• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme po potratu

(Zamčená)
25. února 2010 
aha tak to je škoda,a oni tady tu diskuzi nezamknou když nás tady bude málo?
7. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
To si myslím, že neudělají!! :wink: Já si myslím, že zamknou diskusy, která se už opakuje! :wink:
7. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
äha tak to jo :slight_smile:
7. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
no nic budu končit pujdu dodělat oběd
7. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Tak ať se obídek povede!! U nás dělá dneska obídek manžel.. :dizzy_face:
7. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojky.
Tak koukám, že asi tady zůstaneme jenom my dve :sweat_smile: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Už jsem tady:slight_smile:)))
8. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
ahoj ozívám se až ted protože jsem byla celý den ve škole,tak co nového holky?
já jdu zítra na kontrolu a mám strašný strach doufám že všechno dobře dopadne vy jdete kdy?
8. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahojky holky.
tak včera jsem měla trošku náročnější den a taky večer, když jsem šla na záchod, tak jsem se dost lekla... :frowning2: Hnědý výtok!! :frowning2: Nemáte s tím někdo zkušenosti!!?? Teď už ho zase nemám, ale večer jsme jeli málem na pohotovost, protože jsem měli s manželem strašný strach!! :cry: :frowning2: Ale teď je to zase v pohodě akorát se bojím aby se to neopakovalo! Takže doopravdy budu jenom ležet!! :frowning2:
9. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
Tak jsem radši zavolala na gyndu a Dr. má celý týden dovolenou! Takže sestřička říkala, že pokud by se to opakovalo, tak na pohotovost! Tak snad už se to opakovat nebude
9. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Eli, já už to odepsala do jiného fóra :sweat_smile:
Ahoj Ant: držím všechny palce, aby kontrola dopadla v pořádku. Já jdu v pondělí 15.2. a Eliška, pokud si dobře pamatuju, tak ta jde 18.2. - teda jestli to do té doby vydrží, že jo, Eli :grinning:

Jináč, včera mě pěkně pálila žáha, to jsem zvědavá jestli se to bude stupňovat. Já na to v životě netrpěla, ani jsem nevěděla, kde taková žáha v těle je. A šup, už to vím :angry:
9. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
lendaw: Jj, pamatuješ si to správně... :wink: 18.2., ale vydržet to chci! Stejank nic neurychlím...Jenom se "modlím" ať je prcek OK!! :wink:
9. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Eli: to já taky. na záchod chodím každý 3 hodiny a kontroluju, jestli není krev. Nějak mi nejde na to nemyslet a nestresovat se. Přeci jen si to člověk prožil už dvakrát, plus to šílený krvfácení před 2 týdny a mám prostě strach, že by se to zase mohlo pokazit. Nejhorší je, že ten strach budu mít dokud neporodím zdravé dítko :frowning2:
9. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
lendaw. Tak to jsme dvě! Já dokud nebudu držet zdravé miminko v náručí, tak v klidu nebudu! :sweat_smile:
teď jsem byla na záchodě a hned se kontrolovala, ale zatím dobrý!! Tak snad to bylo jenom ani nevím co.. :sweat_smile:
9. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Eli: ono jak se roztahuje děla, tak někdy prdne nějaká maličká žilka a je to. Hnědé špinění, je vlastně stará krev.
J8 vlastně ani nevím, jestli mi budou v pondělí dělat UTZ. Budou brát krev a chtějí moč. Ale budu Dr. přemlouvat, aby se i podívala, jestli je všechno v pořádku. Bez UTZ neodejdu! :grinning:
9. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
jéééžiš, já chtěla napsat " jak se roztahuje děloha", ale nějak mi vypadla písmenka :grinning:
9. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
ahoj holky já jdu k doktorovi až na 14.00 ale bojím
9. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
já jsem dneska zase našla uplně průsvitný výtok tak nevím jestli je to normální
9. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
antana: Neboj se...všechno bude v pořádku, hlavně dej potom vědět! :wink:

lendaw: Já Ti rozumím!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: jsi hodná kočko... Jak mě uklidňuješ!! :wink: Děkuju moc!! :dizzy_face:
Tak snad to bude všechno ok!! manžel se včera taky lekl a hned, že pojedeme na pohotovost, tak jsem si lehla a řekla, že pokud je něco špatně, tak to tak asi mělo být a pokud ne, tak zítra bude všechno v pořádku! :wink: A zatím naštěstí je... Tak uvidíme dál, ale kdybych začala krvácet tak jedu !!
9. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
antana: Průsvitný neznám...Možná lendaw bude vědět... :sweat_smile:
9. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Ale neboj dneska jdeš na KO, tak budeš chytřejší..To já jdu až příští týden...Ach jo! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale stejnak to letí!!
9. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
jo to letí :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Já bych vůbec neřekla, že to takhle bude utíkat! Ještě aby bylo všechno v pořádku a budu strašně moc š´tastná! :dizzy_face:
9. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
jo to já taky :slight_smile:
holky už jste byli na krvi na glykémií a rh faktor?
9. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
já ne!! Ani nevím co to je?? :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky já se jdu natáhnout! :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Ant: průsvitný výtok, nebo takový bělavý je prý v těhu normální. Já ho teda mám taky.
Na RH faktoru jsem byla při prvním těhu, tak nevím, jestli mi to budou dělat znovu. Já jdu na odběry v pondělí, to budu 10+0 (dle MS)

Holky, mě to teda vůbec neutíká :frowning2: Už bych chtěla, aby byl srpen.

Eli: jen se upaluj natáhnout, co jinýho taky, že jo? Já dostala chuť na hranolky, tak si jich pár dělám v troubě. Hend jak budou, tak s nima hupsnu na gaučík k telce a budu se taky válet.
9. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
já mám 0- a můj přítel má B+ tak prý budu muset chodit často na krev
9. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
ant: Já mám 0+ :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Holky, tak jak koukám, tak to tady moc nežije... :angry: :unamused:
9. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.