• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahoj holky

tak jsem tady kooonečně :wink:

nějak se mi nešlo připojit a ve středu jsem se sem vůbec nedostala,páč hned po práci jsem jela domu :grinning:

tak testíky jsou negativní :frowning2: :angry: :frowning2: ,ale teta(mrcha) ještě nedorazila,tak nevím co to znamená :frowning2: ve středu jsem se snažila dovolat k dr.,ale asi měli volno,páč mi to tam nikdo nebral :frowning2: tak budu zkoušet volat zítra

volno bylo docela dobrý,to vám písnu až zítra,páč mám MM dneska doma a tak se mu chci věnovat :grinning: :sweat_smile: :grinning:
8. črc 2007 ve 20:18  • Odpověz
ahoj madlenko tak to je mi mooc lito,no uvidis co ti rekne dr.
me taky se nekdy neslo pripojit na konika,jde to nako spatne..ale ted mi to zrovna beha dobre.Tak si to uzite s manzilkem.
Ja zitra jedu k dr.jen s moci a na tlak,dnes jsem si ho merila a bylo to ok.tak rovnou neco okouknu na mimi a ana sebe,jden´m na svadbu za 14dni.
8. črc 2007 ve 20:44  • Odpověz
autor
je Madli tak to je pech ze by testik jeste nereagoval? No uvidis co Dr.
Zdeni ja se vecne nemuzu pripojit.
Pres vikend jsme nikde nebyli, kvuli te me neschopence, jen vzdycky na prochazku se psem, konecne uz necitim "spodek" po tom zakroku, tak uz aby bylo leto pryc :dizzy_face:
8. črc 2007 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

ve stredu jsem se s Vami nestihla rozloucit, manzilek si me vyzvedl z prace necekane rychle, tak abych ho nezdrzovala cekanim :grinning:

Jeli jsme na chatu, tak jsem se strasne tesila, ze budeme turovat, ale bylo pekne hnusne, tak jsme akorat v sobotu zvladli vyletik do Bozkovskych jeskyni... ale nejaka tura po hrebenech Krkonos se nekonala :frowning2: :cry:

Zuzi, je fajn, ze uz je ti lip a neboj, leto bude za chvilku pryc :wink:

Madlenko, treba se tam ty // jeste ukazi... :slight_smile:

Jdu se zapojit do pracovniho procesu :grinning:
9. črc 2007 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko říjenky :slight_smile:

Taky jsme si užívali volno na chatě u kamarádů, nedalo se nikam jít, tak jsem hráli Dostihy a sázky (vzpomínka na dětství) a u toho se pořádně přežírali:slight_smile: Udili jsem koleno a další den grilovali kuřátka ... no mňamka to byla.
Pak jsem v sobotu jeli do Sconta, objednali jsem si sedačku do obýváku. Už se těším, až ji budeme mít doma. Máme nově vymalováno a jedině ta sedačka nám chybí na výměnu. Škoda, že ji přivezou až za 10 týdnů :unamused:

Madlenko, kolikátý den cyklu jsi testovala? Nebylo ještě brzo?
9. črc 2007 v 08:47  • Odpověz
Ahooooj říjenky!! :slight_smile: Tak už jsem tu!

Kdo nevíte, kde jsem se toulala, tak to bylo tady: www.tanecnica.cz

Byli jsme v Beskydech, nahoře na Pustevnách, kde jsme měli super hotel (všem vřele doporučuju), pokoj malinký, ale hlavně se záchodem a sprchou, takže paráda..v ceně pokoje byl i vstup do hotel. bazénu, což jsme v tom nic moc počasku plně využívali :sunglasses: Podnikli jsme menší túry, výletky, ale hlavně jsme toho moooc snědli :grinning: Měli jsme opravdové líbánky :dizzy_face: se vším všudy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2007 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
Madlenko, uvidíš, co ti řekne dr..ale pořád to zní nadějně :dizzy_face: budeme ti držet pěstičky :dizzy_face:

Juliet: doufám, že vám tu sedačku přivezou opravdu už za deset týdnů..to my si ji objednávali v Ikei v září a sedačka byla na skladě až na silvestra :rolling_eyes: tak to bylo teda hororové čekání - to vám fakt nepřeju :sweat_smile:

Dludli: léto je cobydup pryč, uvidíš :wink: pro některé to bude smůla, že to tak rychle poletí, ale pro tebe jedině výhoda :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak já jsem jela pryč, ikdyž mám neschopenku :sweat_smile: sice riskuju, ale za ten výletek mi to stálo :grinning: :sunglasses:

Zdeni: tak u dr. ať máš všechno v pořádku :wink:
9. črc 2007 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj kocky je mi dneska spatne, uz to mam asi po treti, citim se jako pri vysoke horecce ale teplotu nemam ani zvysenou.
Je to dost neprijemne, spatne od zaludku, mota se mi hlava no uz by to preslo, ani jist nemuzu :confounded: no des
9. črc 2007 v 11:24  • Odpověz
ahojte všechny říjenky.
Konečně jsem se sem dostala.Manžílek předelával počítač s tím,co mají kluci v pokoji a nějak se mu zbortil systém.Tak to dával dohromady. :confounded:
Včera jsme konečně jeli s klukama na výlet do Vyškova do Dinoparku.Bylo to super,líbilo se nám tam.Najeli jsme přes dvě stě kilometrů.A potom jsme si zajeli ještě na prima večeři.Jediné mínus byla moje bolest hlavy. :frowning2:
Jestli tam někdo plánujete jet,tak doporučuji,ale vemte si sebou vlastní jídlo a hlavně cukrovinky,jestli budete brát nějaké děti.Taková obyčejná tatranka tam stála 14 Kč.Tři deci pití 18 Kč.Prostě lidové ceny.Když jedou dva,tak to jde.Ale my už jsme čtyři a to je docela záhul.Naštěstí kousek od ZOO parku je Lidl.
Jen parkování byl problém,museli jsme zajet do centra a dojít pěšky,ale naštěstí to nebylo daleko. :wink: Jinak vstupné celkem šlo a nikde se už nic neplatilo-naštěstí. :wink:
9. črc 2007 ve 12:24  • Odpověz
autor
holky ted uz jsem teplou namerila, 38 :frowning2: ach jo, snad ne nejaka komplikace po te revizi
9. črc 2007 ve 13:13  • Odpověz
jejda, Dludli..tak to je blbé, že máš teplotku :frowning2: co teď? Dáš si nějaký léček?? Hlavně si běž asi lehnout..no fuj..to tě lituju :cry:
9. črc 2007 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
Dudus: to je fajn, že jste si užili výletek..a bolest hlavy znám..zrovinka kvůli takovému nic moc počasku to taky mám..a jsem dost unavená, tak si jdu lehnout..zatím páá
9. črc 2007 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, tak ja mela rano stejne priznaky jako ty - ale pripisovala jsem to zmene pocasi... doufam, ze se u Tebe nevyklubou nejake komplikace, radsi bych jela na pohotovost ...

Gabi, v Beskydech jsem byla, je tam krasne a kdyz jeste vam vyslo pocasi, tak trosku zavidim :wink:
9. črc 2007 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky,
Zuzi, taky bych jela na pohotovost být tebou ať máš jistotu, že je vše v pořádku a neboj prázdniny utečkou jako voda, zeptej se studentů a dětí jak jim to letí ani se nenaděješ, hlavně ať jsi v pořádku.

Gábi, jj, Beskydy jsou úplně nádherné a je tam tolik možností kam zafičet :wink: :slight_smile: , my máme v plánu výšlap na Skalku, Tetřev, Přeláč, Kozubovou atd.. už se mocka těším, mám teď 14 dní dovolenou, ale počasí nám na ty tůry moc nepřeje, snad se to vylepší :grinning: .

Zdeničko a co dnes provádíš ty, když už máš všechno hotové, zase pečeš :wink: :slight_smile: ?? Kdy jdeš na nějaké další fotečky? Už se vám to pořádně krátí co, za chvilku budete 3, to je tak hezké :slight_smile: . Já souhlasím s tebou, taky bych si to nenechala říct jakého pohlaví bude mimisek, ale můj MM by to zase chtěl.

Madlenko, to je mi líto, že nejsou čárečky, ale ještě není nic 100% jisté, uvidíš co ti doktorka, budu na tebe myslet a snad to bude v pořádku.
9. črc 2007 v 15:20  • Odpověz
Ahojda,taj jsem konecen tu.U dr.nic moc,moc mam sice uz ok,ale nelibi se ji porad ten tlak,tak mi dala naky prasky a mam si brat zatim jeden,jinak se berou i 3.a mam se v pa.prijit zase ukazat.Tak uvidime.Vstavala jsem brzo a kdyz jsme prijela tak jsem si sla lehnouit,byla jsem naka vyrizena,ono je dneska asi naky divny tlak.Tchyne taky lezela a volala jjsem mamce a ta taky.
Stavila sjem se v tesku a jak maji ty akce tak jsme koupila taky vy krasny zuatepleny overalek,jen za 115kd,maji ted velke slebvy,rikam tomu mysi kozisek,je fakt krasny.A bodicko a ponozticky.Hodim to do alba,ale Mm ted mel fotak v opravne atak jsme fotili jen na mobil,tak uvidim co z toho bude.ALe volali,ze uz je opraveny ,tak pak budeme fotit a to budete koukat na moje brisko!!!
Dludli,to je blb yta teplota,mel aby jsi s tim zajet pokud by se ti neudalo lip,aby jsi to treba nemela naky zanet nebo tak.
GAbou,je super,ze jste si to uzili,a s tou neschopenkou,to chapu:slight_smile:)taky bych nekam jela,uvidime,i podle pocasi.
Dudus,ja si taky myslim ze pak kdyz si takhkle rodinka nekam vyjede,tak to musi byt dost penez,jenze zase sedet porad doma taky nejde,ze jo.
Olli v tech jeskynich jsme taky byly asi 3krat a moc se nam tam libilo.
Juliet my na sedacku cekali asi 3 tydny ,tak to slo vydrzet.
Kytinka,my anstesti nechcem nikdo vedet co to bude,tak neni co resit.Dnes neprovadim nic,dnes odpocivam.Jen jsme byla otrhat rajcatka a apk pujdu dat kralickum,jinak nic.
9. črc 2007 v 15:37  • Odpověz
dnes je to hruza prodavame domek po babicce a porad nekdo vola,jsem jak na ustredne a samy realitky...
9. črc 2007 v 15:40  • Odpověz
tak jsme vam hodila par fotek do alba:slight_smile:)to jak vyklizim ten bordel ze sklepa a pak jak jsme jeli s vozejkem vysypat to sklo:slight_smile:)mam tam pakne videt brisko...zbytek asi zitra,az to MM stahne.
9. črc 2007 v 15:53  • Odpověz
ahoj holky!!!!!!!!!!!!

tak už jsem tady,venku je pěkně hnusně,zmokla jsem a tak se teď sušim a jdu si uvařit čajdu,abych se zahřála :wink:
k doktoru jdu ve čtvrtek ráno,ale budu celý den v práci a tak nevím v kolik vám písnu co mi pověděl(možná ještě v noci nebo až v pátek)

no a k našemu volníčku:ve středu mi MM vyzvednul na manipedikuře a jeli jsme ke tchánum,pak jsem ho odvezla na chlastačku a jela jsem k mami.ve čtvrtek jsme doma trošku poklidila,vysála,umyla okna a jela vyzvednout MM(ten hrál turnaj ve fotbale) a pak jsme jeli ke tchánum hlídat chalupu a psíka(tchánů jeli na 4dny do Č.Krumlova,tak jsme se se švagrovou dělili o hlídání :grinning: )v pátek jsme si udělali dobrý oběd a odpo jsme jeli k mamce,ta už měla zaděláno na koláče a tak jsme je statečně upekli(celkem 14 kousků),vytřela jsem a pak jsme opočívali.v sobotu ráno jsme odvezli sestru na svatbu(ženil se jí kamarád a byla pozvaná i na hostinu),po obědě přijeli švagroujc s lukáškem a tak jsme seděli a povídali a jeli se podívat na pouť a taky se stavil kamarád na kole,tak bylo docela veselo :grinning: ,večer jsme se chtěli jet podívat na zábavu,ale byli jsme nějaký stahaný a tak jsme jen dojeli pro sestřičku a pak odpočívali u tv :pensive: :pensive: :pensive: (no spali jsme u ní :grinning: )a včera jsme po snídani jeli na hřbitov dát tatímu kytku a rozsvítit a pak jsme šli na pouť,prošli jsme jí a koupili si dobrůtky a mazali domu si udělat oběd,čistě náhodou se zastavil bratranec s rodinou,tak u nás zůsatali na jídlo,tak jsme pokecali,pak dali kávíka a koláče,když odjeli tak jsme si zabalili věci do plzně,doběhli k sousedum na pokec a ve čtyři vyrazili,ještě jsme se stavěli u tchánů a pak mastili sem do plzně :grinning:

uf uf uf to bylo náročný volno :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2007 v 16:26  • Odpověz
jo a už je tady bouřka :angry: :angry: :angry:

zdeni fotky jsou krásný,moooooc ti to sluší :grinning:
9. črc 2007 v 16:27  • Odpověz
gábi vám to taky sluší,to je panečku rodinka :grinning:
9. črc 2007 v 16:29  • Odpověz
No Zdeni, jak tě vidím u těch sklenic na zahradě, tak jsem si vzpoměla jak jsem pře 2,5 lety taky likvidovala staré kompoty a dělala mega úklid ve sklepě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pěkná fuška to byla a ty sis musela taky užít co? :grinning:
9. črc 2007 v 16:46  • Odpověz
Ták holky, zrovna mi utekla polévka, to jsem šikula co :wink:
9. črc 2007 v 16:47  • Odpověz
a jakápak polívčička ti běžela naproti k pc??? :grinning:
9. črc 2007 v 16:51  • Odpověz
no kyti,bl to zahul,trvalo mi to dyl nez jsme predpokladala,MM mi to vzdy vynosili ze sklepa co jsme narovnala do prepravek a ja pak venku to rodelavala a ty sracky-ze jsem tak sprosta vylejvala do beliku.MM udal na zahrade diru a a tam to lil:slight_smile:pak vse umyt,roztridit ,neco nechat,neco vyhodit....hruza,ale byla jsem od tchyne pochvalena,z epry mela prijemny sok.
ja se trochu pospinkala a pujdu na ty kralicky,sice tam taky pekne sprchlo,ale ...MM busi na pude ale uz jsme imunni a klidne spim:slight_smile:)segra mi dovezla houby od nasichm,tak zitra obalim hlavicky.
9. črc 2007 v 17:33  • Odpověz
byl to kuřecí vývar :grinning: budu dělat totiž rizoto a tak jsem dala vařit kuřecí :wink: že by chtělo kuřátko ještě na zahrádku :grinning:
9. črc 2007 v 17:34  • Odpověz
my meli jeste slepici na paprice u vikendu.ale nako jsem nemela hlad a ted uz dostavam ,ale kralicci asi budou o hladu,kdyz prsi:slight_smile:)
9. črc 2007 v 17:37  • Odpověz
jj, souhlasím s tebou Zdeni, já když jsem se nastěhovala k MM tak jsme všechno dávali do pucu jenom sklep jsem nechala nakonec, je to spíš taková spížka. No já taky čuměla, bylo tam všechno co nikdo nepotřeboval a taky co už jsme tam stihli natahat my, fuška na celý víkend a hnusných sklenic naplněných starými potravinami nespočet :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem ráda, že už tam máme jenom svoje zavařeninky a to jich mám tak 10,5 páč je dotáhnu od mamky tolik kolik jich stihneme zbaštit :grinning: a když ne tak to hned vyrazím.
9. črc 2007 v 17:39  • Odpověz
holky já asi nemůžu být na PC když vařím, páč jsem si málem připálila i tu rýži co vařím, tak tak jsem tam zaběhla :grinning:
9. črc 2007 v 17:40  • Odpověz
asi si chtělo ještě zobnout travičky nebo zrníčka :grinning: :grinning: :grinning:

jo MM se v sobotu ráno v půl šestý rozhodnul,že půjde do lesa na houby a lákal mi sebou :grinning: ,ale já tvrdě odmítla a pokračovala v krásném spánku :sunglasses: tak přinesl TŘI HŘÍBKY A TŘI HOUBIČKY CO VYPADAJÍ JAKO KLOUZCI,ALE NEJSOU JEDLÝ A JEDNU FLAŠKU OD PIVA :grinning: :grinning: :grinning: to byl úlovek co :wink:
9. črc 2007 v 17:40  • Odpověz
tak to bude podobny,MM mel babicku a ta furt neco zavarela a nikdo to nejedl:slight_smile:)a myslela jsem si ze to budu mit za den hotovy a aoni z toho bylx 3dny,samozdrejme,jsme mezitim musela varit a delat jiny veci,ale stejne mi to trvalo pekne dlouho.Ted uz tam je jen to pozivatelny.
9. črc 2007 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.