• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
dludli tak co,jak ti dopadla kontrola??Já jdu za dvě hoďky,tak už jsem nervozní,co mi řekne.
28. čer 2007 ve 12:52  • Odpověz
dudus drzim palecky,at vam dr.pomuze,nedokazu si predstavit ,ze bych cekala dlouho na mimi a nebo o nej prisla...jen jsme si rikali,ze kdyz to do leta nevyjde,tak pojedeme k mori:slight_smile:)a tam by to urco vyslo:slight_smile:)
dludli:pokud s ena to cejtis....ja na kole jezdila taky doted,ne teda nikam daleko,ale ted jsme jsem trochu krvacela,tak se bojim a radsi to neriskuji,je teda fakt,za ho zas tak tolik nepotrebuju a do kramu dojdu pesky a do mesta autem,ale fakt zalezi jak se citis.A ten tabor ,ja nevim co to presne obnasi,tak to neporadim.
JAnina.preju brzke tehu,at se to povede.
Ja jsem typ cloveka,ktery si rekne,tohle,tohle se me nemuzeb stat,myslim tim ted treba potrat,naky uraz apd.ze s eto proste stava jinym lidem...ale clovek prijde na to,ze se nam to muze stat taky kazdou chvili,treba to co vydavame v tv apd.Nevim jestli me chapete:slight_smile:)
my byly s tchyny dopol.ve meste,pak obed ted odpocivam a pak luxovat:slight_smile:)
Dudus,my nevime co to bude,ale pro kluka zadne jmeno nemame,fakt proste nam zadny nepadlo do oka.Holcicka:verca,bara,aneta,anicka,kristynka:slight_smile:)klidne se pterj na co chces .me to neva.
28. čer 2007 ve 13:29  • Odpověz
jsem zvědavá,co?Ale chtěla jsem si udělat tak trochu obrázek o každé zvlášť.Dlouho jsem sem nechodila a teď to chci napravit,tak ať se neztrapním jako už jednou,když jsem napsala,že Kytinka je snažilka apod.trapásky :sweat_smile: :sweat_smile:
Zrovna jsem volala do nového zaměstnání a šéf mi řekl,že nástup se posouvá až na 9.7.Jsem trochu naštvaná.Je to nová firma na polystyren,od pondělka se už rozjela výroba a nové lidi budou zaučovat od toho 9.7.Na druhou stranu budu ještě týden doma a tak budeme moct jet do Vyškova i v týdnu do Dinoparku.Kluci dostali oba in-line brusle k narozeninám a k tomu ještě tento výlet.Tak nám to snad krásně výjde. :sweat_smile: :sweat_smile: Byli jste tam už někdo??Já se dívala na netu a fakt mě to zaujalo.
28. čer 2007 ve 14:00  • Odpověz
ne nejsi,kdyz te to bavi takovy tabulky tak co by ne.ja si to zatim tak ank pamatuju,ale etn kdo sem dlouho nechodi,s tim je to horsi:slight_smile:)
ja jsme uklidila pustila jsem si k tomu kabati a slo to samo,ted pokud s etu nerozlenosim tak pujdu udelat kefirovou buchtu.Jeste dam pradlo do pracky.
28. čer 2007 v 15:20  • Odpověz
ahojky holky..jdu si vás podočítat :wink:
28. čer 2007 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz
ahoj gabou..
tak buchta s epece,pradlo se pere,a jeste ma manzilek hlad a kralicci:slight_smile:)
MAnzilkoj se ohriva zapecena topinka ze vcera a kralicci dostanou travu:slight_smile:)
28. čer 2007 v 16:29  • Odpověz
Zdeni: tak hlavně to nepopleť!! Aby jsi TM nedala trávu a králikům topinku :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2007 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz
Jinak já se už půlhodinky přemlouvám k žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zatím to trávím tady :sweat_smile: :grinning:
28. čer 2007 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz
to by se urcite hlasil,manzel:slight_smile:ja jsem dnes trosku aktivni,tak to jde,mam v planu zitra setrit a konec:slight_smile:)az tu nebudou tchanovci,abych tu mela naklizeno a nemusela uklizet,ono to bude stacit to okolo.jdu polejt tu buchtu coko .
28. čer 2007 v 16:39  • Odpověz
Dudus: tak mně je 26let, MM je 28..a jména..no, na holčičku vede zatím Ema..na kluka bylo původně Štěpán, ale zatím jsme ho změnili na Honzíka :wink: a co jsi ještě chtěla vědět?? Jo a co kontrola?

Dludli: jak bylo na kontrole?? Děj vědět! :wink: Jinak s tím kolem jsem ti už předčasem písala svůj názor a vím, že si stejně uděláš podle svého :sunglasses: to je jasné :wink: a když nám tady svatosvatě slíbíš, že na tom táboře budeš opravdu ležet, tak tě tam teda pustíme :grinning: když tak naléháš :grinning: :grinning:
28. čer 2007 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni: jj, to by se určitě hlásil manžel i ti králíci :grinning: :grinning: No jo..jsi fakt akční žena a máš můj obdiv :dizzy_face: to já jsem už zase dvě hodinky spala a teď se teprve dávám dohromady a přemlouvám se k tomu žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2007 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz
Dudus: tady jezdí do toho Dinoparku celé zájezdy dětí třeba ze základky a všichni si to zatím chválí :wink: tak to budete mít super, hlavně, ať vám vyjde počasko :sunglasses:
28. čer 2007 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz
čau holčiny :slight_smile:
Gábi, taky se nutím do žehlení a akorát jsem si sedla k pc, tak to asi zase odsunu :confused:
28. čer 2007 v 16:50  • Odpověz
máte vybrané pěkné jména :wink: chlapeček bude po tatínkovi? A jaktože holčička nebude po mamince?
28. čer 2007 v 16:52  • Odpověz
maminy, tak kde jste? :unamused:
28. čer 2007 v 16:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak za chvilku to v praci balim, uz cekam jen na kuryra :wink: a jdu si nechat melir, jupi... uz vypadam jak jezinka :grinning:

A mam hlad, topinku bych si dala taky, ale az prijedu v devet domu, uz se mi nebude chtit, takze se koupim pred kadernici jeste neco v pekarne :wink:

Jo zehlit bych mela taky, vcera jsem tedy chtela, ale misto toho jsme se s Jirkou divali na Friends :slight_smile: asi 3 hodiny v kuse, jsme takovy maniaci :wink:

Dudus: v Dinoparku ja tedy nebyla, ale byl tam bracha s detma a byli vsichni nadseni, tak snad budete tez :wink:. Ja uz se asi 3 mesice chystam navstivit solnou jeskyni, kterou si taky kazdy z meho okoli pochvaluje a zatim jsem se nejak nevyhrabala :frowning2:
28. čer 2007 v 17:00  • Odpověz
no Peti čááááu!!! Já to žehlení vidím asi až na večer zároveň s Poutama..stejně se mi líp žehlí, když kukám na telku :sweat_smile: Jinak ty jména..no, možná to ještě Gábinka bude..to je fakt ještě brzo :wink: Nejprve jsem měla vysněnou Vendulku, ale ta už taky jaksi padla, tak dohoví, co nás ještě s MM napadne..

Olii: tak ať ti melírek hezky chytne :wink:
28. čer 2007 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsem tu omlouvam se za napinani :wink: stejne ale nic noveho nevim, napsala mi zadanku na ten pondelni UTZ, dala mi nejaky papir kvuli penezum do prace, tak jsem se na porade zasekla a doma jsem pul hodiny. Udelala jsem si tousty a ted je tady s vama jim a ctu :slight_smile: Do prace me nepustila, coz jsem predpokladala i kdyz k tomu nema duvod. Nechci pusobit jako nejaky neustaly rebel :slight_smile: i kdyz vam to tak asi prijde, ale nemyslim ze nutne kazdy Dr musi vedet co dela, jsou i spatni doktori. Ta moje se me ani nezeptala co to spineni, chapu ze si nemuze pamatovat co kazdy mel nebo ne, ale ma to zapsany v karte, a vzhledem k tomu ze to byl duvod moji neschopenky tak mi to prijde docela blby. Taky mi tam ten dr od UTZ napsal ze "deloha v RVF" coz jsem si zjistila co to je,deloha otocena misto dopredu je dozadu, ale nevedela jsem zda to je nejaky problem nebo ne. Tak jsem byla zvedava jestli mi dr neco rekne vysvetli a nic. Tak jsem se ji ptala sama a rekla ze to je OK. Pritom kvuli tomu mam bolesti v zadech kazde rano, docela neprijemne, a jsou na to cviky, holky z unorovek nektere na to cvici, doporucil jim to Dr, a jsou spokojene. Ona se me ani nezeptala jestli mam nejaky potize ohledne toho nebo ne. Takze mozna proto taky ta "revolta" :wink: s taborem a kolem atd protoze proste te moji doktorce az tak uplne neverim slepe kazde slovo.

JInak Madli a Jani urcite se nezlobim :slight_smile: stejne vite ze si to udelam podle svyho :slight_smile: a opravdu je pro me podstatne mene stresujici pokud na tabore budu nez abych musela vse zajistovat na dalku a trnout co se tam deje.

A v buse doslova trpim, nevim jetsli je to nejaka blba cesta ale misty i nadskakuju na sedacce, takze za kolem si opravdu stojim :slight_smile:

Peti v pondeli je Patricky ne? Budete slavit?

A Megy fajn ze ses zase ukazala :slight_smile:
28. čer 2007 v 17:11  • Odpověz
Oli, ať jsi kočka :slight_smile:
jdu si zalít kafé a hned jsem tu!
28. čer 2007 v 17:14  • Odpověz
autor
jo takovej libesbríf a nenapisu ze me tedy nechala doma, a jelikoz pristi ctvrtek je svatek tak jdu na kontrolu az v pondeli 9.7 :frowning2: pristi tyden jak jsou svatky jsme chteli na chatu, takze mam asi smulu a pekne me to stve. Cim dyl budu doma tim vic me pak ceka v praci prace a stresu takze timhl emi opravdu moc nepomaha :frowning2:

Je holk ydneska je posledni ordinace? :cry:
28. čer 2007 v 17:17  • Odpověz
autor
jo kafe dobry napad :slight_smile: jdu taky :slight_smile:
28. čer 2007 v 17:18  • Odpověz
Dludli: já si jdu právě taky udělat toustíky :wink: Týjo..jak to tak slyším o té tvojí dr., tak mě napadá, že chodíš asi ke stejné dr., jako Krista od nás z Plánovalek :confounded: ta na ni taky občas nadává..no a neuvažovala jsi o změně doktora?? Já mám chlapa a jsem moc spokojená..a je lepší, když má UTZ hned u sebe a nemusíš nikam létat :wink: a ten můj dr. je dokonce i porodník a všechny, které rodil, si ho chválí, tak jsem ráda :sunglasses:
28. čer 2007 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz
Dludli: cože?? Poslední Ordinace?? :astonished: Já se kukám na Pouta a Ordinaci si vždycky nahrávám :wink: Tak to jsi mě teda dostala :confused: Jo a k té dr..nechceš tam zajít teda ve středu, aby jsi na tu chatu mohla jet?? To by tě třeba už uschopnila :wink:
28. čer 2007 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz
Gábi, Ema je moc hezké jméno :wink:
Já tu mám nažehlení celé velehory prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky ráda žehlím u TV a kukám na Ordinaci a když malá v poledne spí a já se přemůžu, žehlívám u videa, kde mám pro změnu Pouta :slight_smile: Jenže velký stůl máme v kuchyni, na prkně mi to nějak nejde, mám ráda velkou plochu, tak mi musí MM jednou za čas přenést náš obrovský jídelní stůl a to je pak žhavé žehlící ródeo :sunglasses:
Teď to mám spíš tak, že sedím u pc a kukám na TV zároveň.
28. čer 2007 v 17:35  • Odpověz
Dludli :astonished: teda ty máš postřeh :dizzy_face: :dizzy_face: myslím s tím svátkem. Malá bude mít 16.7. i narozky, tak už jsem šílená z toho, co jí koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Určitě to oslavíme, pojedem o víkendu k naší babi na chalupu, bude velká oslava, Děda je Laďa, strýc a bratránek Pavlové, tak to zfouknem při jednom.
28. čer 2007 v 17:39  • Odpověz
autor
No gabou s Kristou je to dost mozne je z Budejc jako ja ne?

No peti to byla nahoda, stavila jsem se dneska v praci, koukala do kalendare kde mam jaky klienty, ty z pristiho tydne jsem musela rusit tak jsem si toho vsimla.
28. čer 2007 v 17:46  • Odpověz
Peti: mně se Ema taky strašlivě moc líbí..MM se to nejdřív moc nezamlouvalo, ale teď už se mu to taky líbí :dizzy_face: ale když jsem to říkala v neděli na oslavě, tak se všichni chytali za hlavu, že jaké jméno jsme si to jako vymysleli :sweat_smile: nejvíc moje mamka se divila :confused: tak to mě trochu mrzelo..říkala jsem si, že jsme měli mlčet a hotovo..ale teď už mi to nevadí..stejně si uděláme podle svého :wink: :sunglasses:

Jo, jak byl minulý čtvrtek ten slejvák ve Zlíně, tak nebyli jste náhodou vyplavení?? My jsme byli zrovna ten večer s kamarádama v bývalém Carrefouru nakupovat dárek kamarádce a čekali jsme, až to trochu přejde..obchod Tesko byl trochu zatopený a hlásili tam, že to tam máme opustit - tak celkem drama, ale jinak dobré.
28. čer 2007 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz
jj, Dludli..je z Budějc..

Peti: no to bude slávy :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2007 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
nas favorit ve jmenech je Vojtisek a holcicka zatim nevime presne, tudle jsem se docela zastavili u Magdaleny, je to vznesene, Madlenka je nadherne tak mozna ze tak.
Navic mam jednu Madlenku v oddile, tedy zatim chodi obcas je jeste malicka, ale je to naprosto naaaaaadherny dite. Buclaty tvaricky, velikansky oci :slight_smile:
28. čer 2007 v 17:53  • Odpověz
ahoj holky :wink:
tak jsem doma z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už jsem konečně dočetla všecko co jste tady napsaly za celičký den ,jste šikulky v tom psaní :grinning: :grinning: :grinning:

tak jdu si taky uvařit kávíka a sehnat něco na zub :grinning:

peťko tak to já budu slavit s tvojí patričkou,páč my(já a mami)slavíme 2.7.svátek,i když je patricie dřív ten den bylo marie a tak jsme si tento svátek zachovaly :grinning:

megy to je dost,že se taky ukážeš :grinning: já už se tady mezi těma těhulkama docela bojim :grinning: :grinning: :grinning:

duduš tak mě je 31 (fuj),tak to tě skoro s tím věkem dohánim :wink: nechceš hodit tu tabulku do albíčka,že by jsme se mohly kochat i my???
28. čer 2007 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.