• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok 2004

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Ahoj Bauerko ani už moc néé nikdo sem nechodí :cry:
12. srp 2007 v 19:56  • Odpověz
Tak to je škoda, já jsem tyto stránky našla ted, tak bych se hned připojila. Já mám klučinu narozeného v roce 2004. Prosím tě mohu se tě na něco zeptat? Já mám pořád takové dilema.Kdy pořídit druhé mimi. My chceme 3 děti. Ondráškovi budou 5. prosince 3 roky, tak už bych chtěla druhé. Nechávám tomu volný průběh, ale pořád nevím jestli to není ještě brzy. Můžeš mi na to říci svůj názor? Díky Martina
P.S. je a odkud jsi?
12. srp 2007 v 19:58  • Odpověz
autor
Martí, jsem ráda že jsi zavítala, takže vítej!! :wink: Názor ti píšu do IP :slight_smile: a jsem z Chomutova, když najedeš na moji fotku mám tam nějaké údaje :slight_smile:
12. srp 2007 ve 20:01  • Odpověz
Doufám, že se tato diskuze aspon trochu rozjede. Hanička je také moc hezké jméno opravdu.
12. srp 2007 ve 20:16  • Odpověz
autor
No a když nerozjede pokecáme alespoň my dvě :grinning: Děkuji ale já jí ze začátku nechtěla chtěla jsem TEREZKU ale dnes jsme ráda, že je to Hanička.Hano jsem jí ještě nikdy neřekla a asi nikdy neřeknu :slight_smile: A jak se jmenuje tvůj rošták? :wink:
12. srp 2007 ve 20:19  • Odpověz
Ahojky, můj rošták se jmenuje Ondrášek. Jmeno si vybral tatínek, ale mě se nakonec také moc líbí. Jinak až budeme mít dalšího klučinu tak to bude Viktor a holčička Nikol. Tak už to máme vybrané, ale ještě otěhotnět, že :slight_smile:
12. srp 2007 ve 20:26  • Odpověz
autor
Martí neboj to přijde brzy :dizzy_face:uvidíš!!Jéé to jsou moc hezká jména my měli u kluka Lukáš a u holky to je jasný :grinning: a u druhýho vůbec nevíme :slight_smile:
12. srp 2007 ve 20:30  • Odpověz
ahojky už jsem tam vložila do fotoalba jednu fotečku. jsem tam já s Ondráškem. Je to focené ted v červenci v žatci na jednom hřišti tak to omrkni.
12. srp 2007 ve 20:38  • Odpověz
autor
Ok děkuji, no ty jsi rychlík, než jsem ti to stačila napsat tak ty už to máš, ty jsi šikula :grinning:
12. srp 2007 ve 20:40  • Odpověz
Tak už si nás viděla. Ondrášek je krásný, že jo? Akorát jsem nenašla ty tvoje fotečky. Martina
12. srp 2007 ve 20:41  • Odpověz
autor
Martí já toho na tý fotce moc nevidím, mám to malinký :slight_smile: a já mám fotky hned v pravo jak je ten foťáček :wink:
12. srp 2007 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky no tak to je kráná holčička. Je veliká, to Ondrášek je taky velikej. Fakt kočka a jak si se vdávala tak si byla jak princezna. Fakt krásná rodinka.
12. srp 2007 ve 20:52  • Odpověz
autor
Martí děkuji :slight_smile: ale zase to nepřeháněj :sweat_smile: :grinning: Brzy dodej víc foteček ať se můžu kochat ju???A též chválit :slight_smile:
12. srp 2007 ve 20:55  • Odpověz
Ne fakt krásná holčička to je pravda. A co necháš ji dlouhé vlasy nebo ne? A kam s chystáte na dovolenou? Ted pojede Ondrášek s tatínkem na pánskou jízdu. Jedou někam na 4 dny no a potom na Orlickou přehradu a tam jedem vsichni no a potom ještě někam v září. Letos se moře bohužel nekoná. A co vy?
12. srp 2007 ve 20:57  • Odpověz
Jo a ještě já chválím všechny děti, mě se líbí všechny děti. Každé dítě je něčím krásné a to je fakt.
12. srp 2007 ve 20:58  • Odpověz
autor
Tak ještě jednou děkuji :wink:Vlásky jí dlouhé nechám ale ještě teď ai né, no ještě nevím.U nás se moře též nekonalo, byli jsme na Mácháči :slight_smile: Jéé pánská jízda tak to budeš mít klídek viď??

Jo to souhlasím a pro maminku je to její vždycky nejkrásnější :wink: :grinning:
12. srp 2007 ve 21:05  • Odpověz
autor
Martí asi si zmizela tak já taky mizím, ráno brzy vstávám :slight_smile: Díky za pokec a seznámení a brzy se tu ukaž.Páček Petra :slight_smile:
12. srp 2007 ve 21:21  • Odpověz
Ne nezmizela jsem, byla jsem jenom s tatínkem u televize. Tak dobrou
12. srp 2007 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky holky tak chodí sem na tuto diskuzi jeste někdo krom pitrs. jsou sem se seznámila a super pokecala, tak jestli se k nám taky někdo pridá. :slight_smile:
13. srp 2007 v 08:26  • Odpověz
autor
Ahoj Martí tak koukám, že nikdo co?? :frowning2: Neboj musíme vydržet :slight_smile:
13. srp 2007 v 08:39  • Odpověz
No jasně musíme vydržet. Tak my se chystáme na dovolenou. No o víkendu jedou chlapi sami, jeste neví kam, ale jedou na pánskou jízdu a potom v pondělí nebo v úterý jedem na Orlík pod stan tak doufám, že bude fajn počasí. A kam se chystáte vy? Nebo už jste někde byli? martina
13. srp 2007 v 09:12  • Odpověz
Martina zdraví Martinu, byli jsme s manžou v Turecku a bylo to tam užasný a ted se chystáme k Hradci Králové :grinning:
13. srp 2007 v 09:16  • Odpověz
mama04 jeje další maminka se k nám přidala, tak to je fajn. No my letos k moři nejedem. Byli jsme každý rok i s Ondráškem, ale letost bohužel nejedem. ale ted o víkendu jedou kluci sami na pánskou jízdu a potom v pondělí jedem na Orlík a potom v září jedem někam do hor, jenom tady po čechách. A my se snažíme o druhé miminko. A koukám, že ty už druhé mimi čekáš. A co máš to první? Já mám klučinu Ondráška a 5. prosince mu budou 3 roky. Martina
13. srp 2007 v 09:20  • Odpověz
mama04 máš krásného klučinu opravdu. Je to fešák.
13. srp 2007 v 09:24  • Odpověz
autor
Zdravím druhou Marťu :wink:
13. srp 2007 v 09:31  • Odpověz
Tak už jsme tu tři to je docela dobrý ne? Snad se to tu trochu více rozjede. :slight_smile:
13. srp 2007 v 09:32  • Odpověz
jdu ven dokud je tam hezky ahoj
13. srp 2007 v 09:34  • Odpověz
autor
Martí a když né tak si musíme vystačit :grinning:
13. srp 2007 v 09:34  • Odpověz
mama04 tak se mějte venku hezky

pitrs no to je jasné, že když se to tu nerozjede tak si musíme opravdu vystačit. No, ale to si snad vystačíme, ale uvidíme.
13. srp 2007 v 09:38  • Odpověz
Tak my běžíme na tu návštěvu. Ondrášek už se moc těší na holčičku, tak musím jít, tak se uvidíme až se vrátíme a až bude ondrášek po obědě spinkat. Spí jenom vyjímečně a to vždy když přijee od mých rodičů, tak papa a užijte si to venku je tam hezké počasí.
13. srp 2007 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.