• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
no mel slzy v ocich ja rvala jak zelva ale musela jsem to dostat ze sebe, ted je mi uz trochu lip jdeme na smazak, al easi mi to cele nejak nedocvaklo
2. črc 2007 v 17:24  • Odpověz
dludli: vím, že je to moc těžké a věř mi, že mě a MM to taky moc a moc mrzí, ale musíš být silná holka. My víme, že to zvládneš a během krátké doby budeš ty a další holky těhulky :wink:
Nevím, co tobě a tvému muži napisánkovat, ale věřím, že se s tím poperete statečně. :wink:
2. črc 2007 v 18:57  • Odpověz
dludli, :cry: , je mi to moc líto ... přeju vám, aby jste to zvládli a po prázdninách už to bude ok, uvidíš :wink:
2. črc 2007 v 19:28  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem už doma a konečně jsem se dostala k pc :wink:

zuzko moc mě to mrzí a jsem z toho smutná :cry: ,ale neboj bude líp a určitě se vám zadaří,teď se šetři ať jsi v pořádku a můžete začít znovu

já jsem dneska ten testík nestihla koupit,tak musím zítra,ale udělámsi ho hned jak dorazim domu a pak vám písnu
2. črc 2007 v 19:33  • Odpověz
drr se dludli a tobe madlenko drzime palce.
ja uz jsem te sklep skoro dodala a zitra musime odvest plno lhvi a skla,jsme rada,ze to mam.
ted jsem se pekne narvala chleba s hermelinem a rajcatkama,mnam,mnam.
2. črc 2007 v 19:37  • Odpověz
autor
jezis madli nestihla koupit, to me podrz :slight_smile: no tak zitra jsem zvedava

holky me je celkem ok, az je to divny :unamused: vyrvala jsem se, martin taky byl se mnou, je na me moc hodny. Mozna je to tim ze od zacatku jsme to brali ze to je na prirode, neda se to takle v zacatku ovlivnit, nemam zadne spatne pocity zejsme neco delala nebo nedelala, proste se to stalo.Urcite ma vliv i to ze jsme otehotneli driv nez jsme planovali. Jiste ze jsme se na miminko oba tesili a jsme ted oba smutni, ale urcite bychom na tom byli hur, pokud bychom se o mimo nejakou dobu snazili.
Berem to tak ze proste nebyl ten pravy cas.

Hodne by me sebralo az pokud se nebude darit otehotnet znovu. ALe jak rikam zatim jsme relativne v klidu, prvotni sok jsme nejak zpracovali ci zpracovavame no a pujdem proste dal. Dr rikal ze pockat 2 MS tak snad ne konci leta zase objevime //

Doufam ze nebude problem s MS po revizi :frowning2:
2. črc 2007 v 19:49  • Odpověz
Dludli,já byla celý den u našich :cry: :cry: až teď jsem četla,co tě potkalo.Taky je mi to moc líto :frowning2: Obdivuju tě,jak statečně to bereš,jsi fakt třída,drž tak i dál a ono to zase příjde.Držím palečky,aby to bylo brzo a dobře to dopadlo. :wink: :wink:
Madli to nemyslíš vážně,jak nestihla.To není omluva pro nás napjaté říjenky.
Holky moje zlatý,dělejte všechno pro to,aby ty vaše miminka byla spokojená.Já už se tak těším na první fotečky.
Zuzi ty se nám potom ozvi,až budeš zpátky z nemocnice.Budu na tebe myslet a ostatní určo taky,pa,beruško :wink:
2. črc 2007 ve 20:04  • Odpověz
autor
Ja jdu tepre zitra v jednu k Dr, ktery mi da doporucenku do nemocnice, tam se domluvim co a jak. Tak dam vedet, nemyslim ze si me tam hned nechaj ale asi to taky nepotrava moc dloho, myslim si ze po vikendu bude po vsem a zacneme na novo :frowning2: :sweat_smile:

dneska jdu uz spat, jsem z buleni unavena, tak dobrou kocky a zitra jsem zvedava na Madlenku
2. črc 2007 ve 20:39  • Odpověz
Zuzi, to je mi moc lito :frowning2: , ale jak holky psaly, urcite se to koncem leta podari :slight_smile:.

Ja jdu zitra poprve na gyndu, tak Vam holky pak napisu, jak to vypada u nas.
2. črc 2007 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky,
Zuzi, taky mi je to mocka líto a držím palečky abyste byli slní a přežili i ten druhý šok a to jak budeš v nemocnici, to bude asi pro vás další velká rána, tak se mocka drž a já a určitě i všechny holky tady na tebe budeme myslet.
Madlenko, ty nás teda pořádně napínáš, že se nestydíš, prý už jsem ho nestihla koupit :grinning: no ale snad to zítra napravíš a že tebe překvapí // :wink: a ty potom překvapíš nás.
Zdeničko taky bych tě doma potřebovala i když mám malý byteček mám v něm hromadu věcí a docela binec. Ve sklepíku uklidím a do půl roku je tam děsný bordel až je z toho človíčkovi špatně :grinning: .
Holky já jdu taky spinečkat a sama :frowning2: , ale už se těším na svátky to budeme oba dva doma a budeme po ránu vyspávat a vyspávat.
Mějte krásný večer a ještě hezčí zítřejší den.
2. črc 2007 ve 21:40  • Odpověz
autor
dneska jsem mela desny rano, cely dopo jsem prorvala :confounded: :frowning2: jsme vzhuru od pul 4, ve 4 jsem nakonec vstala, do tedka nesel Kun, ta jsem zehlila, prala, vesela pradlo, no ted se chystam se psem, v 1 jdu k DR pak budu chtrejsi co se tyka ´te nemocnice.

Madlenko drzim palce, tam musi byt //, nekdo to tu musi zatim vzit za me ne?
3. črc 2007 v 10:00  • Odpověz
Zuzi,to se dalo čekat,že to na tebe ještě dolehne později. :cry: Ale drž se holka.Já vím o čem píšu,dvakrát jsem potratila do 10 týdne těhu a jednou jsem byla i mimoděložně.Pokaždé to bylo velmi těžké.I dnes po tolika letech,když si jen vzpomenu,je to smutné a zabolí to u srdíčka :frowning2:
3. črc 2007 v 11:12  • Odpověz
autor
holk yjsem uplne mimo, dneska naprosto nezvladam, chce se mi zvracet, klepu se, nemuzu prestat brecet, ja to asi nezvladnu, strasne se bojim te nemocnice, k tomu DR snad ani nedojedu, rikal at prijdu kolem jedne, ale ja tuted sedim v rucniku, byla jsme ve sprse a nemuzu se vubec sebral, jsem urvana a nemuzu to zastavit :frowning2:
3. črc 2007 ve 12:41  • Odpověz
dludli vschop se, ikdyž vím, že to není jednoduché. Nezapomeň, že se teď jedná o tvé zdraví. Chceš si snad ublížit? Jestli se to bude oddalovta, tak ještě skončíš s těžkým zánětem a pak teprve budeš úplně mimo.

Holka naše, obleč se a utíkej k lékaři. je to těžké, já vím, ale musíš to překonat :pensive:
3. črc 2007 ve 12:52  • Odpověz
autor
jo uz jsme oblecena mlidi na me budou koukat jak na debila, uplne urvana, no ale musim vyrazit :(
3. črc 2007 ve 12:54  • Odpověz
Zuzanko :cry: pláču s tebou :cry: :cry: jsem z té zprávy od tebe úplně hotová :frowning2: tak moc jsem ti to přála :pensive:
3. črc 2007 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
ahoj ,jsem tu az ted a jeste to jde strasne pomalu.
Dludli myslela jsme an tebe ,cely den a ted na tebe tez myslim jak jsi to zvladla a co to rekl dr.snad jsi to nako prezila.
ja uz zadny sklep nechci!!!!!!!!!!!!!!!!dnes jsem to dorazila-odvezli jsme cely vozejk skla do kontejneru a vsechny beliky a hezky flasky jsme umyla a uz je na dvore poradek.pak jsme si opekly klobasky.
Byly jsme ve mesta,ptat s ena dovcu a stavili jsme se i na obidek,v tescu,v siku a na kocarky,tak dne stoho mam taky dost.ted pujdeme na pouta.tak se mejte pekne a dludli drz se.
3. črc 2007 v 19:51  • Odpověz
autor
Dludli_MM: Ahoj holky, Dludli si prala, abych Vam napsal. Ma to v nemocnici za sebou, myslim, ze ted bude nam obema pomalu psychicky lip a budeme se tesit az Bizonek prijde doopravdy. Zbytek Vam urcite povi 'osobne' :wink:
4. črc 2007 v 06:51  • Odpověz
ahojky,tak ji od nás moc pozdravuj,bude nám tu chybět :pensive: Bizonek se určitě podaří v ten správný čas.Opatruj ji. :wink:
4. črc 2007 v 07:55  • Odpověz
to je dobře, že to máte za sebou. Věřím, že to bude už jen lepší a lepší. Kdyby něco, jsme tady :wink:
4. črc 2007 v 08:56  • Odpověz
ahojky, tak to je moc dobře, že už je to zlé za vámi..teď už musí přijít jenom to dobré, lepší, nejlepší :dizzy_face:

Ještěže se tady, holky, máme :wink:
4. črc 2007 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
ahojky, i ja se pridavam s pranim brzkeho uzdraveni a preji Vam s manzilkem, abyste to, co nejdrive prekonali a zacali znovu "snazilkovat" :dizzy_face:
4. črc 2007 v 09:42  • Odpověz
autor
tak kocky jsme tu a v dobre nalade :slight_smile:

tesim se na zari :slight_smile: uz aby to bylo

a co Madlenka, zadny zpravy? No to snad ne, ja se tesila domu a ono stale nic :astonished:

:grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2007 v 11:37  • Odpověz
Zdravím tě, Dludli :dizzy_face: tak to je dobře, že máš dobrou náladičku :wink: a září tu bude cobydup :sunglasses: Mezitím si užiješ hezky tábor a dovolenku určitě taky nějkou, ne? :wink: :dizzy_face:

o Madlence opravdu nic nevíme :confused: :sweat_smile: :confused:
4. črc 2007 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
ona nás chce napínat jako ty gab :grinning:
4. črc 2007 ve 12:15  • Odpověz
dludli: je dobře, že se sama cítíš lépe - září je ideální na plození potomka - není hic ani zima, žádné alergie......... :slight_smile:
4. črc 2007 ve 12:16  • Odpověz
autor
Hm gabou dovolenku ne, jelikoz vsechna moje dovolena padne prave na ten tabor :frowning2:
no ja bych treba pockala az na rijen a mimi bude v cervenci jako ja :slight_smile:
4. črc 2007 ve 12:18  • Odpověz
říjen je ještě lepší :grinning:

Já se doma parádně nudím holky. S tím krčním blokem je to na pytel. Teď už mi zbývá přitom otěhotnět a jsem v knedli. Budu mít min 1 měsíc nemocenskou :confounded:
4. črc 2007 ve 12:23  • Odpověz
s tím krkem je to fakt na zabití. Sundám límec a hned je mi tak nějak divně a dovedete si představit, že kdybych otěhotněla, tak by se to ještě zhoršilo? No to je konečná.
Moc bych si to sice přála, protože bych akorát oznámila, že pokračuju v nemocenské, ale je mi líto těch mých holek v práci, že to musí odmakat
4. črc 2007 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj Zuzi, jsem rada, ze jsi plna optimismu, v rijnu na to vlitnem spolu :grinning:
4. črc 2007 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.