• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
A taky se musim pochlubit s braskou, 5.trida, nosi domu samy poznamky a porad nejaky problemy uca si furt stezuje, ale na vysvedceni ma jenom 2 z matiky a 2 z cestiny jinak samy :grinning:

To jsme myslim v 5 nemela ani ja :slight_smile:

Tak ted premyslim co bych udelala k obedu, neco extra ale zase je to trochu tloustik :sweat_smile:
29. čer 2007 v 10:21  • Odpověz
ja budu mit taky se svickovou premieru :grinning:, pozvala jsem na ni i nase, tak doufam, ze to bude k jidlu :grinning: Upozornila jsem je, aby si pro jistotu neco uvarili, v lepsim pripade to budou mit na veceri, v horsim se prijdeme k nim najist my :slight_smile:
29. čer 2007 v 10:30  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
tak jsem si umyla sprch. kout (to byla ale fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a záchod a teď bych měla jít na to žehlení, které jsem včera ani nezačala :sweat_smile: :pensive: Pustím si k tomu Ordinaci, kterou jsem si včera nahrávala :wink: Bohužel nám asi 15minut nešla elektrika kvůli dešti, tak prostředek tam asi nebude, ale konec ano, tak aspoň, že tak :sunglasses: Tak jsem vás chtěla jenom pozdravit a za chvíli jsem zase tu :wink: pááá
29. čer 2007 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky
tak už máme po vysvědčení.Mladší měl jednu dvojku z češtiny a ten starší-to už bylo horší.Ale slíbila jsem mu,že to nikde neřeknu.On tím hodně trpí,když něco pokazí.Vypadá jako trvďák,ale ve skutečnosti je citlivka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Včera večer jsem s MM probírala tu návštěvu u doktorky.Holky,nevěřila jsem -on se tam těší.Já snad nakonec budu mít strach ho tam vzít. :grinning: :grinning: :grinning:
Jdeme tam společně a ona nás po nějakém pohovoru objedná na spermiogram-teda ho :grinning: :grinning: Nevíte náhodou někdo jak dlouho se na ty výsledky čeká??Na to jsem se nezeptala. :unamused: Půjdeme tam asi ve středu,ještě před těma svátkama.
Zuzi ten TM by potřeboval za uši.S jedináčkama je kříž,ale ty to určitě zvládneš,když jste vzali a mimi je na cestě,tak to musí jít.Kytinka ti dobře radí,chce to nějaké překvápko. :astonished:
Kyti máš pravdu,MM byl taky půl roku na neschopence a já jezdila z práce hned domů,abych s ním byla co nejdřív.Jo,jsme hold ženský-ty ohleduplné a citlivé. :sweat_smile:
29. čer 2007 v 11:42  • Odpověz
tak dnešní novinky: skončila jsem na neurologii a kolem krku se mi rýsuje límec. Nepohnu hlavou, neotočím - závratě, na zvracení. Fakt paráda. Hraju všemi barvami - bílá- zelená, je mi fakt blbě a strašně slabě. Těhotná být nemůžu, mám teď po menses - ikdyž menses může být i při bejbátku - no ale u nás to tak není. Nic tomu nenasvědčuje. V práci jsem jim to zavařila, ale zdraví je pro mě přednější :wink:
29. čer 2007 ve 12:01  • Odpověz
Megy: a co se ti stalo?? Z čeho to jako máš?? :astonished: :astonished:

Dudus: jéé..ono je vlastně dneska výzo :grinning: No vidíš, tvůj M je šikula a nenechá tě v tom vyšetření samotnou :wink: Na ty výsledky se zeptej třebas Madlenky..myslím, že oni to absolvovali :wink:

a jinak, co se stalo u ostatních holek nevím, nestihla jsem to ještě přečítat :sweat_smile: tak jdu na to :sunglasses:
29. čer 2007 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
Megy taky jsem nejak nepostrehla, co je s tebou? :confounded: Hlavne odpocivej a na praci se vykasli, oni si bez tebe nejak poradi...

No my jsme u my netere radi i za trojky :grinning:, je to chytra holka, ale ma spoustu konicku a je to navic lajdak :wink:. Ja kdybych v osmicce prinesla trojky, tak dostanu poradne vynadano a muj tata svy vnucce rika, jak je sikovna :grinning:, to mne by nerikal :wink: ja bych chytla facaka a cely leto bych se ucila... jak maji na vnucku jiny metr nez meli na vlastni dite :slight_smile:
29. čer 2007 ve 12:49  • Odpověz
Dludli: tak s tím tvým M je to podobné jako s tím mým :confounded: no jo..kamarádi jsou kamarádi :angry: a ještě k tomu svobodní a nezadaní - tak to je horor :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí přes týden jezdí do hospody jenom po volejbalovém tréninku (pondělí a čtvrtek) a většinou autem :wink: ale to víkendy jsou horší :unamused: teď poslední dobou to bylo každý víkend prostě něco :confounded: tak jsem mu teď fakt řekla, že s tím musí přestat! Jinak se odstěhuju k mamince!! :grinning: No a dneska jdeme ke kamarádce domů a chce řídit..pak zítra má další kamarádka oslavu promocí a tam chce taky řídit - tak úplně hledím a čekám, jak dlouho mu to vydrží :sweat_smile:

Jo a ty večery..zrovna včera jsem se na MM vztekala (nebo spíš jsem dělala uraženou), že vždycky když přijde domů, tak sedne za pc a hotovo..sice se mnou hledí na nějakou tu kriminálku nebo tak, ale většinou u toho sedí za pc :confounded: Jenomže on přijde kolem půl7 z práce domů a je natěšený na ty svoje stránky o navigacích a podobných věcech asi tak, jako já jsem vždycky natěšená na koníka :grinning: takže ho jako chápu..a pak v posteli jsme si ještě dlouho vykládali o miminku :dizzy_face: až jsem úplně hleděla, jak ho to zajímá :confused: aspoň někdy :sunglasses: ptal se, jestli už miminko slyší, řekla jsem, že k němu můžeme mluvit :dizzy_face: tak říkal, že je načase, aby jsme mu pouštěli Tři sestry :grinning: :grinning: :grinning: tu kapelu on totiž miluje :grinning: tak jsem mu řekla, nech se tedy opováží!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. čer 2007 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
megy co se ti stalo???Límec,závratě-copak ti je??? :frowning2:
29. čer 2007 ve 13:03  • Odpověz
Tak to ja mam zlatyho manzilka - do hospody nechodi :grinning:, ale u PC je taky furt, ale zase to mi nevadi... mame umluvu, ze kdyz by mi to vadilo nebo jsem si pripadala prehlizena, ze se mam ozvat a bude se venovat jen mne :slight_smile:

a vetsinou kdyz se rafnem (nebo urazime - umime to totiz oba :grinning:), tak k vuli takovym hovadinam, ze pak zpetne fakt nevim, jak jsme neco vubec mohli resit...:wink:
29. čer 2007 ve 13:14  • Odpověz
ahoj holky,
tak se hlásim,už jsem z práce doma a trošku jsem uklízely(se setřičkou),tak až teď nám čas písat :grinning:

dudus - tak my už máme spermiogram za sebou :grinning: :grinning: :grinning: davík na něm byl a výsledky mu řekli do dvou hodin :wink:

co děláte holky :wink:
29. čer 2007 ve 20:27  • Odpověz
megy co je s tebou???co jsi pro boha dělala???
29. čer 2007 ve 20:28  • Odpověz
autor
ty gabco skoda ze bydlis tak daleko, to by mohli chodit ty dva na pivo spolu a my bychom se vzdycky pak slejzaly, chudinky prehlizeny manzelky a krafaly, jezis a tech drbu co by jsme stihly :grinning: :grinning: :grinning:

megy me to neco pripomina, nejsou to snad priznaky zanetu mozkovych blan? Nebo neco takovyho? No ale co budu tobe vykladat ze :sweat_smile: Hlavne se nam ozvy at vime ze jsi OK

Holky taky vam od 1 nesel kun? Ja byla zoufala, unudena, MM hned po praci musel s matkou na nakup, pak mi tu nechal prepravku s nakupem, capnul spacak me vlepil hubana a vyrazil (Na Plzen, Vavro, na PLzen :grinning: :grinning: :grinning: ) samo ze chlastat. A tam to byva zivelny :confounded:

Ja jsem se tu tak poflakovala a zoufale zkousela kone kolem dokola, pak jsem si udelala palacinky (4 ks) zjistila jsem ze jsem posledni dobou ujeta na prave maslo no a to se mi udelalo lip a pak zacal jit i kun :slight_smile:
29. čer 2007 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky,mě taky nešel koník.Tak jsem nelenila a jen tak z nudy si založila blog.Ale teď už musím končit,protože mě starší synáček posílá na talku,aby mohl chatovat.A vedle sedí MM,takže dnes už smolík.Dobrou,tak snad zítra :sweat_smile: :sweat_smile:
29. čer 2007 ve 20:47  • Odpověz
autor
no ja nedelam nic veseleho, pisu si s jednou 17 letou, ale psychicky velmi vyspelou holcinou, jejiz tatinek ji dneska rekl ze se budou rozvadet. Nic netusila, tak je z toho pochopitelne spatna. tedy byla by i kdyby to tusila.
29. čer 2007 ve 21:48  • Odpověz
dobré ránko,říjenky,
tak co máte dnes v plánu???Venku to vypadá docela nadějně,sluníčko sluní-tak dneska by to snad šlo.Naši chtějí dnes opíkat,tak pojedeme za něma na zahradu.Taťka je přes ty kuřata-tak si dnes pochutnáme. :wink: Navštívím tetky,mám tam hned dvě,tak pokecáme,dlouho jsme se nesešly,tak to snad všechno stihneme probrat. :grinning: :grinning:
MM se moc nechce,ale já ho vytáhnu nebo by doma zapustil kořeny. :sweat_smile:
Megy-tak jak je děvče zlatý???Ještě jsi napsala co ti vlastně je,doufám,že už je to lepší. :cry:
30. čer 2007 v 08:47  • Odpověz
Tak jsem se dočetla jinde,že 0401 jede dnes taky k babi na grilovačku.Dnes budeme asi grilovat všichni,co??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. čer 2007 v 08:51  • Odpověz
Ahojky holčiny!!

Jj, Dudus..dneska se všichni asi pořádně ugrilujeme!!! :grinning: :grinning: :grinning: My jdeme na oslavu kamarádčiných inženýrek na grilovačku, tak se už taky těšíme :wink: je nás v partě dobrých 30 - tak bude sranda :grinning: koupili jsme jí na památku zlatý prstýnek se zirkonkama, pak pero Parker a ještě i takovou srandovní zástěru :sunglasses: Dudus: co je to blog?? :sweat_smile:

Dludli: no, to by to teda vypadalo, kdybi ti naši M chodili na pivka spolu :grinning: no, to by bylo drbání :grinning: :grinning: Včera jsme seděli u kamarádky na dvoře a MM řídil a pil nealko pivko, tak jsem fakt zvědavá, jak dlouho se ho to bude držet :wink:

holky..nad ránem jsem šla na záchod a objevilo se u mě jakési hnusné hnědé špinění..takový výtok nemívám :astonished: tak se bojím..je to jakoby takové, jak to mívám na začátku MS :cry: bojim bojim, co to je :frowning2: dneska chci jenom ležet a večer to na té grilovačce nějak nepřehánět a jet brzy domů..já se tak bojím o miminko :pensive: :pensive:
30. čer 2007 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
gabou ja mam dneska zase vytok taky :confounded:

navic MM me chtel potesit, ale kapanek se to minulo ucinkem. Urcite jsem si stezovala, jak mi vcera behem 2 minut vypad a vypravil se na chlastacku k Plzni. Az do nedele. No samo jsem byla nastvana, smutna, vztekala jsem se tu, no dobre i brecela :sweat_smile:, pochopitelne i jemu do telefonu, jeste ani ten konik nesel, no proste vecer odpravdu na houby. A to odjel nekdy kolem 5, takze nez jsem sla spat to trvalo.
Navic jsem spala spatne porad jsem se budila. No a v pul 10 me vzbudil telefon, ze MM jede domu ze uz je za Plzni a ze me chtel prekvapit a co bude k obedu. No rekl ze vi co je pro nej dulezite a ze se vraci. Ze s tim pocital uz kdyz odjizdel, ze se bude vracet, proto tak rychle odjel.

Takze me nechal cely vcerejsek uz od 5 hodin odpoledne samotnou a vztekat se na nej ze jel na vikend pryc, delala jsem si taky uz nejaky plany, co doma udelam a tak, zvala jsem sem neja¨ky znamy at prijdou, tak jsem zvedava co bude MM rikal az mi ta kamaradka napise ze jede.

Proste chapu ze mi chtel udelat radost a ze bych mela byt rada, ale jsem nastvana. Doufam ze tomu rozumite.

A to me jeste budi pry co bude k obedu. Takze jeste abych honem vyskocila nadsena ze se MM vraci a letela varit obed. VAzne me dopalil.

Takle nebudem mit z vikendu ani jeden nic. Moc bych mu to chtela rict, jenze to vidim ze to jeste vycte me, ze je vsechno moje chyba.

Jezis proc je to s nim tak desne tezky?
30. čer 2007 v 10:41  • Odpověz
to by nebyli chlapi. Myslíš, že bez něho by ti bylo líp? To určitě ne :wink: Ikdyž mi taky leze MM na nervy, miluju ho a nedokážu si bez něho svět představit.

No a teď k tomu krku.
Byla jsem v práci, normálně jsem pracovala a při odchodu domů se mi udělala špatně. Měla jsem pocit, že omdlím za chůze, cítila jsem, že mám hlavu jakoby svraštělou. Tak jsem rychle utíkala, že to bude určitě od tlaku, aby se mi zvýšil. Jenže ono ejhle - bylo mi ještě víc špatně. Tak jsem na MM zamávala aŤ jde rychle zamnou. Převlékla jsem se ze sesterského a jeli jsem domů. Doma se mi udělalo tak špatně, že jsem měla pocit na zvracení. A tak to bylo celou noc. Ta šíje a týl hlavy byl jako v tupém sevření. Tak mi to nedalo a šla jsem j neuroložce. Tam mi pohýbala hlavou, pořád mi bylo na zvracení, jinak všechny další orientační vyšetření byly o.K, no a napsala mi límec pro blokádu krční páteře a vestibulární syndrom - tj. závratě, nevolnost, pocit nestabilní chůze, šla jsem na rentgen. Výsledek bude v pondělí a poslala mě domů.

Nejhorší bylo sehnat ten límec a pak jít do práce se omluvit, že nepřijdu. Chodila jsem po městě a hledala zdravotnické potřeby, ale všude mi říkali, že to bude až vpondělí. Na což jsem jim řekla, že je mi to na houby. Obvolávala jsem všechny zdravotnické potřeby, které jsou v okolí a sehnala až v místě bydliště. No hrůza.
Do práce jsem přišla a řekla, že nebudu moci přijít a staniční, že prý bude muset přepsat výkazy. Jedna kolegyňka musela vzít dvanáctku. Všichni se mě lekli jak vypadám, protože jsem byla celá bílá oproti tomu,jaká jsem bledule a zelená. Bylo mi špatně, nemohla jsem pro slabost vůbec chodit. No katastrofa.
Přišla jsem domů i s límcem, vzala jsem si dva prášky na uvolnění svalstva a dnes je mi už mnohem lépe. V pondělí jdu na kontrolu a rozhodne se, jestli budu mít nemocenskou :pensive:
30. čer 2007 v 10:55  • Odpověz
ahoj,jdu vas jen pozdravit,nam nesel net,vubec jsem se vcera na konika nedostala a a koukam ze ted nemam sanci vas docist,tak asi az odpolko.te jsem dodala chlebicky a umyla nadobi,dala vsem zviratum:slight_smile:)rano jsme se rozloucili s tchanovceama na tyden jeli na dovcu.Jsem se tesila,ze bude klid od nich a me uz je po nich smutno ted,me asi z toho hrabne...ale myslim si ze to prejde ,ale oni mi tu normalne chybi:slight_smile:)odpolko jedem se rozlopucit s nasima a vecer budeme grilovat masicko,bude nas 6 a misa si koupili s brachou soudka,tak bude vesele:slight_smile:)vcera jsme byly an poharku mnam mnam.
My ted moc fotek mit nebudeme,MM ma fotak v opravne a bude to tak mesic.pohlavi si rict nenechama,nekdo se tu ptal.Tak pa a ja se zase ozvu.
30. čer 2007 v 10:57  • Odpověz
Gabou ten tvůj výtok-píšeš,že je podobný jako při začátku M,tak se koukni do kalendáře,jestli jsi náhodou neměla zrovna mít M,teda kdybys nebyla těhulka.Ono se někdy stává,že se to objeví.Já to měla taky.Hrozně jsem se lekla,ale pak mě doktor uklidnil,protože to opravdu vycházelo na ten datum.Ale určitě to řekni i doktorce.Jinak jsi v pohodě????Ten blog je na seznamu.To si vlastně založíš takový svůj deník,vkládáš články,obrázky a píšeš o čem chceš-stačí si zvolit téma.Ještě to nemám hotové,ale určitě to v týdnu dodělám,tak pak pošlu adresu.
Zuzi-ten TM ti dává zabrat.Jak si to nakonec vyřešila??Vaříš a co kamarádka?? :wink: Určitě sis poradila,jsi přece ženská a ty si vždy nějak poradí :sweat_smile: :sweat_smile:
Megy-chudinko,tak odpočívej a brzo se uzdrav.S tím límcem by mě to pořádně naštvalo,tady máme dvě lékárny-tak to bych byla rychle hotová. :dizzy_face:
Zdeni-tak taky grilujete,hm,dneska se máme fajn,co? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. čer 2007 v 11:52  • Odpověz
autor
holky MM uz je tady a desne se zlobi ze jste mury at to koukam vypnout ze ted jsem tady s nim
ani vas docist nemam cas tak bezim :grinning:

je to ok :slight_smile:
30. čer 2007 ve 12:11  • Odpověz
tak jsme vas docetla.nam taky prave nesel vubec konik,tak jsme emla takovy skluz.Dali jsme si polivku a plno masa,tak druhy ze si dame tak za hodku.Tak rikam ze jdu an chvili na pc,pak porovnam takovy zbrtku venku z palubek a az se ogriluje maso,tak tim budeme topit,je to natreny nakym svinstvem proti skudcum,tak na masicko ne,ale potom,aby bylo teplicko jo.PAk pujdu do skleniku vytrhat stary okurky-hadovky a dame tam nove,abych mela stalae zeleninku:slight_smile:)pak vana a k nam.Jeste se stavime asi v tesku.Misa chce delat orechovici,tak musiem koupit naky vodky a asi koupim detsky praci preasek a pomalu si vyperu vsechny plinky...
My travime vecery jak kdy.V ne.byly manzely a ztraceny,ut.a ct.pouta...o vikendu vetsinou jeden den razime treba k nasim nebo na pivko a poharek.Nebo si ctu a Mm pracuje,kdyz toho je zrovna hodne.Nebo hrajen clovece...jak kdy.Ted spis bude do tmy pracovat venku...ale ja si zatim na nas vztah nemuzu stezovat,tak abych to nezakrikla!!!!!!
30. čer 2007 ve 12:26  • Odpověz
autor
tak jsem vykouzlila podle me moc dobry burtgulas, mame jeste na vecer. Je mi ale zase nejak blbe, mam takove "zachvaty" piti, najednou mam desnou zizu tak vypiju treba pet hrnecku, ale kdyz pak chvilku potom jim tak je mi zle. No a ja se napila pred obedem, jest eu jidla jsme pila a to mi vubec nedela dobre :frowning2:
chtela jsem si pridat, ale to by asi slo ven, tak jsme sklidila po obede a ted citim ze dostavam zase hlad. Inu je to rehole :grinning: :grinning: :grinning:

Holky musela jsem si vyfotit pupek, jak mam dneska bricho, jeste jsem ho nesrovnavala s poslednima, ale mam ho urcite vetsi. Je uz abych mela za sebou ten pondelni UTZ abych se mohla z takovych veci v klidu radovat :confounded:
30. čer 2007 v 15:05  • Odpověz
neboj dludli - bude to dobrý - vlastně výborný :slight_smile:
30. čer 2007 v 18:19  • Odpověz
tak v tesku jsme nebyly,pak jsme nestihali,jeste nez jsme jeli tak jsme si uzili:slight_smile:)u na sv poho,nasi s etesi.ted to tu poklidim a amuzou přijet,jenze zacalo pekne lejt,tak uvidime jak s eto vystribri.
dludli koukala jsem na tvoje fotecky mooc pekny.
30. čer 2007 v 18:35  • Odpověz
autor
tak my jsme odpoledne sli se psem na prochajdu, pak jsem zasli zase ocumovat stenatka :slight_smile:no a pak jsme si rozlozli nas novej gaucik a z nej koukali na Simpsonovi. Tedy ja, MM to prospal :rolling_eyes:
Jeste jsem si dala varit hovezi a zitra se chystam na koprovku, bude to premiera tak snad to bude k jidlu.

No a ted se chystam za MM taky spat.Jestli se mi bude vubec chtit, kdyz se cely den jen valim.

Jo holky a taky letos mam prvni prazdniny bez prazdnin :frowning2: snad to preziju, no bude me chlacholit predstava ze me ceka materska :wink: (snad, abych nic nezakrikla :zipper_mouth: )

Tak dobrou :slight_smile:
30. čer 2007 ve 21:52  • Odpověz
zdaravim,hura dne stu jsem prvni:slight_smile:)my jeste jakoby grilujeme.jsem pekne prejedena ale je to super.te jsme si odskocila ,boleli me zadky a prdel z lavicky...tak hezky spinkejte -dobrou noc.
1. črc 2007 v 00:58  • Odpověz
koukam,ze bych byla prvni i tak:slight_smile:))my pred chvili vstala a tak to jdu ted poklidit .Nasi psali z tater,ze dojeli dobre a je to tam moc krasny.vcera tu byla kamoska co ma to male mimi,tak jsme kecali snad jen o tom.Ode dneska za 3 mesice mam termin!!!!!!!!!!!!!
1. črc 2007 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.