• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rok 2004

(Zamčená)
2. května 2011 
Pitrs, dám vědět...
Bauer, tak snad už brzy se začneš zakulacovat, držíme palečky :slight_smile:
20. srp 2007 v 10:39  • Odpověz
no tak to doufám a děkuji, že držíte palečky. Ondráškovi je tedy teprve 2 roky a 8 měsíců, tak pořád přemýšlím jestli to není brzy, ale zase než se to podaří, že? A my chceme tři děti, tak to musíme mít nějak za sebou,a by si rozuměli, že ?
Mohu se zeptat? Jak si naučila malou šlapat na kole?
20. srp 2007 v 10:42  • Odpověz
Bauer, já si myslela, že mít druhé dítě, že to asi nezvládnu, ale chtěli jsme ho už před rokem, ale to jsem si vůbec neuměla představit, a teď už to bylo v pohodě, myslím, že rozdíl ty 3 roky jsou akorát.
Taky bych chtěla 3 děti, ale už nejsem nejmladší, takže by to chtělo si pospíšit, i když ještě mezitím bych potřebovala jít do práce :unamused:
My máme kolo asi měsíc, Adélka se za jedno dopoledne naučila šlapat na tříkolce, takže jí to docela na kole jde.
21. srp 2007 v 07:15  • Odpověz
autor
Ahoj Holky!!!Je tu někdo??:slight_smile:

Bauer, neboj brzy to vyjde uvidíš, držím mooooooooccccccc pěstičky!!!! :dizzy_face:

Malá se na kole naučila taky rychle, manža jí to párkrát vysvětlil, jezdila u nás na chodbě a pak v terénu to byla brnkačka :wink:

Obavy z druhého mimíska mám taky, bojím se že to nezvládnu, ale myslím si že to přijde samo a nic jiného mi ani nezbyde :grinning:
21. srp 2007 v 08:29  • Odpověz
Já měla obavy právě ten druhý Adílčin rok, tojsem se fakt ještě necítila, ale pak už to bylo lepší a moc jsme miminko chtěli. Adélka je malá pečovatelka, i když poslední dobou začíná žárlit, už se jí tak nevěnuji, ale bráchu by za nic nevyměnila. A taky ona sama už potřebovala sourozence, už se sama nudila a bylo vidět, že potřebuje společnost. I když je Jurášek ještě malý... Ale snad ve školce jí zabaví.
21. srp 2007 v 08:49  • Odpověz
autor
Já si taky myslím, že Hanička bude velká pěčovatelka, hlavně aby jí to dlouho vydrželo :grinning: Že bude žárlit s tím počítám, protože už se jí nebudu věnovat jako teď, ale snad jí to brzy přejde :slight_smile:No uvidíme :grinning: Ale dětičky máš kouzelné :dizzy_face:
21. srp 2007 v 09:08  • Odpověz
Jé, tak děkuji, Hanička je taky princezna, celá po Tobě, že?
21. srp 2007 v 10:24  • Odpověz
autor
Já také děkuji, no skoro každý říká že je po mě,ale dělají to jenom ty tmavé oči, manža má fotku kde mu jsou 3 a malá je celá on.Po mě má jenom oči a buchtu :grinning:
21. srp 2007 v 11:44  • Odpověz
21. srp 2007 ve 12:48  • Odpověz
autor
Ahoj Maminy, no kdepak všechny jste, že by to tu zase upadalo??? :frowning2: :slight_smile:
25. srp 2007 v 09:51  • Odpověz
ahojky tak jsme doma z dovolené, proto jsme tu nebyli. Meli jsme se super. Bohužel do fotoalba fotečky nedám, protože jsou moc veliké, tak se nezlobte. A jak jste se všechny měli? Martina a Ondrášek
25. srp 2007 v 17:03  • Odpověz
ahojky holky kde jste? už jsem do fotoalba vložila fotečky z dovolené. Tedy jenom pár tak si je můžete prohlédnout. A doufám, že se to tu brzy zase rozjede, tak snad aspon po prázdninách. No jeste týden a pak je konec prázdnin, ne? No ale my taky pořád výletujem, takže tu budeme pořád kromě víkendů, ale to nevadí. Tak holky at tu brzy jste
25. srp 2007 ve 23:19  • Odpověz
ahojikk :grinning: :grinning:
26. srp 2007 ve 13:36  • Odpověz
Holky zdarec, sorry ze vam sem lezu, se nudim a nase Dubnovky jsou vsechny nekde v riti :sweat_smile:
jen jsem chtela pozdravit Pitrs(Hanicku) :slight_smile: Takze Haniii, zdraaaviiim :slight_smile:
26. srp 2007 v 16:55  • Odpověz
ali: já se taky nudim jak prase :angry:
26. srp 2007 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz
pitrs: nová foto neeee? :grinning:
26. srp 2007 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Alí, jéééé to jsem ráda, že tě vidím :dizzy_face: :wink: Podrobnosti v IP :slight_smile:

Ahoj Siss, a kdepak jsou vůbec holky, se snad vypařily nebo co!! :unamused:
A nové foto, no jasný!!!!!!!!!! :grinning:
27. srp 2007 v 08:10  • Odpověz
ahojik maminy jak je tu je zase dusno dess :grinning: :grinning:
27. srp 2007 v 10:28  • Odpověz
ahojky holky dneska tady u nás bylo vedro no hrůza, ale zase lepší než kdyby tu byla zima. Dneska jsme toho měli hodně. Museli jsme oběhat Ondráškovo koružky, abychom vyplnili přihlášky. Má celkem tři kroužky, tkaže myslím, že toho má hodně. No uvidíme snad to zvládne. Loni měl totiž jenom dva a letos mu jeden přibude. A jak se máte všechny? už jsem dala do fotoalba nové fotečky z dovolené, tak se mužete podívat. martina
27. srp 2007 v 19:19  • Odpověz
Ahojky maminky, můžu se přidat, mám princeznu narozenou v roce 2004, konkrétně 13.4
27. srp 2007 v 19:27  • Odpověz
ambret - ahojky no jasně, že se k nám můžeš přidat. Je koukala jsem na fotečky tak ty už máš tři děti? Tak to je krásné. My taky chceme tři děti, ale zatím máme jenom jedno dítě a to chlapečka. Můžeš se taky kouknout na fotečky. ondrášek je narozen 5.12. 2004. No my taky chceme tři děti a už ted se snažíme o další miminko. Nemáš nějaký recept, aby se to hned povedlo? To asi ne, že jo? No to je škoda. Je a odkud jsi?
27. srp 2007 v 19:32  • Odpověz
ahojik mamci jak je :grinning: a co detickyy a ahojik ambret ty mas narozene detatko 13.4 ja tez dcerku ktere je ted 9 rokuu :grinning: :grinning:
27. srp 2007 v 19:34  • Odpověz
No ahojky. Je docela dobře. Zrovna se chystáme jít s pejskem ven. A jak se máte vy? Už ti dětičky spinkají nebo ne?
27. srp 2007 v 19:35  • Odpověz
bauerka taky te zdravim no decka nespi ani nahodou :confounded: oni tu lumpaci a manzilka mam na nocnii
27. srp 2007 v 19:43  • Odpověz
Bauerka zaručenej recept jak otěhotnět nemám, já vždycky otěhotněla hned, jsme si s manželem říkali, že to snad chytám i po větru, že to není možné :grinning: Jsem ze Žlutic, což je kousek od K.Varů

Andrysek tak to je hezké, skoro se mi narodila na moje narozeniny, mám je 18.4 :slight_smile:
27. srp 2007 v 19:49  • Odpověz
andrysek2 - tak Ondrášek taky ještě nespí a tatínek nám přijde domu až v deset hodin, ale už říká, že chce spinkat tak asi za chvíli půjde.

ambret - tak já doufám, že se nám to taky brzy podaří. A co ještě budete pokračovat v rozmnožování a nebo třema dětma končíte. No my chceme tři, víc opravdu ne. Já myslím, že tři je dobré.
27. srp 2007 v 19:52  • Odpověz
ambret tak to je teda dobry a kolik ma roku ta tvoje dcerka :grinning:
27. srp 2007 v 19:52  • Odpověz
Andrysek, jsou jí 3 roky :wink:
Bauerka, třemi končíme, více bychom asi nezvládli
27. srp 2007 v 19:59  • Odpověz
ja to tez rikam tri deti to je zabiracka zee :grinning: a co mas ja mam dve dcerky a jednoho synka :grinning:
27. srp 2007 ve 20:01  • Odpověz
Andrysek, mám to v pase, mám samé holčiny, Nikolku 8 let, Kristýnku 5 let a Elišku 3 roky :wink:
27. srp 2007 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.