• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 z Beremese

(Zamčená)
16. listopadu 2009 
No vidíš, Jity, než já sem nakouknu, už je všechno jinak. Blahopřeju k Vašíčkovi, hlavně ať je zdravý :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Majky děkujeme :slight_smile:
5. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vas konecne dohledala..Musela jsem zmenit Nick takze byvala Lejnka a tady charlott :wink:
Moc vam blahopreju k miminkum - jity i amelce - jsou oba dva kloucci moc krasni. Jak se vam dari holky prvni mesice s mimcem?
A pekne prosim jity jestli mi posles odkaz na vase svatebni foto, na tom beremku nejsou :frowning2:
A jeste jsem se chtela zeptat jak to vidite se srazem? Pro me je skoro nejbliz Praha, Brno je preci jenom dal..to bych uz videla asi na to prespani. Idealni je pro me Plzen - ale pocitam ze jsem asi jedina z techto kraju :wink:
11. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Jééé další ztracená ovečka je nalezene, to jsem ráda, že jsi nás našla.
Charlotko - moc děkujeme za blahopřání a za pochvalu, je to náročné, učím se teprve vše zvládat a zacházet s tak malým človíčkem, někdy je to s ním na palici a za chvilkou bych ho samou láskou sežrala.
Odkaz na fotky Ti pošlu do IP, mám tam i ze sv. cesty, tak pak můžeš mrknout. Jen musím pošpekulovat nad přístupovým heslem, já si poslední dobou nic nepamatuju, vše si musím psát, připadám si jak nějaká sklerotická babička :angry: :angry:
Se srazíkem to bude horší, já jsem z opačného konce republiky. :frowning2: :frowning2:
13. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
jjiittyy: no ja uz si nekdy taky pripadam jak v sedesati, vcera jsem ani domu nedonesla pecivo,ac jsem si cely den rikala ze je to jedina vec co musim koupit:wink: Jinak se tesim az budou dalsi fotky maleho :slight_smile: Verim , ze to da zabrat..ale urcite se brzy sehrajete a bude to dobry..Ja se pomalu pripravuju na myslenku mimiska, od noveho roku se chceme zacit snazilkovat..ale mam z toho stejne porad trochu vitr..
14. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
charlotko - máš pravdu, je to každým dnem lepší, začínám si zvykat i na to noční vstávání, dává mě pořádně zabrat a to je malý hodný a vstávám k němu kolem půlnoci a potom kolem půl čtvrté.
Mám nafocené další fotky tak jak bude zase chvilka, stáhnu a přidám do alba.
Takže taky už pomalinku pomýšlíš na miminko? :slight_smile: Ničeho se neboj, já jsem taky jak říkáš měla vítr. Miminko jsme chtěli, jen jsme neřešili, jestli ho chceme hned nebo až za rok. Pořád jsem si říkala, až to přijde, tak to přijde a k mému velkému překvapení a tak trochu i zděšení (v dobrém slova smyslu) jsem otěhotněla okamžitě. Já už nejsem žádná mladice, jsem i ráda, že jsem první dítě stihla těsně před třicítkou.
15. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
už je to skoro měsíc od posledního příspěvku, něco nového?
U nás nic, mám necelé 3 týdny do porodu, vše v pohodě a moc se na malého těšíme :slight_smile: .

Vašík už má přes měsíc, Jity, už jste jistě sehraná dvojka. Docela ti to závidím, trochu se toho začátku bojím a pořád všude říkám, že se těším, až malému budou tak dva měsíce, že už ten začátek bude za mnou.
Ale vím, že to uteče a doufám, že to bude všechno dobrý
:slight_smile:

Tak se mějte pěkně a někdy zas ahoj :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Majky ahoj,
už to máš opravdu za pár a budeš mít miminko v náruči. Potom nám dej vědět až tomu tak bude.
Koníka čtu pravidelně při uspávání Vašíká, ale času je málo a nestíhám psát. Bát se nečeho nemusíš, já se taky bála, jak to budu zvládat. V porodnici jsem byla třeba úplně paf z koupání. Vždy jsem si šla pro sestru, aby byla při koupání u mě, měla jsem nahnáno z toho jestli to dělám správně. Doma je to potom bylo něco úplně jiného. :slight_smile: Dnes už si to užíváme a Vašík vodu miluje.
Sehraní ještě moc nejsme. Jeden den je lepší , pak je zase hůř. Malý teď nechce přes den vůbec spávát. Pořád si vyžaduje pozornost. Jsem z toho dost unavená. V noci spinká krásně, to je bez problémů a já se taky krásně vyspím. Ovšem síly které naberu v noci vydám všechny přes den a večer opět padám únavou do postele.
9. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
dlouho jsem tu nebyla...ale teď tu jsem a ne sama - teď už s naším Martínkem. Narodil se 1.10. a roste jako z vody, je to naše sluníčko.
10. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile: Tak koukám, že říjnovky mají už skoro všechny děti :slight_smile: My ještě stále neplánujem - teda plánujem, ale až za dlouho. Tak ať prcci pěkně rostou :slight_smile:
16. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.