlíží?
já tě ráda vidim,když se ozveš :wink: my netěhulky to máme těžší,pořád jen čekáme a doufáme :wink:
co malá patrička,jak se jí vede?
26. čer 2007 ve 21:53  • Odpověz
autor
My te prehlizime? To snad ne :astonished:
26. čer 2007 ve 22:02  • Odpověz
nemám co holkám přizpět do diskuze... rodila jsem před dvěma lety, znova zatím nechci, tak spíš potřebuji probrat mé aktuální problémy. Malá roste, už bude mít dva roky a občas mi umí dát zabrat, ikdyž je to zlatá holčička. Myslím, že je to nejlepší, co jsem v životě dokázala. Jsem na ni hrozně pyšná, ale to asi každá maminka na své děťátko :wink: Kukni do alba.
Madli, fakt držím palečky, ať to brzy vyjde, ono to na psychice moc nepřidá, když to kolem tebe všechno těhotní, ale člověk to tak asi nesmí brát :wink: Ikdyž já si všechno zabírám :confused:
26. čer 2007 ve 22:10  • Odpověz
autor
O4O1 jen se unas koukej ukazat :slight_smile: nemyslim ze my te nesledujem, na tvoje alba koukam casto :slight_smile:
26. čer 2007 ve 22:17  • Odpověz
Dludli :wink:
26. čer 2007 ve 22:19  • Odpověz
bombový fotky jsou jak se malá cachtá s tatínkem :grinning:
já si občas na hraní půjčím synovce,byl mu rok,a už se konečně pustil a začal chodit sám :grinning: :grinning: :grinning: nejradši má stahovací rolety u tchánů a záclony a závěsy :grinning:
26. čer 2007 ve 22:30  • Odpověz
peťul malá je určitě hodná po mamince a po tatínkovi :grinning: má přece hodný rodiče??? :wink:
26. čer 2007 ve 22:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.