• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky říjenky!

Tak dneska jsem byla na kontrole a všechno je v pořádku :dizzy_face: kulička se měla nebo měl čile k světu a krásně na ultrazvuku řádila :grinning: Na to špinění mi doktor řekl (jak jsem měla ten ošklivý hnědý výtok), že se to může stávat, ale že nevidí nikde žádný problém..V úterý jdu na tripletesty a za týden budu vědět výsledek..Už jsem se nechala vypsat z neschopenky, takže od zítra jsem už práce schopná :wink: ale naštěstí máme ve školce prázdniny, tak budu vybírat dovolenou a možná i někam s manžílkem odjedeme..ikdyž, nemáme penízky, ale třeba se to nějak udělá :sunglasses: Jo a mám si zavolat do nemocnice a objednat se na velký ultrazvuk a mám si tam vzít sebou i manžílka, říkal doktor :dizzy_face: a prej nám udělají i záznam na dvd, když budeme chtít :dizzy_face: tak už se těším..
Když jsem byla už ve městě, tak jsem si zašla do obchůdků s dětským zbožím a asi budu mít změnu kočárku (než nějaký koupím, tak ho změním určitě ještě víckrát :sweat_smile: :grinning: ) kdyžtak dám foto do albíčka..

Megy, ať je ti líp a ať je to těhotenství a ne tetka jedna škaredá :wink:

Zdeni: opatrně tím oknem :confused: :grinning:

Oli: ať jsi zdravule :wink:

tak pa*
23. črc 2007 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz
Gabou ty říjenko co takhle plánovalky :grinning:
23. črc 2007 v 17:33  • Odpověz
Ahojky rijenky, zdravim po vikendu a hlasim, ze je mi zase soufl a zvracim. Uz mne to opravdu silene unavuje. Muselajsem zase odjet z prace driv a doma objimala zachodovou misu.

Tak preju, at se mate vsechny lip nez ja..
23. črc 2007 ve 21:14  • Odpověz
Kristo: i ty jedna!! :grinning:

Milusko: neboj, ony tě ty nevolnosti přejdou..ale už aby to bylo, co? No, mně pomáhaly třeba banány..fakt..nebo ty lízátka z lékárny proti těhu nevolnostem..zkus se poptat u vás v lékárně :wink: Porodní asistentka radila i třebas nastrouhaný zázvor (nebo cokoli se zázvorem) :slight_smile: Tak hodně zdaru tobě i miminku :dizzy_face:
23. črc 2007 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, mne uz ty lizatka nepomahaji, taky jsem si je v CR koupila. Banany bastim taky, to je asi to jediny, po cem mi neni spatne. A zazvor uz nemuzu ani citit. Proste kdyz to prijde, je nejlepsi se vyzvracet a spat. Jak dlouho to bude trpet sefova nevim, ale neda se nic delat.
23. črc 2007 ve 22:03  • Odpověz
gabou tak to je super,ze je vse v poradku,u me taky,uz mame 1549g.!!!!!na kontrolu za mesis a rovnou mi k poslednimu ukonci neschopenku a pujdu na materskou.jen pristi pa.zase na tlak,porad vyssi a na krev na naky testy.porad me poboliv apod pracvym prsem a rikala,z eje to tim jak mi mimi prokrvuji jatra ,a ze lepsi uz to nebude,tak ted teprve asi poznam co je to byt tehule:slight_smile:)
24. črc 2007 v 18:08  • Odpověz
Teda holky, tady je ale mrtvo! mate vsechny Acka :grinning: !!!!

Zdeni, to je super, ze uz jste tak veliky. My mame 1.2 cm.
25. črc 2007 v 09:45  • Odpověz
Ahojky!! Teď jsem přijela z předporodního kurzu, paní se zase rozjela a strávily jsme tam příjemné 4 hodinky :wink: ale teď jsem strááášlivě unavená, chtěla jsem jenom nakuknout, jak to s váma vypadá :slight_smile: Tak teď si jdu dát nějakou véču a nožky nahoru..a možná i zavřu očka :pensive: Za chvilku tu mám manžílka a zítra bude asi doma celý den, ale zítra večer mi odjíždí až do neděle pryč, tak si ho musím pořádně ještě užít, než budu celé dny trávit sama..Tak snad jste všechny v pořádku, zatím teda pááá
25. črc 2007 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz
no vidis milu,jak jste veliky:slight_smile:)
jsou asi prazdniny:slight_smile:tak se kazda flaka a nebo je to tim,ze konik nejde.Me treba rano nesel vubec.ted jsem byla skoro 3h.u kamosky a kecali jsme.Rano jsme umyla celou koupelnu,to bylo prachu ,dala jsem si to pomalu v klidku.a uz nelezu oknem-hura.ted MM s tchanem delaji bedneni na ty schody.
za chvili pujdu udelat zeleninovy salatek mnam mnam.
25. črc 2007 v 18:11  • Odpověz
ahoj holky, mne konik proste nejde, strasne pomalu se to nacita a me to stve a nemam pres den cas na nej cekat :slight_smile:, vecer jsem uz tak unavena, ze ani komp nazapinam :slight_smile:

Zdeni jsi uplna akrobatka :slight_smile: ja bych se bala lezt oknem :slight_smile:

Milu, koukam, ze ty si ty ranni nevolnosti fakt uzivas, preji Ti aby to brzy preslo...
25. črc 2007 ve 21:00  • Odpověz
ahoj oli,ja mela pod oknem stafle a tady zase zidli,tak to slo,jen si fakt clovek rozmysli pro co jde a jde jen jednou a ne porad jak normalne dverma:slight_smile:)
hura dens konik jde i po ranu...a ja zrovn asnidam.Potom tu pofackuji a pujdeme s tchyni zavaret broskve.zitra jedu k mamce a pojedeme asi nejspis koupit kocarek!!!!vyhrava porad ten co mam v albumu.
26. črc 2007 v 09:16  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem tady :grinning:

tak u nás je nového to,že jsem dostala menstruaci a tak už beru zase ty prášky clostilbegyton,v úterý jdu na ultrazvuk jestli mi pěkně rostou floriky a příští týden máme naplánováný snaženíčko :grinning: :wink: :grinning: ,teda ne že by jsme čekali až do příštího týdne,to mi to rádi pořád :grinning: :grinning: :grinning:

no a jak vy jak to jde???????????????
26. črc 2007 v 16:24  • Odpověz
Ahojec holky!!

Tak já jsem už bez manžílka..ale ještě zatím nesmutním..včera jsem tu měla na spaní dvanáctiletou neteř, tak se to dalo..dnes večer jdeme schůzovat, protože v září bychom chtěli udělat sraz ze základky a zítra večer jdeme popřát kamarádce k narozkám (jenom babinec) a pak budeme schůzovat s partou v hospodě na třicetiny dvou manželů kamarádů :sunglasses: tak toho mám celkem dost a na smutnění nebude ani čas..ale nejhorší bude spaní..spát sama v posteli - nezvyk..to je jasné :pensive:

Zdeni: to je moc dobře, že už nemusíš lozit oknem :wink: :grinning: a manžílka i tchána máš pracovitého :slight_smile: jéé, ty už půjdeš kupovat kočárek? No, vlastně, už je načase, co? Ty se máš :dizzy_face:

Madli: tak snad léčky zaberou, ultrazvuk dopadne dobře a hups na snaženíčko a mimi raz dva bude v bříšku!! :wink:
27. črc 2007 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
ahojky moje zlatý říjenky,jak pracuju-tak nestíhám.Chodím od sedmi do půl čtvrté,potom obchod,něco vyřídit a než se dostanu domů je skoro pět.Uvařím na další den a jdu pomalu spát. :frowning2: Snad se to zlepší.Koník tu jde taky špatně.Než to načte,tak mám i kafe vypité-to mě štve :unamused:Jinak MM už má ten spermiogram za seboua vše je u něj o.k. :slight_smile: Tak jsme oba moc rádi,ale na druhou stranu teď jsem na řadě já.Trochu se bojím. :unamused: No uvidíme,co ta naše doktorka vymyslí. :frowning2: Já chci mimi,já chci mimi,pomoc :cry: :cry: :cry: Jak to tady čtu,strašně závidím,samozřejmě v dobrým, :sweat_smile:
27. črc 2007 ve 14:15  • Odpověz
dudus mooc ze srdicka preju at se to povede!!!!
gabou ,tak tak uz je na case ono se to prekuli a v zari uz chci mit vse hotovy,co kdyby to prislo driv.TAk do konce mesice to Mm s tchanem dodelaji i vse okolo,pak okna,zaclony,velky uklid a aja pripravit postylku,a vyprat vecicky apd.
Tak kocarek uz mame ,je to ten jak je v albumu.Pak mame rychlozavinovacku,deku do kocarku,vanicku,lehatko do vanicky,perinky do kocarku a kalhotky an suchy zip..no proste plno krasnych veci -jsem z toho uplne unesena.Jeste jsme dostali 3 darecky za velky nakup.
Prijela jsme ,zavarila jsem par okurek a ted budu chvili tu ,nez me to zase bude bolet z toho sezeni u pc.
27. črc 2007 v 17:14  • Odpověz
zdeni ty jsi šíleně akční,ty toho tolik stíháš.Už se těším na tvoje fotečky až bude mimísek na světě.Moc ti přeji krrásný a rrrrrrychlý porod.Chceš rodit normálně nebo zkusíš třeba vodu,byla ses někde v porodnici podívat???A co manža,půjde s tebou??Možná se už holky ptali,ale já tu pořád nejsem a tam mi toho asi dost uniklo,ikdyž se snažím dočítat. :astonished:
27. črc 2007 v 18:06  • Odpověz
klasicky porod,do zadny vody ani nic takovyho neplanujeme.diky moc,taky doufam ze nebudu moc trpet:slight_smile:)budu rodit u nas v hk,byly jsme tam kdyz kamoska rodila,maji to tak ted uplne nove.Manzel se mnou bude zatim to ma v planu a ja ho tam moc chci,myslim,ze to bude velka podpora.Ted jsme s MM prohlizeli vsechny veci co jsem ankoupila byl spokojeny,vse se mu libilo,i me pochvalil,tak mam dvojnasobnou radost.
27. črc 2007 v 19:41  • Odpověz
ahojda,zdravim vas apritom odpocivam a pc a hledam recepr na knedliky,chci delat s broskveme,ale jen pro sebe.MM a tchan betonuji schody,tak potrebuji maso a jeste nam prijel pomoct bracha,tak aby nerekl:slight_smile:)tak tchyne pece maso a dela polivku aja udala branbory a pujdu na ty svoje knedle.Uz se na ne tesim.rAno jsme povesila pradlo,no teda ono to bylo v 10h:slight_smile:)to by se MM smal,ale kdyz vstavam v 9,tak 10je jeste rano...a koukala jsem jak pofukuje ze uz je skoro suche.
Odpolko budeme bud zavarovat broskve,pokusd se bude tchyni chtit a nebo jsem chtela uklizet,ale nevim jestrli to am cenu,kdyz chodba je plna betonu:slight_smile:ale prach se tu kupi,tak uvidim.A vecer vyrazime na pivko a ja na jahodovy dzusik.preji vsem pekny vikend.
28. črc 2007 v 11:02  • Odpověz
ahoj zdeni,tak se zdá,že všechny říjenky někde poletuují a jen mi sem chodíme.Já jsem z toho tvého uklízení taky dostala uklízecí horečku.Včera jsem řádila jak tajfun a dnes v tom hodlám pokračovat. :wink: Naplnila jsem celou popelnici,po klukách je v pokoji ještě školní nepořádek.A MM skladuje všechny možná krabice od počítačových součástek,tak jsem mu udělala taky čistku. :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2007 v 09:13  • Odpověz
ahoj dudus,vypada to tak.MY jsme vcera delaly ty broskve,pak jsme cghvili lezela a vecer sli na to pivko,ja jahod.dzusik a kofcu.Prijeli jsme okolo12h.a dnes jsem se teda dala do uklidu,mam radost jaky to tu zase mame pekny cistoucky.Manzilek vcera setrel chodbu,tak uz by to nemelo byt tak hrozna.a ja si jeste vyzehlila....za chvili prijedou pribuzny a bude se grilovat ta kyta.
29. črc 2007 ve 12:54  • Odpověz
tak zase další grilovačka. :wink: Nám soused donesl nějakou čínu z divočáka-dobré,ale ostré jako čert. :cry: Teď čekám kámošku z bývalého zaměstnaní,tak snad se dovím nějaké novinky ze světa. :grinning: :grinning: Jinak úklid dnes už nehrozí,mám dost a vypadá to,že půjdu zítra do práce zhuntovaná. :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2007 v 15:02  • Odpověz
my si pekne grilujeme i kdyz prsi,jsme schovany pod stromem.MAso se okrajuje pomalu,tak se clovek nestaci prejist,je moooc dobre.Mezitim naky ten saltek zeleninovy a je to.
29. črc 2007 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky,tak se hlásim.mám dneska volno a tak si ho budu užívat :grinning: zatím jsem vyprala tři pračky prádla,vypravila MM do práce(dostal oběd,pak baťoh na záda a pusu a mazal makat :grinning: :grinning: :grinning: )Odpo se jdeme se sestrou a kamarádkou podívat jen tak po krámech a zajdeme si na kávičku do kavárničky :wink: no a večír jdeme na SIMPSONOVI VE FILMU :sweat_smile: zítra nám taky volno a to jdu na kontrolu k doktorovi a pak jedeme k nám na ves :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2007 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky říjenky!!

Já jsem sem nakukovala o víkendu, dokonce vkládala i příspěvek, ale nikde ho tu nevidím, tak se mi asi neodeslal :angry: No, tak co už..
Včera večer jsme se s manžílkem hezky přivítali :dizzy_face: jsem ráda, že je živ a zdráv :grinning: prej jsme mu s kuličkou moc chyběly či chyběli :wink: on nám taky, tak bylo šťastné shledání :grinning:
Dneska ráno jsme s kamarádkou nakupovaly na sobotní oslavu třicetin, tak jsem taková unavená a nachozená, že dneska nic nedělám :sunglasses: Slaví kamarádi-manželé, tak se těšíme, že bude sranda :wink:
Zítra jdu do nemocnice na tripletesty a do týdne budeme vědět výsledek..tak už aby to bylo za námi..
30. črc 2007 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz
ahojky říjenky,
já jsem dnes děsně utahaná a to mě zítra čeká směna od šesti do půl deváté.To nepřežiju :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Ještě musím navařit na dva dny,vlastně už jsem začala.
MM má odpolední,takže se tento týden moc neuvidíme bude mi chybět :cry:
Ve čtvrtek se chystám taky k doktorce s M výsledky,které jsou mimochodem super.Trochu se bojím,co se mnou budou chtít dělat. :unamused: A dnes zase dojela ta hnusná teta,kterou nikdo nezval.Tak mám trochu splín. :frowning2: A jsem taky naštvaná :angry: :angry: :angry: Hm,dnes je fakt super den :angry: :angry: :angry:
30. črc 2007 v 18:58  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

ja mela vcera den, v praci jsem se nezastavila, pak rychle na anglinu (vcera byla posledni, fakt me to zmahalo 3 hod. 2x tydne...), domu a spat... jsem tak neskutecne unavena :pensive:

Madli, uzijte si Simpsonovi, ja je nejak nemusim ani v serialu, takze film me nelaka, ale byli jsme na Harrym, do kteryho jsem blazen a fakt dobry, tedy nam se to libilo, ale urcite knizka je na 100% lepsi...

Gabi - drzim pesti, at testiky dopadnou dobre

Dudus, neboj, nasadi ti nejaky prasky a pak na to hupnete a bude to tady cuby dup :grinning:, hlavni je, ze ma manzilek dostatek kvalitniho materialu :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2007 v 08:08  • Odpověz
Madli, tak pak nahlaš, jací ti Simpsonovi byli, ju? My je s MM můžeme..a celkem moc, tak jsme si říkali, že bychom na ten filmík taky šli..uvidíme..

Dudus: přesně jak píše Ola..myslím, že je hlavní, že tvůj M má dostatek kvalitního materiálu, dostanete léčky a všechno už půjde líp, uvidíš :dizzy_face:

Oli: kamarádka chodí na ruštinu v práci..má to 4xtýdně 2hodiny a je z toho úplně vyfluslá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdeni: já bych byla ráda, kdyby mě můj M pochválil za nákup věciček na kuličku..ale on se zatím jenom zlobí, že moc utrácím :grinning: :grinning: ale kdo k nám přijde, tomu hned věci ukazuju a chlubím se :dizzy_face:

Tak jsem se vrátila z nemocnice..byla jsem na těch odběrech, tak doufám, že bude všechno v pořádku..
31. črc 2007 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Gábi, pro kuličku máš samé krásné věcičky :dizzy_face: počkej, až mimi nastrojíš do těch věcí tátovi do kočárku, ten se bude pyšnit!
31. črc 2007 v 09:07  • Odpověz
ahojky holky, tak sjem tady po dlouhé době a jenom tak na skoček, páč v práci ani doma vůbec nestíhám. V práci samé dovolené a já jsem taky po dovolené a jsem zasypaná papírama takže nevím kde mi hlava stojí :grinning: , ale snad to nějak zmákneme, to jsou ty nárazové období, ale co s tím naděláme.

Holky těhulky dávejte si teď v tom počasí veliký pozor na sebe i na klubíčka v bíšku, páč od mojí kolegyně v práci nejlepší kamarádka porodila císařem v osmém měsíci. Jeden týden všechno v pořádku a teď tohle. Ale to je nejspíš osud a člověk si nevybere. Tak vám držím palečky ať klubíčka nezlobí a ať jsou ještě s vámi :slight_smile: . Všechno je ale v pořádku a mají holčičku která je v pořádku a zdravé jsou obě dvě. Jmenuje se Laura a už se těší domů. Pustí je ale až bude mít 2.300 g. teď má 1.200g. bobeček.

Gábi, držím palečky ať jsou výsledky dobré.
Tobě dudus a Madlenko ať se vám snaženičko povede.
Zdeni tobě jenom žádné hopsání přes okna a různé další překážky, jenom samé odpočívaníčko apod... :grinning: .

Mějte se zatím mocka hezky a já se zase ozvu snad už trošku častěji :sweat_smile:
31. črc 2007 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky,
tak ke včerejšímu kinu: začalo to suprově :angry: MM si vzal do práce auto a já,že za ním dojedu tramvajkou a pak pojedeme do kina,tak když jsem ho vyzvedla v práci a šli jsme k autu,tak jsme zjistili,že ho tam nemáme :angry: tak jsme ho hledali a zjistili jsme,že nám ho nechali odtáhnout :angry: :angry: :angry: prej stálo v cestě :angry: :angry: :angry: no tak jsme si ho šli vyzvednout na záchytné parkoviště,zaplatili 1500kč(200kč pokuta a 1300Kč za odtahnutí) :angry: :angry: :angry:
pak jsme pádili do kina a modlili se,aby nám lístky ještě nechali(měli jsme je zamluvený přes internet)naštěstí jsme je dostali :slight_smile: film byl super(já je taky moc nemusim) moc se mi to líbilo a nasmáli jsme se :grinning: :grinning: :grinning:

no a dneska pokračují smolný dny,byla jsem u doktora,tak se mi nevytvořili dostatečně velký floriky,tak tento měsíc zase nic :frowning2: :cry: :unamused: :cry: :frowning2: zase se žádný miminko nebude konat :cry: :cry: :cry: hned mi píchli injekci na vyvolání další menstruace a nanovo napísali prášky :frowning2: tak už jsem to stihla ořvat v tramvaji a teď se to chystám říct davídkovi
:frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. črc 2007 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.