• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
taky se hlasim,prezila jsem spani pod stanem i ty tepla,bylo to super,i na to,ze jsem se nemohla koupat,lizt na slinicko,a chodit na dlouhe vychazky,a pit:slight_smile:)
krasne jsme si popovidali a uzili si to.
16. črc 2007 v 19:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tovedro je uplne silene.V praci mame klimosku, takze cely den pohoda, ale po ceste zpatky se mi udelalo soufl. A to mame v aute taky klimosku. Chystala jsem se zehlit, misto toho jsem zase lazar.
16. črc 2007 v 19:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak na me padla odpoledne depka v praci, co se tam deje je sileny, kdybch to mela vsechno popsat tak by mi to ani nikdo neverila, stejne tak jako bych neverila ja nekomu kdo by to vykladal me. A zacalo to tim ze se mi smazala odpoved megy coz me nastvalo a nejak jsme uz nemela silu to psat znova.
Sleduju volna pracovni mista a kdyz kapnu na neco uchazejiciho tak jdu. Asi. Tady mame u nas na pobocce zase naprosto perfektni kolektiv, tak abych neprebrala. Ach jo to je tak tezke rozhodovani :unamused:

Uz abych byla na matersky
16. črc 2007 ve 22:03  • Odpověz
miluska: jen odpočívej, to Vám udělá dobře - mě se taky udělalo šoufl, ale ne z těhu - ty vedra mě prostě ubíjí, k tomu ta páteř, no děs.

dludli: jestli tě to v práci tak ubíjí, tak zkus doopravdy hledat něco jiného - stojí ti to za ty nervy? já vím, že v denšní době najít si práci je umění, ale pokud je to tak jak to je, tak to bych raději odešla i na méně placené místo - ale hlavně pryč.

Včera jsem oznámila, že do práce nepřijdu ani v srpnu, tak mě málem ukamenovali - copak za to můžu? Trpím prostě kolapsovými stavy a vyčerpanost k tomu :frowning2:
17. črc 2007 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak uz v praci klimatizuju, des... v noci jsem kupodivu spala, ale cesta vcera z prace autobusem bylo peklo, fakt jak v peci... rychle jsem presedlala na metro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes jdu po praci ke kamaradce na vafle, tak uz se moooc tesim :slight_smile:
17. črc 2007 v 08:23  • Odpověz
autor
taky zdravim po ranu :slight_smile:

no megy s tou praci to neni jak jednoznacce, min placene misto snad uz ani byt nemuze :unamused: nechci se opakovat, ledacos jsem psala uz sem a vcera jsem se vybourila ohledne prace v jine diskusi, kdyz zvazim vsechny pro a proti, tak mi to asi za to nestoji. Predpokladam ze v zari budem tehu (hezky ze jo, predpokladat, jasne ze to tak byt nemusi) a nechce se mi hledat misto, kdyz vim ze chci na materskou. Dalsi vec smlouvu mam do konce roku 07, je predpoklad prodlouzeni do jara 2008, jelikoz tehdy budou koncit projekty, na kterych tu sem. Takze tohle misto bude existovat jeste necely rok, tudiz se podle me nevyplati investovat ted energii do hledani prace, novy kolektiv, zaucovat se, je to spojeno se stresem, a to snazilkovani urcite nepomuze. No a navic jak rikam pokud nevyjde ted nejak ta materska, musim za 3/4 roku hledat neco jineho, jelikoz tady to proste skonci.
Taky jsem byla do letosniho unora student, jsem v prvni praci a myslim ze az budu po matersky neco shanet bude vypadat mnohem lip, pokud ten rok vydrzim na jednom miste.
17. črc 2007 v 08:35  • Odpověz
autor
jezis tak si predstavte ze pred chvili prisla vedouci a prej ze se jede koupat k ni na chalupu, tak rikam ze mam klienty a ona prej at je zrusim :slight_smile: no jenze mame pak od 4 hodin radu k taboru, a tu nemam kam posunout, takze mam smulu. jedou az na lipno a do 4 bych se nezvladla vratit, respektive oni si tam budou valet sunky do vecera, no proste smula, to je pech co?
17. črc 2007 v 10:45  • Odpověz
Zuzi se mas, my mame klimu, takze narok na drivejsi odchod nemame :slight_smile: Ja myslela, ze se nemuzes stejne koupat? :slight_smile:

Tak holky mne ten Konik pekne stve, nez se sem vubec dostanu, prihlasim, odeslu zpravicku, je to nehorazna doba... :angry:
17. črc 2007 ve 12:43  • Odpověz
autor
no nemam ja tu s kolegyni zustala :frowning2: koupat se sice nemuzu ale tak aspon po nohy a valela bych se snima na chalupe a nedrepela ve meste v kaclu. ite co tam vsechno prodrbou :zipper_mouth: ? A my nic :frowning2: A Kun mi taky jde desne pomalu, myslela jsem ze je to mym PC ale kdyz to pises i ty, blbne ted nejak casto.
17. črc 2007 ve 13:43  • Odpověz
Neni to PC, ale pretizenim serveru :slight_smile:, chtelo by to nejaky silnejsi, ale uz se na tom pry pracuje, nekde jsem to cetla v diskuzi :wink:.

Holky za chvilku to balim a jdu ke kamaradce na vafle :dizzy_face: :wink:
17. črc 2007 v 15:50  • Odpověz
Ahojky říjenky!! Tak jakpak se dneska máme??

Já jsem měla včera nakupovací mánii :grinning: ano, i v tom vedru jsem to zvládla :sunglasses: Musela jsem prostě využít, že mám autí a trošku penízků :sweat_smile: nakoupila jsem si oblečky pro sebe a i nějakou výbavičku pro kuličku..zatím ještě nemám v albíčku, ale brzičko nafotím a dodám :wink: teda, pokud najdu tchánů foťáček..tou naší stařešinkou by bylo všechno růžové :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak tady na moravě je pořád tropické vedro..radši nevycházet z domu :sunglasses:
18. črc 2007 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
ahojda,vcera mi neslo se sem vubec dostat a neba me u toho sedet a cekat.my dne staky nakupovali,mam krasne saticky,vyfotim a dam do alba a k tomu botky,v so.jdem na tu sbvdbu,tak abych k necemu vypadala.jsou moc pekne,uz se tesim.a jeste jsem si koupila kojeneckou podprdu.
U nas je dnes lip nez vcera,to bylo na padnuti.Rano nas vzbudila pekna bourka a hlavne blesky a pak se i pekne zalilo.
18. črc 2007 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky, zrovinka jsem si rikala, kde vsechny jste.
Ja uz se taky tesim na nakupovani tehu vecicek. Gabi, ukaz brisko :wink: .
Ja jsem zatim jen pekelne nafoukla. Dneska jsem si koupila hipp fenyklovy cajicek pro mimina, kdyz to muzou od prvniho tydne, tak mne to v tehu taky neuskodi.
18. črc 2007 v 19:59  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsme zpátky z dovči. Byli jsme na Slovensku na chatě s kámoškou a její rodinou. Počasí nic moc, kdybysme měli tak, jak je dnes, to by bylo o něčem úplně jiném.
Jak ty vedra zvládáte?
19. črc 2007 v 10:05  • Odpověz
Ahojte říjenky,
tak už makám třetí den.První dva jsem byla trochu mimo,tak se hlásím až dnes.MM si užívá dovolené,doma má jen mladšího,takže má docela klidek. :wink:
Jinak práce se mi docela líbí,hlavně z platu jsem byla dost překvapená.No jo,mi co jsme zvyklé mít minimálku :angry: Tak tady na tom budu o dost líp. :sweat_smile: Dokonce jsem si mohla vybrat pracovní dobu.Tak kvůli klukům budu chodit až na sedm do půl čtvrté.Jsem spokojená,teda zatím. :wink:
Mm se objednal na ten spermiogram,jede tam ve středu a výsledky budou do půl hodiny.Tak to budu ve stresu až do té středy.Dnes máme poslední den na tulení a pak pět dní nic!!!!No,bude se muset snažit :grinning: :grinning: :grinning: Už ho vidím nešťastného nad tím pohárkem :sweat_smile: Chudáček můj milovanéj,snad to zvládne. :astonished: :astonished:
19. črc 2007 v 18:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky, zitra uz asi nebudu mit cas, hlasim se pred taborem chybi mi jeste tooooolik moc veci zaridit, probrat a zabalit abychom meli vsechno vybaveni a pak zabalit i sebe, a to jsme zitra pochopitelne v praci, musim jetse na gyndu na kontrolu po te revizi, dokoupit vsechno co mi bude chybet no reknu vam, kdyby byl jeste tyden cas (jako vzdycky :slight_smile: vubec bych se nezlobila.
Holky tak se mejte krasne ozvu se zase az v srpnu, drzte palce at vsechno zvladnem a hlavne at se nikomu nic nestane!!!!
Papa
19. črc 2007 v 18:42  • Odpověz
Zuzi přeju ti pěkné počasí a krásné prožií celého táboru. :sweat_smile: Pozor na sluníčko!!V srpnu ahoj :wink:
19. črc 2007 v 19:36  • Odpověz
dludli moooc si to uzi a davej na sebe pozor,pocasi by melo byt pekne.
dudus,jsem rada ze jsi spokojene hlavne s tim platem....a podle toho co pises vypada ze spokojene jsi,tak hlavne aby to vydzelo.
My zitra budem delat pres 200ks chlecicku na svadbu sestrence a tak nevim jak s esem dostanu a v so.ta svadba.jen doufam ze mi bude dobre,poboliva me nako pod pravym zebrem,nejlepsi je se na to natahnout:slight_smile:)to jsme delala ted navecer.A ted s echystam zehlit,hlavn esaticky.
19. črc 2007 ve 20:47  • Odpověz
Zuzi, taky preju krasne proziti taboru. To odreagovani s detickama ti urcite prospeje.

Dudus, to je super s tou praci. Co ted vlastne delas?

Zdeni, to ti nezavidim, my delali chlebicky brachovi na svatbu, na svoji jsem si je objednala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ted bych si dala chlebicek s vajickem. Nemuzes mi jeden poslat?

My zitra letime do Anglie, tam mi drdzte palecky, at se v letadle nepo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
19. črc 2007 ve 21:34  • Odpověz
Ahojky říjenky!!

Zuzi: tak ti přeju super tábor bez nehody a v srpnu ahooooj!!!

Milu: tak snad to letadlo zvládnete :wink: a nakupování věciček na kuličku mně fakt baví..jenom kdyby nebylo všechno tak strááášlivě drahé :pensive: a bříško nebo spíš břicho jsem už ukázala v albíku :grinning:

Peti: tak to jste měli super dovolenku :sunglasses: My toto tropické počasko s kuličkou zvládáme jenom tak, že chodíme na kupko (máme ho za rohem) :sunglasses: :sunglasses:

Zdeni: tak ukaž šatičky a botičky :wink: téda, chlebíčky by se mi v tom horku teda dělat nechtěly..ani z jedné veky, natož pak tolik moc kousků :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme na svatbě teda chlebíčky neměli..to u nás není zvykem :sweat_smile: ale teď bych si jeden fakt dala..tak pošli i mně, ju?? :grinning: mám ráda se šunčičkou :grinning: :grinning:

Dudus: tak to je paráda, že se ti v nové práci líbí a i plat, že je lepší :wink: to se pak bude hned líp utrácet :grinning: a manžílkovi nemůžeš na tom spermiu nějako pomoct, aby mu to do toho kelímku šlo líp?? :sunglasses: :grinning: :dizzy_face:

Včera jsem byla na kupku až do desíti hodin :sweat_smile: :confused: :sunglasses: šla jsem tam tak po třetí hodině, o půl šesté jsem z tama valila k našim za miláčkem (naši jsou na dovolence, tak jsme museli pozalévat květenu, zeleninu a dát napapinkat králíčkům) a v šest jsme šli zpět na kupko i s manžílkem :dizzy_face: On tam měl totiž s klukama volejbalový trénink (chodí jinak na halu, ale v tom vedru se přemístili na kupko) a hráli až do půl deváté a pak jsme tam až do těch desíti seděli na zahrádce na pivku :grinning: tak jsem byla ráda, že jsme byli hezky spolu :slight_smile:
20. črc 2007 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:, prave obedvam sopacek se sezamovym rohlikem a tak si Vas procitam :slight_smile:

Zuzi, hezky si to uzij a brzy se nam vrat :slight_smile:. At mate hezke pocasi :slight_smile:

Gabi, mas krasne vecicky na "kulicku" :slight_smile:, jak Vam tohle nakupovani zavidim, v tom dobrem samozrejme :slight_smile:

Milu, taky bych nekam letela :slight_smile: nejlepe k mori :grinning:

Dudus, taky jsem rada, ze se Ti v nove praci dari a manzilkovi drzim pesti, at "to" do kelimku zvladne :slight_smile:

Dnes jedem k Jirkove rodine, ale jen na sobotu, v nedeli musim byt doma s topenari :slight_smile:, tak si krasne uzijte vikendik a packo v pondeli :slight_smile:
20. črc 2007 ve 12:22  • Odpověz
tak se opět hlásím :wink:
No holky - takže to vypadá, že do 16.8. budu určo na nemocenské - což mě vůbec netěší - jelikož bratranec od MM se žení a jsme pozváni. No co nadělám. Od pondělka budu chodit na rehabilitace s krkem, což je docela příjemné, ale jen v případě, že z toho nebudu mít závratě. Ukázalo se, že mám problémy se skloubením prvního krčního obratle a lebky, což vede často ke ztuhlosti a kolapsu. Ale to není vše. Moje další podezření - má křivá hrudní páteř ze skoku do výšky společně s vysokým tepem a vnitřní úzkostí potvrdilo, že bych měla podle lékařů změnit zaměstnání - z lůžkového na ambulantní a že bych měla uvažovat i o nějaké psychické podpoře ze strany lékařů. Přišli na to, že kumulovaný stres, který jsem ze sebe nedostala zapříčiňuje mé problémy. Takže hurá k psychologovi nebo psychiatrovi :sweat_smile:

Jináč se samozřejmě do nějakých prášků hrnout nebudu, pokud to nebude nezbytně nutné. Snažíme se poctivě o grulišátko, ať nemusím jít zpět do práce, ikdyž mi to doma leze pěkně na nervy :grinning:
20. črc 2007 ve 12:59  • Odpověz
ahojky říjnky,
zdeni s těma chlebíčkama nevín-nevím,hlavně je dobře uskladnit.Aby nakonec hosté neutrpěli újmu v podobě průjmu. :grinning: :grinning: :grinning:
Miluško já teď vlastně vyrábím polystyren-jen obsluhujeme stroje,sem tam uklidíme kolem a většinou sedíme.Příští týden mě čeká úklid kanceláří a to budu dělat potom společně s vydáváním obědů a sem tam i na dílně u stroje.Ale to vyjímečně. :wink: Jsem ráda,že nemusím pořád sedět,to by mě asi zabilo. :wink:
gabou MM bych pomoct mohla,ale on se tam objednával aktivně sám,tak to má na jednu hodihnu a já dělám do půl čtvrté,tak uvidím,jestli se v práci nebudou dívat zle,když jsem teprve nastoupila a snad s ním pojedu,ale budu doufat,že to zvladne :grinning: :grinning: :grinning:
olli díky za podporu,budeme ji potřebovat :sweat_smile:
Megy ty naše chudinko,to snad není možné.Holky u nás se taky pořádně nadřou a já jim občas musela pomoct a to jsem chodila jak mrzák domů.Záda a ruce jsem necítila.A když jsme měli za den třeba i desetkrát polohovat 100 kilovou paní,tak jsem měla dost. :frowning2: Proti tomu mám teď lehárnu. :sweat_smile:
21. črc 2007 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky jsem tady jenom tak na skoček, páč dnes slavíme a od včerejška nevím kde mi hlava stojí :grinning: .

Všem přeju krásný víkend, ti co mají dovolenou ať si jí pořádně vychutnají a užijou. Já už jdu v pondělí do práce (po 18-ti dnech volna) :frowning2: , vůbec se mi tam nechce, ale co nadělám, pracovat se musí.

U nás byla dnes v noci děsná bouřka, bylo to přímo nad náma, spát jsem nemohla páč se pořád blýskalo, no prostě hrůza, až jsem se začínala bát, nic podobného jsem ještě nezažila :astonished: , ještě že už je po ní.

Mějte se mocka hezky holky :slight_smile:
21. črc 2007 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj holky moje zlatý :grinning: :grinning: :grinning:

tak jsem tady na skůček,chodim teď do práce na celý dny :frowning2: a tak si vás jen pročítám co písáte :wink:
no a když mám volno tak jedeme k mamce a pracujeme na zahrádce :grinning:
dneska do rána byla pěkná bouřka a teď tam prší a já v to mám jít do práce :angry:

dudus ty naši MM jsou táááák šikovný a samostatný :grinning: :grinning: :grinning: ,je vidět,že už to jsou velký kluci,když se umí objednat k doktoru :grinning: :grinning: :grinning:

holky užívejte si volníčka a dovolených a sluníčka i deštíčka

těhulky naše se budou opatrovat a nebudou dělat žádný blbosti a my netěhulky /zatím/ budeme řádně trénovat dělání mimísků :grinning: :grinning: :grinning:

papapa mařenka
22. črc 2007 v 08:55  • Odpověz
holky a teď ještě čtyři dny špiním - tři dny to byla taková no skoro krev - narůžovělý výtok, a dnes je to jen hnědá voda - nemáte s tím některá zkušenost? Nikdy se mi to nestalo a navíc už jednou jsem musela pro neusálé špinění podstoupit odpalování sliznice z čípku :unamused:
22. črc 2007 v 16:28  • Odpověz
jo a teplotka je stále 37,1
22. črc 2007 v 16:29  • Odpověz
ahoj holky,tak se hlasim po svadbe a vsichni jsme se shodli,ze nase byla lepsii a krasenjsi!!!!obrad n anic a v serednym prostredi,jelo se daleko do resaturace,a v tomhle teplu hruza...dlouho se cekalo na polivku a jeste byla hnusna zelenina s vodou:slight_smile:)omacka docela sla.Vubec neobsluhovali...hudba styl cantry....no nic moc.Az po pulnoci jsme si tam dali nase cd,tak to slo.Prijeli jsme domu ve 4h.a spali cely dopolko a skoro i odpolko.Saticky byly super.Musime stahnout foto a pak naky dam.
22. črc 2007 v 17:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

vubec jsem se sem nemohla dostat :frowning2:

Megy, a nemuzes byt tehu?

Jinak mne je dnes taky nejak divne :slight_smile:, doufam, ze na me neleze chripka a je to jen z brzkeho ranniho vstavani (kolem 4:30), muzik jel opet na sluzebku, takze jsem s nim vstavala a pak uz neusla...
23. črc 2007 v 11:11  • Odpověz
ahoj,lezla jsem sem uz rano,kdyz Mm ma dovcu nepracuje,ale konik nesel,az ted se mi to povedlo.vcera jsme cely den skoro lezeli v posteli a tulili se a MM hlavne se dostaval z opice:slight_smile:)takze na foto nedoslo a radsi lezel.Ted maji s tchanem dovolenou,tak chteji udelat plno prace.Od rano tu busi do schodu,bouraji se a budou se delat nove k nam do podkrovi.Jenze jsou na chodbe,kde byla lednice a takove skrine se vsim moznym-ocet,olej apd.to jsme museli vystehovat a ted tak je jen bordel:slight_smile:)a to nejhorsi je,ze se museli zadelat i dvere a pod nima tez,abyse nam se neprasili a tak ja ted v 7ym mesicu budu asi tyden lizt oknem:slight_smile:)))))tady mam zidli ,na parapetu botky a pristaveny stafle:slight_smile:)takze kdyz chci ven,nebo proi neco,treba pro ocet(zavarim)okurky,tak musim pres okno.I na wc .Ale jde to.bala jsem se toho vic.potom se tu udela velky uklid i okn a azaclony a budem moct cekat na mimi,aspon to tu bude pekne vygruntovane.
Zitra jdu do poradny a na ultarzvuk,tak se tesim az naseho uzlicka zase uvidim.
23. črc 2007 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.