• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
holky ja jdu spat vcera jsem ponocovala tak si dneska pekne pospim :slight_smile:

Papa a dobrou :dizzy_face:
26. čer 2007 ve 22:41  • Odpověz
zuzko dobrou noc :pensive:
26. čer 2007 ve 22:42  • Odpověz
autor
dekuji :slight_smile: :pensive: :pensive: :pensive:
26. čer 2007 ve 22:43  • Odpověz
Dobré ránko všem říjenkám-těhulkám,snažilkám i 0401,
0401 Holky tě určitě nepřehlíží.Já jsem se taky objevila asi po několika měsících a je to v pohodě.Holky tu jsou fajn a píšeme si o všem.Klidně sem hoď nějaký ten problém nebo téma a uvidíš-rozebereme to :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jinak holčička má moc pěkné jméno-Patricie.Jak ji doma říkáte??? :dizzy_face:
dludli-já bych taky řeka,že už tě nechá doktorka doma.V každém případě na tebe budeme v pondělí myslet a držet palečky. :sweat_smile:
Madlenko a mi se musíme víc snažit,ať taky holky doženeme.
:dizzy_face:
27. čer 2007 v 06:12  • Odpověz
0401 ty fotečky jsou fakt krásný.Vy jste na svatbě měli šest děti,krása :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,to muselo být hodně veselo. A jak pěkně vedeš malou k malování,ty barvičky vám oběma fakt sluší,jen tak dál :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2007 v 06:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak uz mame stredu :slight_smile: krasne se nam to lame :slight_smile:
0401, jen k nam chod :slight_smile: ja to tady zatim taky "jen" z povzdali posloucham :slight_smile:.
Milu a jak si lecis zanet ucha, kdyz si tehu? to moc prasku zobat nemuzes ne? Mne vzdycky zabralo nastrouhat bramboru, vymackat, zabalit do igel. pytliku, placnout na ucho, prevazat, zobnout paralen a potit ... rano pak o nicem uz envim :slight_smile:. Ale na Jirku to neplati, tomu jsem to udelala jednou a malem nevydrzel do rana :frowning2:
Vcera jsem si byla odpocinout na kosmetiku a ve ctvrtek jdu konecne na melir :slight_smile: mam takovy zkraslovaci tyden :grinning:
Nevim, jak u Vas, ale tady je silena zima... doufam, ze pristi tyden bude lip, chceme jet na chalupu, jak jsou ty dny volna... bracha je ted na dovce v LUhacovicich, tak moc hezky pocasi nemaji...
Dudus: drzim pesticky, at se Vam holcicka brzy podari :slight_smile: Kolem mne se rodi zatim same holcicky :wink:
27. čer 2007 v 08:13  • Odpověz
holky jde nam spatne net,vcera uz jsem nic neodeslala,tak snad dnes.
0401:radi te tu vidime,tak chod castejc!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja mam termin 29.9 a 1.10,tak uvidime.u nas je porad seredne a fouka fuj vitr.
27. čer 2007 v 09:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
27. čer 2007 v 09:41  • Odpověz
ahojec holčiny!!

U nás na Moravě je taky škaredě..jenom tak 15stupňů a teď začalo i trochu kapkat :frowning2: Ale aspoň není chvíli vedro a dusno :wink:

Olii: Luhačovice jsou od nás kousek, tak včera měl brácha určitě hezky, ale dnes nevím nevím :confounded: a kde jsou? Pod stanem nebo někde ubytovaní?? Zkrášlovací den je super :wink: Mně zrovna včera nabarvila švagrová hlavku :sunglasses:

Dludli: to je dobře, že špinění je už pryč :wink: to mému dr. se ten můj zvětšující se výtok nelíbil a prej mám i nějaký ten vřídek či co :confused: no fuj..tak jen doufám, že zmizne tak rychle, jako ta cysta :slight_smile:

Zdeni: ty tvoje termíny..to je už za chvilku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

0401: i ty jedna! Prej přehlížíme :confused: no jak tě toto mohlo teda napadnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenom nám hezky písaj, co Patrička vyvádí :sunglasses: šikulajda jedna..taky ráda kukám k vám do albíčka :wink:

Dudus: ty jsi ale ranní ptáče :grinning:

Madlenko: určitě to vyjde tentokrát i tobě :wink:

Milu: k tomu dr. se už radši objednej..mě sestřička objednala až za tři týdny a to bylo teda čekání, to ti povím :sweat_smile:
27. čer 2007 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
ja jsem k DR sla rovnou, ale nevim jak to funguje v Nemecku
27. čer 2007 v 10:14  • Odpověz
Dludli: no, ten můj dr. má vždycky objednávky tak týden dopředu..bez objednání jen v naléhavém případě..sestřičce jsem říkala, že jsem asi naléhavý případ, že totiž nevím, jestli jsem těhule nebo nejsem, ale ona mi říkala, že mám přijít radši až za ty tři týdny, protože je ještě brzy a dr. by na ultrazvuku ještě nic neviděl :sweat_smile: A teď jsem moc ráda, že jsem ty mučivé tři týdny vydržela, protože když jsem otěhotněla později, tak kdybych šla hned k dr. tak by na ultrazvuku ještě dr. fakt nic neviděl a to bych byla moc zklamaná, že těhu asi nejsem :pensive:
27. čer 2007 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
Gabi: jsou v penzionu Stella na me doporuceni, byli jsme tam vloni a naprosta spokojenost :slight_smile:
27. čer 2007 ve 12:49  • Odpověz
jéé, Olii..tak to se mají určitě dobře..hlavně, že nejsou pod stanem :wink: našla jsem si to na google..a vypadá to tam fakt dobře :slight_smile:
27. čer 2007 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
gabou koukam jak pilne doplnujes album :slight_smile:

Holky mezi unorovkama uz dve prisli o miminko :frowning2:
27. čer 2007 ve 13:38  • Odpověz
tady na severní moravě je taky dost chladno,vlastně šílená zima a fučí. :rolling_eyes: Vylezla jsem na strom na třešně a musela jsem po chvilce dolů,jinak by mě to asi odfouklo i mě mé hrozné váze :grinning: :grinning: :grinning: Ale to zima je na houby.To jim pěkně začnou ty prázdniny. :unamused: MM jel pro auto,měl ho totiž na technické,tak jsem mu sem vlezla. :sweat_smile: Taky jsem s ním dnes byla u zubaře a když jsem slyšela vrtačku,okamžitě mě začaly bolet zuby. :astonished: :astonished: :astonished: Zítra odpoledne jdu ke své doktorce,tak jsem zvědavá co se mnou podnikne.Ale už teď vím,že zase přijede tetka hnusná,zlobivá.Už totiž posílá zprávičky. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. čer 2007 ve 13:39  • Odpověz
jj, Dludli..pilně :dizzy_face: Jejda..to je mi líto, že už dvě holky přišly o miminko :cry: to je nepříjemné a moc smutné :frowning2: jejda..doufám, že to žádnou z nás nepotká :cry:

Dudus: tady na jižní moravě je už krásně a svítí sluníčko :sunglasses: tak třeba to přijde i k vám :wink: a jaké zprávičky posílá ta hnusná tetka??
27. čer 2007 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
Gabou jsem nafouklá jak balon a pobolívají mě prsa.Do úterka je tu,jezdí hodně pravidelně. :angry: Nesnáším nezvané příbuzné :angry: :angry: :angry:
27. čer 2007 ve 13:57  • Odpověz
Zuzi: nesmis si to tak brat k telu, soustred se na svy mimco... je to hrozny :frowning2:, ale takovy je zivot...
27. čer 2007 ve 14:13  • Odpověz
tak jsem na chvili tu,jde nam net starsne pomalu,doted manzilek dodelaval resty do prace.za chvili se chystam do knihovny,aspon se trochu projdu,cely den jsem zalezla doma a lenosim,odpolko jsem spala asi taky skoro 2h:slight_smile:)je to tim pocasim,me venku nic neba ,na me to uz je zima,ja fakt radsin tropicke vedra,nez tohle:slight_smile:)
u nas v rijnovkach,chodim jeste n arijnovky jako na termin:slight_smile:)taky behem tehu prisli 2 o mimima jedna uz ted psala,ze si rano nasla 2 carky,tak to snad bude ok.taky byl z toho kazdy presly.
jo termin se blizi,vlastne uz za 3 mesice.Ted budu zacinat 7 mi mesic,posledni trimestr a to jsem vam nedavno psala a dvouch carkach,je to des.jak to leti.
27. čer 2007 v 15:24  • Odpověz
Tak ja za chvilku mizim z prace... jeste cekam na kuryra :angry:

Cely den me boli hlava, skrikali nam to tady nejakym postrikem proti broukum (v prizemi se vyskytly svabi, tak pry preventivne)...

Dnes koupim k vece ugrilovany kuratko, jen doma uvarim rejzicku ... uz se na to tesim :slight_smile:. Taky bych si Zdeni zdrimla, kazdy den po obede na me jde vzdycky spani :wink:
27. čer 2007 v 16:38  • Odpověz
ahoj kočky :grinning: :grinning: :grinning:

tak jsem doma a jsem utahaná jako kotě :wink: asi si půjdu dřímnout :wink:
jinak stále čekám na mrchu,že dorazí a stále nic :wink:
je tady pěkně hnusně,fouká vítr a je zina jako sviňa :frowning2:
27. čer 2007 v 16:44  • Odpověz
Dudus: tak to je jasné..já taky nesnáším nezvané příbuzné a kor tetku jednu škaredou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale třeba si to rozmyslí..co ty víš :wink:

Zdeni: jj, letí to..ale to je dobře :sunglasses:

Olii: no mňám..holka jedna, ty mi děláš ale chutě :grinning: taky bych si kuřátko dala..a s rýží..no fakt mňám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Madli: no téda..vypadá to s tebou nadějně :wink: :dizzy_face:
27. čer 2007 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
holky..zrovna jsem se vrátila z krátké procházky a potkala jsem jednu holčičku, kterou mám ve školce..jmenuje se Amálka..a ta, jak mě uviděla, tak se ke mně rozběhla a obejmula mě kolem pasu :dizzy_face: no doják, co vám budu vyprávět :grinning: tak jsem jí slíbila, že se zítra stavím ve školce se s dětma rozloučit :wink: tak musím nakoupit nějaké kokiška :sunglasses:
27. čer 2007 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz
gabi ty jsi dneska byla u doktora???
27. čer 2007 v 17:03  • Odpověz
Madli: dneska ne..už v pondělí :wink:
27. čer 2007 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz
promiň mě se to všechno míchá dohromady,jak vždy odpo dočítám co jste za celý den napísaly a že toho je někdy dost :grinning: :grinning: :grinning:

tak si představte,že ten můj chlap ty VÝBORNÝ kynutý knedlíci ani neochutnal :angry: ,chudák kluk k nim neměl tvaroh na strouhání :angry: škoda jen,že krámeček máme od bytu asi 5 minut rychlé chůze :angry: tak jsem mu ho koupila
no a sestřička si knedlíci ohřívala a zapomenula na ně a usnula :angry: tak knedlíky připálený,skleněná mísa rozbitá,jak do tý vařicí mísy pustila studenou vodu,tak ta praskla :angry:

no má to cenu vařit :wink:
27. čer 2007 v 17:28  • Odpověz
madlenko:nema:slight_smile:))a ja bych si je tak dala.Ja jsem ted umyla nadobi,dala jsem topinky se smesi a zapeceny se syrem,tak ted bych si dala zase neco sladkeho:slight_smile:)
jak jsme byly na ty trave,tak me pichla vosa tesne pod oko,tak jsme hned bezeli domu,a davala jsme si tam obklad s octem,ale nastesti nejsem alergicka.tak je to ok.Jen kdyz mrkam tak to trochu citim.Jeste ze jsme byly jen naproti u sousedu.Pak jsm sla do ty knihovny,aspon jsem se prosla a provetrala,kdyz jsem cely den byla doma,ale nic moc nemeli,tak jsme to ejn tak prosla.Minule jsme chytla 3 knizky od me oblibene autorky.MAm jich doma plno,jenze ted jsou tak drahy ,ze uz je nekupuji.ted budu chvili brouzdat po netu:slight_smile:)
27. čer 2007 v 18:54  • Odpověz
Gabi, u meho doktora mne vetsinou vezme do tri dnu :wink: .
Oli, do ted jsem mela na uchu tu bramboru,jak jsem si rano precetla. Diky za tip. ted si tam svitim infracervenou lampou a pak dam zase bramboru.

Dludli, ja radsi pockam, jsem teprve tak 2.5 tydne, to by tam stejne nic nevidel.Presnejak rika Gabi. pujdu az se pristi tyden vratim ze sluzebky.
27. čer 2007 v 19:32  • Odpověz
autor
tak holky dneska jsme meli info schuzku k taboru, tak jedeme podle planu, na 14 dni se 6 detma :grinning: no aspon to bude lazo plazo, berem i kola kdyz¨je tak malo deti tak je snadno uhlidame.
27. čer 2007 v 19:55  • Odpověz
tak jedes taky jo?
27. čer 2007 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.