• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říkanky a říkadla pro děti

(Zamčená)
11. února 2008 
Ahoj holky,
už se Vám taky stalo, že vám "admina" smazala Váš příspěvek, resp. ho zamkla?? Nedávno jsem tady založila Říkadla a říkanky. Odpověděla mi, že už to tady někde je a poslala mi odkaz....bohužel říkanky a říkadla jsou tam vesměs slovensky. A to jaksi našemu mimi překládat nebudu.
:frowning2: :unamused: :frowning2: :unamused: :frowning2: :unamused: :frowning2: :unamused: :frowning2: :unamused:
9. únor 2008 ve 14:01  • Odpověz
Ona to nemyslí špatně,ale pak je to tady strašně nepřehledné a spousta holek zákládá ty samé témata...
9. únor 2008 v 15:26  • Odpověz
Když je naprd vyhledávání...tak se nedivím, že vznikají nová a stejná témata....i když už tu někde hluboko jsou :unamused:
9. únor 2008 v 15:30  • Odpověz
luky, tak jí napiš, ať to obnoví - však to, co píšeš je rozumný důvod, ne?
jinak, alčátko z dubna 2007 psala někde odkaz na boží stránku s říkadlama a písničkama, tak jí pošli ip ...
9. únor 2008 v 15:35  • Odpověz
no, já bych byla taky vděčná za české říkanky a písničky. a ne slovenské... :slight_smile:
9. únor 2008 v 15:47  • Odpověz
Jsem tu úplně nová vyhledavač tak tomu nerozumim a asi nefunguje nebo co a hledat rok staré téma ke kterému se už nikdo nehlásí tak to se mi taky moc nechce...
9. únor 2008 v 17:33  • Odpověz
jj holky taky jsembyla ráda,že to budeme mít ičeský a ono prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Slovenský malé fakt říkat nebudu :rolling_eyes:
9. únor 2008 v 18:30  • Odpověz
pro andreaajakub: do vyhledávače musíš zadat slovo nebo spojení bez diakritiky, někdy se musí zkusit i víc možností toho, co hledáš...

a pár říkanek v českém jazyce:
http://www.kubesova.cz/rikanky_basnicky_a_rikadla_0 - super stránka :dizzy_face:
http://www.brisko.cz/rubrika/rikanky
http://www.vasedeti.cz/rikanky.php?sekce=říkadla
9. únor 2008 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz
9. únor 2008 v 19:02  • Odpověz
Ahoj, i mně je jasné, že když jsou témata duplicitní, tak se jedno smaže, ať v tom není bordel. Ale taky mi vadí, když jsem našla téma, které mne zajímalo, ale po nějaké době bylo uzamčeno a odkaz na slovenské stránky. Přitom chodím na modrykonik.CZ! :angry:
10. únor 2008 v 11:46  • Odpověz
Bery...............mě slovenština nevadí,alespoň si jí oživím. :wink:
Myslím,že je ptřeba,aby se to tu čas od času promazalo,protože teň Kůň jde jinak strašně pomalu. :rolling_eyes:
10. únor 2008 ve 12:02  • Odpověz
Karotky: já vim, že to je věc názoru. Ale to pak může být jeden koník.com :unamused: . A jak psala Lukynek u těch básniček je jazyk zrovna docela podstatný.
10. únor 2008 ve 12:06  • Odpověz
To máš pravdu,že je.Ale já když zakládám diskusi,tak si tam taky můžu vybrat,jestli jí chci zvěřejnit na MK sk. :wink:
Ale u těch říkadel je to tak trochu extrém,...............to máš taky pravdu. :grinning:
10. únor 2008 ve 12:11  • Odpověz
Já myslím, že ten vyhledávač je fakt na houby. Ještě se mi v něm nepodařilo najít skoro nic :unamused: Navíc ne vždycky ikdyž to na první pohled vypadá jsou témata stejná... chce to brát trošku s nadhledem, tak třeba příště se to podaří. A nebo zkusit téma nazvat trošku jinak.... Souhlasím s tím, že slovenské říkanky asi nejsou zrovna ideální začátek pro české dítě :grinning:
11. únor 2008 ve 13:36  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.