• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok 2004

(Zamčená)
2. května 2011 
to teda nebudu ja kecam jsem rada ze je mam loupezniky mali jo a adelka tak uz chrupkaa :grinning:
27. srp 2007 ve 20:57  • Odpověz
Holky musím končit tak ahojky a zase někdy :wink:
27. srp 2007 ve 21:05  • Odpověz
ja tez padim mejte se :grinning: :grinning:
27. srp 2007 ve 21:08  • Odpověz
ahojky ambret. Je holky nevíte někdo o dobrý práci na doma, takhle, že bych si přilepšila k mateřské? Vůbec nemohu nic sehnat. Je to hrůza.
27. srp 2007 ve 21:09  • Odpověz
Dobré ráno, koukám, že jste tady probíraly Mimibazar, taky jsem tam toho hodně nakoupila, hlavně teda hračky, chystám se teď něco koupit na Vánoce...
Včera jsem se byla s Adélkou kouknout ve školce, nějakto tam celé předělali, přemístili děti a tak, no, doufám, že to není změna k horšímu, uvidíme v pondělí, mám z toho hrůzu...
28. srp 2007 v 07:09  • Odpověz
je ahojik mamci a ahoj roza vidim ze mas dcerku a ta se jmenuje adelka ja mam taky adelku je ji 2 a pul roku :grinning: :grinning:
28. srp 2007 v 08:57  • Odpověz
jeje vase děti jdou do školky, to Ondrášek ještě ne. Ještě bude doma, tak snaříme se o mimi tak doufám, že brzy bude a tak si ho nechám doma a půjde až ve 4 letech.
28. srp 2007 v 09:01  • Odpověz
ahojik bauerka dobre ranko ti preji no pujde mne adamek do skolky a anetka jde do 4 tridy a adelinku zkusim dat do skolky na 4 hodiny at si zvyka :grinning:
28. srp 2007 v 09:03  • Odpověz
Bauerka taky bych nějakou potřebovala, bohužel nevím o ničem :frowning2:
Dneska jsme byli ve školce, tak nám potvrdili, že Elišku vezmou, má teprve 3 roky tak jí vezmou na 4 hodinky, jsem na ní zvědavá
28. srp 2007 ve 14:52  • Odpověz
ahojik ambret no ta moje prdelka ma suce 2 a pul roku ale bavili jsme s ucitelkama ze skolky uz pred prazdninama ze kdyz uz nema pliny pres den tak ji muzem zkusit at si zvykne na kolektiv :grinning: :grinning:
28. srp 2007 v 15:48  • Odpověz
ahojky holky, tak já od zítřka budu mít domácí práci a tatínek sehnal rovnou dvě, ale zatím zkusím tu jednu a pak druhou.TAkže je to moc super. Holky musím se pochlubit. Dneska jsem Ondráškovi koupila takovou modelínu s formičkama. je taková měkoučká proti té normální aje to super. Dneska si s ní vydržel hrát hodinu. No a potom jsem mu koupila mobilní telefon, tak tu dneksa pořád volá až nás z toho bolí hlava a doufáme, že mu brzy dojdou baterie, ale on zase bude chtít nové :slight_smile:
28. srp 2007 ve 21:33  • Odpověz
To já si dneska taky udělala radost a objednala jsem Elišce k vybranému kompletu (včera jsem na něj dala odkaz) krásnou háčkovanou čepičku. Už aby to bylo doma, chci jí v tom vidět
28. srp 2007 ve 22:28  • Odpověz
no tak to bude fesanda. Tak pak pošli fotečku jak jí to sluší.
28. srp 2007 ve 22:47  • Odpověz
ahojik mamci jak je dneska je u nas pekna kosa brrr a co deticky :grinning: :grinning:
29. srp 2007 v 19:00  • Odpověz
Taky taky nebylo moc teplo, ale kosa taky nee. Jinak Elinka už má kompletek doma a moooc jí sluší :dizzy_face:
29. srp 2007 ve 22:05  • Odpověz
ahojak zdravim :grinning: :grinning:
30. srp 2007 ve 14:02  • Odpověz
já tak yzdravím, ale hned zase běžím. Jedem doTesca na nákupo. No a zítra jdeme na dětské loučení s létem a budou se tam opékat buřty a pak bude lamiponový průvod, tak jdeme schánět lampion.
30. srp 2007 v 18:14  • Odpověz
ahojik mamci jak jee a co pumpici my byli dneska u babicky a dedy :grinning: decka se vyradili
31. srp 2007 v 19:14  • Odpověz
ahojik kde jste vsechnyy :grinning:
2. zář 2007 v 15:50  • Odpověz
ahojik :grinning:
3. zář 2007 v 16:12  • Odpověz
ahojik mamci to mame zimu co a co deticky :grinning:
5. zář 2007 v 11:27  • Odpověz
ahoj mamci kde jste vsechny
6. zář 2007 v 08:53  • Odpověz
ahoj tak tu jsem sama bee :grinning:
10. zář 2007 v 08:51  • Odpověz
autor
Ahojte Maminy, koukám, že to tu zase vázne, já se brzy polepším a písnu :slight_smile: Mějte se!!!!!!!!
10. zář 2007 ve 20:18  • Odpověz
ahojky holky už jsem tady dlouho nebyla, opravdu nemám nějak čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: to víte ondráškovi začali povinnosti, ne školka ne, ale má mnoho kroužků, takže pořád někde lítáme.
Pitrs - a co malá ve školce? Líbí se ji tam nebo ne? Tak papa
11. zář 2007 ve 22:10  • Odpověz
ahojik bauerka zdravim tee to mas pravdu plno povinosti ani mne nemluvv :grinning: :grinning:
12. zář 2007 ve 20:25  • Odpověz
autor
Ahoj Holky!!! :slight_smile:

Bauer, ne ne vůbec se jí tam nelíbí.O víkendu z toho měla vysoké horečky, mluvila ze spaní, že nechce chodit do školky a pak se strachy ze spaní počůrala :cry: Dostala pak rýmu a kašel, takže marodíme.Byla jsem se ptát na radu u dr. a ta říkala že když to takhle probíhá ať to nelámu přes koleno a do tý školky jí nedávám, ať to zkusíme třeba za půl roku a nebo až jí budou 4.Možná to naposledy zkusíme, má nastoupit kamarádky holčička, tak jestli se to třeba nezmění a jestli ne, tak tam chodit nebude :slight_smile:Aby z toho neměla nějaký stres, tak uvidíme.A co Ondráškovi jak se líbí na kroužkách?? :wink:

Andry a co ty a tvoje dětičky a co školička?? :wink:
13. zář 2007 v 08:37  • Odpověz
Ahojky Pitrs - todle přesně měl¨klučík nasí známé a pak změnili mateřsko školu a bylo to v pohodě, že prý mu nevyhovovala ta učitelka, tak nevím. Ale chudák malá, já už bych jí tam nedávala. No uvidíš. Jeje ještě, že je Ondrášek doma.
Ondrášek je z kroužků nadšený, strašně ho to baví, akorát ted máme rýmičku, takže nic moc. Dneska máme jít na angličtinu a přemýšlím jestli půjdem nebo ne, aby se na mě nedívali divně, že tam jdeme s rýmou, abych nenakazila ostatní děti. Martina
13. zář 2007 v 09:46  • Odpověz
ahojik pitrs jo moji lumpici dobry anetka chodi do 4 tridy a uz se normalne uci a ma i uz znamky 4 jednicky no zatimm :pensive: uvidime adamek je spokojeny ve skolce chodi do stejneho oddeleni jak pred prazdninama a adelinka se ted vylizala s anginky a jinak uz lumpaci :grinning:
13. zář 2007 v 10:44  • Odpověz
autor
Bauer, ještě uvidím co a jak, půjdu tam s ní v pondělí kdyžtak pro zbytek věcí a když uvidím že má panickou hrůzu, tak jí tam už nedám a půjde později :slight_smile: Do jiné školky nevím nevím u nás jich je sice hodně ale buď dost daleko a nebo když blízko tak už neberou :unamused:
Jéé máte rýmu, no teď to řádí, tak ať je Ondrášek brzy v pořádku :wink:

Andry, tak to je super, že máš takové šikovné dětičky a dělají ti radost.A co Adámek kdy si ho dala do školky?Jak to zvládal?
13. zář 2007 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.