• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
holky moje,tak jsem si chvililičku dřímla :grinning: jé to bylo krásný :grinning:
ohřála jsem si dva knedlíčky a soukám je do sebe,je tady hrozná zima,tak si asi uvařím čajík a budu koukat na tv :wink:
27. čer 2007 v 19:58  • Odpověz
zuzko!!!!!!!!!!!!ty si nedáš pokoj s tím kolem a se stresem,co?????????
27. čer 2007 ve 20:00  • Odpověz
Zuzi, co doktor na to jezdeni na kole? Ja jsem zvedava, co mi povi ten muj :slight_smile: .
27. čer 2007 ve 20:07  • Odpověz
ja koukam na 5 proti 5 a manzilek jeste pracuje venku,tak muzu behat i k pc,kdyz je reklama.ja jsem se ani svy dr.neptala na kolo,ale ted od toho mirneho krvaceni jsem ardsi nejela a i dnes jsem sla pesky do knihovny,radsi to nebudu riskovat.
27. čer 2007 ve 20:24  • Odpověz
holky jsem nasráná a to řádně: tak nějakej B...C v baráku už 15 minut usilovně vrtá do zdi,vidíte kolik je hodin???já tam na něj asi vlítnu a bude zle :angry: :angry: :angry:
27. čer 2007 ve 20:43  • Odpověz
koukam ,ze mate vesele,to se nam v rodinnem baracku nastesti nemuze stat.Je zase reklama,tak jsem tu,mezitim mi volala ,mamka tak jsme pokecali.V so.jedou na dovcu,tak se s nima pojedeme rozloucit:slight_smile:)
27. čer 2007 ve 20:53  • Odpověz
no já se taky těši až budu v baráčku :wink: a ne v paneláku :angry:
kam jedou vaši na dovču?
27. čer 2007 ve 20:55  • Odpověz
do Velkych tater.a tchanovci jedou do cesko-saskeho svycarska,tak tu budeme hospodarit samy.jedou ve stejny termin.
27. čer 2007 ve 20:56  • Odpověz
téda tak vy budete mít na starost tři domácnosti :wink: to bude fičááák :grinning:
27. čer 2007 ve 21:01  • Odpověz
no u nasich to snad zvladne segra a my tu.ale zase budeme mit klidek,ne ze by nam vadili,ale prece jen si myslim ze to bude trochu jiny,kdyz tu budeme samy.
27. čer 2007 ve 21:11  • Odpověz
jo to bude romantika :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2007 ve 21:16  • Odpověz
madlenko ted jsem se po dlouhy dobe podivala na bereme a tak naka holcina obdivovala tvoje oznameni a ze ti pry psala do ip adresy...............
27. čer 2007 ve 21:20  • Odpověz
to jsi koukala k nám na říjenky??? to byla silente??? tak tý jsem psala :grinning:
27. čer 2007 ve 21:31  • Odpověz
jo koukala,nevim co me to napadlo...ale jen tak na rychlo,uz mi prisel manzilek,tak se jdu tulit.myslim,ze to byla ona.Tak preju pekny vecer...pa Madlenko
27. čer 2007 ve 21:39  • Odpověz
autor
tak obcas koukam na brms :slight_smile:

madli jo pokoj si nedam :slight_smile: Kdyz jsem se ptala Dr ta se kacela pod stul, ale na kolo si nenecham sahat. Ona je to stara pani, stara skola, ted mam kolo pichle, takze stejne nejezsim. To co vadi u kola jsou otresy a riziko padu. Riziko padu je ale vsude (jak jsem vam psala minulky tyden jsem proste sla a najednou spadla na chodniku :slight_smile:)a otresy jsou podle me mnohem hosi v aute nebo v buse. Otresy necekate, nemuzete se jim vyhnout, chrchlaj na vas dalsi lidi, takze at si rika kdo chce co chce kolo je nejrozumnejsi dopravni prostredek i v tehu (samo ze ne zadny tury a tak, ale jako doprava do prace si za tim stojim)
no a stresy? Mnohem vic by me stresovalo kdybych na tabor nemohla, protoze to by se musel rusit. Takze ta sama situace jako min tyden, vztekla, dva dny bych to resila co a jak zajistit zarodit a nakonec bych to musela zrusit protoze jako hlavni vedouci tam nemuzu nebyt, Takze i kdyz si mozn amyslite ze si zahravam , asi hlavne Madlenka, verte ze vim co delam. Kdybych mela na tabore jen lezet, budu v psychicke pohode mnohem vetsi nez kdyz mi ho Dr zakaze.
A jeste k tomu kolu precetla jsem o tom opravdu kde co a neni jednoznacny nazor (jak ose vsim :unamused: ) zda ano nebo ne
27. čer 2007 ve 21:56  • Odpověz
zuzko,myslím si,že si opravdu zahráváš,ale je to tvoje těhu,každopádně ti držim palce
27. čer 2007 ve 22:03  • Odpověz
autor
je mi lito ze tomu nerozumite :frowning2: (nebo nerozumis madli) opravdu je pro me mnohem vic starosti a stresu pokud by my to chtela Dr zakazat nez v poklidu na tabor odjet, kde muzu opravdu klidne tech 14 dni lezet.

Ale proc to vlastne porad omylat dokola, uz s tim nebudu otravovat.

Tak kocky kdo tu jeste jste preju vam dobrou noc :slight_smile: zitra jdu ke svoji Dr, tak jsem zvedava jaky katastroficky scenare si pro me zase prichysta :wink:

Takze sladke sny
pa zitra
27. čer 2007 ve 22:18  • Odpověz
zuzko,ruku na srdce myslíš si,že na tom táboře budeš ležet a odpočívat??? a ke kolu já viděla několik potlučených lidí z kola(nebyli těhotný) a chodím ke stejnýmu doktoru,ke kterýmu chodí kamarádka(před těhotenstvím jezdila každý den na kole10-20km)a kolo jí doktor nedoporučil,tak ho pěkně uklidila a už se těší až si na něj příští rok sedne :wink:
ale jak říkám je to tvoje věc,jen jsem ti vyjádřila svůj názor a chápu,že se ti nelíbí :frowning2:
27. čer 2007 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj dludli, vím, že sem k vám nechodím a že mi do toho vůbec nic není... Ale ráda se sem k vám chodím koukat - no zkrátka přijde mi to tady fajn. Hned jak se čekalo na tvý testy jsem si všimla, že jsi taky z Budějc a věř mi,že toho máme víc podobnýho. Taky miluju jízdu na kole, taky jsem vedoucí na táboře a vím co to obnáší a taky si někdy myslím, že doktoři to přehánějí a že to není tak horké.... Jeden rozdíl mezi náma je - mám za sebou potrat. Vím, že ti nemám co radit, ale věř mi, že kdyby to šlo vrátit, udělala bych cokoliv na světě. Ale nejde. Se srdce ti přeju, aby bylo všechno v pořádku a doufám, že jsem tě moc nenaštavala :wink:, ale zkus o tom přemýšlet.

Dobrou noc všem a opatrujte se
27. čer 2007 ve 23:23  • Odpověz
Zuzi, ty sama nejlip poznas, jak se citis :wink: . Poslouchej svoje telo a uvidis. Urcite to bude v poho a ten tabor si super uzijes. (teda bez pivka u taboraku :grinning: )
Ja se kola taky nehodlam vzdat, ani do fitka neprestanu chodit. Tehulky co behem tehu sportujou maji mnohem snazsi porod :wink:.
Ale kazdej na to mame svuj nazor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
28. čer 2007 v 07:54  • Odpověz
tolik novinek najednou holky - to mi chcete zavařit očička? :grinning:

Miluško tak ty už taky? To bych měla něco s tím dělat :grinning: :grinning: Je to fakt super.

No a těhulky, doufám, že to bude vše o.K. Hlavně dávejte na sebe pozor.

U nás to vypadá tak, že zase nic a další měsíc snažení :sweat_smile: Jináč jsem pořád v práci, mám na starost studenty zachranáře a bakalářky, takže pěkný zátah na nervy. Dokonce jsem v tom všem zapoměla na svátek od MM, což jsem řádně obrečela v posteli :frowning2: :frowning2: DMusím mu to dnes vynahradit. Už se těším až vypadnu z práce na dovolenou
28. čer 2007 v 08:04  • Odpověz
Janino, je mi moc lito, co mas za sebou. Drzim palecky, at se Vam brzy podari otehotnet :slight_smile: .

Megy, ahoj, kde ses toulala? Ja tenhle mesic kvuli praci zapomela testovat ovulaci, a takhle to dopada :grinning: . V jine diskuzi psala holcina, ze prestala merit BT a je taky tehu
28. čer 2007 v 08:23  • Odpověz
Ahojte všichni,dobré ránko.
Já bohužel souhlasím jak s Madlenkou,tak s Janinou.Já jsem před časem taky sportovala a říkal si,že se nic nemůže stát.Ale než se mi narodil první syn,byla to dlouhá cesta-dva samovolné potraty do 10 týdne těhu. :cry: :cry:
Byla jsem už neštastná.Proto asi takhle reagujeme na ten tvůj tábor a kolo.Tak se na nás nezlob.Rozhodneš se stejně sama,jen ti přeju,aby vše dobře dopadlo a v únoru jsme slavili všichni.Ikdyž jen na dálku. :sweat_smile: :sweat_smile:
Už jsem od rána nervozní,dnes jdu k doktorce,tak mě snad potěší a pomůže trochu s miminkem.Čekáme už dlouho.Jdu tam až odpoledne kolem třetí.Do té doby asi nevydržím.V horoskopu jsem měla,že když dnes navštívím lékaře,bude to o.k. a bezbolestné-tak doufám,že to fakt vyjde. :wink:
28. čer 2007 v 08:25  • Odpověz
Dobre ranko holky :wink:

Milu: Doufam, ze brambora pomuze (mne pomohla snad milionkrat - na usi jsem dost trpela, ted tukam, dlouhou dobu uz nic :wink:, chce to na tom uchu lezet, aby se to jako poradne zaparilo :grinning:

Zuzi: presne jak rika Milu, poslouchej svoje telo a bude to v pohode... ale zase nemej svoji hlavu a radama doktorky se rid (nebo aspon trosku), ma taky zkusenosti a vi co rika a rozhodne Ti nechce nijak uskodit, spis naopak...
28. čer 2007 v 08:33  • Odpověz
tak to já mám za sebou jeden samovolný potrat a nikomu to také nepřeju.
Já si myslím, že v těhotenství by se mělo omezit vše sportování zvláště v prvním trimestru, protože to je nejkritičtější období miminka. Pak nějaké cvičení pro těhotné není špatné - plavání pomáhá na záda, břišní tance na pánevní svalstvo, psychorelaxace na uvolnění a pohodu, procházky a malé výšlapy taky nejsou k zahození.

No jináč já jsem miluško stále v práci a už mi to leze na mozek. Věř, že bych ráda otěhotněla a užívala si to, ale ještě to asi nemá přijít. Co se dá dělat. Mám jen obavy, abychom si s MM biologicky sedly. jeho rodiče měly taky velké problémy. Já jsem ale optimista, takže mě to zase tak moc nerozhází :wink:
28. čer 2007 v 08:33  • Odpověz
Jé,já jsem taky byla zrovna včera na beremese.Dívala jsem se s kým taky vlastně jsem.A všimla jsem si,že si taky jedna snažilka udělala tabulku holek,které si s ní píší .Tak jsem se trochu opičila a udělala jsem si podobnou.Mám vás tam všechny říjenky i s termínem porodu,pravým jménem,dětmi,a jestli jste těhu nebo snažilky apod.Taky okres, ve kterém bydlíte a třeba mě ještě něco napadne a dopíšu to tam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. čer 2007 v 09:16  • Odpověz
Konečně jsem se k vám dostala, vůbec nestíhám :frowning2: Tak jsem aspoň dočetla, co jste psaly. Vidím, že maminkám se daří dobře a Dludli snad bude taky v pořádku.
Já taky občas skočím na beremese, obdivuju šatečky a všechny ty blbůstky, co si holky chystají a vzpomínám na ten náš den. Příští sobotu jdeme na svatbu, moc se těším.
Megy, kam se chystáte na dovču?
28. čer 2007 v 09:54  • Odpověz
Jo,už mě něco napadlo,vlastně jsem to zase kdesi okoukala.Napíšete mi kolik vám je let a jaká jména máte vybraná-to jen pro těhulky.Nebojte,nikde to zveřejnovat nebudu.To si jen píšu zatím pro sebe,ať mám přehled.Ale já tady asi jsem skoro nejstarší-32 :astonished:
28. čer 2007 v 11:14  • Odpověz
Gabou teď jsem viděla album valerie-holky tam tipují jestli bude tvoje kulička chlapeček nebo holčička.Co ty holky ještě nevymyslý??? :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2007 v 11:18  • Odpověz
na dovču pojedeme asi jen na chatu, protože MM nedostal ve stejnou dobu 14 dnů volno. Tak alespoň týden společně v Čabové u Bruntálu na chatě. DOufám, že bude krásné počasí.
28. čer 2007 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.