• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok 2004

(Zamčená)
2. května 2011 
má pořád průjem, ale je živej jak sto žertů
17. srp 2007 v 19:26  • Odpověz
mama04 je tvůj malý má průjem? Takt o je mi moc líto. Tak at je brzy fit.
17. srp 2007 v 19:30  • Odpověz
nebude to nejaka strevni chripka cooo
17. srp 2007 v 19:30  • Odpověz
je to chřipka :angry:
17. srp 2007 v 19:34  • Odpověz
Tedy holky ještě, že ten náš malý je zdravej, jeste nikdy žádná průjem neměl, tedy zatím :slight_smile:
17. srp 2007 v 19:34  • Odpověz
no vidis to je hned u decek mne onemocni jedno a za chvili to maji vsichni tri a ahojik bauerka jak jee :grinning: :grinning:
17. srp 2007 v 19:36  • Odpověz
je fajn, budu se muset na chvíli odloučit, tatínek jde uspávat Ondráška. Holky chtěla bych od vás slyšet váš názor. Malý chodí na angličtinu, jeste ho budu dávat na cvičení s maminkou a chtěla bych ho dát i na pohádkové zpívánky, myslíte, že toho má moc nebo, že to je naopak dobře, že se aspon něco naučí a trochu se zabaví? Já bych ho dala na vše, ale prostě nevím. Tak se tu mějte hezky a já zavítám tak za hodinku, tak doufám, že tu vsechny budete,a bych měla s kým povídat. Martina
17. srp 2007 v 19:49  • Odpověz
ahojik bauerka ja myslim ze je to dobry napad ta anglictina jinak u nas vse v poho manzilek maka a decka koukaj na telku :grinning: :grinning:
18. srp 2007 v 09:11  • Odpověz
No tak to já si mylsím také že ta angličtina je super. To se mu opravdu nikdy neztratí. Ondrášek s tatínkem odjíždějí v pondělí na společnou dovolenou, budou tam spolu do středy, pak pro mě přijedou a jedem všichni na společnou dovolenou. Tak to bude strašně fajn.
18. srp 2007 v 09:26  • Odpověz
to vid ze ne my tez jeden k segre v pondeli na jizni moravuu :grinning: ted mne psala ze mame prijet asi na cely tyden :grinning: a co maly ti moji si tu hraji na decee :sweat_smile:
18. srp 2007 v 10:35  • Odpověz
tak si to u sestry hezky užijte. určitě vyjde i počasí a na moravě je to fajn. A taky zajdete někam do sklípků. :wink:
18. srp 2007 ve 14:21  • Odpověz
ahojik bauerka jo diky hlavne aby bylo hezkyyy :grinning:
18. srp 2007 v 19:16  • Odpověz
jojo já ted se tady mořím, vyrábím vánoční dárek. Je to něco jako fotokniha, akorát tam budou napsané i texty, jako popis výletů dovolených atd., a potom tam vložim fotečky. TAk si to už takhle postupně dělám a mořím se tu s tim. Hrůza :slight_smile:
18. srp 2007 v 19:27  • Odpověz
teda ty ses sikovna holkaaa :grinning:
18. srp 2007 v 19:29  • Odpověz
No to nevím jestli jsem šikovná, ale přijde mi to jako dobrý nápad to dát našim a tchánovcům k vánocům, je to takovej vděčnej dáreček
18. srp 2007 v 19:30  • Odpověz
takovy blbustky dela muj mamzilek z foteckama :grinning: ale taky je to super darek to mas pravdu a co malej ti moji basti hruskuu :grinning:
18. srp 2007 v 19:38  • Odpověz
ahojky tak už jste odjeli nebo jste ještě doma? Ted přemýšlíme co dáme Ondráškovi ke třetím narozeninám. Onto má chudák hned po sobě. Posledního listopadu svátek, pak hned 5. prosince nrozeniny a pak vánoce a pak celý rok nic, tak ty dárečky musíme nějak rozdělit.Tak k svátku mu chceme dát stoleček a židličky a nějaký dětský hokejový set, prý ho mají v Tescu levný a potom nějakou skládačku na přemýšlení. Akorát musíme vymyslet ty narozeniny. K vánocům dostane popelářské auto a pak uvidíme. TAk se tu mějte jdu péct kachnu
19. srp 2007 v 10:25  • Odpověz
ahojik marti odjizdime az zitra dneska jsme byli u babi a dedy akorat jsme dosli a jdu balitt :grinning: volala segra ze uz se tesiii :grinning:
19. srp 2007 v 19:01  • Odpověz
ahojky mohu se tě zeptat jaký si měla kočárek a jestli neznáš kočárek Free-line?
19. srp 2007 v 19:26  • Odpověz
marti ja jsem mela kocarek pujceny od svagrove vis ja jsem novy nemela a to mne nic nerika ten nazev kocarkuu takze ti neporadim :grinning: :grinning:
19. srp 2007 v 19:53  • Odpověz
ne já ještě zatím těhotná nejsem, ale snažíme se co to dá. Tak jestli se mohu zeptat co jsi měla půjčenou za značku?
19. srp 2007 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj všichni, tak jak jste užívali víkend? Adélka je teď na horách s babičkou, tak mám chvilku klidu. Ale od září jde do školky, tak už docela mám strach, jak to bude probíhat, sice se těší, ale uvidíme...
20. srp 2007 v 08:04  • Odpověz
autor
Ahoj Holky je tu někdo??? :grinning:

Ahoj Rozo, malá jde taky do školky a též se těší, tak jsem taky zvědavá jak vše bude probíhat.Ty jí tam můžeš dávat už na celý den viď??To já zatím jen na 4 hoďky, ale i to stačí :grinning:
20. srp 2007 v 08:58  • Odpověz
ahojky, taky vás zdravím. Je pitrs mohu se tě zeptat? už ti přišel na účet rodičák nebo ještě ne?
20. srp 2007 v 09:00  • Odpověz
autor
Ahojky Bauer, myslíš mateřskou??Mě to chodí na složenku :slight_smile:
20. srp 2007 v 09:08  • Odpověz
jojo myslím mateřskou. Mě to právě taky chodilo na složenku, tak jsem se chtěla zeptat kdy to chodí na účet. Na složenku to chodí nějak koncem měsíce, že?
20. srp 2007 v 09:13  • Odpověz
autor
Mě to chodí na složenku pořád a vždycky mi to přijde nejpozději do 13, samozřejmě záleží na jaký den to vychází.Ještě nikdy mi to nepřišlo na účet :slight_smile:
20. srp 2007 v 09:15  • Odpověz
Pitrs, taky zatím budu dávat jen na 4 hodiny, a pak uvidím, jak to budeme zvládat...
20. srp 2007 v 09:20  • Odpověz
autor
Roza, joo tak mi pak musíš písnout jak to zvládáte :wink:
20. srp 2007 v 09:23  • Odpověz
Je holky tak vase děti chtějí jít do školy jo? Tak náš Odnrášek ne. Holky snažíme se otěhotně ze vsech sil, pořád na to pracujeme. Už jsme si dokonce vybrali kočárek :slight_smile: tedy zatím máme tři vybrané. Ael jeste nejsem těhotná :frowning2:
20. srp 2007 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.