• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rokycany a okoli

11. července 2012 
Ahojte maminy heldam nekoh s rokycan a okoli, najde se tada nejaka jenom tak na pokecane, a nekdy treba na stretnuti.
19. led 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naozaj se tady nenajde nejaka maminka na pokec aspon jedna
19. led 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tady se hlásí Rokycany :sweat_smile:

pa Ivule
23. led 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já teda nejsem z Rokycan,ale z Plzně pokud to nevadí...
23. led 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
NILITA _ No jasně, že nevadí. Do Plzně to mám kousíček.

SIDUSKO - nechodila jsi náhodou na předporodní kurz do porodnice? Podle fotky jsi mi povědomá.

Ivule
23. led 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
SIDUSKO-Ahoj jojo chodila
Ivule-to jsem ráda,že to nevadí :wink:
23. led 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky tak to kukam, ze sa nekto prihlasil, ivule, jo chodila sem pamatassina me, tak to je parada
23. led 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky nilita, to nevadi do plzne jezdime casto
23. led 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem chodila docela pravidelně,ale tebe jsem tam zaznamenala jen párkrát.
Jooo, to byly časy.
My se s holkama z kurzu často vídáme, děláme srazy přes den s mimčama a večer bez nich - DÁMSKÁ JÍZDA :grinning:
Tak se můžeš klidně přidat.

pa Ivule
23. led 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo rada bych se pridla, vis ja sem se tady jenom pristahovala, a nikoho tady tak neznam, byla bych moc rada
24. led 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halo holky jste tu vubec nekdo :slight_smile:
5. bře 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja som tiež z rokycan no teda zo slovenska :slight_smile: ale bývam tu už 4roky
27. čer 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem taky od Rokycan..rada bych nasla nejakou mladou maminku nebo snazilku na pokec :wink: a treba i spolecne prochazky..
9. říj 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já se hlásím, jsem snažilka z Rokycan - železná :grinning: , ale pracuji v Plzni, tak jsem tak napůl. :dizzy_face:
13. lis 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ja jsem z Myta u Rokycan,bydlim tu necely rok,takze rada poznam nekoho noveho. Byla jsem sbazilka asi rok a pul,ted uz cekame chlapecka :o)
20. lis 2007 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahoj to gratuluju, no mi ještě snažílkujeme :wink:
20. lis 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky,máte některá zkušenost s plaváním kojenců v Rokycanském bazénu? Chtěli bychom to od šestého měsíce začít absolvovat. Ráda uvítám vaše názory....spokojenost,průběh kurzu, apod.
11. kvě 2008 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se hlásím do týmu,bylím sice ještě o kousek dál než má kamarádka ssaara,ale do Rokycan jezdím často :wink: ale jak koukám na intenzitu příspěvků,už sem nikdo moc nechodí :frowning2:
20. srp 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak plavání v Rokycanském bazénu si maminky dost chválí bohužel je stále narváno tak je docela problém se tam dostat co já vím tak spousta maminek to kvůli tomu vzdalo.Taky koukám že zdejší maminky se moc nehlásí no je to škoda ne?
22. srp 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,čau Naďo :slight_smile:) tak jsme se tu asi sešly jenom my dvě :slight_smile:
25. srp 2008 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zkusím zviditelnit:slight_smile: třeba se k nnám někdo přídá :slight_smile:
ahoj Soni,jj,my se najdem všude :wink:
marie2 - Ty jsi z rokycan???
21. zář 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak koukám,že z Rokycan a okolí tu nikdo krom mě a Sonči už není :frowning2: škoda
24. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
halloo ,holky,je tu někdo ???? :sunglasses:
4. lis 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hlásím se k Rokycanům :grinning: Docela jsem koukala, že tady tohle téma je , ale je tu nějak pustoprázdno :sweat_smile:
13. lis 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijda ahoj :slight_smile:
Jo,je to škoda,že sem nikdo nechodí,ale třeba se někdy rozrostem :slight_smile:
Jak se ti těhulkuje? :slight_smile:
19. lis 2008 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ssaro, doufám, že se to tu trochu rozroste :slight_smile: bylo by to fajn. No zatím jsem spíš jeden velikej chodící nerv, a to mě asi jen tak nepřejde :slight_smile: Zrovna dneska jsem se sháněla jestli se někde v Ro dělá těhu cvíčo, abych úplně nezakrněla :sweat_smile:
20. lis 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o těhu cvíču nic nevím,ale Rokycanská porodnice pořádá nějaké kurzy a možná v tom bude inějaký to cvičení. Já v těhotenství možnost zakrnět neměla. Jsme rekonstruovali domeček,tak jsem lezla po štaflích a malovala :slight_smile:
Jinak Rokycanskou diskuzi máme i na www.rodina.cz , jsme tam dvě :slight_smile:
24. lis 2008 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A můžu se přidat, Do nemocnice na cvíčo se mi moc chodit neche, nevím kde budu rodit ale v Ro určitě ne. Byla jsem tam párkrát a vždy s katastrofální zkušeností odcházela. Možná i prot, že tam byl vžy Dr. Říha nejsem zaujataá ale tenhle člověk mi přijde jako blbec. A vzhledem k tomu, že jsem doma tak mám ke krnění docela dost velký předpoklady :sweat_smile:
24. lis 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný,že se můžeš přidat :slight_smile: Ty jsi přímo z Rokycan? Já tam rodila a byla jsem spokojená. Ale je fakt,že na doktora Říhu jsem nenarazila,ani ho neznám,ale už jsem na něj pár stížností slyšela.
25. lis 2008 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tady se hlásí taky Rokycansko..Cheznovice...mám 4 letou holčinu a už rok a kousek se snažíme o druhé :frowning2:
12. pro 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hani jasný, že se můžeš přidat, já vylovila tuhle témičku někde ze 4. strany trochu se nám to tady zaseklo.Holky diskutujou hlavně na rodině. cz
27. pro 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek