• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
u nas po pive :grinning:
17. led 2007 ve 23:55  • Odpověz
no tak to u nás taky :slight_smile: ale kdo se más tím tahat?
18. led 2007 v 00:05  • Odpověz
Jé, holky..taky nevím, co s tím Koníkem včera bylo..napísala jsem taky táááááák dlouhý příspěvěk a ono nic..seklo se to a neodeslalo :angry: Ale když já už ani nevím, o čem jsem to vlastně písala :sweat_smile: Asi něco o tom, že čokoládku mám asi nejradši :sunglasses: můj je na tatranky :sunglasses: ale je jasné, že víc na sladké jsem v téhle naší minirodince já :grinning: Jinak žehlení stále nic..ale dneska se do toho musím už určitě pustit, protože už bychom neměli co na sebe :sweat_smile:
18. led 2007 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz
U nas se halda na zehleni taky nezmensila, naopak pribylo pradlo co jsem vyprala predevcirem.
Ja dietim a milacek mi vcera privezl z Belgie prave pralinky. No tak jsem se do nich vecer pustila a dneska mu rikam, at uz mi sladkosti nekupuje. A on na to, no nemuselas je jist na noc. No chapete to?
18. led 2007 v 08:56  • Odpověz
Jé, Miluško..tak to ten můj mi taky kupuje čikuládky a pak se diví, když mi roste bříško :grinning:
18. led 2007 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
zehleni taky statecne odolavam :slight_smile: ale asi taky posledni den. Chystame se konecne na tu nasi podĺahu. Takze dneska musim uklidit co se dá, odnest veci, musim poklidit i v kuchyni, jelikoz mezi pokojem a kuchyni nemame dvere, jen diru :slight_smile: no a v patek s martinem odstehujem nabytek a jde se na to. Martin si pujci brusku, uz s ni pred casem delal podlahu nahore, mame tu prkenou podlahu, jen je natrena na tmave vinovou barvu, bude to brousit na prirodni a koberec pujde pryc, hurááááááááá! Nesnasim luxování :angry:
no a pak tyden nez ze vseho uklidim ten titerny prach. A taky jsem MArtina premluvila ze nahore vymalujeme :slight_smile: Jsou tam staricke tapety. Maly pokoj, kam se vejde jen postel a mozna podel zdi provizorni skrin, kterou martin dela z drevenych fosen :unamused: a tenhle pokojik bude do modra, a vetsi pokoj udelame hraskove zeleny :slight_smile: a nastrkame tam vsechny srkrine co by nam prekazeli dole v obyvaku. Vsechen nabytek mame tak z 50 let, takze nemam zajem aby byl moc videt :dizzy_face:

No a do toho vseho jdeme v patek na maturak. Tak jsem zvedava co vsechno z toho stihnem :slight_smile: ale konecne se to nejak zacne hybat :slight_smile: a budem tu trochu jako lidi, ne podatr vsechno jen jako docasny bydleni.
18. led 2007 v 09:00  • Odpověz
Týjo, Dludli..ty máš tak šikovného muže?? To ten můj je i s tchánem spíš jako Pat a Mat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Na práci rukama opravdu moc není (po tatínkovi) a když ho k něčemu chci dokopat, tak to dá hoooodně práce :sweat_smile: Ale zase se pak snaží, to se musí uznat :wink: Jinak my máme v plánu oddělený víkend..Honza jede s klukama do Rakouska na lyže a já s holkama plánujeme babinec u kamarádky na bytě (pátek) a v sobotu možná jenom tak s kamarádkou pokec u nás doma nebo ještě nevím..Jo a už se moc těším, až tu budu uklízet..Manžílek měl totiž teď od pondělka dovolenou, tak to u nás vypadá, jak po boji :grinning:
Jinak tu podlahu budete mít určitě krásnou..přírodní, to je super..ale já nedám dopustit na koberce..vysávání mi totiž nevadí..to spíš to vytírání a žehlení :grinning:
18. led 2007 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
no my mame v byte psa, ktery pousti permanentne chlupy a je to fenka a zrovna se hara takze pro nas je koberec fakt desne nepraktickej. Nechame jen koberecek pod stolkem u kresel ale jinak pekne prkna, hned to je zameteny, setreny....
jo a sikovnej to celkem je, i kdyz ty jeho vytvory jsi nevidela :slight_smile: a vypada to tak ze na me porad vola, ze potrebuje pomoct, ja litam z kuchyne do garaze abych mu neco podala a podrzela.... a to nekolikrat. On si proste nemuze vsechny veci co bude potrebovat dat k sobe. Pak tam stoji, drzi polici aby se mu vsechno nerozpadlo a rve na me : Podej mi vrtak :grinning: No takz epresne jak prihoda z pat a mat. Taky jeste behem toho jede treba nyvstivit Obi, kvuli necemu na co zapomel :slight_smile:

No ale sikovnej je. A hlavne jesitnej, zkratka musi dokazat ze to zvladne vyrobit sam :slight_smile:Treba nasi Akkusce udelal boudu 2+1 :grinning: :grinning:
18. led 2007 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky,

tak ja se zehleni ani nedotkla tez, ale dnes uz urcite :grinning:.

To meho draheho muze ceka s mym tatinkem zasekat do nasi pristavby elektriku a kdyz budou moc sikovni (v co pevne doufam :grinning:) zacnou sekat vodu a odpad...

Jinak ja varim taky rada, pecu asi jeste radsi, jenze u nas je to tak, ze muzicek omezil jidlo a zakazal mi varit omacky s knedlikama a pect sladky... takze ja povecerech pojidam cokoladu a on pomerance :grinning: a stale se divi, jak muzu mit 50 kg :wink:

Taky se Vam tak nechce pracovat? Ja se do toho uplne nutim, rano vubec nemuzu vylezt z postele, pri predstave, ze zase musim do prace a to ji mam celkem pohodovou :sunglasses:. No nic, jdu na to - resp. jdu pridelit ukoly :grinning:
18. led 2007 v 10:14  • Odpověz
Ahojte všechny,
na dlouhou dobu jsem se odmlčela,ale teď to změním a budu chodit pravidelně.Jsem teď na dlouhou dobu skoro vdova,manžel je v nemocnici. :unamused: A to jsme se chtěli od nového roku pořádně snažit o miminko. :cry: Jo,člověk míní,bůh mění.......
18. led 2007 v 15:25  • Odpověz
Ahoj Dudus, rikala jsem si kam jsi se podela :wink:. vitej zase mezi nami :slight_smile:

Doufam, ze se namzel co nejdrive uzdravi, snad to neni nic vazneho a budes ho mit brzy doma ...
18. led 2007 v 16:03  • Odpověz
Holky, ja prave zehlim. odesla jsem z prace driv, kvuli te vichrici, nemame pry zbytecne chodit ven. Koukam pri tom na telku a neni to zas tak hrozny.

Dudus, doufam ze to neni nic vazneho a bude brzo zpatky doma, abyste mohly snazilkovat.
18. led 2007 v 16:20  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak tady v plzni to pěkně fouká :frowning2:
právě do sebe házím chlebíčky a brambůrky a oříšky a zapíjim to lambruskem,to je paráda!!!Měli jsme návštěvu a ta toho moc nesnědla :wink: dneska mám manžela doma hurá hurá hurá
18. led 2007 v 19:00  • Odpověz
ahoj dudus taky te vitam-dlouho jsi tu nebyla.
Asi se to kouslo vcera cely,protoze nesel konik ani bereme se.Nevim.Ja mam taky manzilka sikovnyho,on snad umi uplne vsechno a co neumi tak se rad nauci.Jak venku ,pri stavbe,i uvari,umeje nadobi,povesi zaclony...proste vse.Fakt je sikulka.Jinak ja rad luxuji tak mame skoro vsude koberce.Ja mam vyzehleno,to me bavi,ale musim jit vyndat pracku,nez mi zacnou pouta.
18. led 2007 v 19:51  • Odpověz
ahojte všechny,
bohužel to bude léčení na půl roku,když to půjde dobře.Takže snažit se budeme až potom,co se dá dohromady.Zachoval se jako hodný taťka a šel natočit klukům ohňostroj.Spadl,bylo to i v televizi.Teď už je na tom mnohem líp.Všechna zranění se hojí.Má zlomenou pánev,to bude to nejdelší léčení.A já jsem si říkala,že po svatbě bude konečně klid.
Dnešní noc u nás byla hrozná,vichřice a bouřka,modlila jsem se ať vydrží stromy a nespadnou na auto,teď ho potřebuji.Za manžílkem musím 20km dojíždět.
Musím si pročíst stránky,ať vím co se u vás děje nového :wink:
19. led 2007 v 08:14  • Odpověz
dobre ranko :wink:

tak mam vyzehleno!!! a muzu zacit zase prat :grinning:

Dudus, tak snad se vse brzy zahoji a pusti ti ho aspon domu, drzim pesticky :wink: .

Tak u nas byla vichrice jako blazen, od odpoledne jsme museli zavrit kocoury nebo normalne poletovali po zahrade a byli chudacci vydeseni, jen skoda, ze jsme to nenatocili, bylo to strasne komicky :grinning:. Spime pod strechou a celou noc jsem se budila, protoze mi prislo, ze nam to trha plechy, ale vydrzely :wink:
19. led 2007 v 09:09  • Odpověz
dobre rano,
manza si rano stezoval, jak nemohl spat kvuli vichrici, ja spala celou noc jako miminko, o nicem nevim. Ale radilo to tu celkem slusne, vsude jsou popadany stromy, vlaky maji vyluky...
19. led 2007 v 09:21  • Odpověz
autor
jo u nas to taky bylo husty, nam se nic nestalo ale martinovo kolegove z prace prisli o strechu :frowning2:

a j ajsem si ted zalila kafe studenou vodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska zaciname s podlahou a ja budu malovat nahore loznici moc se tesim. Mame tam plno stareho nabytku a veci, nejradsi bych to vsechno vylupala, ale je to tchyne, doufam ze se mi podari ty veci treba aspon presunout do sklepa nebo ji primet at si to probere
19. led 2007 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky holky..no jo, vichřice řádila celkem dost..nešla ani elektrika..snad už je ale po ní..

Dudus - vítám tě po dlouhé době!! A manžílkovi přeju brzké uzdravení..chuďátkovi..

Dludli - tchýni nějak taktně řekni, aby si ty věci probrala..přeci jí to nebudete opatrovat..no, tak hodně štěstí!! :sunglasses:

Já se jdu za chvilku nachystat a valím do druhého města za kamarádkou na ten babinec..už se moc těším..ale jedu asi autkem, tak budu jenom trošičku vínit, abych to mohla zítra odřídit domů..Manžílek mi v 5 ráno odjel do toho Rakouska na lyže, ale ještě se mi neozval :frowning2: radši mu jdu napsat, jestli už dojeli na místo nebo ještě cestují..
19. led 2007 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
no j avyklizim, musim odpojit konika :frowning2: asi se sem dostanu az za par dni az vse uvedeme do puvodnihi stavu, tak se mejte vsechny krasne, uzijt esi vikend papa
19. led 2007 ve 13:38  • Odpověz
dludli tak to dobre zvladnete a tchynai rekni at si to vezme nebo to poleti z baraku,ze vy to nechcete.Hlavne pokud mate naky svuj novejsi.Prece se vam to tam nebude motat.
Gabou ty si to uzi a hlavne moc nepi at neprijdes o bodiky.To ja bych byla taky nervozni kdybych nevedela co a jak je s manzilkem.
Dudus tez preju at se ti manzilek brzo uzdravi a vrati domu.
Jinak my jdem zitra na oslavu-bratranek ma narozky 18 a pristi vikend jdem na ples.Zahradkarsky tak to se moc tesime.I kdyz to bude zabity vikend.V so.priprava a v ne.spat,protoze prijdem tak v 5 rano.
19. led 2007 v 19:10  • Odpověz
ahojte,
jak to tady dnes pročítám,tak buď se všechny někam chystáte nebo se léčíte z nějaké akce.To já jsem sama doma,teda se psem.Kluci šli na trénink do hasičů a tak peču na zítřek pro manžílka výborný štrůdl.Už se zase na něho moc těším.Jezdím za ním každý druhý den,ale je to málo.Ještě,že máme ty mobily.Všem přeji krásný víkend,ikdž nám to počasí tak blázní :wink:
20. led 2007 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se vrátila z víkendu do plzně a zítra budu muset zase do práce :angry: .
My jsme v pátek jeli k mami a okoukli co se dílo přes noc,tak kromě jedné tašky ze střechy je vše v pohodě :slight_smile: elektrika nešla od čtvrtečního večera do pátečního večera a pak jí stále vypínali,tak jsme hráli karty,no a v noci se muckovali :grinning: :grinning: :grinning:
Včera jsme jeli k rodičům davíska a večír jsme byli na myslivckým plese,bylo to dobrý,dorazili jsme v půl třetí ráno :wink:
Teď odopo jsme jeli popřát švagrovi k narozeninám a tak jsem si dala sektíček :wink: no paráda,celý víkend popíjim :wink: :wink: :wink:

Dudus,jak bylo u manžílka,už je mu líp???A co štrůdlík,chutnal mu???
21. led 2007 v 16:54  • Odpověz
Ahojky holky..celý víkend jsem si užívala s kamarádkama a musím říct, že to bylo super!! V pátek jsme byly u kamarádky na tom bytě, včera jsem byla s kamarádkou na večeři a dneska nakupovat :wink: Byl to příjemně strávený víkend..ale už se mi stýzká po manžílkovi :sweat_smile:
21. led 2007 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
tak to jsi měla taky pěkný víkend :grinning:
já jedu teď v úterý na dva dny na výlet s kolegama z práce,jedeme do dětenic :grinning: ,už se těším,ale mrzí mi,že nebudu s manžílkem :wink: :slight_smile: :wink:
21. led 2007 ve 20:47  • Odpověz
Jj, měla..vždycky se na to těším..na nějaký babinec, ale pak se mi stejně stýzká :sweat_smile: Ale i to musí být..zas je pěkné takové to těšení na manžílka :sunglasses: beru to jako zpestření vztahu :wink:
21. led 2007 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
jo,jo,jo těšení je moooc pěkný :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2007 ve 21:00  • Odpověz
Normálně..dneska, jak jsme byly s holkama nakupovat..tak jsem se spíš než o hadříky zajímala o dětičky kolem, hleděla do náručí maminkám a tatínkům, taky do autosedaček na košících..no, všechny byly tak úžasné :dizzy_face: Já už se táááááák moc těším na vlastní mimi..kamarádka mi posílá na mejlík fotečky dvojčátek a jsou tak malinkaté a krásňounké :dizzy_face:
21. led 2007 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
my jsme se dneska zastavili u švagrů a já se jim hned vrhla na Lukáška(synovec) a hned jsem si s ním hrála a dělali jsme blbůstky a davísek se taky přidal a hrál si s náma :grinning: :grinning: :grinning: musím říct,že si davís Lukáše choval a moooc mu to slušelo :grinning: :grinning: :grinning:
no my se snažíme o mimi,jak jen můžeme,tak jsme zvědavá :wink: :wink: :wink:
21. led 2007 ve 21:30  • Odpověz
:dizzy_face: no jo..vy se vlastně už snažíte!! Tak hodně zdaru! To nás to čeká ještě až později..ale to jsem tu už písala..Ach jo, jdu si dát asi čajík..jsem pořád nějaká nachlazená :angry:
21. led 2007 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.