• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ročník 1998 aneb puberta začíná...

(Zamčená)
19. srpna 2010 
Ahojky, máte některá dítko narozené v roce 1998 ??? Jak zvládáte začínajíci pubertu, nové moresy a fráze vašich zlatíček??? :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
ufuf to mi povídej,mám dceru v tomto roce narozenou a teď zrovna mi dává zabrat! :angry:
21. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
ahoj, já mám kluka 1997,někdy je zlatej, ale někdy bych mu zakroutila krkem :grinning:
25. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
Tak já mám holku narozenou v listopadu 1997 a teda puberťačka jako blázen :unamused:
Mery.luu: jsou kluci už spolu v pokoji, nebo budou každý zvlášť? My máme jen třípokojový byt, takže holky musí mít pokojík společný a protože je mezi nima 10letý rozdíl, tak to jsou někdy boje.
3. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
hanne - moji klici jsou taky od sebe 10 let a zrovna děláme druhý pokoj z ložnice. Máme taky třípokoják, ale v obýváku máme naštěstí výklenek, do kterého si dáme postel a tím pádem budou mít kluci pokoje zvlášť. Dlouho jsme nad tím uvažovali, ale nakonec jsme se rozhodli pro oddělené pokoje, hlavně z důvodu věkového rozdílu. Luky se potřebuje učit, psát úkoly a Tobík mu furt leze do pokoje a chce si hrát a všechno mu bere. 2) třeba spaní - Luky bude chodívat spát čím dál později (už teď chodí až ve21:30-22h) a Tobík už ve 20h, tak od té osmé, by už starší do pokoje nemohl - nemoh by si hrát, dívat se na TV ani být u PC.....atd... zvažovali jsme pro a proti a tohle nám přišlo jako nejshůdnější řešení......A kdybychom výklenek neměli, tak by jsme si nechali udělat do obýváků sklápěcí postel...taky super vynález :wink:

Jinak Luky je ještě hodně dětský, ještě si i hraje, ale už začíná mít takové ty pubertální móresy a někdy je s ním těžké vyjít...začíná si stavět svou hlavu.... :unamused: A bude hůř.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. čer 2010 v 00:07  • Odpověz
mery.luu - tak to máte dobře vyřešeno. U nás nepřipadá v úvahu, že by jsme spávali v obyváku. My máme obyvák průchozí a trávíme tam vlastně všichni většinu času. Spaní řešíme tak, že když dávám spát Barču, tak Katka jde zatím do vany a pak buď se s námi dívá na televizi, nebo když potřebuje na PC tak jde do ložnice, protože tam máme i pracovnu. A když se potřebuje učit, tak my jdeme raději s Barčou ven, nebo si hraje v obyváku. Už jsme si na tento systém tak nějak zvykli.

A k těm novým slovům: tak naše Katka přijela večer ze školního výletu, tak jsem jí šla raději naproti a po cestě mi vyprávěla jak se měli atd..... no během její řeči mne asi 5x oslovila TY VOLE, NE? ...... a to máme od nádraží domů ani ne 5 min :grinning:
7. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
fram já mám takovou děvčicu-občas na zabití,teď jsme dospěli do takového stadia,že jde na dva měsíce do výchovného střediska-ne že by s ní byly až takové problémy třeba ve škole,kouření,alkohol-to nás nepotkalo,ale je strašně drzá a všecko by si dělala jen podle sebe,neuznává autority kolem sebe-ale jen ty co po ní něco vyžadují,taková návštěva u tatínka,nebo u tety-to je jak milius a k nepoznání-a ti na mě koukají co na ní vidím za mouchy,a jestli je to potřeba a Hanne-oslovení ty vole-to bych brala,ale že došla od táty a jeho nové a začala mi říkat teto,tak to mě dostalo
19. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.