• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Zdeni u nás taky prší, myslela jsem že pověsím povlečení co jsem dnes převlíkla když u nás bylo dopoledne tak hezky, ale než mi pračka doprala tak se spustilo tohleto, no to je fakt už síla :frowning2:
9. črc 2007 v 17:41  • Odpověz
to jo,a pry cely cervenec ma byt takhle.Tchyni tio neva,ta nema rada paraky,MM furt pracuje na pude,tak tomu je jedno kdyz leje a ja bych rada teplo,jenze na slunicko stejne nemuzu,ale takhle je to zase spaci.
9. črc 2007 v 17:44  • Odpověz
Zdeni to já měla navařeno dopředu a ještě jsem malovala, ale nebyla jsem těhu a hodně věcí šlo rovnou do kontejneru a dělala jsem od rána do večera, hnusná vzpomínka :grinning:

Madli jj, chtělo ještě na zahrádku, ale smůla, půjde do bíška :wink: .

Naši se vrátili včera z dovolené od Baltu a přivezli nám suprové nakládané rybičky, hned bych si je dala, ale slíbila jsem MM že si je dáme spolu tak se na ně chodím jenom koukat :grinning:

Holky teď se koukám, jak žijou cizinci, nevím co to přesně jsou jestli Holanďani nepostřehla jsem, ale dávají měsíčně za hlídání dětí 660 euro a za hypotéku 560 euro a že si koupili pozemek za 400tis. euro aby začli stavět a na pozemek a barák na konec dají asi 24 mil. korun v přepočtu na naše, to je co?? úplně čumím :astonished:
9. črc 2007 v 17:49  • Odpověz
jsou to Lucemburci :grinning:
9. črc 2007 v 17:50  • Odpověz
já taky odpočívam,začala mi bolet hlava :frowning2: a mám pocit,že mi upadnou nohy :angry:

vařeno mám ještě na zítra,tak nebudu dělat nic jen se věnovat vám :grinning:
MM je v práci :frowning2:
9. črc 2007 v 17:51  • Odpověz
Zdeni já taky nemám ráda pařáky, ale déšť taky p :frowning2: ořád nemusím, chceme jít na ty hory, na kolo a do Prahy na motorce a to za deště moc nejde :sweat_smile:
9. črc 2007 v 17:51  • Odpověz
MM je taky v práci a nějak ho zdržují tak tam zůstane asi i dýl, tak uvidím. Já odskakuju k plotně aby ke mě zase něco nepřiskočilo a koukám na TV a potom si půjdu něco vyšít. Na vánoce jsem si udělala radost a teď se z toho můžu ..... ne jenom jsem netrpělivá až už to budu mít.
9. črc 2007 v 17:53  • Odpověz
a co vyšíváš?
9. črc 2007 v 17:55  • Odpověz
http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=MTEyNQ==&akce=detail&id=17907 přesně tady tohle a už mi chybí poslední dva kvítečky a vrhnu se na vyšívku co jsem slíbila sestře :slight_smile:
9. črc 2007 v 17:58  • Odpověz
moc pěkný,jsi šikulka :grinning:
mě moje tetička naučila vyšívat to díkrovaný(myslím že se to píše RICHELIE),nejdřív vyšiješ a pak se vystřtihuje,zrovinka teď o víkendu jsem našla jednu nedodělanou dečku :wink: ,snad jí do konce roku dovyšiju :grinning:
9. črc 2007 v 18:08  • Odpověz
Madlenko, to teda byl úlovek, to není ani na polévku :slight_smile: My už jsem taky něco našli, ale jen holubičky, tak jsem je osmažili na pánvi a byly mňam

Zdeni, sluší ti to na těch fotkách -)

Dludli, jak ti je, co teplota?
9. črc 2007 v 18:41  • Odpověz
ahoj juli
ptala jsi se kolikátý den jsem si dělala testíky,tak dneska jsem 41DC mrcha stále nikde a testíky jsem dělala ve středu min.týden a včera a //taky nikde :angry: :angry: :angry: ,ale ve čtvrtek jdu k doktoru,tak uvidim co mi poví :wink:
9. črc 2007 v 18:50  • Odpověz
Madlenko, Richelie je moc hezké a těžké vyšívání, já mám doma docela dost předloh a vždycky když dokončím nějaký obrázek křížkem tak si říkám, že začnu s Richelie a nakonec stejně skončím zase u křížků :grinning: . Minule jsem dělala mamce vánoční ubrus na tmavě zelené látce, fuška jak bláze a nakonec mamka přidala do prádla Wanish a ze zeleného vánočního ubrusu má růžový nevánoční, docela mě to mrzí, ale víc to asi mrzí mamku, že tak dopadla moje práce.

Holky u nás v Lomné je tolik borůvek, že už se těším na středu a modlím se ať je hezké počasí abych na ně mohla vyrazit - hmm mňam miluju borůvky čerstvé.
9. črc 2007 v 18:53  • Odpověz
To je fakt divné Madlenko, já mám teď pro změnu první měsíc po vysazení Provery a MS taky nikde.

Olii prosím můžeš mi napsat co ti to tvůj lékař předepsal místo Provery? Už jsi mi to jednou psala, ale já to tady nějak nemůžu najít. Já jsem za dobu co beru Proveru přibrala cca 10kg a jsem z toho úplně hotová. Díky moc. :slight_smile:
9. črc 2007 v 18:56  • Odpověz
hm Madlenko, tak to už je opravdu dlouho, to by už test měl ukazovat .. no uvidíš ve čtvrtek
9. črc 2007 v 18:59  • Odpověz
jé,kytinko,to se máš,tady u nás jich moc není.Jsou buď vyschlé nebo posbírané.Ale chci taky jít,musím udělat nějaké zásoby na zimu :wink:

Dludli tak jak je,co teplota?Mrcha jedna,už je líp? :unamused:
Kluci dnes spí u našich,MM spinká,asi potřebuje posilnit.Já půjdu aasi hned po něm,není mi taky dvakrát dobře.Bolí mě v krku a tak nějak celkově se necítím :rolling_eyes:
To je léto nanic,pořád je škaredě. :unamused:
Ještě pořád čekám,až mi brnknou z práce,že mám nastoupit.Doma by mi to nevadilo,ale chybí prašulky :confounded:
Ve čtvrtek jdu s MM k doktorce,jdeme domluvit ten spermiogram,tak jsem zvědavá :sweat_smile: hlavně na ten odběr :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2007 v 19:02  • Odpověz
já si taky myslím,že už by se měly ukázat,kdyby bylo mimi na cestě

dudus tak vy jste doma sami???a to necháš MMspát???
9. črc 2007 v 19:10  • Odpověz
jj,nechám.včera jsem ho vytáhla na ten výlet a on chudák ráno musel do práce,zatím co my spali.Nechám ho odpočinout,ale ne celou noc,ještě se trochu potulíme.Toho se musí využít,když jsme tu sami :grinning: :grinning: :grinning:
On mě nikdy neodmítne a já jeho vlastně taky,moc rádi se tulíme :pensive: :pensive:
Ono totiž venku prší a to se dobře spinká.Říkal,že mu stačí dvě hodinky :wink:
A zase bude čilej jako rybka. :wink:
Já se půjdu asi naložit do vany,udělám mu večeři a potom se budem tulit :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2007 v 19:20  • Odpověz
tak TULENÍ ZDAR ZDAR ZDAR :grinning: :grinning: :grinning:

to já počkám až se vrátí z práce MM,mám slíbenou vanu a taky tulení :wink:
9. črc 2007 v 19:27  • Odpověz
ja mela zrovna pred chvili boruvky s cukrikem a zitra si je namackam s tvarohem a udelam si palacinky,uz se na ne tesim.Chtela jsem uz minuly tyden ,ale nako porad nebyl cas,ten sklep mi dal zabrat:slight_smile:)delate neco dobreho s boruvek?
9. črc 2007 v 19:44  • Odpověz
já je dávám taky do palačinek,nebo dělám dort s piškotama a jogurtem za studena a hlavně knedlíky. :sweat_smile: :sweat_smile:
Kluci nejsou doma,tak jsem se teď zabydlela v dětském pokoji a mezi psaním budu ještě uklízet.Je to tu už potřeba-hold kluci :frowning2: Náš pejsek Sonny mi bude pomáhat,to znamená,že se bude snažit cokoliv položím na zem zebrat a uklidit k nám pod postel. :wink: Když doma něco hledám,tak to je místo,kam jdu nejdřív :sweat_smile:
Tak úklidu zdar :wink: :wink:
9. črc 2007 ve 20:52  • Odpověz
dudu-úklid??? a co manžílek???
9. črc 2007 ve 21:06  • Odpověz
on si teď stejně hraje na chlapa-tz.že hraje na vojáky s ostatníma M.Tak ho nechám,ať si to užije a pak ho ...... a nebo uškrtím. :grinning: :grinning: :grinning:
Záleží jak dlouho se bude věnovat hře a jak dlouho mě!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2007 ve 21:10  • Odpověz
bude se věnovat určitě tobě :grinning: a to mooooc dlouho
9. črc 2007 ve 21:14  • Odpověz
to bych mu taky doporučovala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinak mu zítra nedám večeři :sweat_smile:
9. črc 2007 ve 21:16  • Odpověz
to je super trest :wink: :grinning: :wink: tak to doma zavedu taky :grinning:
9. črc 2007 ve 21:21  • Odpověz
no mam v palnu palacinky zitra.A jaky delas knedliky?kynuty nebo treba z tvaroh.testa?
9. črc 2007 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky, jen vam jdu oznamit, ze se mi dostavily tehu nevolnosti. Ani nemam silu docitat, jdu spat.
Dobrou...
9. črc 2007 ve 22:18  • Odpověz
miluško ty těhu nevolnosti ti nezávidím,já když si vzpomenu,brrrrrr.... :confounded: :confounded:
raději nevzpomínat,ale i tak bych to podstoupila znovu. :wink:
zdeni knedlíky dělám většinou kynutý na páře.Z tvarohového těsta už jsem dlouho nedělala,ale taky je mají rádi. :wink: Oni prostě sní na co příjdou. :sweat_smile: :sweat_smile:
Jdu vyvenčit našeho pejska a musím k našim pro kluky.Moc se mi nechce,protože tak opět prší-sakra.... :frowning2: Ale co nadělám.
10. črc 2007 v 08:06  • Odpověz
autor
milu to ja ti zavidim :confounded:

holky teplota mi vcera jeste stoupla, nebyla jsem schopna vubec nic, dneska jdu k Dr,podle planu, tak mu to povim, nic me nebolelo, jen proste ty neprijemne stavy pri vysoke horecce. Vcerejsek jsem cely prospala, tak myslim ze to bylo nejlepsi co jsem mohla udelat. Proto jsem taky vstavala dneska uz v 7. Sice se necitim na nejakou cinnost, ale tak mam cas aspon na konika :slight_smile: K Dr pojedu az k polednimu, ted je tam vzdycky desne lidi, nedovedu si predstavit ze bych tam hodinu sedela v cekarne, zas tak dobre mi neni.

Vcera jsme meli schuzku s hypotecni poradkyni (ja to malem neprezila) MArtin ji nastesti privez k nam, tak si zjistila nejaky udaje a ve stredu posle kalkulaci na co stacime a tak, tak jsme na to zvedava.
V souvislosti s tim premyslim zda zmenit praci, mam desne maly plat, ale zase kdyz chci byt v zari tehotna, jiste ze se to nemusi povest hned, ale zase nastoupit nekam a pak oznamovat ze jdu na materskou je hloupe.
10. črc 2007 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.