• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok 2004

(Zamčená)
2. května 2011 
autor
Mam pa pa a užijte si to :wink:

Bauer :wink:

Budu Vám psát přezdívkou, jinak by jste za chvíli nevěděly které z vás píšu :grinning:
13. srp 2007 v 09:43  • Odpověz
jo mě klidně můžeš psát přezdívkou vůbec mi to nevadí, to je v pohodě :wink:
13. srp 2007 v 09:46  • Odpověz
autor
Bauer, mějte se moc hezky a taky si to užijte :wink: Páček
13. srp 2007 v 09:48  • Odpověz
ahojik mamci ja mam dcerku ktera ma 2 pul roku ale narodila se az v unoru 2005 takze tu asi moc nepatrim jo a ahojik pitrss :grinning: co mala
13. srp 2007 v 09:53  • Odpověz
autor
Andry ahojjjjj :grinning: To nevadí že se malá narodila ve 2005 ale chodit sem můžeš :grinning: Andry malá dobrý, zrovna se chystáme na písek, ale nějak se odsud nemůžu odtrhnout, že by závislost?? :grinning: A co ty a tvoji prďolové? :wink:
13. srp 2007 v 09:56  • Odpověz
autor
Andry kdyžtak pojď na Jen tak o životě ať můžeme pokecat jaký byly narozky!!! :dizzy_face: :slight_smile:
13. srp 2007 v 09:58  • Odpověz
andrysek2 ahojky já mám klučinu, kterému je dva a 8 měsíců, takže to jsou naše děti skoro stejně staré, ale ondra se narodil v roce 2004, ale to myslím, že nevadí. Takže Ondráškovi budou 3 až 5. prosince. Je holky já nemohu taky od počítače odejít to je hrozné, ale budu muset, jinak tady Ondrášek rozboří byt. :slight_smile:
13. srp 2007 v 10:07  • Odpověz
tak holky my běžíme na tu návštěvu. Mějte se tu moc a moc hezky
andrysek2 prosím tě nechodíš ty i na baby-cafe? Jak tam máš jednu tu fotečku, tak ta tam byla taky na baby-cafe jako tam v levo jak tam občas jsou ty fotečky pojedné, snad víš jak to myslím. Já taky občas zajdu na baby-cafe, ale tady mi to přijde lepší.
13. srp 2007 v 10:18  • Odpověz
ahojik bauerka taky te zdravim no adelka tak se moje dcrka jmenuje bude mit 3 roky v unoru ale mam jeste dalsi dve deti jeste mam dcerku a synka dcerka ma 9 a synek 5 jak to myslis baby cafe to jsem nepochopila kdyz tak napis co jsi myslelaa :grinning: :grinning: mej se hezkyyy :grinning:
13. srp 2007 v 11:12  • Odpověz
tak ty už máš 3 děti? Tak to je super. My taky chceme tři děti a je to dobré se třeba dětma?
No ohledně toho baby-cafe. To jsou internetové stránky podobné jako tyhle a tam se taky píse s holkama a vkládají se fotečky tak myslím tam jestli nechodíš.
13. srp 2007 ve 12:02  • Odpověz
ahojik bauerka no reknu ti tri deti je pekna zabiracka no my chteli dve ale kdyz jsem zjistila ze cekam treti tak uz bylo pozde ho da t pryccc je tak tam nechodim to neznam :grinning:
13. srp 2007 ve 12:09  • Odpověz
tak to se omlouvám. To jsem si tě s někym spletla, takže pardon. Jinak ja bych tři chtěla a moc. Já bych ani dítě nikdy nedala pryč, já bych byla ráda za každého človíčka, ale prostě 3 chci určitě a možná i do 4 dítěte bych šla, ale to už by sem musela otěhotnět asi jenom náhodou.
13. srp 2007 ve 12:17  • Odpověz
nic se nedejee :grinning: vsak jo uvidis sama ale ja jsem rada zeje mam vsechny tri jsou to moji loupeznicci kdyz tak koukni do meho alba tam je mam vsechny trii :grinning:
13. srp 2007 ve 12:24  • Odpověz
jo tak do alba se ráda kouknu. Já zatím v tom nasem albu mám jenom dvě fotečky, musím je tam vložit
13. srp 2007 ve 12:24  • Odpověz
jasne koukni :grinning:
13. srp 2007 ve 12:25  • Odpověz
ahojky tak krásný děti. Tak jak máš v tom albu to první, moji vodníci, tak tu první fotečku, tak přesně ta byla na tom www.baby-cafe.cz a proto jsem si myslela, že tam taky chodíš. Tak se omlouvám, že jsem si tě spletla. Jinak krásný děti fakt super a je to krásné mít tak velkou rodinku já bych ji brala hned.
A ty si jeste na mateřské? Kolik je nejmladší?
A koukám, že si hezky hubeňučká, tam jak si v tom bazenu, neporadila by si mi jak zhubnout? Díky
13. srp 2007 ve 12:30  • Odpověz
tak to nevim ja tam koukla ale myslim ze ne jedine ze bych ji tam dala a uz jsem na to zapomnela :grinning: neboj tez budes mit velikou rodinku jo jsem na materske uz 9 roku a mala ma akorat 2 a pul rokuu a hubena jsem porad i po trech detechh :grinning:
13. srp 2007 ve 12:38  • Odpověz
Jakto devět roků, po kolika letech po sobě máš děti?
13. srp 2007 ve 12:41  • Odpověz
Už se taky můžeš kouknout ma našeho rošťáka dala jsem tam pár foteček
13. srp 2007 ve 12:41  • Odpověz
no nejstarsi ma 9 pak kluk ten ma 5 a nejmladsi 2 apul rokuu to vis ze kouknuu :grinning:
13. srp 2007 ve 12:43  • Odpověz
No jo no už ti to letí jako blázen. tak ty dva první máš od sebe 4 roky to bych já chtěla taky. To myslím, že je paráda. Tak to jeste budeme muset chvíli počkat. Ondrášek ještě nemá ani 3 roky.
13. srp 2007 ve 12:45  • Odpověz
leti to mas pravdu hrozne a mas tez sikulu a vidim ze mate pejskaa :grinning:
13. srp 2007 ve 12:46  • Odpověz
Ano máme pejska. Jsou mu 3 měsíce, Ondrášek si ho hrozně moc prál, tak jsme ho pořídili. Je to starost, ale i radost. Moji rodiče mají také pejska, ale ty mají velký barák a zahradu a bazen, tam jezdíme nejvíce, tak tam je to v pohodě. Ale Andík (babičky pejsek) je sibiřský husky, ale už je mu 15 let, tak si s Ondráškem nechce tolik hrát. To náš Scotty ten ho bere jako stěňátko, takže jsou si rovni a je to super. A děkuji, že máš šikulu.
Všechny děti jsou šikovné, já nemám ráda srovnávání, jako, že někdo řekne, moje dítě už v roce chodilo na nočním a jakto, že tvoje ne atd., tak každé dítě je šikovné na něco jiného, takže podle mě je každé dítě šikula stejně jako je každé dítě krásné.
Tak to už máš doma slečnu tu nejstarší, to už je skoro v pubertě nebo ještě ne?
13. srp 2007 ve 12:50  • Odpověz
presne je to tak kazde je jine ja to muzu posoudit mam tri holky jsou jak kluci a syn jak holka mam to presne naopakk :grinning: :grinning:
13. srp 2007 ve 12:53  • Odpověz
jo je to uz mala pubertacka a jak vymysli hlavne v oblikani desss :grinning: :grinning:
13. srp 2007 ve 12:54  • Odpověz
Tak to už máte doma srandu. To víš každý věk má něco. Prosim tě nevíš o nějakém dobtém sekáči nebo bazaru tady na internetu, kde bych mohla nakoupit pro odnráška, ale aby to bylo pokud možno levné.
13. srp 2007 ve 12:57  • Odpověz
to teda mame nekdy az mocc :grinning: je tak to nevim ja tu jeste pres internet nikdy nenakupovala takze to ti neporadim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2007 ve 13:00  • Odpověz
Tak nic tak zkusím něco najít.
13. srp 2007 ve 13:02  • Odpověz
asi jo fakt nic nevim :grinning: ja nakupuji normalne v obchode u nas je dobrej sekac nebo denna se to jmenuje a halle tam se dobre nakupuje a levneee :grinning:
13. srp 2007 ve 13:04  • Odpověz
autor
Ahoj Spisovatelky no vy jste toho napsaly, ani nevím jestli to budu dočítat :grinning: Tak jsme ani na ten písek nedošly jelikož se u nás zatáhlo a bude asi pršet.
Andry čekala jsem na tebe na Jen...a pak jsem zmizela vařit a uklízet, tak se omlouvám.Jsem ráda, že narozky byly super!! :slight_smile:
13. srp 2007 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.