• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 z Beremese

(Zamčená)
16. listopadu 2009 
Holky,na beremku moc nekecáme,jsme skoro všechny těhulky,tak šup sem.
2. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jééé konečně se můžu někam zařadit, chtěla jsem se přidat někam už dávno, jenže všude je to už řádně rozjeto a přidat se někam, kde je popsáno a prodiskutováno třeba 150 stránek se mě moc nechtělo. Dnes nějak nemůžu chrápat, v noci se mě spustila z ničeho nic z nosu krev a když to konečně přestalo tak jsem zjistila, že už neusnu, tak proto tu straším tak brzo.
3. bře 2009 v 05:49  • Odpověz
autor
Ahoj jitulko,jsem ráda že jsi to našla.Napadlo mě to tak náhodou,že tady pokecáme víc.My máme dneska kontrolu,tak snad to bude ok.
3. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
Jasně tady můžem probírat těhu, mimi, porod atd ať s tím holkám na beremku nezatěžujem hlavu a tam budem pokračovat v takových těch všeobecných věcech. :slight_smile:
Jak dopadla kontrola? Určitě na jedničku :slight_smile: :slight_smile:
Já jdu teď 16 na ten velký ultrazvuk jak už jsem psala do Zlína do krajské nemocnice, byla jsem tam už i na NT. Jinak já jsem od Vsetína a do Zlína to mám něco přes 30 kiláků. A pak mě čeká ještě vyšetření na cukrovku, kámoška mě postrašila, že prý je to pěkně hnusné( myslela tím vypít ten roztok) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
No ve Zlíně je to pěkně hnusné,říkala sestřenka.Já byla na tom testu 25.2.,bylo to docela fajn,ale cítila jsem to pěkně dlouho v krku,pak mi bylo i docela zle,byla jsem taková unavená,jinak je lepší nikam nechodit,jdeš na lačno a si těhulka,tak by ses jim mohla skolit po takové zátěži,100% glukoza.Navíc se zkresluje výsledek když chodíš.Já jsem dopadla dobře,a to jsem měla strach že to nebude dobré.Tolik sladkého co já sním... :slight_smile:

No kontrola dopadla dobře,příště dostaneme papíry na mateřskou,někdy v dubnu mi vychází nástup na MD.nevím vůbec jak se to vyřizuje a kde všude budu muset letět.No však oni mi řeknou.Malý je veliký už docela dost a je živý a zdravý... :slight_smile:

Už víte co čekáte?Necháte si to říct?My máme ze Zlína natočené i video 3D/950kč/ to stálo při vyšetření v druhém trimestru.
3. bře 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj Am, no ještě že na tu cukrovku půjdu u nás na polikliniku, já toho sladkého taky spořádám denně nehorázné množství, ale zase čaj, kávu vůbec nesladím a třeba džusy si musím ředit vodou, protože sladké nápoje nemusím. Už aby to bylo za mnou.
JInak včera jsem se sem ani nedostala, dopoledne jsme tu měli z důvodu nějaké opravy vypnutou elekriku a odpoledne jsem si šla teprve pro nový řidičák, protože jsem nebyla schopná si ho hned po svatbě vyřídit.Pak ještě udělat velký nákup potravin, byl se mnou i manžel, tak jsem toho využila, že se s tím nemusím tahat sama. Domů jsme se dostali až večer a to jsem si musela lehnou, byla jsem z toho k smrti utahaná.

Co čekáme nevíme,ale doufám, že se to teď dozvíme, jsem děsně zvědavá. Už jen pro to , abych si mohla začít kupovat nějaké oblečky, zatím nic nemáme. :frowning2: Zatím jen tak pokukuju na netu, je tolik krásných věciček........

To je supe,že malý je zdravý, já se jen modlím ať máme taky zdravé miminko.

O tom s tou mateřskou taky nemám ani páru, ale ty už bydeš mít oproti mě s tím zkušenost, tak budu ráda, za kažkou radu :slight_smile:
5. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Ahoj jity,no já čaj ani kávu nesladím,mamka se diví že bylinkový čaj nesladím,jinak na tlak si kofolu dám.Jinak u nás zase včera netekla teplá voda,byla jsem na těhu plavání a voda byla studená jak blázen,normálně tolik zmrzlých těhulí jsem ještě neviděla.Já mám zase problém s kreditkou,někde se jim to zdrželo,takže žiju z úspor co jsme měli doma,protože se na účet nedostanu.Nákup potravin nás taky čeká,asi až příští týden,manža jezdí pozdě večer a mě se to v ruce tahat nechce.Oblečky je fajn nakupovat,já nakupuju málo,abych to nepřehnala,nevíme jak bude malý veliký,a nakupovat malé oblečky,aby jsme to neunosili se mi nechce.

Hlavní je mít zdravé mimi,a to určitě budeš mít. :slight_smile:
5. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
No vybíráme postýlku,teda manžel vybírá.Chystáme se Brna na veletrh Pro dítě,tam se určitě něco bude dát koupit,možná za lepší ceny než v obchodě.
5. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
Přesně to se stalo mojí známe, že si nakoupila věcička a malý byl tak velký, že víc jak polovinu jich na sobě neměl, protože mu to všechna bylo natěsno.
Postýlku budeme mít ještě po mně, švagr je stolář, takže nám jí zrenovuje a koupím do ní jen novou matraci. Na veletrhu určitě budou lepší ceny, my jsme tak jezdili se školou na oděvní veletr Styl - Kabo a ten poslední dense dalo pořídit hromadu hader, jenže my byly tenkrát studenti, takže jsme moc pěnez uvalit nemohli.
Dneska jsem četla v časáku Miminko o tom, že by snad měl být nějaký nový zákon na podporu otcovstí, zavedením týdenní otcovské dovolené, hrazené z nemocenského pojištění, kterou si otec může vybrat v prvních šesti týdnech života dítěte.Dívala jsem se na netu jestli už to platí nebo od kdy by to mělo platit a nic jsem o tom nenašla. :unamused: :unamused:
5. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Ahojky,

platí to,někde to je.Už jsem to četla,najdu odkaz.Manža to chce využít.... :slight_smile:
7. bře 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahojda, právě mě by se to taky líbilo, mít vedle sebe v prvních dnech oporu a pomocnou ruku. Jinak já jsem měla včera zase den, od rána jsem jen zvracela a skoro celý den prospala. Dnes už se cítím dobře a dokonce jsem i zjistila, že jsem kilo přibrala.
Začínám uvažovat i nad tím 3D ultrazvukem. O natočení videa ani tak nestojím, spíš jsem zvědavá a možná nějakou tu fotku bych si nechala udělat. :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Ahojky,

Jity tak já jsem zvracela do 23tt,tedka už ne,i když mi někdy navaluje.No jak budeš někdy ve Zlíně,daly by jsme zcuka,ne?Já jedu 26.3. ráno.Fotečky si nech udělat at má mimčo památku. :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
To by šlo, já jedu teď v pondělí, to se mnou bude ale manža na ten ultrazvuk. Ale mohly by jsme se domluvit na někdy jindy, že by jsme si daly třeba scuna na autobusovém nádru, prolezly nějaké obchůdky ve města, slyšela jsem že v baťovském areálu v některém z těch baráků se prodávají dobré věci na minča jen za pár korun.Když jsem z manžou, tak jdeme většinou do takových těch větších. A pak třeba skočit do Kfc na obídek, nebo někam na nějakou dobrou mňamku.
10. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
A 21.3. byste scuka ve Zlíně nedaly? :grinning:
10. bře 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
Ale ahoj Margi!! :grinning: :grinning:

21.3. nemůžu jedeme na veletrh,můžu ten týden potom... :slight_smile:
11. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
Hlásím se po delší odmlce. Napřed mě nešel internet a pak jsem ulehla s nějakou virózou. Nevěděla jsem co se sebou mám dělat, je to na nic, když je vám zle a nemůžete si dát žádný prášek. Na netu jsem sice vyčetla, že se paralen může, jeden jsem si dala a vzápětí na to jsem našla články o tom, jak je to prý v těhotenství nevhodné :frowning2:. Já teploty nemívám, většinou je to jen nachlazení, kašel ....a teď mě i teplota 37,5 položila na lopatky. NO a to jsme ještě včera museli jet do Zlína na ten ultrazvuk, tam řada jak blázen, šlo to pomalinku a my čekali skoro dvě hodiny, ale vyplatilo se to. :slight_smile: :slight_smile:. Vše se zdá být v pořádku a už konečně víme co čekáme. Dokonce nám pan doktor prozradil, že miminko bude velmi chytré nebo se tak jeví, jednou ručičkou mělo podřenou bradu a druhou se prý škábalo na zadku. :grinning: :grinning: . Manža byl nadšený, hned jsme potom vtrhli do CA na nákup. Mě ale trápil tak kašel, že jsem si přála být co nejdřív doma, takže jsem si to nijak neužila. Každopádně máme aspoň dvě bodýčka, takže už nemusím říkat, že nic nemáme.Musela jsem ho krotit, jinak on se vrhal na každý pidi obleček. :grinning:

Margi, mrzí mě to , ale nemůžu. oON bude mít svátek Josef a vzhledem k tomu že jich máme v rodině víc a manželova rodina to ještě ke všemu poctivě oslavuje se toho budu muset toho zúčastnit. :sunglasses:
17. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Jejda,já na témátko skoro zapomněla,tak jak je jity? :slight_smile: :wink:
9. dub 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahoj Am, mám se fajn, dnes jsem po týdnu konečně v noci nerodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zato jsem malovala pokoj na růžovo s malinkýma srdíčkama, tak nevím co to mělo za význam. Co ty, jak se vede, už to máš za pár, co??
20. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Ahoj jity,

takže čekáte holčičku?Já musím momentálně ležet,tak jen kouknu co nového,na něco reaguju,něco si jen přečtu.Já naštěstí v noci nerodím,takže to jde.Ale těším se až malý bude venku. :slight_smile: :dizzy_face:
23. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
Ještě jste to nikomu neprozradili, co čekáme :slight_smile: , ani jaké máme vybrané jména, držíme to v tajnosti,ale nevín jestli se mě to podaří tajit až do porodu, nejraději bych to okamžitě vykřičela do celého světa, ale na druhou stranu mě baví napínat okolí, je docela sranda pozorovat jak se rodina hádá jestli to bude chlapeček nebo holčička :slight_smile:
Copak, nějaké problémy, že musíš ležet? Mě je dneska nějak divně pořád bych jen spala, cítím se nějaká unavená. Zítra vyrážíme na miminkovské nákupy a v sobotu by jsme měli jít vybrat konečně kočárek, jsem zvědavá co nám padne do oka, pár tipů už máme jen to chce, vidět naživo.
Ty jo ty už 34tt za chviličku už budeš mít děťátko u sebe :slight_smile: :slight_smile:
Jak vidím nikdo se k nám nepřidal z říjnovek.......... :frowning2: :frowning2:
27. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
No Jity,
týdny se mi hromadí,ale tobě taky.Neprozradíš ani značku kočárku co se ti líbí?Co kdyby ses přidala na diskuzi v regionech těhulky a snažilky ze Zlína,pak by jsme mohli udělat srazík s holkama dohromady někde ve Zlíně třeba.Jinak já jím magnezko,tvrdlo mi břicho a měla jsem takové divné pocity jako na menstruaci.No je to lepší.
29. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
Tak si tak surfuju po koňovi a co to nevidím - říjnovky z BRMS.
Ahojte všechny - všechny dvě.... :slight_smile:
Vy už jste s těma týdnama hodně daleko, ani nevím, jestli má smysl se připojovat, vždyť už budete skoro rodit...
26. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
jejda to víš že má, konečně nás tu bude víc, my jsme sem s Ami přestaly chodit, protože nás tu bylo tak málo, ale teď když už tu budem tři tak to bude veselejší :grinning: . Jinak Am je v porodnici, takže první miminko z října budu nebo možná už je na světě.
A jakpak se vede Tobě, vidím, že čekáte chpapečka, už máte vybrané jméno a co vybavička a kočárek? To jsem zvědavá, co??? Ale já teď tím vším žiju :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jity, děkuju za IP, už bych na vás málem zase zapomněla... :slight_smile:
Se jménem zatím bojujem, máme nějaké favority, ale furt se nemůžem rozhodnout :grinning:
Výbavička se pomalinku začíná schraňovat, pořád si říkám, že máme čas :sunglasses: (i když moc ho už taky není). V červenci plánujem dovolenou, sice nikam nejedem, ale aspoň vyrazíme po nákupech - v pracovním týdnu na to nějak není čas.

A vy jste se rozhodli, že si to říct nenecháte? Takže velké překvapení pro vás i pro rodinu... to se mi líbí :slight_smile: , my jsme byli hrozně zvědaví....
12. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Maji, víme co to bude, byli jsme zvědavci zvědaví :grinning: , takže hned jak byla první možnost, jsme si to nechali říct, před rodinou i přáteli to však úspěšně tajíme, jak pohlaví tak jména i když co se týká jmén, máme s manželem naprosto odlišné názory.
S tím časem jsem si to taky říkala, ale letí to šílenou rychlostí..............
Dovolenou jsme si taky plánovali, že pojedeme třeba jen někam na víkend a ani ne daleko, ale nestihli jsme to realizovat, teď už si manža šetří dovolenou , aby mohl být potom se mnou nějaký ten den doma a pomohl mě.
12. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
ahojte holky..omlouvám se,že sem lezu,ale jdu jen s dobrou zprávičkou od amelie

AHOJ, JMENUJI SE DAN A VYKOUKL JSEM DNEKSA O PŮL SEDMÉ RÁNO, MĚŘIL JSEM 49CM A VÁŽIL 3050G...POROD BYL SPONTÁNNÍ, ALE DOBRÝ

Tak veliká gratulace a ať vám tady ty broučci dělají jen samou radost
12. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jééé moc děkujeme za krásnou zprávičku :slight_smile: :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Amelie, moc blahopřeju k Danečkovi, tak ať je hlavně zdravý a dělá vám jen samou radost :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Jity, tak ty už si po termínu.... toto uteklo... :slight_smile: , už to teda bude každým dnem.
Takže ať to dobře dopadne :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:10  • Odpověz
Maji děkuju :slight_smile: , zatím jsem celá. Jak se vede Tobě, obzvlášť těď v těch vedrech? Co výbavička, už je kompletní, jaký máte vůbec kočárek?
24. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
Jo a vidím, že chlapečci u řijnovek vedou, našla jsem nedávno album i nunuakrtek a taky má krásného chlapečka. :slight_smile:
24. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.