• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
Ahoj zdeni :slight_smile:

Ja ani nemela cas sem zabehnout (hlavne kdyz sem vlezu tak tu skejsnu na hodinu :sweat_smile: )

Takze jsem tu az ted po obede. Holky koprovka i knedliky i maso se mi povedlo, kdyz delam hovezi mam to vzdycky jak podrazku (nemam papinak) no ale tentokrat jsme maso varila uz vcera vecer a i jeste dneska dopoledne.

JInak se ted ve 2 kdy mi zacinaji vychazky chystame se psem,je tam docela slunicko tak myslim ze zapadnem nekam na pivi a na dzus :slight_smile:

Dopoledne jsem mela takovou blbou naladu, nejak na me padlo ze tohle je moje prvni leto bez prazdin, s tou neschopenkou nemuzem ani nikam odjet, dve dovci jsme kvuli tehu museli zrusit, na konci srpna pojede martin sam do Recka, tedy ne uplne sam, ale beze me, ach jo. No snazim se myslet na to ze si to na matersky pekne vynahradim :slight_smile: ale moc mi to nepomaha :frowning2:

Navic kdyz zitra jdu na ten UTZ, uz abych to mela za sebou a vedela jsem ze jsme tedy ok, nebo co.

Zdeni je to fofr vid? Prazdniny utecou jak voda, no a pak uz budes pocitat jed dny. Chystate uz pokojicek? Nebo neco takoveho vetsiho? ted nevim jetsli uz mate kocarek?
1. črc 2007 ve 13:33  • Odpověz
Dludli-tak už zítra máš ten ultrazvuk?To uběhlo,ale jenom nám,tobě ten čas asi vůbec neletěl.Tak ti přeju,aby to dobře dopadlo a dej nám hned vědět,ať se můžeme těšit s tebou :sweat_smile: :sweat_smile:
Zdeni už jen tři měsíce.To je fakt,prázdniny utečou a je to.Teď jsem se dívala tady do bazárku na kočárky,jen tak pro inspiraci-já bych si vybrala. :sweat_smile:
Snad to jednou výjde. :wink:
Včera jsme nechali kluky u našich na noc.Tak mi MM říkal,že je to fajn.Budeme spolu atd.A hádejte,co bylo.Nic
:frowning2: On hrál s klukama po netu Duty a já musela ke klukům do pokoje,abych vůbec slyšela telku. :grinning: :grinning: :grinning: Po desáté si pro mě přišel,že sám neusne.To jsem myslela,že ho uškrtím.Nesnáším,když mě někdo vzbudí do deseti minut co zaberu-to pak neusnu jen tak lehce znovu. :pensive:No jo,chlapi :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2007 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj holky
tak už jsem taky dorazila z vesničky do mšsta :wink:,i když se mi sem vůbec nechtělo :frowning2:
tak v pátek jsme dorazili domu až v půl noci,páč se MM zdržel v práci :frowning2: tak jsme v sobotu za odměnu vstávali až v půl desátý :grinning: :grinning: :grinning: výborná záležitost válet se v pelíšku :grinning: MM měl nějakou mazlikovanou náladičku,tak se tulil a muckoval :wink: no po snídani jsme dělali venku na zahrádce(sekali trávu,pleli záhonky a připravovali záhonky na jahody)obědvali jsme až po jedný hodině a protože se v posední době cítim strašně unavená,tak jsme se šli natahnout a udělali si takvou siestu po obědě a pak volala sousedka,že máme a půl pátou dorazit na grilování,tak jsme rychle nakrmili zviřádka,provětrali psíka a připravili piknikový košíček a mazali k sousedum :grinning: no vrátili jsme se v půl jedenáctý a šli rovnou hajat :grinning:
ráno proběhlo zase mazleníčko,nevím co ten MM bude chtít,že byl celý víkend tak hodnej :grinning: :grinning: :grinning: no dopoledne jela mami se sestrou na hřbitov a my seděli na dvoře na lavičce a vykládali si a hráli si se psem,pak davík nařezal takový špalíky na zahrádku,chceme jí předělat a z těch špalíků udělat takovej plůtek :wink: ,já šla umývat okna,páč je příští víkend u nás pouť,tak jsem zvládla čtyři :wink: no zbytek až ve čtvrtek :wink: teď jsem hodila prát prádlo a čtu si co jste napsaly :grinning: no a ve čtyři doběhnu nakoupit a už se těšim do vany :wink: :sweat_smile: :wink:
1. črc 2007 v 15:34  • Odpověz
tak jsem naštvaná :angry:
ženu se nakoupit a ono je zavřeno a jen taká malá cedulka,že po dobu letních prázdnin bude v neděli zavřeno :angry: :angry: :angry: byla jsem tam v týdnu nakupovat a žádná cedule tam nebyla,no ještě,že náme v mrazáku toustový chlebík a ráno si bude muset MM dojí nakoupit,aby měl vůbec co k snídani :wink:
1. črc 2007 v 16:39  • Odpověz
madlenko,úplně tě chápu,jak t to naštvalo.U nás zrušili obchod od ledna a nejbližší je asi 3 km.Takže si ani děti nemůžu poslat,když náhodou něco zapomenu. :frowning2: A když jdu já pro pár věcí,příjdu s plnou taškou.Když jde MM donese všechno,ale nehledí na ceny.Posledně to byl voňavý heřmánkový toaleťák za asi skoro 40 Kč. :confounded:
Tak jsem se s našima domluvila,že tam kluky nechám ještě do zítřka.Tak,že by večer byla nějaká ta romantika??? :wink: :wink: No,nevím.Zase sedí u PC a řve na ostatní kluky,kam mají střílet,tak jsem raději utekla sem. :sweat_smile:
1. črc 2007 v 16:47  • Odpověz
autor
ty Madli a kdyz jsi posledni dobou takova unavena, nezkousela jsi uz tehu testik :wink:
Nebo dorazila tetka?
1. črc 2007 v 16:56  • Odpověz
dudus,že by romantika :grinning: :grinning: :grinning: koukej toho využít :grinning: :grinning: :grinning:

zuzko testík jsem ještě nezkoušela,až zítra si ho doběhnu koupit,možná že tam budou,páč tetka ještě nedorazila a už jsem 33DC :sunglasses: tak snad tam budou,jsem jak kdyby mi někdo natloukl a je mi i špatně,dneska jsem se nálem pozvracela v autě,když jsme jeli na plzeň :wink:
1. črc 2007 v 17:11  • Odpověz
jé Madlenko,to by bylo super.Budeme tě sledovat děvče
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To já zase nic,teta přijede pravidelně v úterý,už je na cestě. :unamused: :unamused: :unamused: Já jsem tu asi jediná,která má děti.Teda ještě 0401 s Patričkou.Ale to je tak všechno,co????A už tu máme čtyři těhulky a Madlenka možná bude pátá.
Díky Madlenko za odpověď.To jsem ráda,že ten test je tak rychlý.Čekat na výsledky i pár dní by byla muka :frowning2: :frowning2: Takhle budeme brzo něco vědět.To je moc dobře.Někde jsem četla,že doporučují sex.půst 2-7 dní. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: MM se rozhodl alespoň pro pět,no,to jsem zvědavá,jak on to vydrží. :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2007 v 17:58  • Odpověz
dudus mě doporučil doktor,aby šel MM na spermiogram,já mu to pověděla a on,že si tam sám zavolá a že se objedná(je vidět,že už je velkej kluk :wink: )no a když jsem se pak ptala jestli mu řekli o tom půstu,tak se divil,že mu nic neřekli,ale naordinovali jsme 5 dnů a bylo to :wink: ale bylo to těžký přežít i pro mě :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2007 v 18:09  • Odpověz
autor
je madlenko to vypada docela slibne, tak hned rano naklusej do lekarny a dej vedet, bylo by to skvele :slight_smile: budu drzet palce, zitra hodlam prijimat jen same dobre zpravy! :wink:

Holky ja si snad budu muset uz koupit tehu kalhoty :astonished: mrzi me ze spis nez vahu jsem mela sledovat cm v pase. Citim na sobe ze pres bricho jsem uz o dost vetsi :astonished:
1. črc 2007 v 18:22  • Odpověz
zuzko nakupovat půjdu až odpo,ráno v sedum tady žádná lékarna otevřeno nemá,tak budu zkoušet až v úterý ráno :wink:
1. črc 2007 v 18:25  • Odpověz
autor
jeje to nevydrzim, doufam ze mezitim tetka neprijde (ruzovej gs mamavit se muze testovat kdykoliv, ja si ho jednou delala odpoledne a byly tam // :slight_smile:)
1. črc 2007 v 18:30  • Odpověz
uvidim co mi dají :wink:

nevím jak to děláme,ale mám zase plný balkon prádla :angry: samý kaťátka a trendlíky a tílečka a tričíčka,to bude zase žehleníčko :wink:

jdu si najít něco na jídlo :grinning: mám hlad
1. črc 2007 v 18:45  • Odpověz
autor
jo ja mam taky porad pradla kopec at uz ve spine, nebo visi na snure nebo ceka na zehleni :confounded:
1. črc 2007 v 19:36  • Odpověz
tak jsem si udělala těstoviny se sýrovou omáčkou :sweat_smile: mňam já vím,že už je dlouho,ale měla jsem na ně chuť :grinning:

žehlit budu muset zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2007 ve 20:00  • Odpověz
tak jsm konecne doma,od obeda nako nestaham...rano jsme prala,nez jsem se nadala tak mi to uschlo a hned jsme to vyzehlila,aby mi ubrusy a uterky nepreschly,do toho obed ,pak bylo tulinkovani,je to ted takovy jiny,kdyz nikdo neni doma:slight_smile:)a pak jsme si vymyslela,ze uklidim sklep,vyhodim stary zavareniny a ruzny divny sracky:slight_smile:)umeju sklenice apd.a ze to bude mit za odpolko hotovy aono nic,jsem tak v puulce a to jsem se neflakala:slight_smile:)no zitra to snad dorazim.Ale mam z toho radost,jak je to za mnou videt jak to je pekny.to bude tchyne koukat,az prijedou,Je toho tam plno jetse po jeji mamince.
Pak kraliky,slepice poklidit venku apd az jsme z toho zapomnela nahravat ber nebo neber.
kocarek jeste nemame,mame jen vybrany,v tydnu pojede s MM do meste tak ho jeste okouknem,bude nam ho platit mamka a stejne az v srpnu,tak mame cas.Pokojicek nechystame,bude spinkat s nama v loznici,ja si to ani jinka nedokazu predstavit,az pak az bude vetsi,ted urco ne.
Dludli budu myslet tak se ozvi,ale urco to bude ok,ja si vzdycky rikala-nedostala jsem to,tak je to dobry,jako kdyz jsem cekala na ten prvni ultrazvuk.
my nemame ani chleba k vece,tak nevim co bude,ja se klidne zaplacni susou nebo buchtou,ale Mm nevim.
Madlenko ,tobe samozdrejme preju stastny den zitra a pak i tech zbyvajicich 9 mesicu:slight_smile:)
1. črc 2007 ve 20:52  • Odpověz
zdeni ty jsi pěkná dračice :grinning: :grinning: :grinning: to bude mít tchýně radost
1. črc 2007 ve 21:08  • Odpověz
zdeni nechceš k nám přijet na letní úklid,taky bych potřebovala provětrat sklep atd.Chtěla bych mít tvůj elán.Mě když to chytne,tak uklidím i to co není moje.ale takové záchvaty nemám moc často. :wink: Denně vařím,dělám takový ten běžný úklid a pak už se mi nechce. :unamused:
Dludli a Madli-zítra na vás budeme myslet,tak nás nenechte dlouho čekat a trpět.Předem dík.Tak dobrou noc říjenky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. črc 2007 ve 21:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: dobrou noc holky a přeji vám krásné sny :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2007 ve 22:02  • Odpověz
Krásné ránko,
včera se stal u nás zázrak.Romantika byla a dokonce mě MM přišel vytáhnout od PC v dětském pokoji :wink: Nejdřív jsem se trochu cukala,aby věděl,jak je mě ,když furt čumí do bedny. :angry: Ale nakonec jsem to nevydržela,trápit ho neumím. :grinning: :grinning: :grinning: Teď jsem sama doma,M je v práci,děti u babičky-kolem oběda pro ně zajedu.Jinak žádné novinky,teda u nás.Ale už se nemůžu dočkat,co napíše Zuzka a Madlenka.Vlastně to bylo první,na co jsem si vzpomněla,když jsem ráno otevřela oči. :astonished: Tak se holky naše čiňte. :wink:
2. črc 2007 v 07:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky jsem tu ale UTZ bude az ve 3, takze jeste musime vydrzet. Madlenka vcera rikala ze testik bude az zitra rano :frowning2: ale ja to vidim pozitivne :slight_smile:

Holky vcera vecer mi bylo tak desen zle, mam obavu ze z ty vyborny koprovky, vadi mi mlecne vyrobky :confounded: me, ktera klidne vypila litr mlika za den. Mekla jsem desny prujem, bolelo me brisko, bylo mi na zvraceni, mela jsem dojem ze mam nejmin 40 horecku, zimnice, ale teplotu jsem nastesti nemela.

Volal mi MM ze chce na ten UTZ se mnou. Rikal to uz min tyden, tak jsme mu rikala ze to bude vnitrni, aby se pak nedesil, on si to na to konto rozmyslel, ale ted volal ze chce jit. Tak nevim neni to nejak blbi?
2. črc 2007 v 10:51  • Odpověz
dludli to víš,že to není blbé.Právě naopak,alespoň se bude víc snažit tě nerozštilovat až uvidí toho malého bobánka.Chybu bys udělala,kdybys ho tam nevzala. :sweat_smile: Věř mi,bude z toho na měkko. :cry:
2. črc 2007 ve 12:07  • Odpověz
autor
tak jo :slight_smile: mozna uz za chvili vyrazim a vezmu to pres nejaky obchodak, no nebo ze bych jeste dozehlila tech par kousku co tu mam?

To je dilema :grinning:

Tak ja se ozvu az budu zpatky, posledne jsme tam hodinu cekala, ale ´pojedem zpatky s MM autem tak snad do tech 4 bych mohla byt doma.

Tak zatim
2. črc 2007 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zuzi drzim palce, at je konecne na UTZ neco videt... :dizzy_face: Ja bych teda manzela nechala v cekarne, uz slysim pak ty jeho vtipky na vnitrni UTZ :wink:, ale uvidime, kam se mnou vsude bude chodit az budu tehu :wink:.

Madlenko, tak co, mas //? :grinning:

0401: Preji Patricce vse nejlepsi k svatku :slight_smile:

Jinak holky, moje prvni svickova se podarila, az me to samotnou zaskocilo :grinning:
2. črc 2007 ve 13:42  • Odpověz
autor
sem tu a bez dobrych zprav :frowning2: missed abortion :frowning2: musim do nemocnice a za dve MS zacnem znovu, snad nebudou kvuli tomu nejake potize
2. črc 2007 v 16:16  • Odpověz
Zuzko :cry:. Moc me to mrzi, ale hlavu vzhuru, 2 mesice utecou jako voda... hlavne se setri...neboj, komplikace zadne nebudou... drzim Ti moc pesticky... kdy jdes do nemocnice?
2. črc 2007 v 16:42  • Odpověz
autor
to jeste nevim, Dr me posilal za moji Dr ze mi napise doporucenku, rikala jsem mu ze moje tam bude az v pondeli, takze jdu zitra za tim dnesnim doktorem, a pak se musim vnemocnici objednat takze to budu vedet az zitra odpolko
2. črc 2007 v 16:52  • Odpověz
dludli asi si stojim na vedeni,ale co ti je?
2. črc 2007 v 17:11  • Odpověz
autor
prisli jsme o mimi, zamlkle tehu, plodik se nevyvijel
2. črc 2007 v 17:14  • Odpověz
jezis dludli,tak to je mi mooooooooooooooooc lito,to je hrozne..ani nevim co an to napsat.a co na to manzel?
2. črc 2007 v 17:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.