• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok 2004

(Zamčená)
2. května 2011 
no ja jsem si vsimla no jo uklizet a varit se musii :grinning: tak u nas je zatim fajn ale mala mne nechce usnout komedie jednaaa :grinning: :grinning:
13. srp 2007 ve 13:15  • Odpověz
autor
Já malou spát nedávám, jí stačí i 10 minut a pak by strašila do noci a jelikož jde v září do školky musí mít trošičku režim :slight_smile:
13. srp 2007 ve 13:16  • Odpověz
pitrs - jakto, že jste na písek nedošly? No my ven musíme máme pejska, tak ho musíme chodit venčit. Tady se taky trochu zatahlo, ale jinak je teploučko. Už jsem do fotoalba dala další fotečky, tak se koukni.

Mě Ondrášek taky nechce normálně spát, to je jenom vyjímečně a to hlavně když spinká u mojich rodičů. Ond nich vždycky přijede unaven no a večer Onda nejpozději ve 21 hodin spinká.
13. srp 2007 ve 13:23  • Odpověz
no mne adelka tez kazdy den neusne jak kdyy ale kazdy den mne vstava v pul 6 a chodi spat tak kolem 9 vecer :grinning:
13. srp 2007 ve 13:25  • Odpověz
andrysek2 - no tak ondrášek tedy tak brzy nevstává, vstává tak v půl 8, tak to docela jde. Myslím, že to je docela v pohodě ohledně jeho spinkání.
Za chviličku jdeme se psem ven musí se vyvenčit a Ondrášek protáhnout.
13. srp 2007 ve 13:26  • Odpověz
Tak holky my běžíme se psem, tak se tu mějte zatím moc hezky a pak se zase ukážu. Ještě musím uvařit neco pro tatínka. já jsem začala držet dietu no žádnou drastickou, ale normální, jako, že po 17 hodině nejím a tak, musím trochu zhubnout, takže já už večeret nebudu, ale tatínek a Ondrášek ano.
13. srp 2007 ve 13:29  • Odpověz
no mne adelka vstava tak od malinka a samy adamek tak brzo jedina ta nejstarsi anetka vstava pozdejiii a uz spi adelinka konecneee :grinning:
13. srp 2007 ve 13:30  • Odpověz
Takt o se máš, že spinká, my běžíme s tim psem. Ondra už mi tady po bytě řádí s odstrkovadlem autem, tak musíme jít ven, at se trochu vyblbne a pes taky. Tak papa
13. srp 2007 ve 13:32  • Odpověz
no nic jdu ted koncit uvarim si kafco a jdu odpocivat dokud mala chrupka zatim paaa :grinning:
13. srp 2007 ve 13:32  • Odpověz
tak papa a pak se tu zase uvidíme. :slight_smile: :grinning:
13. srp 2007 ve 13:35  • Odpověz
autor
Bauer nedošly jelikož mě zdržely kamarádky na ICQ, pak se vzbudil manžel tak jsem rychle převlékla postele, poklidila a začala vařit, no akdyž už bych měla hotovo, tak se zatáhlo a nikam jsme tedy nedošly.

Mě malá chodí spát i v půl 7 a spinká 12 hodin, tak jsem ráda, hlavně že už jí nemusím uspávat prsem :grinning:

Andry to já měla taky, pak si malá přes odpoledne zdřímla a do půlnoci jsem měla o zábavu postaráno :confounded: Ale díky bohu už je to jinak :slight_smile:
13. srp 2007 ve 13:35  • Odpověz
pitrs tak já ti neco řeknu, já Ondráška nekojím, ale když ho jdu uspávat já tak pořád chce prsíčko. Dá si na něj jenom ručičku nebo hlavičku a hend spinká. když ho jde uspat tatínek tak to je v pohodě a usne taky hned. To nevím kdy to prsíčko odnaučíme, no uvidíme.
Tak to máš pohodu, když ti chodí spinkat tak brzy :grinning:
Tak my už opravdu musíme s tim pejsem ven. Tak já se ukážu pak. papa
13. srp 2007 ve 13:38  • Odpověz
ahojik mamci tak jsem spocla ale to kafco si jdu uvarit az ted a koupila jsem si k nemu roladk jelikoz se mne nechce pect adelinka jeste spinka a nejak se to mraci doufam ze nebude prsett beee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2007 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky my jsme ted přišli z venku, byli jsme s pejskem a cestou domu nám začalo pršet, tak jsme malinko zmokli, ale teploučko je pořád, takže pohoda. No a za chvíli půjdem ven zase. Ondrašek se napappal, tak se půjdeme někam projít, tak co doma. Tatínek ještě doma není a uklízet se mi zatím nechce, ikdyž bych měla, ale to raději půjdu ven na vzduch. Je tak roládku, tu bych taky brala, ale bohužel, musím držet linii, tak si si dám tak celozrný rohlík a jdu
13. srp 2007 ve 14:54  • Odpověz
ahojik tak uz mam to kafco a mlsam :grinning: no doufam ze se to vybere a bude hezky mala se za chvili vzbudii :grinning: ja mam manzilka tez v praci ma deniii :grinning:
13. srp 2007 v 15:02  • Odpověz
já jsem si udělala okurkoví salát a je to
13. srp 2007 v 15:04  • Odpověz
mam04 no tak to sis udělala namku, no jási dám tak bilý jogurt nebo ten celozrný rohlík, vy jste vsechny tak hubené a já nic.
andrysek2 - no tak to je mlsání tedy :slight_smile: . No u nás ještě prší, ale za chvíli asi přestane tak opět vyrazíme ven. Nandala jse prádlo do pračky, tak pak ho pověsím a budu jenom žehlit a žehlit a žehlit :angry:
13. srp 2007 v 15:08  • Odpověz
mama 04 to mas tez dobryy :grinning: ale copak jsi tlusta nebooco ale prosimtee :grinning: mne tez ceka pradlo na zehlenii a druha pracka visi na snuree :grinning:
13. srp 2007 v 15:11  • Odpověz
tak mrnousek uz je vzhuru a papa roladkuu :grinning:
13. srp 2007 v 15:24  • Odpověz
andrysek2 no tak tlustá, ale musím shodit aspon jěkaé to kilo. já mám na žehlení asi š pračky, tak budu dneska večer, dávají Horákovi, tak u toho budu žehlit. U nás už zase začalo pršet, tak bohužel ven se nejde, zatím. Ondrasek si pustil anglické písničky a tancuje. Ondra totiž už do loňska chodí na angličtinu, tkaže máme doma plno písniček, které zpíváme na hodině a tak.
13. srp 2007 v 15:24  • Odpověz
tak to je sikula takovy maly a chodi na anglictinuu :grinning: :grinning: no mne se tez nechce zehlit beee :confounded:
13. srp 2007 v 15:26  • Odpověz
holky pravidlo číslo jedna vše se vyvěsí :grinning: nežehlim
13. srp 2007 v 15:28  • Odpověz
no tak já jsem slyšela, že je to dobré. Oni tu dělají kurzy už pro půl roční děti, je to dělané strašně krásnou formou, opravdu. Je to formou hry, divadla a písniček, no prostě super. Mého bratra holčička, té je ted 19 měsíců, tak taky od září bude chodit. No to víte ty nase děti se potom bez angličtiny neobejdou a je prý výborné, když chodí úplně od malinka, že to pro ně bude jako druhý rodný jazyk. Takže v pohodě a Ondru to moc baví. Na hodině je jenom 6 dětí a samozřejmě 6 maminek, děti tam sami nevydrží to až ty starší od 4 let.
13. srp 2007 v 15:28  • Odpověz
aha tak to je dobryy :grinning: je to dobra vec umet anglicky anetka chodila ted do treti tridy a mela anglictinu to ja padla jak ji to sloo :grinning:
13. srp 2007 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak se zase po dlooooouhé době připojuju, jestli mě teda vezmete mezi sebe.
A jestli tu teda některá jste :grinning: ?
13. srp 2007 v 15:38  • Odpověz
roza- ahojky no vítej k nám, tak to se nám to tu pěkně rozrůstá, to je super. No já myslím, že tu jsme snad vsechny a jestli ted ne tak večer. Martina
13. srp 2007 v 15:40  • Odpověz
roza máš dvě krásný děti, my máme zatím jedno tomu jsou dva roky a 8 měsíců. No, ale už se snažíme o druhé miminko. Tak snad to brzy vyjde, my chceme děti tři, tak uvidíme jak to půjde. Ale obě děti jsou fakt super.
13. srp 2007 v 15:42  • Odpověz
Ahoj Marti, to jsem ráda, že tu je aspoň někdo. Já sem chodila spíš zezačátku,p ak tu dlouho nikdo nebyl, tak jsem na tuto ddiskuzi zapomněla a teď náhodou zase se mi tu objevila... :grinning: ¨
A odkud jsi?
13. srp 2007 v 15:43  • Odpověz
Já jsem z Českých Budějovic. A ty?Já jsem tyto stránky taky náhodou objevila a docela se mi zamlouvají. Můžes se taky kouknout na nase fotečky, ale já jich tam ješt moc nemám, budu vkládt až o víkendu nebo tak někdy.
13. srp 2007 v 15:50  • Odpověz
Já jsem z Trutnova, ale jinak pocházím z Hradce Králové.
Na fotky kouknu, a už zase pádím pryč, malý se budí, tak zatím ahoj, snad zítra...
13. srp 2007 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.