• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Dobre ranko holky :slight_smile:

Zuzi, drzim palecky, aby to byla jen teplutka a zadny komplikace spojene se zakrokem

Kyti: jsi sikulka, takhle vysivat... ja na to nemam nervy a hlavne me z toho boli oci, jak se soustredim, aby kazdy krizek byl stejne velky :slight_smile:. Jinak ja Proveru vysadila sama po 2 mesicich... doktorka mi tvrdila, ze musim vydrzet, ale ja se behem 2 mesicu promenila v monstrum chvili brecici, furt podrazdeny, vypadala jsem jak pubertak... atd... takze jsem dala doktorce sbohem a nasla jsem si skvelou doktorku (tukam to) a ta mi rekla, ze Provera uz se skoro vubec nepredepisuje (hlavne ne takhle mladejm holkam), ze je to prezitek a predepisuji ji uz jen starsi lekari, kteri nemaji dostatek informaci (tim nechci kritizovat tvou lekarku). Takze mi rekla, ze muzeme bud zkusit preparat zalozeny tez na bazi hormonu nebo zkusit neco prirodniho... takze ja radsi nez hormony zvolila vitaminy, ktere se jmenuji FEM+ a do 3 mesicu jsem mela MS pravidelnou, po pul roce jsem ty vitaminky zobala uz jen 10 dni v mesici a ted uz je nejim vubec a MS chodi pravidelne po 28 dnech, takze naprosta spokojenost...

Jdu kouknout na Vase nove fotecky :wink:
10. črc 2007 v 08:40  • Odpověz
Zuzi tak ať dobře u dr. dopadneš.Snad tam nebudeš dlouho čekat. :wink:
Mě se zdál tak úžasný sen,šla jsem k doktorce a ta mi oznámila,že čekáme dvojčata. :astonished: Hned jsem se dívala do snáře a tam psali,že pokud máme finanční potíže,tak se to brzo zlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Taky dobrý,ale ty mimi byly lepší. :dizzy_face:
10. črc 2007 v 08:43  • Odpověz
autor
me se dneska zdalo o dome, ze prestavujeme starou rujnu, vzdycky byl kousek domu krasny novy a kousek stary, takovy komunisticky, no zvlastni sen. Jdu se doplazit do sprchy a pak vyrazim k tomu Dr.
10. črc 2007 v 08:47  • Odpověz
Zdeni krasny brisko u konterneru :slight_smile: :dizzy_face:

To mne se nezdalo nic, kdyz jsem konecne usnula, tak manzelovi zacala v pulnoci pipat upominka, ze mam zitra svatek, myslela jsem si, ze ho zabiju :grinning:, ve tri jsem usnula a v 5 mu zvonil budik, protoze odjizdel na sluzebku, tak jsem vstala s nim, udelala snidani, a pak uz jsem byla probuzela a nechtelo se mi spat, tak jsem si zapla pracku, abych to stihla jeste povesit nez pujdu do prace :wink:, umyla nadobi, sparovala ponozky a sklidila suche pradlo, co se nezehli, ostatni si pripravila na zehleni a jeste trosku poklidila obyvak :grinning:
10. črc 2007 v 09:07  • Odpověz
autor
olii ty jsi tedy ciperka, ja jsem se zatim zmohla jen na tru sprchu, ted tu sedim s rucnikem na palici a nic se mi nechce :confounded:
10. črc 2007 v 09:36  • Odpověz
taky se opovaz neco delat... hezky odpocivej, v poledne jdi k Dr. a zase rychle domu a do postylky...
10. črc 2007 v 09:51  • Odpověz
autor
jo neboj me to valeni celkem vyhovuje, navic kdyz je tam tak osklive, tady prsi. Ted si vysusim hlavu, a vyrazim. Myslim ze budu muset to vzit pres praci, nejaky tan papir kvuli penezum a pak budu zase lezet. Cucet n abednu a oblehat konika :slight_smile:
10. črc 2007 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky,

olii díky moc za radu, já jsem k mé doktorce přešla protože jsem měla úděsného doktora a ona podle něj je úplně boží a všechno má hned u sebe v ordinaci, snad se v ní ale nezklamu. Vždycky na kontrole se mě ptá jak ty prášky snáším atd.. ale minule se mě zeptala na tu váhu a fakt je že od té doby co jí beru mám 10kg nadváhu a to se mi nikdy nestalo. Proto jsem se ptala, že bych jí nadhodila, jestli mi nepředepíše něco přírodního, teď mám první měsíc bez tablet a MS nikde, takže jsem z toho docela smutná. Doufám, že mi to taky pomůže :slight_smile:

Zuzko držím ti palečky ať to u dr. dopadne dobře a ty jsi v pořádku ať se můžeš začít snažit s náma :slight_smile:
10. črc 2007 v 11:06  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jsem dorazila z nákupu a návštěvy u našich. :wink: Vyslechla jsem si od mamky jak kluci zlobí.Jenomže to ani není zlobení.Venku pršelo,tak si vzali domů kamaráda a seděli u pc.A v klidu,nehádali se,jen se dívali na stránky. :frowning2: Tak už vážně nevím.Asi už potřebuje víc klidu :unamused:
Na oběd se nám nechtělo nic velkého vařit,tak jsme si udělali pohádku mládí-krupičku.Tu už jsem neměla dlouho. :dizzy_face:
Zuzi,co bylo u dr.,snad dobrý,pak napiš
Kytinko asi mi to nějak uniklo,jestli se můžu ptát,tak prosím ,co bereš za léky_Něco na pravid.m??
olii a to ti M popřál ještě v noci nebo to vydržel do rána??A nezapomněl??? :grinning: :grinning:
10. črc 2007 ve 13:17  • Odpověz
autor
jsem tu a pripadala jsem si jak blb. Kdyz me muj Dr objednaval na tu revizi, tak mi rekl at k nemu prijdu na kontrolu 14 dni po zakroku, a napsal mi ATB, po 12 hodinach,tedy rano a vecer. V nemocnici mi pak Dr co me propoustel dal do ruky nejaky papir, zpravu s tim ze ji mam do 3 pracovni dni donest svemu Dr a ze ATB uz ted staci jen rano. Tak co by jste delali? No asi kazdy by se ridil pokyny ktere dostane v nemocnici ne? No ale muj dr se divil co tam dneska delam, tak mu strkam papir, on ze to nebylo treba, no ale to jsem nemohla tusit, pak prisla rec na ty ATB tak se zlobil, ze kdyz je nebudu brat tak jak napsal ze to nema cenu, ze to chce po kratkou dobu jich brat vic aby to melo ucinek. No ale zase jak to mam vedet. No tak jsem si pripada jako blb. Nezlobil se tedy primo na me, spis tak jako co mi to v te nemocnici nakecali.
No to se nemuzou ty dr nejak shodnout? Ach jo, a clovek je jim dany napospas jelikoz sam o tom nevi vubec nic.
Rikala jsem mu o te teplote ta pry nemusi souviset s tim zakrokem, pokud neni krvaceni bolest bricha atd tak je to ok. Me se to dokonce obcas stava, jeden den mam najednou vysokou teplotu a pak uz nic.
Do prace jdu ve ctvrtek, Dr rekl jak chci at si reknu, ze jinde se na tohle pry nechopenka vubec nedava. No´ale tak ja ji mela uz od drivejska. Takze zitra se budu jeste valet a ve ctvrtek do procesu :slight_smile:
10. črc 2007 ve 13:45  • Odpověz
dludli to te naprosto chapu,on si kazdy rika co chce acemu pak my mame verit.No hlavne ze je to ok.se docela divim,ze te do prace poslal,tak brzo,nebo to treba prijde jen me.ale takov yzakrok,i an tu psychiku to musi byt des a jit do prace,no nevim jak bych to zvladla.
Ja dnes dala jen hrachovou polivku,tchyne udala houby a branbory,coz ja sice nejim,ale vstavala jsem dlouho a nemela jsem hlad,tak sem si dala jen polivku a tak za hodku si udelam palacinky a tvarohem a boruvky.uz se tesim.
pak jsme pripravila n azacvareni takov mismas-okurky,kvetak,hrasek,papriku a cibolky...tak jsme zvedava jaky to bude.
10. črc 2007 ve 14:30  • Odpověz
autor
zdeni on mi to nechal na me kdy pujdu do prace. Tak hned zitra se mi nechtelo, a zase prespristi sobotu jedu na tabor tak abych v te praci neco udelala. Snad s tou dovolenou na tabor nebudou potize kdyz jsem ted 3 tydny marodila
10. črc 2007 ve 14:42  • Odpověz
aha tak to jo,a kor kydz pak jedes na ten tabor...ja ymslela ze on sam te atk rychle poslal do prace.
a u vas uz to nekdo vedel?myslim v rodine a tak?
10. črc 2007 ve 14:45  • Odpověz
autor
jo uplne vsichni vcetne vsech kamaradu i v praci :unamused: no proste vsichni
10. črc 2007 ve 14:48  • Odpověz
Zuzko, no jestli mas stale teplotu, tak bych radeji zustala doma do konce tydne... do prace bych se nehnala...

Dudus, paradox je, ze mam svatek az zitra a on si tu pulnocni upominku nepamatuje :wink:
10. črc 2007 ve 14:51  • Odpověz
autor
ja mela teplotu prave jen vcera, tak si dam jeste dnesek a zitrek pohov a pak v klidku do konce tydne zabehnuti v praci, pristi tyden toho budu mit hodne, no a pak tabor a je srpen.
10. črc 2007 ve 14:54  • Odpověz
olli tak to je dobry,MM mel taky an moje narozky,ale nastesti mu to hralo ve dne.
dludli atak uz jste to vsem rekli,to muselo byt docela neprijemne co,hlavne ty jejich reakce.
10. črc 2007 ve 14:55  • Odpověz
Ahojky holky..trošku jsem vás podočítala..ale není mi moc dobře, tak dneska se mnou není řeč :sweat_smile: včera migréna, dneska taky..k tomu zvracení asi z té migrény, no děs..jenom ležím..i zapnutý počítač mi vadí, tak jsem tu jenom tak na skok :pensive:
10. črc 2007 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
jezis holky na prime davaji knight ridera :grinning: cha to je prca :slight_smile:

Zdeni no nejak ani ne. Bud nereagujou, nebo jsem naopak rada ze to mam s kym probrat, tri zname maji za sebou taky potrat.... Spis cekam ze se objevi nekdo kdo o tom vubec nevi s obvyklou otazkou kdyz bude mimco, to me asi sebere trochu vic. Vite co myslim, ptali se nas uz dlouho predtim na svatbu, a pak na mimo. Takze ja jsme naopak vlastne rada ze to takle vsichni vedi, a tim padem se neptaji.
10. črc 2007 v 15:04  • Odpověz
Zuzi,tak ty už jdeš pracovat,to je fajn,alespoň se rychleji dáš dohromady :wink:
Gabou to je mi líto,že to je šoufl.To bude asi fakt tím počasím.Já jsem tak trpěla v neděli.Navíc jsme byli na výletě,tak jsem si ani lehnout nemohla. :frowning2:
olii to se dalo čekat,že si to nebude pamatovat :sweat_smile: :sweat_smile: Ale zítra snad nezapomene-hlavně si dát zvonění :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2007 v 15:46  • Odpověz
ja se napraskla palacinkama a jsem na chvili zase tady.Mam nahrany film,co davali vcera od 9ti na prime,tak s ena nej asi mrknu,je mi naka zima,fakt s etesim az budou o vikendu ty hicy,tohle na me neni.
10. črc 2007 v 15:56  • Odpověz
autor
me je ted blbe z kafe :confounded: ani jsem ho nedopila a to jsem na nej mela takovou chut. No nejak to telo jeste neni v cajku :frowning2:
10. črc 2007 v 15:59  • Odpověz
ja ted kafa ani nepiju.byla jsem uvarit lak a dat karlickum a prohlidla jsme stare foto,ve ct.jdu ke kadernici,tak jsem kouklala jak jsme vypadala s melirama:slight_smile:)pristi so.jdem totiz na tu svadbu.
10. črc 2007 v 17:03  • Odpověz
ahojky :grinning:
tak jsem zde,kooonečně se mi podařilo se přihlásit,zase mi to nešlo a tak jsem tady u toho klela :angry: a moc doufala,že se mi podaří připojit a hodit s váma řeč :grinning:

tak jsme dneska měli v práci narváno :angry: naproti pivovaru staví nový hotel a našli tam bombu po amíkách,tak k nám do hospody evakuovali celý ředitelství pivovaru :angry: všichni se tam nahrnuli no byla to hrůza a to ještě mělo dorazit 11 zájezdů :frowning2: tak samo,že všichni měli zpoždění,páč silnice byla uzavřená :angry:

jsem totálně ušoupaná a to mě zítra čeká celý den v práci :frowning2:
10. črc 2007 ve 20:02  • Odpověz
Dobre ranko holky, ze bych tu byla dnes prvni? :slight_smile:

Madlenko, tak to mas v praci veselo a vzruso - byla jsi na Nove? :wink: Bomba to je vdecny tema a mohla se z Tebe stat medialni hvezda :grinning:

Gabi, tak at Te migrena brzy pusti, ted jsem cetla, ze o vikendu maji nastoupit tropicke vedra a vydrzet az do utery, to si zase v praci uziju :sunglasses:
11. črc 2007 v 08:06  • Odpověz
jé,Olii,zrovna jsem na tebe myslela-Věechno nej... k Tvému dnešnímu svátku :sweat_smile: :sweat_smile:
Vedra mají být.Naštěstí nikam nejedem,možná se budou jen kluci koupat.V sobotu jdeme na oslavu narozenin k sousedce.Má tři děti a ty mají všechny po sobě narozky a ona mezi měna,tak to budou čtyřnásobné. :sweat_smile: :sweat_smile: Dárečky mám,ale jen takové maličkosti-snad potěší. :wink: :wink:
11. črc 2007 v 08:13  • Odpověz
Dudus dekuji moc :slight_smile:, manzilek mi zatim nepral, tak uvidime :slight_smile:, jestli zapomnel nebo to nechava na vecer - dnes mu zadna pripominka v pulnoci nepipala :grinning:
11. črc 2007 v 08:32  • Odpověz
Oli, také přeji všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:
11. črc 2007 v 09:10  • Odpověz
ahojky holky :grinning:

Olli přeju taky všechno nej ke svátku :slight_smile:

Dudus, jj, právě jsem dobrala Proveru a nějak moc z ní přibírám, tak bych chtěla nějakou změnu. Hlavně mám strach abych byla v pořádku když nedostávám MS, ale před antikoncepci jsem podobné problémy neměla, jenom někdy, tak snad budu OK.
11. črc 2007 v 10:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak ja vstala ted :slight_smile: nevim, jak vstanu zitra do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
olli take preju vsechno nejlepsi :slight_smile: chtelo by to aspon kytickovyho smajlika :slight_smile:

Madli me se vcera taky neslo pripojit, nejak to porad zlobi :angry:
11. črc 2007 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.