• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rokycany a okoli

11. července 2012 
No docela mam honicku, to je fakt. Ale studovat musim kdyz chci nejenom jinou praci ale i v jinym oboru...Hlavne VS uz mam hotovou takze mi v podstate o nic nejde a diky tomu si ted to studium na VOS fakt uzivam.
30. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem původně z Rokycan, ale teď bydlím kousek od Plzně. Tak se hlásím tam i sem :slight_smile:
Mám na Vás drzou prosbu - víte-li o někom, kdo by koupil nenačatou 800g krabici Nutrilonu 1 nebo 400g plechovku Nutrilonu 1 Comfort, dejte mi prosím vědět! Díky moc!
12. dub 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zberus! O nikom nevím,známí okolo už maj starší děti :wink:
13. dub 2010 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja taky o nikom nevim...
13. dub 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevadí, holky, moc díky za odpověď! Aspoň o mě budete vědět :wink:
18. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukatacek - jak dlouho se snažite?
18. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
(cuketacek, promin za zkomoleni jmena)
18. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pohode... Na konci srpna jsem prestala brat HA a od te doby tomu nechavame volny prubeh...
20. dub 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodite nekdo do Rokycan k doktoru Opatrnemu?
5. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene,ale zaslechla jsem,že zemřel :pensive:
6. kvě 2010 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ssaara: no já jsem to slyšela taky; tuším, že to bylo na podzim (určitě, tak září-říjen, ještě jsem měla břicho :slight_smile: ), ale pak mi hned další lidi říkali, že to není pravda, že to byly nějaké šumy (měl "jen" nějaké zdravotní potíže); od té doby jsem nic aktuálnější neslyšela, tak snad se to k horšímu nezměnilo...
6. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuketacek: tak drzim palecky, at to brzy v pohode vyjde!
6. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna známá šla tento týden k němu do ordinace a prý má na dveřích ceduli,že zemřel a prozatím ho nahrazuje gynda v nemocnici.
6. kvě 2010 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja prave videla na nemocnici cerny prapor a nekdo mi to rikal, tak jsem si to chtela potvrdit z vice zdroju... Zajimalo by me kam budu chodit, neznate nejakyho dobryho doktora - je mi jedno jestli Rokycany, Plzen, Horovice nebo Beroun...
14. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mam dr. Fakanovou v Plzni u zimáku. Je to docela příjemná ženská se kterou se dá pokecat.
Když jsem si před šesti lety hledala gyndaře v Plzni,byla jediná,kdo přijímal nové pacienty.
Držím palce při hledání :wink:
14. kvě 2010 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je to trochu mimo téma, ale v Němčovicích otevřeli nový psí útulek, takže pokud by se někomu z Vás či známým zaběhl pejsek, zkuste ho příp. navést i sem, nejen do plzeňského útulku : http://nemcovice.cz/content/view/full/8139/ Je tam nyní 5 pejsků odchycených v okolí, kt. čekají na své páníčky....
11. říj 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. črc 2012 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek