• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky Holky,
Dludli, myslim ze maji holky pravdu, rozjizdet business a pak jit na materskou, to bys asi zvladala spatne. ALe jako konicek navic, by to mohlo byt super. Jestli ti to ale vydela, nevim.

Manza mi dneska uvaril polivku a vypada to ze mi udelala dobre. Stejne nic neudelam, zase se valim.
12. črc 2007 ve 20:55  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Milu a kdy jdes k doktorovi? V praci to reknes az po zkusebce nebo hned jak ti to doktor potvrdi? :wink:
13. črc 2007 v 07:53  • Odpověz
autor
Cauky, no olli mluvis rozumne a musim ti dat ve vsem za pravdu, ale vubec se mi to nehodi do kramu :confounded:
Je mi jasne ze ten svatebni blazinec by nebyl na zbohatnuti, spis mi slo o to, ze bych se mela k cemu vratit po matersky. No nebo mozna by bylo lepsi tohle rozjizdet az koncem matersky, ale zas aby me nepreslo do te doby nadseni.
JInak fakt je ze kapital nemame zadny (a to na cokoliv, nejen na nejake podnikani ale i bydleni a tak) jdeme v podstate od vyplaty k vyplate a kdyz neco zbyva tak je porad co dokoupit, ted jsme kupovali sedacku, zaclony a takove veci, proste postupne dovybavujeme byt (vecmi, ktere se daji snadno prestehovat nekam jinam) Takze asi nas cekaji krusne chvilky.
V podstate si uvedomuju ze by bylo rozumne s tim miminkem treba tak rok pockat, najit si nejakou poradnou praci nekde ve statnim sektoru, nemela bych pak strach ze se nebudu mit kam vratit a ze se budu tezko zarazovat do pracovniho procesu. Jenze proste vnitrne necitim ze je to to, co bych chtela.

No nejak ted bilancuju kdyz nam to ted nevyslo, mam toho plnou hlavu a nevim kudy z toho ven :frowning2:
13. črc 2007 v 09:29  • Odpověz
Zuzi, hlavne nepropadej depresi... :wink:ja byt tebou, tak si hledam praci na dobu neurcitou a je jedno jestli ve statnim nebo soukromem sektoru... misto ti musi drzet vsude...

Vyves si CV na jobs.cz a uvidis, treba se ti nekdo sam ozve, mne chodilo takovych nabidek :grinning:
13. črc 2007 v 09:42  • Odpověz
autor
no ani nejde o depresi, jen proste uz nekolik dni mam tohle vsechno v hlave a uz bych se potrebovala dobrat k nejakemu zaveru

no s tim jobsem to mozna zkusim
13. črc 2007 v 09:48  • Odpověz
tak si sedni a na papir si sepis, co bych chtela a co ne... treba ti to pomuze... ja jsem zvolila variantu, ze nejdriv chci mit zajisteny jakz takz bydleni a pak mimco a praci, kam se po matersky muzu vratit...
Jinak bych mimco mela nejradeji uz 3 roky :grinning:, ale zase logicky uvazuju a vim, ze nechci vsechno za kazdou cenu a proste vsechno ma svuj cas :wink:
13. črc 2007 v 09:53  • Odpověz
autor
ja nemusim nic psat ja chci miminko a barak a prachy :grinning: :grinning: :grinning:

je olli kez bych to dokazala takle s nadhledem, nebo proste rozumem, ja mam poplaseny matersky pudy a s nima asi nic nenadelam, ted jsem projela nabidky prace co kde je tady u nas, krome prace v jine neziskovce, jak jsem o ni uz psala, nikde nic. A neziskovka tedy doba urcita nic zasadniho neresi.
13. črc 2007 v 10:28  • Odpověz
Zuzi, zblazneny matersky pudy znam, jenze mne je to prd platny, ja mam rozumnyho muze :grinning:, ktery mi to vzdy vysvetli, ze jeste nenastal ten pravy cas navic neberu prasky, takze ochrana je na nem, tak vlastne az se rozhodne ON, ze uz je cas, tak prijde za mnou, jestli s tim souhlasim :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2007 v 11:17  • Odpověz
autor
no to je rozumny to jo, u nas by tak bylo do ted, jenze ted jak si to martin zkusil, tak je to spis on kdo mluvi o mimi a tak. Musim to vsechno s nim nejak probrat. Treba z toho neco vypadne, martin se konecne prizna k tomu ze je milionar a bude vystarano :grinning: :grinning: :grinning:

jezis se mnou tu nikdo nechce jit na obed, to je des, prece nepudu sama, ach jo
13. črc 2007 v 11:30  • Odpověz
tak u dr.to docela slo...tlak nic moc,ale lepsi ajk minule,tak me nechala jeden prasek rano a do zadny rizikovy poradny nemusim.Mela jsem na listku napsany tlaky,co jsme si merila doma.za 14 dni v utery mam prijit ai na ultrazvuk.kdyby neco tak driv.Pak jsme sla do ty jedny realitky...a domu na obidek.
Sli jsme se po obede s Mm potulit a do pul 2 jsme usli.Pak jsme sla stirat a koupelnu myt apd.Jo rano jsme jeste nahazela pradlo do pracky a ono mi i uschlo,tak jsem ho ted vyzehlila.a pomalu zacala balit.Kdyz bude pekne tak rano vyrazime na par dni pod stan.Tlakomer sebou:slight_smile:))
Za chvili ma prijet sestrenka s kolackama a s oznamenim,pristi so.jdem na svadbu.A NAVECER jedem gratulovat kamosce,takze s etu ukazu az buhvi kdy.
TAk se tu opatrujte,a uzivejte slunicka a pohody.A nezlobte:slight_smile:))
13. črc 2007 v 16:37  • Odpověz
autor
zdeni, tak hlavne ze ti nerekla nic spatneho, myslim ze kdyz mas celou dobu tlak (ted nevim nizkej nebo vysokej)tak to bude urcite ok
hlavne nam pod tim stanem nenastydni

ty blaho uz jen dva mesice, to je fofr, uz se tesim na zazitky z prvniho rijenkovskyho porodu :grinning:

holky ja jsem ted odpoledne tak utahana, moooooc bych potrebovala vanuuuuuu jenze mi ji namame a ja v ni tak dobre dobijim baterky :cry: :cry: :cry:

no aspon sedim u Kone :slight_smile: to je taky dobry, ale potrebovala bych sirky do oci
13. črc 2007 v 17:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem to dneska sefove oznamila. Kdyz je ten patek 13. Byl prekvapive nadsena a objimala mne.... Hned mi kontrolovala, jestli jsem obedvala... Proste super.

Manza sel dneska na pivko s kamosema, mela jsem jit taky, ale vyhrala to telka a cajik. Nevim cim to je, ale nebylo mi dneska tolik spatne. Tak doufam, ze jsem to nezakrikla.
13. črc 2007 ve 20:12  • Odpověz
Ahojík holky, zítra fičím s MM za Prahu do jedne malilinkaté vesničky za sestrou tak snad nám vyjde počasí, jedeme na motorce, tak snad nás nepřekvapí nějaká sprška :grinning: . Dnes jsem musela všechno uklidit a nachystat věci, napéct řizky na cestu, protože MM přijde z práce až asi o půl jedné ráno :unamused: ještě jsem pomohla tchýni posekat zahradu a skončila jsem až teď nádhernou koupelí, ale jsem úplně vyčerpaná. Jdu si pustit něco hezkého na koukání a dám si meloun na který se těším už celý den, krásně vychlazený :slight_smile: .
Hezkou noc holky a příští týden ahojky :slight_smile:
13. črc 2007 ve 22:26  • Odpověz
autor
ja jeste na MM cekam, vcera jel na sluzebku nach Stutgart a doma zatim neni, prej je uplne vyrizenej, no snad mi neusne za volantem.

Tak budu brouzdat chvili tady a pak budu cekat v pelisku.

Dneska odpoledne jsem koukala na net po realitkach objevila jsem na prodej pozemek tady kus od nas. Tak jsem se tam vypravila se psem, ale nenasla jsem to. Je to vlastne zahrada, takze poznat podle fotky zahradu mezi partou dalsich zahrad jde dost tezko, no takze kde presne to je nevim, jen vim ktera ulice to je. Je to v celku pekne misto, tedy pokud by to nebylo hned na zacatku te ulice, ale pak dal uz jsou vlastne jenom zahradky a je tam malej rybnicek kam chodime na koupajdu se psem. No jenze chteji necelych 1 200 000 Kc, no v penezence jsem zrovna nemela dost tak skocim zitra do bankomatu :grinning: :grinning: :grinning: :cry:
13. črc 2007 ve 22:42  • Odpověz
autor
aaa myslim ze slysim auto, tak se loucim (i kdyz uz asi vsechny hajate :dizzy_face:

velmi brou :pensive:
13. črc 2007 ve 23:14  • Odpověz
zdravím všechny říjenky.Tady se celý víkend neukázala ani noha.To bude tím krásným počasím. :sweat_smile: Bylo na čase.
Já jsem jela v pátek navštívit kamarádku, je na mateřské s roční holčičkou.Malá byla úžasná,tak jsem se trochu pokochala.V sobotu jsme byli pozvaní na narozky.Měla kámoška a její tři děti-takže čtyřnásobné. :grinning: To bylo jak v mateřské škole,celkem asi 12 dětí.Bylo se co otáčet,ale užili si myslím všichni. :sweat_smile: Dneska už byl takový relaxační den.Jen jsem odpoledne zajela za holkama do nemocnice,podívat se jak jim to tam jde-chuděry,mají toho poženaně. :confounded:
A já mám poslední dva dny volna.V úterý nastupuji do práce,už mi volal šéf.Tak jsem zvědavá jak moc budu chodit zhuntovaná. :wink:
Teď došel syn,že by chtěl spát ve stanu.Tak to nevím,jestli to klapne.V noci určitě přilezou domů. :sweat_smile: :sweat_smile: Vůbec se mi nechce to teď stavět,ale co bych pro ně neudělala,že :grinning: :sweat_smile:
15. črc 2007 v 19:02  • Odpověz
hm,nikde nikdo-tak nic :unamused:
15. črc 2007 ve 21:41  • Odpověz
Ahojte holky :grinning:

tak jsem tady a je mi hrozitánanánský horko :wink: víkendové pracování venku má na svědomí to,že jsem se pěkně připálila,cejtím,že mi záda tahnou,tak jen co MM dorazí z práce tak si mi musí namazat :grinning: :grinning: :grinning:

o víkendu jsme se pěkně prospali vstávali jsme po devátý hodině,pěkně snídanička,pak pracování na zahradě :wink: docela pohoda

a jak se máte vy zlatíčka moje???
15. črc 2007 ve 21:49  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile:
no nam se vikendik myslim nakonec poved, tedy v patek kdyz MM prijel to nejak jikrilo, ani nevim proc, proste se to tak nejak sebehne, rano v sobotu to vypadalo, ok, planovali jsme kam vyrazime na vylet a tak, MM pak placnul nejakou blbost no ale pekne me tim nadzvednul, tak jsme to pak nejak resili (vim ze to je spatne, proste v tu chvili se nesmim v nicem rejpat a za chvilku je to uz ok a dokonce se prijde MM omluvit, s martinem to takle funguje, jen je to nekdy hodne tezke se nevyjadrit)a dopadlo to mym nastvanym odchodem se psem, MM pak za chvili volal a prijel za mnou na kole i s mym kolem a jeli jsme na vylet a stavili se u nasch na zahrade, a vecer sli do mesta na jazzovy festival, na zaver byla nejaka kubanska kapela a top byl mazec :slight_smile:
no a dneska jsme se tak nejak poflakovali, odpoledne jsme pak meli srazik s par holkama ze skoly u nasich na zahrade tak to bylo prima.

No a ted tu sedim s umytou hlavou a chystam se spat.
15. črc 2007 ve 22:38  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Tak to my misto abychom byli u vody, tak bourali zdi, aby tam pristi vikend mohli prijit topenari a udelat topeni :slight_smile:, hruza des bes :slight_smile:

Ted jsem v praci a uz bych sla domu, protoze se desim toho vedra, sice mam klimosku, ale fouka primo na mne, takze to dlouho nevydrzim, hned me zacne bolet rameno...

A odpolko mam jeste anglictinu - asi se uvarim ve svem vlastnim potu :slight_smile:
16. črc 2007 v 08:25  • Odpověz
autor
Ahoj olli
no na netu je predpoved 39 :astonished: :astonished: :astonished: to je priserny, navic kdyz se nemuzu koupat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: se picnu
odpoledne jdeme k nasim na zahradu, slavit narozeniny, min tyden mamka a pristi tyden je mam ja :slight_smile: mamce jsme koupili kameru tak jsem zvedava co ona na to :slight_smile:
16. črc 2007 v 08:27  • Odpověz
Zuzi ja se koupat muzu a je mi to prd platny :grinning:, neboj, od stredy se zase zacne ochlazovat :wink:
16. črc 2007 v 08:29  • Odpověz
autor
hm super v sobotu jedu na tabor, takze bude treba lejt ne? Ach jo to je pech.
No co nadelam ze? :slight_smile:
16. črc 2007 v 08:47  • Odpověz
lejt to nevim, kazdopadne ve stredu ma prijit studena fronta :slight_smile:
16. črc 2007 v 08:51  • Odpověz
autor
no kdyz bude pak od soboty na 14 dni tak 25 atz 28 a slunicko tak beru :slight_smile:
16. črc 2007 v 09:06  • Odpověz
tak to já jsem na tom takto: nemocenská asi do poloviny srpna, vycházky pouze 2 hodiny a to odpoledne, jedna velká hádka se setrou od bývalé praktické doktorky, bolesti v podbřišku - ale od mimi to určo nebude a ještě ty vedra. Už teď je na sluníčku 35 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže konec - jdu teď do vědárny si aspoň něco půjčit. Jen mám dotaz - když mám napsáno v nemocenském lístku - 16.7.07 při zhoršení dříve - můžu bez problémů si zajít vyřídit nějaké věci? Nic jiného tam není napsáno
16. črc 2007 v 09:15  • Odpověz
Ahojky holky..jdu vám oznámit, že žiju :grinning: celý víkend jsem tu nebyla, tak už mi koník chyběl :sweat_smile:

V pátek jsme měli tu grilovačku, poseděli jsme až do dvou hodin a zjistila jsem, že už to bylo na mě moc :confounded: celou sobotu jsem byla strašlivě unavená a ospalá :pensive: takže už vím, že si můžu dovolit ponocovat jenom tak do 12 :sweat_smile:
V sobotu jsem byla popřát neteři ke svátku a synovcovi k narozkám..ale večer jsem byla doma s bolestí hlavy a MM šel na pivko..
A včera jsme se byli koupat v jedné blízké vesnici..já jsem se ale radši nekoupala, protože jsem trošičku nachlazená a taky jsem měla v pátek zase ten ošklivý hnědý výtok, tak jsem nechtěla riskovat..seděla jsem na velkém polohovacím léhátku pod slunečníkem a kecala s ostatníma (jelo nás tak 10) a bylo mi i tak fajn :sunglasses:

Teď si vařím obídek a do toho uklízím, peru a tak..Tak snad se máte dobře :wink:
16. črc 2007 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
Megy asi ti nerozumim, pokud mas na neschopence dochazky od do, tak ty musis dodrzovat. 16.7. pri zhorseni drive je mysleno kontrola ne? ne ze muzes jit na vychazky drive nez mas urceny hodiny :slight_smile: Na zarizovani mas cas pouze v dobe vychazek, jestli ti prijde kontrola, musela bys dokazovat, ze jsi byla u nejakeho doktora...
16. črc 2007 v 15:15  • Odpověz
AHOJKY ŘÍJENKY,
to horko je hrozný.MM odjel na odpolední a do deseti minut byl zpátky.Vzal si dovolenou :frowning2: A já zítra nastupuji do práce :unamused: No,alespoň dohlídne na kluky.Ti se teď někde rochní u vody.Jeden jel s moji kamarádkou,druhý s babičkou.Snad se mi tam nepřipálí.Hlavně aby dost pili. :dizzy_face: Já se jdu nachystat do prácičky.Ještě mám žehlit.No,uvídíme,kolik toho zvládnu v tom parnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2007 v 16:10  • Odpověz
ahojky holky, tak se hlásím po nádherném víkendu :grinning:
v sobotu jsme vyrazili o půl desáté, krásné počasí, měli jsme dvě zastávky, na jedné jsme něco snědli a napili se a na druhé jsme se svlékali páč nám bylo pořádné horko a všude na cestách bylo plno lidí a tak jsme nejeli moc rychle. U sestry bylo báječně, poznali jsme plno nových lidiček, grilovali jsme, pili, kecali, poslouchali hudnu tak do tří do rána.
V neděli jsme vyrazili pro jistotu v deset hodin večer aby nás nezastihl zase ten pařák a my nebyli spoceni až za ušima, doma jsme byli o půl třetí ráno, zalehli jsme a vstávali v osm a celý den jsem testovala ten náš bazének a taky jsem se parádně spálila :grinning:. Voda měla 28 stupňu - nádhera :slight_smile: . Zítra dovolená pokračuje a tak se rozchním v bazenku znovu a ve středu fičím obejít část Beskyd, už se těším, snad to vyjde.
Hezký den, a užívejte si sluníčka :slight_smile:
16. črc 2007 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.