• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Madlenko nesmutni, treba to vyjde pristi mesic, nebo ten potom. Drzim palecky.
Ja jsem dneska byla taky u doktora, vse je v poradku a dostala jsem tehu prukazku. Az prijdu z prace, musim ji poradne prostudovat.

Holky, mne je porad tak spatne, ze si to asi vybiram i za vsechny ostatni tehulky. Uz jsem zhubla 3kg. To jsem si vzdycky prala, ale ne ted v tehu.
Uz nevim co bych mela jist, ze vseho se mi zveda zaludek.

Tak pa a doufam, ze se mate lip nez ja :wink: .
31. črc 2007 ve 13:51  • Odpověz
tak koukám, že těhulky si řádně užívají.
Milusko, to určitě přejde - neboj a pak budeš zase nadávat, že si nejsi schopna zavázat si boty nebo natáhnout ponožky :grinning: :grinning:

U nás je to asi takto. Už je mi mnohem lépe. jsem ještě napojena tentokráte na monitorování srdíčka. Tlakově jsem na tom jakš takš - spíše nízký tlak - v noci dokonce podprůměr, lae to nevadí.Vysadily mi tedy prášky na srdíčko. Na výsledek EEG si zavolám zítra, tak doufám, že je to dobrý. Jináč mám zase rozházený cyklus. 4 dny špinění před menses mě dost deptalo tak jsem si koupila kontryhel, který by měl trochu pomoci. navíc mi MM odjíždí pryč v polovině srpna, což by se mohly stihnout plodné dny, ale vše je v oblacích.
Tak to je zatím asi vše - jsem bez kolpasů -poměrně s dobrou náladou. Tak zatím papa
31. črc 2007 v 16:11  • Odpověz
ahoj tak konecen jsme se sem dostala.bud neselo konik nebo net,ja nevim...ale neba me u toho sedet a jeste kdyz me boli ty jatra a dlouho sedet nevydrzim.Dnes jsme byly trochu na zahradce,tchyne otrhala okurky,tak je zitra zavarim.dopekla jsem buchtu,tak se na ni tesim.a beham mezi kuchyni a pc,nez se nactou starnky...hruza.
gabou:ona to platila mamka,tak to se mluvi a chvali taky jinak:slight_smile:))prej to pak bude mit segra po me,chci to videt,ale to neresim...chtela jsem mamce neco dat,ale rikla,ze kdyz ma,tak at to neresim,ze je rada ze mi muze udelat radost a moooc se tesi.
Madli tak to je pech...hlavne ze to slo taklhle.Na filmek pujdeme asi taky,tak jsem zvedava.
To jo ja uz mam taky problem si pomalu zavazat botky...
Dnes jsem si udala seznam co mam a co ne,tak uz se to doceli uzí.
31. črc 2007 v 17:38  • Odpověz
kdepak jste rijenky?
1. srp 2007 v 18:11  • Odpověz
Zdenicko, ja jsem online, ale kdyz tu nikdo neni, nebavi mi si tu povidat sama se sebou.
Dneska mam chut na jednu z tech tvych buchet, posli mi nejakou.
1. srp 2007 v 18:23  • Odpověz
ahojky říjenky,je tu nějak mrtvo-smutno. :frowning2:
Dnes jsem nesla doktorce MM výsledky a ona mě hned objednala,aby se mi podívali na ten můj jeden vejcovod-jestli je průchodný.Tak jsem to teď psala MM,jsem zvědavá,co on na to,že budu muset být pět dní v nemocnici. :frowning2: Bojím,bojím,. :fearful:
Hlavně výsledku.A taky mám strach,co mi řeknou v práci.Jsem tam třetí týden.Budu si muset vzít tři dny neplacené nebo neschopenku.Nastupuji ve čtvrtek,takže tam budu přes víkend. :unamused: Ale co bychom neudělali pro mimi,že?? :wink:
Zítra musím na krev,abych ušetřila alespoň jeden den v nemocnici navíc.Kéž by se jich dalo ušetřit víc.Ve čtvrtek nastupuje do nemocnice i můj taťka,jde na operaci s okem,ale když to půjde dobře,tak jede hned domů-já ne ,bohužel :rolling_eyes:
2. srp 2007 v 17:01  • Odpověz
mili,buchta uz neni,teda zbyly jen 2kosky ten ma manzel k snidani.Ja jdu zitra na krev tak snidat nemuzu,a pak zase musim vymyslet co upecu:slight_smile:)dnes byly tchanovci na houbach,tak jsem dala polivku a neco jako rizoto:slight_smile:)a jeste zeleni.salat k vece,tak mam pro dnesek navareno,vlastne i na zitra,protoze zbylo a kdo vi v kolik prijedu od dr.a to se mi uz nic chtit nebude.vecer jseme do kina na ty Simsnovi,tak jsme zvedava jak se nam to bud elibit.a v so.nas mamka pozvala na grilovani..
dudus,uvidis,ze to bude dobry,musis verit v dobry vysledek a ono to pujde.S tou praci vim,ze je to blby,ale co se da delat,budou to muset nako pochopit,vzdyt to delas pro sebe a hlavne pro mimi.i kdyz ja jsme taky nemela rada,nekam takhle chodit,protoze za me v praci musel jit vzdy nekdo jiny...no jo obchod.
pujdu dat kralickum a mame vytahanou cibuli na zahrade,tak ji dam do lisky a manzel to nekam uklidi.
2. srp 2007 v 17:41  • Odpověz
jj,Zdeni máš pravdu,jinak to fakt nejde.Jedině to posunout až budu mít po zkušební době,potom už mám smlouvu na dobu neurčitou.Trochu se bojím.Uvidím,jak budou v práci reagovat a potom se rozhodnu co dál.Jestli půjdu hned nebo za dva měsíce. :confounded:
Zítra konečně pátek,odpočinu si o víkendu a popřemýšlím s manžílkem co a jak.
Jakpak se má asi naše Dludli.Moc tepla není,ale snad ji na tom táboře alespoň neprší.Určitě je ve svém živlu. :sweat_smile: :sweat_smile:
2. srp 2007 v 18:02  • Odpověz
Ahoj holky...
Dudus, urcite to dopadne dobre, musis verit... budou ti delat laparoskopii? No ja byt na tvem miste, tak si necham napsat neschopenku, ale asi bych s tim pockala az po zkusebni dobe... prestoze te kvuli nemoci vyhodit nemuzou, ale stejne...
Zuzka se ma na tabore urcite skvele :slight_smile:, ale uz se nam ma ted nejak vracet, ne? :slight_smile:
Zdeni, jsi fakt neskutecne akcni :slight_smile: Ja tedy zavarela broskve a o vikendu se chystam udelat broskvovou marmeladku :slight_smile:, ale na tebe vazne nemam :slight_smile:
3. srp 2007 v 08:41  • Odpověz
Ahojenky říjenky!!

Taky na Zuzku často myslím a doufám, že se má dobře a děti na táboře ji nezlobí :wink: taky myslím, že by se měla už každou chvíli vrátit..

Dudus: tak to je nemilé, těch 5 dní v nemocnici, ale budeš mít aspoň chvilku oddech od všeho, vezneš si tam nějakou super knížku a bude dobře..uvidíš :wink: Jinak s tou zkušebkou nevím..kdyby jsi šla marodovat, tak nevím, jestli by se ti ta zkušební doba neprodloužila po tu dobu toho marodění..nevím..vždyť pozjišťuješ a uvidíš..budeme na tebe myslet..

Zdeni: já bych už taky chtěla mít všechno hotové dřív..člověk nikdy neví, kdy si ho můžou nechat v nemocnici a pak to všechno zařizování nechat na manžílkovi - no, to by dopadlo :grinning: Prozatím jsme se rozhodli, že budeme kupovat ten červeno-šedý kočárek, co mám v albíčku..zatím vítězí..ale uvidíme, jak to ještě odpadne :sunglasses: Jinak fakt budu mít prej hodně oblečků od švagrové a sestřenice, tak se v nakupování zatím mírním..postýlka bude ještě po mně, přebalovací pultík mám už asi dva roky od švagrové..aspoň něco..

Madlenko: to mě mrzí..snad prášky rychle zaberou..myslíme na tebe..

Milu: no teda..ty to prožíváš teda pekelně..mně taky bývalo špatně, ale nezvracela jsem..jenom jednou..ale už se ti blíží hranice, kdy ti má být líp, tak držím pěsti, aby to bylo rychle..Gratuluju k průkazce :dizzy_face:

0401: ahojky..no, uvidíme, jestli se tatínek bude miminkem pyšnit..zatím to vypadá tak, že už plánuje úprk do sklepa, až se kulička narodí a bude mu tady řvát :grinning: :grinning: a jak vy s Patričkou? Druhé bude kdy??

V úterý jsme byli s MM taky na Simpsonových, tak dobré..žijeme aspoň trošku kulturně :grinning:
3. srp 2007 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
gabou my jdem dnes.
ja byla rano u dr.talak porad stejny,moc ok a jeste jsem byla na nakych testech..pak jsme sla koupit segre knizku bude mit svatek a na nakup do tesca..plno penez jsme tak akorat nechala za jidlo,kdyz mam stravenky tak s eto tak nezda:slight_smile:)pak jsme prijela dali si obidek ze vcerejska a ja sla asi an 2h.spat.pak jsme sla dat kralickum,sebrat rajcatka apd a ted jsme tu.
Kdyz jsme prijela a mluvila na MM tak byl naky nervni z prace,sef mu do toho psal jakto z neco neudal,tak jsme byla nasr....ale pak prisel a bylo to ok,vecer mi za to koupi popcorn:slight_smile:))
my kupujeme vse,teda hodne veci nam zaplati mamka...tak to mame dobry,ale ona pocita s tim,ze to pak dostane segra...uz ji vidim,bude to chtit mit vse novy jak ji znam,ale to neresim.
3. srp 2007 v 15:52  • Odpověz
holky,tak konečně pátek.Konec pracovního týdne-hurá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Odpočinu si snad trochu,ne jako minule-to jsem tři dny uklízela doma,jsem blázen :unamused:
Olii a Gabou máte obě pravdu,ale já se asi bojím :astonished:
Zdeni neboj,ségře to nakonec bude jedno,jestli to je nové nebo po tvém mimi.Až uvidí ty ceny,tak si to rozmyslí.Moje sestřenice byla taky taková.Nic jiného jsem neslyšela,jen že ona bude mít vše nové.A nakonec byla ráda,že jsem ji dala oblečení po klukách.Ale to nej....jsem si nechala,snad to budu moct ještě použít. :wink:
Zuzka psala,že se tu ukáže v srpnu,ale kolikátého přesně nevím.No však ona se tu objeví hned jak dorazí,věřím,že se ji po nás hrozně moc stýská.Uvidíme :grinning: :grinning:
3. srp 2007 v 16:20  • Odpověz
ahojda,to ams asi pravdu dudus,jnze my to nemame mit od koho..tak se to musi kupovat vse.jen postylku budou mit nasi doma po asi uz 18ti letym bratrankoj:slight_smile:a ty sama ty vecicky urcite uzijes.tak to jen tak pofackuj a hlavne odpocivej!!!!
ja se jdu podivat na recept na pizu kterou budeme mit dnes k obedu.
vcera to kino bylo pekny,byla to sranda a dlouhy to taky nebylo tak to bylo dobry...nevim jak byhc dlouho vydrela ,ale v cinestearu maji ty super sedacky,tak se tam da trochu polohovat:slight_smile:)pak jsme se stavili jeste na chvili na pivku a pred 12tou jsme byla doma.pekyn vikend
4. srp 2007 v 09:37  • Odpověz
Holky, tak my jdeme na ty Simpsony dneska, abysme nebyli mimo. Manza je miluje, tak jsem zvedava jake to bude. jdeme odpoledne, to tam urcite bude spoustu deti, ale ja jsem vecer vzdycky hrozne unavena. Uz se tesim na popcorn.

Hezky vikend vsem :slight_smile:
4. srp 2007 v 09:44  • Odpověz
taky sjme mela mnam mnam..vedle nas sedel asi 10ti lety kluk a ten byl jak u vytrezeni,porad se naklanel ,asi aby nic neprehlidnul:slight_smile:)tak si to uzite.ja jsu placat testo.
4. srp 2007 v 09:46  • Odpověz
Ahojky holky :dizzy_face:
Tak my jsme v pátek byli s MM taky na pivku..hezky jsme si udělali procházku..schůzovali jsme s ostatníma ještě na sobotní akcičku..ale kolem 11 jsme už šli hezky domů..včera ráno byl MM v práci a já jsem i se švagrem (MM bratrem) byla před barákem, protože se nám ženil soused, tak jsme zatrhali i s celou uličkou (dělali zátarasy, aby nemohl odjet - musel se vykoupit vínem, slivovičkou a zákuskama) :sunglasses:
Včera odpoledne jsme šli na třicetiny kamarádů - manželů, tak jsem hezky papkala nezdravou uzenou kýtu a zákusečky :sweat_smile: No, ale teď už opravdu budu jíst zdravěji - slíbila jsem kuličce :dizzy_face: Já jsem tam byla tak nějak do 11, ale manžílek mi tam zůstal i se svým bratrem až do půl4 do rána, tak ještě vyspává :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. srp 2007 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Rijenky moje :slight_smile: jsem zpatky!

Prijela jsem vcere odpoledne, MM uvaril veceri, byla jsem asi hodinu a pul ve sprse a pak odpadla. Dneska rano me probudil snidani do postele (tedy spala bych klidne dyl) ale bylo to krasne :slight_smile: asi bych mela odjizdet casteji.

No na tabore se nic zasadniho nikomu nestalo, pocasi taky celkem vyslo, detem se snad libilo, tak ted jen dobrat sily no a jde se zase dal.

Doufam ze vstanu zitra do prace, mam hned v 8 klienta a taky nas zitra ceka audit. Ale pocitam ze zitra zvladnu docist vse na konikovi, dneska se na to nejak necitim, tak snad neva.

Jo jinak mi prisla MS, uplne predpisove :slight_smile: tak mam radost :slight_smile:
5. srp 2007 v 10:55  • Odpověz
Ahojky Dludli, to je super, ze jsi zpatky. Ted tu bylo 14 dnu mrtvo, tak alespon nemas moc docitani :grinning: .

Jinak Sipsons byli super, silene jsme se nasmali, potom jsme se sli s manzou jeste projit, ale jak jsme dorazili domu, tak mi bylo zase hrozne spatne. Dneska se chystame si jit k veceru zaplavat, tak mi drzte palce, at to dnes preziju be objimani zachod. misy.
5. srp 2007 ve 12:42  • Odpověz
ahoj..
dludli je super ,ze jsi zpatky a hlavne ze ms dorazila tak jak ma,si myslim,ze to snazeni pak bude ok,hlavne kdyz nemas ted zadne problemy.nO vidis jak se ti vyplatilo odjet,aspon ted bude Martin hodnejsi.a bude si te vazit ze et doma ma.A jak te privitala tchyne?:slight_smile:)
milu,nam se to taky libilo,zas to bylo neco jineho.snad ti dnes bude lip..ono by se to snad uz melo zlepsovat.
gabou my byly vcer au nasich a mm sel s mym tatkou na pivi,pritahli o pul1,pak jsme jeli domu a oba dva meli pekne nabrano.Mm vstaval okolo 10a a ted jeste tak polehava.ja jsem dala kynout testo na buchty svestkovy,tak se tesim,snad se mi povedou,skoro rok jsme je nedelala.
koupila jsme vcera oblecky do porodnice,tak to pak vse dam do alba,nebojte!!!!!
5. srp 2007 ve 12:56  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile:
no zdeni tchyne ok, ridila jsem se heslem nejlepsi obrana je utok, takze jsme za ni zasla ja sama driv nez me stihla prepadnout na chodbe, takze ok, sem ji v kratkosti povykladala o tabore. Ted jdeme delat obed, MM nalozil maso a vecir jdeme na HArryho, tak ja se ozvu asi znovu az zitra, at mam v praci co delat :slight_smile:

Tak zatim
5. srp 2007 ve 13:12  • Odpověz
ahojky říjenky,zvlášť zdravím Zuzi tebe
to je fajn,že tábor i vítání s tchýní bylo bez potíží :wink:
Tak jsme doma probrali sMM tu laparoskopii a rozhodli se,že to přece jen odložíme až budu mít po zkušebce.Byla jsem sice už na předoperační odběry,ale to snad neva.Tak si je zopáknu potom znovu.A taky přemýšlíme,že se zeptám doktorky,jestli posílá i jinam než do Bruntálu :unamused: Májí hroznou pověst,moc se mi zrovna tam pod nůž nechce. :frowning2: Je to sice nejblíž,ale ..... :unamused: Uvidíme.
Víkend je fuč,vůbec se mi nechce chystat do práce. :frowning2: :frowning2:
Holky co jste vařily nebo budete-potřebuju inspiraci na rychlý oběd.
Babička nám dovezla jabka-žňovky,tak se všichni cpeme a ty škleby u toho :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2007 v 16:43  • Odpověz
Teda Zdeni, ty si s tema buchtama nedas pokoj, Ted bych vrazdila pro buchtu s povidlama.

Dudus, to je zajimavy, u nas se tem jablickam rika zitavky.
5. srp 2007 v 18:04  • Odpověz
nejsou s buchtama ,ale se svestkama a s broskvema..par se mi jich rodelalo,ale to me nevadilo a jetse teply jsem je snedla:slight_smile:)ted pujdem koukat na tv.
my meli k obedu amso ze vcerajsi grilovacky a pizu od vcerejsiho obeda:slight_smile:)
5. srp 2007 v 19:44  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Ahoj Zuzi, jsem rada, ze te decka na tabore neudolali :slight_smile:. Doufam, ze se ti Harry libil, mne tedy moooc a uz se tesim na cesky preklad posledniho dilu, v originale si na nej netroufam :slight_smile:.

Jinak Vam preji krasny start v novem tydnu... :wink:
6. srp 2007 v 08:22  • Odpověz
Ahoooooooooj říjenky!! :wink:

Před chvilkou jsem si volala na výsledky tripletestů a výsledek zní: NEGATIVNÍ!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahojky Zuzi!! Ráda tě tu vidím :sunglasses:

Jdu uklízet..chtěla jsem vám jenom sdělit tu novinku..tak páá
6. srp 2007 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
Gabou, co jsou tripletesty? Kazdopadne gratulace :slight_smile: !!!
6. srp 2007 ve 14:02  • Odpověz
Uz jsem to nasla :slight_smile: .
6. srp 2007 ve 14:16  • Odpověz
Miluško: tak už sis to tedy našla, ju? A děkuju za gratulace..já jsem tu nebyla, jenom jsem napsala dobrou zprávičku a ať doteď jsem uklízela..mně když to popadne, tak se neznám :grinning: A alespoň jsem zahnala myšlenky na MM, protože jsme se včera dosti pohádali :angry: Zuzi, asi bych potřebovala taky někam na čas odjet, aby byl na mě MM milejší :sweat_smile: No, ale ráno už sliboval..tak jsem zvědavá..možná si teď v těhu všechno moc beru, ale prostě mi bylo všechno líto a připadalo mi, že se MM o mě ani o kuličku nezajímá :pensive: No, ale prej to tak není..asi na mě padly hormon. změny, no :sweat_smile: ale i tak..milejší a hodnější by být mohl :wink: tak uvidíme..
6. srp 2007 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky

tak jsem tady,konečně už nechodim na ty šílený směny :wink: teď už jen tento týden a pak jdeme na dovču na 14dní hurá hurá hurá :grinning: :grinning: :grinning:

a jak se máte zlatíčka moje???
6. srp 2007 v 18:09  • Odpověz
ahojky Madlenko!! A kampak jedete?? Můj M má taky příští týden 14dní dovču, ale ještě jsme se stále nedohodli, kam pojedeme..možná na Slovensko..
6. srp 2007 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.