• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Roztoky u Prahy a okolí

(Zamčená)
18. ledna 2011 
No, Maart, krásný to ono je, to nepopírám... Pěknej bazén, ve kterým se dá plavat, ležení krásně pod stromama, vstupný spíš symbolický... Akorát manžel se potápěl a říkal - hele, mě vůbec nepálej oči, ta voda není skoro chlorovaná. No a do druhýho dne jsem to pocítila taky :angry: Jinak mě hrozně překvapilo koupaliště v Kralupech, byla jsem tam loni po letech a za 50 Kč na den váženě paráda, hezky veliký, čistý bazén... následky žádný :grinning: Takže z těch nejbližších míst bych asi doporučila právě Kralupy :slight_smile:
7. led 2009 v 10:24  • Odpověz
Len.....no to mne podrz! Tak v Kralupech jsme byli pred 2 lety a prave HRUZA hruza, spina neskutecna...voda smrdela na hony! Tak treba si lidi stezovali a uz se to zlepsilo....V lete vyzkousime urcite. Minuly leto jsme to uz neriskli.... :wink: .
7. led 2009 v 10:35  • Odpověz
FAKT? :grinning: No já tam nebyla snad 5-10 let a loni strašný překvápko, vážně jsme si to užili? Byli jsme tam v červenci, čili tak v půlce sezóny. :grinning: Ach jo...
7. led 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

len, díky za tip.

Napsala jsem admin holkám a hle, už máme změněný název, aby byl přesnější!!

Dovolila jsem si ponechat tu příponu U Prahy, i když jsi mi psala, že to používají už jen České dráhy. Ale taky jsi říkala, že je Roztok víc, tak ať je tedy hned jasno, které máme na mysli. Tak doufám, že to nevadí...

Ad koupaliště. Já na ně nechodím, protože v mém rodném městě Prostějov (na Moravě), bylo vždy koupaliště plné cikánů, takže mě chuť riskovat přešla. Máme chatu na Stražisku a tam vždy měli prima koupaliště, tak jsem chodívala tam. Akorát jedinou nevýhodu mělo--tam, kde byly kostky na skoky do vody, tam bylo nejmělčeji :astonished:

maart, tak to jsi mě nepotěšila, i když jsem to ani nečekala, s tou školkou/školou. Můžu se zeptat, kde v Praze chodíte do školky/školy? Já doufám, že se mi podaří návrat do práce opět na Praze 6 a hned naproti baráku, kde dělám je školka, ale to bych si to malovala hodně na růžovo, že zrovna tam by nás vzali. A my potřebujeme rovnou místa dvě!

Možná nás nemine nějaká paní na hlídání. Já bych měla do práce v prosinci, holky jsou prosincový, takže do září 2010 nám je nikam nevezmou!

A duo záhul je, a pěkněj, hlavně pro takových cholerika, asertivního, jako jsem já!

apfele, to vůbec nevadí, že Libčice nejsou nijak významné, pokud se nám podaří bydlet v Roztokách, velice ráda poznám jejich okolí. I Velké Přílepy neznám, jen podle jména (maart).

Dnes dopoledne jsme jely s holkama do města. Zuzanka cvičí Bobatha a Anička je asistentkou fyzioterapeutky. Vlekla jsem holky v croozeru a byla to pěkná makačka. Je tu totiž sníh, světe div se. Tady ho neznají!

Mám sice řidičák už léta, dokonce i auto, od roku 1998, ale neřídím. Jsem zbaboch, tak musím všude po svých. Máme i jedno velké rodinné auto, ale obě jsou manuál. A já bych si troufla tak akorát na automat! S tím jsem se kdysi proháněla. Tak uvidím.

Jéé, zase sněží. Holky posledních pár měsíců ignorují odpolední spaní...už se to asi nezlomí.

Všem krásné středeční odpoledne! :wink:
7. led 2009 ve 14:56  • Odpověz
jééé tak koukám, že témátko je pozměněno... super.
Já jezdím do Roztok ke kadeřnici a na kosmetiku a na sociálku - dnes jsem tam byla pro formuláře na rodičovskou dovolenou, protože mateřská mi bude končit.
7. led 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
apfele, to všechno v Roztokách je??? To je tedy občanská vybavenost, už se těšííím!
To bude asi všechno na tom novém náměstí né?
Ještě se u rodičáku žádá na kolik let? Já si mohla ještě vybírat tu klasickou na 3 nebo prodlouženou na 4 roky, vybrala jsem si na 3. Oni by mi v práci stejně místo ten další rok nedrželi...i když školka nehrozí, tak nevím, zda jsem se neunáhlila...uvidíme.
7. led 2009 v 18:53  • Odpověz
No vida, tak u kadeřnice jsem tu ještě nebyla... Jestli to není tím, že jsem u ní byla dvakrát v životě - před deseti rokama na maturák a před třema a půl na svatbu :grinning: Ale jinak jsou Roztoky vybavený, až na tu poštu, s tou válčím dlouhodobě :angry: Jinak je tady ouřad, kde se i tvářej, že třeba vyříděj občanku, ale trvalo to dva měsíce, argumentovali tím, že se to musí vozit AŽ do Prahy (kam to trvá 15 minut) :grinning:
7. led 2009 v 19:50  • Odpověz
geminis: ano, stále se žádá , můžeš si vybrat zda dva, tři nebo čtyři roky. Já chtěla jít jenom na dva roky, měla mi hlídat moje mamča, jenže ted se jí nějak zhoršil zdravotní stav a tak jdu na tři, s tím, že si najdu práci na poloviční úvazek. MM pracuje krátky-dlouhý týden, takže ve dnech kdy bude doma, bude hlídat malého on.
Jinak Roztoky jsou dobře vybavený. Na kosmetiku chodím k paní, která má salon doma, má tam i solárko, saunu atd. mrkněte: http://www.viavestra.cz/ a ke kadeřnici chodím ke kamarádce, která si ted otevřela v Roztokách salon : http://www.x-stylestudio.cz/
Obě můžu vřele doporučit, obě profesionálky,milý přístup.
8. led 2009 v 06:18  • Odpověz
No Apfele, krasa....koukam jako blazen, takovy veci v Roztokach....tak az jednou prekonam moji neskutecnou lenost, tak treba ty kola vevnitr by me docela lakaly :wink: . Fakt dobry.
8. led 2009 v 08:44  • Odpověz
Tý Via Vestra říkáme "tajemný dům v Karpatech" :grinning: Já si nemůžu pomoct, ale už když to stavěli, tak jsem jako největší pozitivum viděla, že je to v dolíku a není na to odnikud moc pořádně vidět :wink: Jsem si vždycky říkala, že takováhle "architektura" by snad měla být trestná :grinning: Ale uvnitř jsem nikdy nebyla, tak věřím, že služby mají dobrý :slight_smile:
8. led 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

krásný čtvrteční den všem! Naše Zuzanka stále kašle, tak zkusím odvar z cibule...sirupy nic moc nezabírají.

WOW, tož takovou vybavenost a ještě i s web stránkama, to jsem nečekala. To už se tam moc těším.

Spinning mám ráda a nejvíc step aerobic, ale ten jsem na těch stránkách nenašla. No, jako první vlaštovka to stačí. Snad to najdu...

apfele, ta paní si teda žije, skoro by se dalo říci "chrochtá". Je mi líto, že maminka není v pořádku, snad se to bude zlepšovat.

len, tak to Ti závidím, že nemusíš ke kadeřnici. Já si vždy říkala, že krátký vlasy jsou lepší než dlouhý, nemusíš se o ně starat, ale občas je to chyba lávky--krátké trčí na všechny strany, kdežto dlouhé jde sepnout do ohonu :slight_smile:

maart, vyrazíme, ne? co říkáš? ještě máš čas trénovat překonávání té lenosti, jak píšeš. Ale že nějakou trpíš, tomu nevěřím, při 3 dětech!! :slight_smile:

Tady máme pořád sníh, takže vyrazíme před obědem na procházku. Snad je ťapání v hlubokém unaví.

Mějte se krásně a držte se ve zdraví!
8. led 2009 v 10:55  • Odpověz
Gemi, přesně tak, dlouhé stačí čas od času umýt a pak to drží vlastní vahou :wink: Nefénuju, netužidluju, negeluju, prostě mám jenom dlouhý vlasy :slight_smile:
8. led 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Júú, holky, tak zde máme zase pátek...s dětma je to sice jedno, který den je, ale víkendy znamenají, že si užijeme i tatínka!

Máme zde pořád sníh a dnes i, po včerejší celodenní mlze, sluníčko.

Chtěla jsem se vás zeptat, jak dlouho si necháte ozdobený vánoční stromeček?

Zuzanka vždy ráno vyrazí k němu a dožaduje se zapnutí světýlek...

Mě osobně se to moc líbí a i ta libá vůně k tomu je fajn. Co jsou dětičky, tak jsem si řekla, že bude u nás živý...

Asi vydržíme, dokud vydrží stromeček :slight_smile:

Tak si užijte pátku a všem přeji klidný víkend.
9. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
A na nejdůležitější dotaz jsem zapomněla--jaké máte plány na víkend?
My ještě žádné, Zuzanka stále kašle, takže se budeme držet u domova.
9. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
Geminis...tak stromecek uz nemame :unamused: , meli jsme ho ozdobeny uz od 14. prosince, takze v nedeli jsme ho zrusili, ale bylo mi to docela lito...byl krasnej. O vikendu jsem slibila starsimu synovi, ze s nim pujdu bruslit....ty jo, ale je kosa, snad se to nejak umoudri a bude tepleji.
9. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj Holky dnes jsme byli na očkování II. Hexy, a protože MM je v práci, museli jsme jet vlakem... ale co se nestalo...čekáme na nádraží,jenže ohlásili 30min zpoždění, tak jsem byla naštvaná, ale nu čekala jsem, jenže po tech 30 min ohlásili, že vlak vůbec nepřijede, to už jsem pěnila... sebrala jsem kočár a jela z nástupiště na nádraží ... jsem jim pěkně vynadala a požadovala jsem vrátit jízdný, což mi vrátit nechtěli, protože jsem měla přeložený lístek, tak jsem jim řekla něco ostřejšího..jízdný vrátili tk jsen šla potupně domů, musela vzbudit bratra po noční aby mě tam dovezl. Nasr. jsem ještě teď... Jeník očkování zvládl na jedničku... váží 6720g a měří 63cm.
9. led 2009 v 15:12  • Odpověz
Gemi, z nás si příklad neber, my odzdobujeme stromek na první jarní den :wink:

Apfele, ano, ano, České dráhy, to známe :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tuhle jsem někam spěchala a bylo to důležité, tak jsem si vzala 30 minut rezervu. No, štačila s odřenýma ušima - vlak s třicetiminutovým intervalem měl sedmadvacet minut zpoždění. Vrchol byl, když stavěli koridor a já jela za našima do Kralup. Nasedla jsem v Roztokách, v Žalově to zastavilo a nám se naskytl hodinový výhled na flákající se dělníky. Průvodčí chodil vlakem a hlásil - stojíme a nikdo neví, kdy se rozjedeme... Tak jsem po hodině z vlaku vylezla a potupně došla ze Žalova pěšky zpátky domů, netuším, jak dlouho tam ten vlak pak ještě stál...
Jo, nebo tuhle vlak zastavil na holešovické zastávce uprostřed staveniště a zahlásili - vlak se porouchal, použijte MHD. Tak si jistě umíte představit celý ten vlak v ranní špičce, jak se sune z holešovické zastávky na nádraží těma sutinama, co tam jsou.
9. led 2009 v 15:49  • Odpověz
AHoj holky, můžu se přidat na pokec? :slight_smile: Jsem z VP .. bydlíme tady asi 8měsíců..
Mám skoro 3letýho kluka a druhé je na cestě.. do termínu porodu mi zbývají 3 týdny.

Chci se zeptat, je v Roztokách nějaké dětské kadeřnictví... jakože už odzkoušené? Potřebovala bych nechal Adama ostříhat akorát že mám problém že si nenechá an sebe sáhnout..teda pokud ho nezaujme nějaká milá kadeřnice která by to s dětma uměla. :slight_smile:
10. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
Ahoj,

kaktusko29,
vítej a samozřejmě se mezi nás přidej! Budeme jen rády, že holky! Čím víc tím líp, nebo anglicky hovořící by řekli "the more the merrier" (snad jsem to napsala správně).

A máš super dotaz, vidíš, to by mě taky zajímalo. Holky jsme nechali stříhat zatím jen jednou (ale v Německu) a byl to pěkný šrumec. Podařilo se až u tatínka v klíně a maminka se stříhala naproti nim. Tak jsem zvědavá a uvíátm nějaký tip stejně jako kaktuska.

Porod už je přede dveřmi, víte pohlaví miminka nebo se necháváte překvapit??? A jméno? My se nechali u našich dětí překvapit.

maart,
já si taky plánovala, jak stromeček pěkně dopředu nastrojíme a od 15.12. u nás vypukla epidemie a nakonec stromeček zdobil tatínek s dědou 23.12. večer, já jsem byla grogy s horečkou a kašlem v posteli. Takže by nám mohl ještě chvíli vydržet (i když dnes byl hromadný sběr). Taky jsme si ho byli sami uřezat v lese (legálně, ve školce, kde to bylo organizované).

A s tou kosou, to je u nás podobné. Včera byl slunec za okne a ten sníh, pohádka, tak jsem manželovi i do telefonu říkala, že před obědem s holkama zase vyrazíme na výšlap. Jen jsem vylezla, už jsem toho litovala. Ta kosa!!! Brrrr!

len,
klidně si z vás příklad vezmu. v USA jsem pod nátlakem odzdobovala stromeček až v dubnu. Odjížděli jsme v červnu a já dodnes říkám, že by do našeho odjezdu vydržel! Do toho dubna mu neupadla ani jedna jehlička. Buď tak zaschl nebo nevím. A ani rezavý nebyl...záhada.

apfele,
tak ty vlaky a vůbec hromadná doprava jsou někdy k nas... (bez teček). Zvlášť když potřebuješ někam na čas, jako vy na to očkování nebo len.

Aspoň že jste měli koho požádat, aby vás odvezl a že jste to zvládli bez ztráty kytičky, jak se u nás říká. A doufám, že jste bez reakcí...dáváš na noc preventivně sirup nebo čípek? My vždy dali první dvě noci a ustáli jsme to.

Jinak máte prima míry na 4 měsíce!

Já mám, kromě klasických zpoždění, zeména, když se stavěl koridor Praha Olomouc, taky špica zážitky. Potřebovala jsem se dostat z Olomouce do Prahy na katastrální úřad. Vyrazila jsem s mámou z Olmiku asi v 7 nebo v 8 ráno (předesílám, že jsme se ještě musely dostat z Prostějova do Olomouce). Rychlík vyrazil z olomouckéhé nádraží a asi po 5 minutách zůstal stát v poli a tam jsme stáli asi hodinu. Pak jsme dojeli do Červenky myslím, už si to nepamatuju, a tam jsme tvrdli další hodinu. Pouštěli jsme i náklaďní vlaky, to byla fakt síla. Manžel mi psal, ať se na to vyprdneme a vystoupíme, protože do zavíračky úřadu nemáme šanci do Prahy dojet. Nebylo kam vystoupit, tak jsme s mámou zůstaly a nějak do té Prahy dojely. S odřenýma ušima jsme stihly i ten úřad.

A jednou na cestě z Prahy se vlak zasekl uprostřed polí a to už byly vidět věže Olomouce. Po asi 45 minutách začali lidé vyskakovat a zmizeli v polích. Když už jsme se měli rozjet, komusi vyskočil z vlaku pes, a tak se zase stálo a čekalo, až ho naženou zpět. Děs běs.

Ale to je nic proti tomu, když jsem jednou letěla z Prahy do San Francisca přes Paříž. Do Paříže jsme doletěli s 30 minutových zpožděním, tak jsme na ČSA pěkně nadávali. Ale co předvedli Francouzi, to bylo proti tomu nic. Po asi 8 hodinách čekání, kdy hlásili stále zpoždění letu kvůli sněhu, nás zavezli busem k letadlu. Tam jsme namačkaní trčeli asi 40 minut a zavezli nás zpět. Za celou dobu se o nás nikdo nestaral, jen jsme si vyžebrali aspoň flašku vody na osobu. Let definitivně zrušili a nazdar. Když se blížila noc, tak jsme z nich doslova vytřískali ubytování. To jsme ještě měli štěstí, že jsme v Paříži přesedali. Kdo z ní letěl jako z výchozí stanice, měl smůlu, musel se o sebe postarat sám. To největší překvapení nás ale teprve čekalo. Zjistili jsme, že zrušili i ten let den před náma, takže další den se sešli pasažéři dvou letů a k dispozici jedno letadlo!!! Na letiště jsme vyrazili už něco po 3 ráno a čekali co bude. Nakonec ty lidi rozstrkali i do letů do LA, takže myslím, že jsme odletěli všichni. Z Air France už nikdy neletím. Jsou to žebráci!!!

Tak to jsem se rozvášnila...uf. Omlouvám se. Ale vždy si na to vzpomenu a pění to ve mě.

Všem přeji krásnou sobotu a neděli.
10. led 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky, Vítám kaktusku29 :wink:
Víkend trávíme doma, protože manžel je v práci celý víkend :frowning2:
geminis: Jeník očkování snáší dobře, pro jistotu jsem mu dla paralen čípek :wink:
10. led 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahojky,mohu se k vám připojit??Jsem z Turska do Roztok jezdíme do mateřského centra :slight_smile:
13. led 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Ahoj r.o.s.s.i.b!

Vítej a to víš, že můžeš. Budeme jen rády.

Tursko taky neznám, ale doufám, že až budeme v Roztokách bydlet, že všechno to okolí poznám a pak bude moc prima, mít v těch místech i známé lidi.

A do kterého MC tam jezdíte? Do Rožálku???

U nás nic nového, víkend ušel, jen asid dvakrát jsem se nechala vytočit naší prvorozenou, zase!

Zítra jdeme cvičit Bobatha, tak doufám, že to Zuzance půjde líp než minule.

Tady od rána leje, tak není o co stát, ven se nedá.

Zuzanka už kašle mnohem míň a je to taky jiný kašel. Vysadila jsem sirup bronchipret, protože jsem si přečetla, že ho nepodávat déle jak týden a to by ho jinak měla. Takže čekáme, až nás opustí kašel úplně.

Stromeček už začíná chřadnout, holky mu škubou ozdoby a občas vezme za své i nějaká ta pidi větvička s jehličím. Tak nevím, zda tento víkend přežije.

Co ten holič/kadeřník pro děti v Roztokách? Nikdo neví???

Hezký den všem!
13. led 2009 ve 14:34  • Odpověz
geminis:Tursko je hnedle za VP jo do Rožálku to znáš? :slight_smile: čekám až pominou mrazy,aby jsme tam mohly zas dojíždět a ty jsi z Německa??
13. led 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
ahoj r.o.s.s.i.b,
díky za upřesnění polohy Turska. Manžel bude vědět na tuty.
Rožálek znám, ale nikdy jsem tam nebyla. Jen vím ze stránek Roztok, že tam to MC existuje, tohoto jména.
Já jsem zatím s manželem a dětma v Německu, ale v létě se vracíme...máme postavený domeček právě v Roztokách.
Těším se, že tam s holkama taky vyrazím.
Založila jsem tuto diskusi, abych si našla kamarádky v Roztokách a okolí, až se přistěhujeme, abych měla náskok.
Jinak jsem z Prostějova, jihu Moravy, ale před těhu jsem hodně dlouho dělala v Praze.
13. led 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Holky z Velkých Přílep!
Znáte miniškoličku (http://babbles.cz/), co je u vás??
Jaký je váš názor, díky.
13. led 2009 v 16:48  • Odpověz
geminis:Jéé tak to jsi pěkně zcestovalá,ty máš dvojčátka?Jak si to zvládala jako prvorodička?? :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Ahoj!

r.o.s.s.i.b. --
zcestovalá to jo, až moc. Už bych ráda někde zakotvila ve svém a měla "domov". Doufám, že tím místem budou Roztoky.
Dvojčátka máme, holčičky, a jak jsem to zvládala? Hrozně...ale to jsem vůbec nevěděla, co mě čeká. Všichni kolem vždy vyvraceli oči, když jsem jim řekla, že čekáme dvojčátka a předávali zkušenosti! Já si jen pro sebe vždy říkala, no jo, neuměli si to zorganizovat. To já budu mít zorganizované! Ha ha! Chyba lávky, u dvojek se organizovat nic nedá.
Strašně moc mi pomohlo, že jsem těch prvních pár měsíců bydlela u rodičů a ti mi neskutečně pomohli. Bez nich bych už byla někde v blázinci nebo v relaci FKÚ pátrá informuje :grinning:
Teď už je to mnohem lepší, holčičky jsou větší. Vlastně ten 2-3 rok je prý úplně nejhezčí s dětma, tak se moc těším. Doufám, že je to pravda.

Tak holky, co je u vás nového, ať si tady nepíšeme jen my dvě s r.o.s.s.i.b.

Tady je hnusně, opět mlhy a vlhko, tak se děsím, aby se zase neobjevila nějaká nemoc v okolí! Po sněhu už jsou jen nepatrné památky. Škoda...

Taky jsem se zhrozila, protože bychom měli jít už letos na zápis do školky...oni nás stejně nikam nevezmou, ale aspoň se jim ukázat! S těma školkama je to u nás všude bída, chjo.
14. led 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím r.o.s.i.b , Tursko znám.. teda vím kde je, taky sme se tam byli kouknout na bydlení.

TAky sme chodili do MC do Roztok, ale do toho nového LEXIKU... je to tam fajn, chodila sem tam na těhu cvičení a s Adamem na cvičení pro děti. Je tam i hlídání, takže když sem těhucvičila, Adama mi tam pohlídali :slight_smile: Teď se asi nějakou dobu nedostanem, ale od jara bych tam chtěla, zkusit dávat Adama, mají tam tříhodinový program pro tříleťáky, kde nemusí být maminky.. tak uvidíme.. jelti tam Adam bezemně bude .-) Je totiž dost závisláček.

GEMINIS: ta školka balbbles je kousek od našeho baráku. Je udělaná v jednom z nových domů, které tady postavil Bláha.. byldíme tady i my :slight_smile: Do školky sme jednou zkusili, měli prvních 14 dní zdarma když otevřeli, ale Adam tam nechtěl být.. semnou jo, ale bezmně ani náhodou, tak to zatím nehrotím. Druhá věc proč tam nechodíme je cena, jsou poměrně dost drazí. Chtěla bych tam dávat Adama jen 1-2x na dopoledne v týdnu a to vychází 160,- na hodinu. No ale uvidíme.. třeba ty peníze objetujem.. je super že to mám pár kroků od baráku a do statní školky nás uričtě nevemou.
Chodí tam kamarádky holčička. A je spokojená, učitelky sou tam příjemné, prostředí taky. Tu nagličtinu se tam tak nějak učí.. učitelky při hře na ně mluví anglicky a pak tam dochází rodilá američanka, která se snaží s dětmi povídat. POkud bys chtěla něco vedět konkrétně zjistím ti to.

Sem se dneska rozepsala :slight_smile:)))

HOLKY je tady možnost si tu dikuzi dát do nějaký záložek.. abych jí nemusela pokaždé hledat???

K.
14. led 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak nějak nám to tady vázne. Jak se všechny máte? A co počasí? A jste všechny zdravé, včetně rodinek??

U nás válčíme, někdy je sluníčko a mrazivo, jindy hodně vlezlo.

Včera jsme byli zase cvičit s naší Zuzankou a prý máme na 3 měsíce pokoj, fyzioterapeutka je spokojená a chce nás za ty 3 měsíce vidět! Jupííí. Na jedné straně jsem ráda, že Zuzanka udělala velké pokroky, a doufám, že to tak zůstane, ale na straně druhé jsem si už jaksi zvykla na tyto středy cvičící a budou mi chybět. Divné, že.

Na polovinu února jsme objednaní na očkování meningokoka.

Taky se chystáme koupit holkám nějaké botky na doma, sandálky asi, z těch stávajících už jim trčí palečeky.

Manžel mi koupil autí, abych byla mobilnější. Jenže je to toyotta yaris a včera jsem se dočetla, že jsou nějak vadné či co, pěna v pásech, tak nevím, co si o tom mám myslet. Příští týden ho jede vyzvednout. Bude to automat!!!

kaktuska, díky moc za info ohledně toho MC, teda školky babbles. Určitě nebude marné se tam někdy jet podívat, až budeme v Roztokách.

Zatím jsem si vytipovala pár školek na praze 6, kde bych měla nastoupit po skončení RD a začnu sondovat tam. Nedělám si vůbec žádné iluze o tom, že by naše děti vzali v Roztokách.

O těch záložkách vůbec nic nevím, ale špatné by to nebylo. Že jo.

Vánoční stromeček už nemáme, holky to vzaly docela statečně, ale stále mjí velkého dědu mikuáše na dveřích, toho se jaksi nechtějí vzdát. Je to vlastně adventní kalendář s obrovskýma kapsama, a asi jim přirostl k srdíčku.

Chtěla jsem začít cvičit, pořádají tady nějaké hodiny, ale jednoubylo hnusně, že by psa nevyhnal a podruhé a potřetí onemocněla cvičitelka, tak se mi ztím nedaří.

Ale aspoň jsem si objednala přípravek EMULIPS. Má pomoci i s hubnutím...nemáte některá zkušenost?

O víkendu jdeme na dva dětské bazárky, tak se docela těším...a taky do jedné školky na den otevřených dveří. inzerují tam nějaké hraní s dětma od 2 let, tak se zeptám, jak to je, zda s rodiči nebo bez. Páč by jim tam holky nerozuměly, byla bych tam raději s nima. Asi by se samy i bály...

Tak to by bylo ode mě asi všechno, nic víc mě v tuto chvíli nenapadá.

Mějte se moc krásně, držte se v teple a ve zdraví!!! A trochu to tu rozhýbejme...snad máte něco nového.
29. led 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Tak jsem si početla v roztockém odrazu ohledně školek a mám dost...
24. únor 2009 v 15:13  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.