• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok 2004

(Zamčená)
2. května 2011 
Pitrs - já myslím, že to není o tom když jsou děti šikovné, že vydrží ve školce. Každé dítě je šikovné akorát prostě někdo je více citově vázán na rodiče a někdo ne. Třeba náš Ondra ten je strašně závislej na mamince a tatínkovi, takže u nás ta školka opravdu nepřipadá v úvahu. My musíme ještě počkat a pořád se snažíme o to druhé dítě, takže snad přijde dřív než půjde Ondrášek do školky, aby veděl, že prostě není sám a, že jsou i jiné děti atd., Jojo rýmičku máme, ale je to celkem v pohodě, není to nic hrozného. Tak ta rýma je taky z toho, že jeden den je zima a druhý den je teploučko, takže změna počasí at o víš to zkolí i některého dospělého. A jinak co miminko v bříšku? Už víc co to bude nebo si to nenecháš říct? :wink: A malá už se na sourozence těší nebo ne?
13. zář 2007 v 18:16  • Odpověz
autor
Bauer, no asi je to i tím, že jsem jí do 3 let kojila, nebo fakt nevím, no uvidíme :slight_smile: Ale asi to vypadá že do školky půjde později a nebo až jako předškolák :slight_smile: Jééé tak doufám, že bude Ondrášek brzy v poho, Hanička se z toho už tak nějak vymarodila.Miminko v bříšku v pohodě, krásně roste, srdíčko tluče takže vše v pohodě.Hanička byla se mnou na UTZ a byla nadšená :dizzy_face: Miminko jí mávalo a cucalo si paleček a Hanička se na něj pořád usmívala a posílala pusinky přes obrazovku, no paráda zatím to vnímá hezky :dizzy_face: Ne ne zatím ještě nevíme co to bude je na to ještě brzy, ale říct si to necháme určitě, já bych to nevydržela až do konce, jsem hrozně zvědavá :grinning: :grinning:
13. zář 2007 v 18:22  • Odpověz
ahoj pitrs teda ty jsi tak dlouho kojila teda ja decka kojila nejdyl sest tydnuu :grinning:
13. zář 2007 v 19:09  • Odpověz
autor
Andry no to víš jsem zasloužilá kojná :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2007 v 19:11  • Odpověz
autor
A přestala jsem jen proto že jsem zjistila že jsem těhu, jinak bych jí kojila asi ještě dneska :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2007 v 19:11  • Odpověz
to teda ses to slysim poprve tak dlouho ale davala si ji i neco jineho nebo nee a kdy cekas to druhyy :grinning:
13. zář 2007 v 19:12  • Odpověz
autor
Jasně že dávala, snědla 3 knedlíky, vypila hrnek pití a pak ještě přišla na mlíko a nebo vypila půl litru mlíka z krabice a za 10 minut přišla na kozu, no bylo to srandovní :grinning: Druhý čekáme zatím 15 března :dizzy_face:
13. zář 2007 v 19:21  • Odpověz
teda ale stejne takovy velky deckoo :grinning: ta moje nejmensi ta tez porad jen cpe a cpee a gratulka k mimcuu :grinning:
13. zář 2007 v 19:27  • Odpověz
autor
Andry děkuji jsi hodná!!! :dizzy_face: :wink: A víš že mi to vůbec nepřišlo nenormální ani dr.neříkala nic, tak jsem to brala tak jak to šlo :grinning:
13. zář 2007 v 19:42  • Odpověz
holky já jsem Ondráška kojila do dvou let. Pak už jsme to odbourali. Takže i proto je na mě závislák a pitrs tak Hanička taky. Tak si jí nech ještě doma. My taky ondru necháváme doma, je to lepší.
13. zář 2007 ve 21:40  • Odpověz
ahojak holky teda vy jste zaslouzily kojny vam reknuu obe dve :grinning: :grinning:
14. zář 2007 v 07:51  • Odpověz
autor
Bauer :wink:

Andry :grinning: :grinning:
14. zář 2007 v 08:35  • Odpověz
Tak kojný. Já jsem v tom viděla jenom to pozitivní. Ondrášek byl štasten a mě to tak nějakn evadilo, až pak nakonci to bylo hloupé, protože už si vyhrnoval moje tričko i třeba v autobuse, což nic moc. Martina
14. zář 2007 v 09:03  • Odpověz
autor
Bauer, jééé no o tom mi povídej, ale před 3 rokem byla malá už chápavější, tak nedělala takový scény, ale taky mi to přišlo naprosto normální.I když komukoloiv jsem řekla že jí ještě kojím tak na mě koukaly jako na nějakýho blázna :grinning:
14. zář 2007 v 09:05  • Odpověz
AHoj holky, tak my školku v pohodě, Adélka tam chodí ráda, když jí řeknu, že tam nepůjde, tak je smutná. První den jsem s ní chvilku byla, a měly cvičit, to nechtěla,a le pak už dobrý. Sice první týden brečela, že tam chce ještě být do odpoledne, ale nevezmou mi jím, když jsme doma. Ale jinak už je to v pohodě a je spokojená.
14. zář 2007 v 09:14  • Odpověz
autor
Ahoj Rozo, no tak to tiše závidím :pensive: :wink:
14. zář 2007 v 09:20  • Odpověz
JO, jsem ráda, že to tak zvládla, ale jen neusnot na vavřínech, ono semůže stát, že si toběhem roku rozmyslí a co potom? Ale snad to bude v pohodě.
A ty tam s dcerkou nemůžeš zůstat, aby s zvykla?
14. zář 2007 v 10:14  • Odpověz
Adélka, když vidí, že teď není čas jen na ní, ale že máme miminko a je s ním práce, tak je ráda, že so ve školce pohraje. Tak uvidíš, třeba to tak bude i u vás :wink:
14. zář 2007 v 10:15  • Odpověz
ahojak tak jsem zpet a vidim ze tu je dalsi mamca co ma adelku ja mam tez adelku a je ji 2 a pul roku :grinning: bauer vsak to je v poradku tak dlouho kojit je to zdrave pro mimco :sweat_smile: :sweat_smile:
14. zář 2007 v 11:28  • Odpověz
autor
Rozo ne ne prý je lepší hned odejít, tak nevím :frowning2: To doufám a nebo aby to nebylo ještě horší :frowning2:

Andry :wink:
14. zář 2007 v 11:39  • Odpověz
Petko, fakt je lepsi odejit hned a je to, mamka je uca ve skolce a prave "zaucuje"3 malinky urvanecky :sweat_smile: Kdyz je maminka ve tride, tak detatko cuci, hraje si, ale nezvyka si!!!vetsinou je to tak, ze jak maminka odejde, detatko chvili jeste rve, ale pak uz je to lepsi a zapomene, hraje si.A 14 djni, nebo i mi , je pernych, ale pak uz to bude v pohode :slight_smile: Pokolikate je hanicka ve skolce?
14. zář 2007 v 11:43  • Odpověz
autor
Ahoj Alííííí :dizzy_face:

Chodila do školky týden, pak dostala ty teploty,rýmu, kašel, mluvila ze spaní a strachy se počůrala, tak jsme teď týden doma a zkusíme to v pondělí, jenže jak vyslovím slovo školka je na mrtvici :frowning2:
14. zář 2007 v 11:50  • Odpověz
Pitrs, to je asi fakt, že pak děti jsou míň uřvaný, když nevidí mámu, ale nám tohle nabídli, tak jsem chvilku zůstala a bylo to. První dva dny tam byla jen na 2 hodiny denně a pak už na celé dopoledne.
14. zář 2007 v 15:41  • Odpověz
ja sem tez na tu nasi zvedava jaka bude ona ve skolce no uvidim doufam ze v pohode ti my dva starsi byli v pohode
14. zář 2007 v 16:04  • Odpověz
ahojik mamcii :grinning:
15. zář 2007 v 08:15  • Odpověz
autor
Ahoj Maminy :wink:

No kdepak všechny jste???Andry mi se pořád naháníme viď??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2007 ve 14:44  • Odpověz
to teda jo mas pravduu :grinning: :grinning: :grinning: a jak je
19. zář 2007 v 16:46  • Odpověz
autor
Andry ahojjj, je pořád stejně dobře :grinning: A jak je u vás???
20. zář 2007 v 09:36  • Odpověz
autor
No maminy kde jste??Zase to tu nějak vázne :confounded:
24. zář 2007 ve 14:27  • Odpověz
ahojik pitrs :grinning:
25. zář 2007 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.