• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
super domluveny :slight_smile:
4. črc 2007 ve 13:03  • Odpověz
jak se citis?
4. črc 2007 ve 13:23  • Odpověz
ahoj holky,tak ctu ze to mas dludli za sebou ,to je moc dobre a snas jsi to zvladla v poho,takhle vypada,ze jo.
Ja se dnes konecne poradne vyspala,hlavne,ze mam ten sklep hotovy.ted jsme si doma udala jen takovy blbosti:slight_smile:)umyla jsme pracku,jedno okno,utrela prach,udala zelen,polivku a meli jsme branbory s tvariohme,povesila ven pradlo,za pul hodky ho davala domu na susak apd.ted jsem chvili u a pujdu otrhat nakladacky a nastrkat do flasek a vecer jse MM zavari na ohni:slight_smile:)
4. črc 2007 ve 14:00  • Odpověz
a kde je miluska? Něco slibovala :confused:
4. črc 2007 v 16:40  • Odpověz
autor
ty zdeni to co ty udelas za jeden den bych ja delala mesic, jak to delas?

JInak se citim dobre, boli me no jak to rict spodek :grinning: jit na zachod je docela zazitek, tedy na malou ok, ale jinak :sweat_smile:

Holky letos poprve se budu tesit az budou prazdniny pryc :grinning:
4. črc 2007 v 16:50  • Odpověz
to ti věřím. Hlavně odpočívej
4. črc 2007 v 16:51  • Odpověz
dludli smich...
tak je mam ve flaskach,kdyz jsem je sla trhat,tak zaclo prset,tak me MM vyhnal,nejhorsi je bylo umejt,jak na to prsi,tak je to nabaleny,tak jsme si zatim pripravila mrkvicku a cibuli a kopr,uvarila lak.Ted cekam az vychaldne,zaleju to a pak mi to MM zavari.mam 23 velkych sklenic a 3 maly.
pujdu zatim otrhat rajcatka a asi dam rovnou kralickum,abych tam pak nemusela.
Manzilek nahore podbiji,slysim ho jak boucha.
Dludli je dobre ,ze se citis lip.Ono to bude cim dal lepsi,si mylsim.a kor v lete,kdyz je krasne a slunicko,nez naka pochmourna zima a brzy je tma a tak,to je takovy deprimujici.a na tu dovcu co jede MM s nim uz jetz nemuzes?
milusko kdepak jsi...
4. črc 2007 v 17:08  • Odpověz
autor
no prave ze me moje dovolena nezbyde :frowning2: padne mi cela na ten tabor a tam byt musim a i chci.

Ted vymyslim takove plany jako kdyz me drzi porad na neschopence, ze bych jakoby marodila na tabore, a tim tu dovcu usetrila, no ale asi to proste nevyjde :frowning2:
4. črc 2007 v 17:26  • Odpověz
Zdeni: my jsme zavařovali okurky včera u našich..to bylo sklenic :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: zničila jsem si nehtíky, ale aspoň jsem mamce pomohla :wink: A souhlasím s Dludli, že to, co ty stihneš za jeden den, tak já bych dělala taky minimálně měsíc :sweat_smile: :grinning:

Dludli: uteče to..a budete se z Olinkou snažílkovat spolu :wink: :dizzy_face:

Megy: tak snad i tobě bude líp..ten límec ti teda fakt nezávidím :pensive:

no nic, holky moje říjnové :dizzy_face: jdu se s vámi rozloučit..musím už konečně jít žehlit a pak se budeme už balit..už se mooooc těším, ikdyž nám asi nevyjde počasko :sweat_smile: ale romantika bude i tak :dizzy_face: takže páááá mějte se tu moc hezky a v neděli či v pondělí jsem tu zase jak na koni, ju? :grinning: :grinning:
4. črc 2007 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky ten muj me nekdy tak stve :angry:

vola mi jedu domu a v 5 jdeme ke kamosovi (bydli o dva domy dal) ja mu rikam, za poslednich 14 dni opravdu snad po sty, ze nemuzu ze mam vychazku do 4. Myslite ze ho napadne rict kluci sejdem se u nas? Ne to musim zavolat ja, kamosovi, jeste ho nalakat na maso ( :grinning: ) a Martin se pak jako divi co je.

On kdyz je unavenej nebo nastvanej z prace tak proste prestava myslet, ja fakt nekdy nevim co s tim. Nebo po nem chci veci ktery nejsou samozrejmy? Ja nevim. To kdybych se z toho mimi hroutila tak uz je hadka jako byk :angry: jeste ze jsem dneska v pohode
4. črc 2007 v 17:30  • Odpověz
s vycházkou mi ani nemluv - mám ji do čtyř, ale to je tak všechno. MM to dochází, ale zbytku rodiny to nějak uniká
4. črc 2007 v 18:13  • Odpověz
gabou nak jsem nepostrehla kam jedes:slight_smile:))
ono to jde o zvyk s tou praci...zas je to neco jinyho asi ve meste a na vesnici.a ted navic tu tchyne neni,tak toho mam trochu vic.a proste kdyz vidim bordel,tak to musim uklidit..i kdyby...za to mi MM nadava,ze pak vecer mu rikam ze me boli zada a jsem utahna a tak .at si to necham na zitra,ale ja to proste musim mit vse hotovy.I kdyz me taky nekdy chytne lenost a nedelam nic.a kor kydz mi je dobre...i kydz uz mi zacina vadit se ohybat,tak se to snazim omezit a pokud to jde dat si to vys.Treba okurky ty nejdou:slight_smile:)ale jiny veci jo.A v so.uz je otrha tchyne,ta by me nenechala.Rekla brachoj at je otrha a je at je zavarim...ale..
vychazky mam do 5ti,ale vzdyt me znate..
dludli a do kdy ty budes doma?treba mesic te nechaji potom zakroku?
jdu zait ty okurky,zasekla jsem se na icq s kamoskou..
4. črc 2007 v 18:28  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Dludli, jsem ráda, žes to tak hezky zvládla, prázdniny utečou jak voda, uvidíš

Zdeni, taky vždy jen kroutím hlavou, co všechno stíháš. Je pravda, že ve městě se nemusíš starat o zahradu a králíky, ale i tak mi přijde, že jsi super výkonná žena

Gabou, hezky si užij romantiku, taky mi uniklo, kam jedete, ale určitě to bude hezké

Madlenka nás napíná, co? Já jsem tak zvědavá!

Megy, tobě taky přeju brzké uzdravení, musí to být nepříjemné.
4. črc 2007 v 19:34  • Odpověz
Ahojky rijenky,
ja v praci na konika nechodim, aby to neprasklo :grinning: .

Zuzi, holky uz to vsechno napsaly za mne. Prazdniny utecou a pak se to urcite povede.

Megy,ja jsem nic neslibovala :confused: .
4. črc 2007 ve 20:09  • Odpověz
autor
megy ja mam taky do 4 coz je na prd, vsichni maji cas az potom.

jinak jsem pekna trubka, mohla jsem za svym gyn jit hned z nemocnice, treba by mi dneska neschopenku ukoncil kdyz bych mela pak jeste 4 dny volny, ale mohla jsem nekam jet. To jsem trubka co? Aspon na chatu stejne bych odpocivala, docela me to ted boli (bricho), ale proste by byla nejaka zmena. INu jsem trdlo :rolling_eyes: no ale treba bude chtit abych byla jeste doma, a stejne by me jeste nepustil, no jen ´mohla jsem to zkusit. Ale jak mi v nemocnici rekli ze mu to mam donest do 3 pracovnich dnu, tak jsem automaticky vypocitala utery a uz nepremysela nad souvislostma. No taky jsem byla rada ze jedu domu.

Docela jsem dneska chodila, jeli jsme s tatkou do banky, vezl me autem ale stejne jsem dost utahana. Taky jeste po te narkoze.

Meli jsme ale dneska pekny vecer, jak jsem se zlobila ze Martin zas neco planuje a na me nemysli, tak do toho volala bratrankovo zena, ze nemaji co delat a ze zajedou na kratkou navstevu, maji 5-ti mesicniho chlapecka, tak me to moc potesilo, ona ma za sebou taky potrat, i kdyz spontanni a mnohem driv, mela jen pozitivni testy, ale Dr na UTZ nenasel nic rovnou, tak jsme si pers den psaly pres icq,tak vedela co se delo, asi pro to chtela prijet, no a Lukasek je naprosto uzasnej, je ta nadhernej kluk, takovej baculka, ma 8 kilo, je ho peknej kus :slight_smile: a hlavenm Lucka mi privezla jeho fotku, cernibilou, a ma jen na laclaccich zvyraznenou barevne lodicku a na fotce je napsano pro stesti :slight_smile: Bylo to moc mile, Lukasek se porad smal, chovala jsem si ho, ale jen tak rekreacne, bolelo me z toho bricho :frowning2: trosku mi to jeste vehnalo slzy do oci, ale myslim ze si ani nikdo nevsim.

Tak mam tak v ramci moznosti dobry pocit jsem unavena a moc doufam ze zitra budu spat az do obeda :slight_smile:

Tak brou

A kde mame tu madlenku? Ta nas tedy napina :slight_smile:
4. črc 2007 ve 21:32  • Odpověz
autor
Ahoj, tak dneska po ranu je mi tezko :frowning2: smutno smutnicko a navic je mi spatne od zaludku, nevim zda jeste reakce na narkozu ci co, snad to prejde. Koupila jsem si vcera caj, nemeli konryhel, tak mi dala nejaky jiny zensky caj kde je vice bylinek, ale desne mi smrdi :zipper_mouth:

No bratranek jak u nas vcera byli nas zvali na opejkani na chalupu, je to kousek za mestem, tak porad premyslim jestli ve svatek chodi kontroly nebo jak. Ale potrebovala bych vypadnout, martin mel o me asi taky velky strach a myslim ze oba potrebujem pryc z tehle zdi, aspon na chvili, navic tam bude i jejich maly Lukasek na toho se moc tesim.

Zdeni dodrzujes vychazky presne? Melas nejakou kontrolu?
5. črc 2007 v 09:17  • Odpověz
ahojda,
dludli vychazky mam od 11-17,ale vubec je nedodrzuji.zatim nikdo neprisel,musim zatukat!!!!!vzdyt vis-kina bowling,vcere ,pivko,nebo jedme k nasim apd.v tydnu s e zas tolik nebojim,vzdycky se da sehnat nekde razitko u dr.ale o vikendu je to horsi,to nevim co bych delala.ale zas az tolik to neresim.tak doufam,ze mi to vydrzi.

ja ted snidam kakao a milu a mam taky takovou divnou nalade,jeste pocasi je hnusny...a otravuje me tu moucha:slight_smile:)
5. črc 2007 v 09:59  • Odpověz
autor
ahoj zdeni, no tak ja se na tu neschopenku asi vybodnu, koneckoncu psychika je dulezita a urcite mi nezvedne naladu drepet doma a cucet :unamused:

Jsem dneska nejak v utlumu :confounded:
5. črc 2007 ve 12:11  • Odpověz
ja jsem se ted vyspinkala,vidite ,ze jen nepracuju.Ode dvouch jsem pekne spala,je to i tim pocasim a i tou praci,co jsme ted dala si myslim.Rano jsme uvarila neco pofackovala doma i venku.Uklidila zavarene okurky a opd.a hup do postylky.Ted si davam okurkovy salat.za chvili pojedeme k nam,nasi jsou taky na dovce a segra odjela taky,tak je to na nas.taky pozalejvat a nakrmit,rovnou se stavime pro benzin v makru a na nakup do tesca.
tak je nako mrtvo dneska,nebo se mi to zda...
5. črc 2007 v 16:18  • Odpověz
tak jsem mrkla co je noveho a si pujdu zehlit plinky,mamjich 80 tak jsem jich 40vyprala,vic se jich do pracky neveslo.zbytek zase dnes.tak abych toho nemela tolik najednou.
5. črc 2007 v 16:27  • Odpověz
autor
ja jsem tedy uplne. Ted do sebe leju turka na tlak, ale nevim zda to pomuze
5. črc 2007 v 16:27  • Odpověz
Holky, ja jsem dneska tak unavena...... ted bych potrebovala smailika co ziva.
5. črc 2007 ve 20:01  • Odpověz
autor
ahoj milu, ja jsem dneska taky chcipla
5. črc 2007 ve 20:24  • Odpověz
Asi je neco ve vzduchu.Ja si delala veceri a vypadla mi zasuvka z lednice z ruky a rozpraskla se. Lednice je 3 tydny stara :frowning2: . Ted jsem u televize pod dekou a koukam na film s Meg Ryan.
5. črc 2007 ve 20:33  • Odpověz
ja vyspala a bylo mi dobre.plinky jsem zvladla,mam jich 40vyzehleno a slozeno a zitra druhou pulku.pak jsme jeli k nam,bylo to tam rychly,pro benzin a na nekup do teska kde jsme dostali chut na pizu,tak jsme si dojeli,byl mnam mnam...vidis dludli jak dodrzuji vychazky:slight_smile:)ted jsme koukat na tv.mej te se a dobrou noc rijenky.
5. črc 2007 ve 22:19  • Odpověz
autor
jo mi ted hrajem jeste a kamosem vez a pakpujdem taky spinkat, tak dobrou :slight_smile:
5. črc 2007 ve 22:24  • Odpověz
ahoj,tak kde vas mam?my si uvarili obidek,teda dne sspis varil manzilek,ja jen polivku,povesila jsme zbytek plinek,tej jsem byla venku otrhat okurky,nastesti uz jich neni tolik jako predtim:slight_smile:)tak to bude rychlejsi.ted jsem dojedle coko u pc a pujdu na to.vecer jdeme s kamosema na pivko:slight_smile:)a zitra nam prijedou"vsechny"rodice.
vcera byl koukam kazdy ospaly i v u tehulek jsme to cetla.Pocasi je na prd,je to spis jak na podzim.tak pa,za chvili se na vas zase podivam,tak dopufam,ze nekdo neco napisa.
6. črc 2007 ve 14:14  • Odpověz
teda holky koukam,ze si uzivate konecne dnes pekneho pocasi.
8. črc 2007 ve 13:56  • Odpověz
nam se vcera vratili oboj erodice....misovi nam dovezli plno fotek na ukazku a pro mimi krasne zelene dupacky ze zajickem a bodicko.a misoj takovy jakoby zelak a nasi nam dovezli plno syru ve stylu korbacik,tak si dnes dame.Jeste boruvky,tak jsme ted dodala boruvko-rybizovou buchtu.vsechny se meli krasne jen to pocasi nic moc.
8. črc 2007 v 15:06  • Odpověz
teda,teda ja si pisu sama se sebou.My prijeli od tety a silene jsme se prejedli.meli pout,byla tam jeste jedna teulka,ktera ma termin o 14dni driv,tak jsme si pekne o vsem popovidali.
8. črc 2007 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.