• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme po potratu

(Zamčená)
25. února 2010 
Ahoj holky hlásím že kontrola dopadla dobře máme 6,26cm odpovídáme 12+5 mrska li jsme sebou a řekl mi že to bude holčička :slight_smile:
tak jsem si strašně oddychla
9. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
ant: tak to strašně mooooooooooooooooooooooc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
děkuju je až neuvěřitelné jak mimís strašně rychla roste
9. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
a ty jdeš kdy ny kontrolu?
9. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Eli: kde jsi dneska? Doufám, že je všechno OK a nejela jsi na pohotovost :confused:

Antana: gratuluju k úspěšné kontrole :slight_smile: My bysme taky moc chtěli holčičku. Tý jo, 6,26 cm, to už je macík. My měli naposledy 1,6cm, to bylo 8+0. Na kontrolu a na odběry jdu v pondělí, tak jsem zvědavá, jak za ty dva týdny vyrosteme:slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
lendaw: Na pohotovosti nejsem jenom jsme něco zařizovali s manželem! :dizzy_face:

ant: Jdu na kontrolu 18.2. :wink:
10. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
eliska_v:jé tak to se určo těšíš že?já jdu 22.2
lendaw:je je pěkný macík za holčičku jsme moc rádi já jsem si jí strašně přála a taky jsem se divila že jsme tak velicí minule jsme měli 2,79cm a za 2 týdny 6,26cm je to zajímavé jak mimís rychle roste :slight_smile:
11. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
ant: Holka já Ti tak závidím... Už bych chtěla mít po kontrole taky!! :sweat_smile:
11. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
ale neboj dočkáš se :slight_smile:
já se taky vždycky nemůžu dočkat jak uvidím miminko tak si pořád člověk ani neuvědomuje že v sobě mimino má dokud ho neuvidí neboj to uteče jakonic :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
ant: Nejhorší je, že se furt bojím, aby se nestalo to samé jako minule! Že příjdu na kontrolu a Dr. mi řekne, že plod je bez srdeční akce!! To už nechci zažít :pensive:
11. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
jo tak to chápu,ale toho strachu se nezbavíš já ho mám teda pořád pokaždé co tam jdu mám strach a 9.3 jdu na krevní testy jestli nemá nějakou vývojovou vadu a to asi ani nebudu spát pořád se bojím toho strachu se asi nezbavíme potom co jsme zažili musíme věřit že to bude dobré
11. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
ant: To máš pravdu!! Stejnak nic jiného nezbývá!! :slight_smile:
I když já bych ten UTZ měla nejradši doma a furt miminko viděla.. :grinning:
11. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
jo tak to já bych ho taky nejradši pořád kontrolovala jestli je vše ok :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu se jenom na chvilinku vetřít a pozdravit Elinku!!!
Jak tak koukám,tak vám to vyšlo a to docela hooodně rychle,tak to moc moc gratuluju.....Klid jako při prvním těhu mít rozhodně už nebudeš,ale snaž se na to nemyslet.Podívej na nás.Já bych dneska už měla nastupovat na MD..taky jsme to podruhé zvládli v pohodě!!!Držím palce..vám všem:slight_smile:)))
11. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
janicka: Achoooj...
Klid mít určitě nebudu, ale musím věřit, že to tentokrát s námi prcek dotáhne až dokonce!! Jo, utíká to strašně rychle...ty jo 33tt. tak to se Ti to už doopravdy krátí!! :wink:
Přeju Ti ať všechno probíhá bez problému a máš brzy miminko v náručí :wink:
11. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
ant: Tak si ho pořídíme... :grinning: :grinning: Né, už musí být všechno v pohodě!! Prsotě musí :dizzy_face:
11. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
jo to si taky říkám,že ted už to prostě vyjít musí :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky.
Tak jak se dneska máte??? :wink:
12. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
mi se máme docela dobře zítra jsem 13+2tt a měli bychom končit 3.měsíc a začít 4.měsíc doufám že to bude tak rychle utíkat jako do ted a ty se máš jak?
12. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
ant: Já jsem dneska volala Dr. aby mě přehodil na úterý a udělal mi UTZ a ukončil neschopenku a pak hurá do práce, tak doufám, že prckovi bude krádně tlouct srdíčko!! :wink:
12. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
a kde pracuješ že chodíš do práce?
já jsem na neschopence pracovala sem na onkologií tak musím být celou dobu těhu doma :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska jsme si s manželem udělali valentýnskou večeři v restauraci :wink: Všechno bylo naprosto úžasný!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Přijeli jsme domu a začala jsem opět špinit!! :cry: :frowning2: Byla jsem z toho strašně špatná a manžel taky, tak jsme se radši sebrali a zajeli k apolináři na pohotovost! :unamused:
Tam si mě vzala sestřička, vyplnili jsme papíry a poslala mě zpátky do čekárny! :confounded: Přišel Dr. a pozval si mě zpátky dovnitř!
Udělal vyšetření, řekl, že je všechno v pořádku, že děloha je klidná a žádný hematom. :slight_smile: Pak mi udělal UTZ a zjistila jsem, že miminko krásně vyrostlo a hlavně to nejdůležitější - KRÁSNĚ NÁM TEPE SRDÍČKO!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Podle MS jak správně psala lendaw jsem 7tt+3 a plod je starší o 3 dny, takže krásných 7tt+6 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a měříme 15mm :dizzy_face: :dizzy_face:
Máme s manželem strašnou radost!! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
tak hlavně že je vše ok a gratuluju k mimískovy že je tak velký :slight_smile:
12. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
ant: Děkuju moc!!
Mám z prcka radost! :wink:
13. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
a chtěla jsem se zeptat jakou máš práci že chodíš do práce ja sem na neschipence prý až do konce :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
ant: Dělám účetní!! Ale budu chtít v polovině března jít na neschopenku! :wink: A být asi až dokonce! :dizzy_face:
13. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
aha účetní tak to máš v pohodě já bych tam nemohla pracovat ani kdybych nebyla rizikovka na onku těhotné pracovat nesmí :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
ant: Tak to jo... To já bych už byla nejradši doma !! :grinning: :sweat_smile: Ale ne, ještě se do práce těším, ale nevím kdy to v práci oznámit! :confused:
13. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
ahoj eli včera jsem tady moc nebyla byli jsme na rodinné oslavě :slight_smile:
přeju pěknou a pohodovou neděli :wink:
14. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahojky holky.
Ant: V září je fakt hodně lidiček!! moc se tam neorientuju!! :sweat_smile:
Jak se máš? :wink:
22. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.