• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Ahoj, není mezi vámi nějaká čekatelka z Týniště?
11. led 2008 v 17:42  • Odpověz
Ahoj, nejsem čekatelka a ani z Týniště:slight_smile:, ale jsem tu :grinning:
11. led 2008 ve 21:44  • Odpověz
autor
Ahoj, to je fajn :grinning: Co takhle sestřičku pro Honzíka, neplánuješ? :wink:
12. led 2008 ve 12:27  • Odpověz
Sestřičku teda zatím neplánujeme, ale jednou možná jo.... zatím nám dává pěkně zabrat, manža nechce o druhým ani slyšet, ten je rozhodnutej pro jedno už od porodu, nějak to špatně trávil a přitom to bylo v poho, špatně spí, celý den vyžaduje pozornost, ale jen se usměje, tak roztaješ, je to zlatíčko. A jaký máte vybraný jména???
15. led 2008 ve 21:04  • Odpověz
autor
No to mi naháníš s tím manžou, kdo ví jak to bude ten můj snášet :astonished: Zatím se těší, ale realita je pak asi trochu jiná :sweat_smile: Zrovna dnes jsem volala na výsledky z plodovky, byla jsem vyklepaná jak ratlík, ale jsou ok, takovej šutr co mi spadl ze srdce, to jsem ještě nezažila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chcete vědět pohlaví? No řekni si, že ne, když to máš tak nadosah :grinning: Náš cvrček má pinďourka. Tatínkovi už jsem to stačila vyprdelit, to se prostě nedá :grinning: , ale dohodli jsme se, že rodinu necháme překvapit. Líbí se nám jména Štěpánek, Adámek a taky Ondra. Co jim říkáš?
16. led 2008 ve 12:51  • Odpověz
Taky bych to nevydržela si to nedat říct, když je to téměř 100%. U nás to ve 20tt nebylo vidět a to jsme byli rozhodnutý si to nechat říct, pak v 32tt to bylo vidět i Dr to chtěl říct, ale my už nechtěli, když už jsme to vydrželi tak dlouho, ale já to stejně tušila, mně by na sále u porodu asi překvapila holčička, to by mi asi spadla huba, takže žádný překvápko nebylo. S tou plodovkou věřím, hlavně,ž e je vše ok. Jména super, jelikož jsem Ondra měla být já, kdybych byla kluk, tak super, Adámka jsme původně chtěli, ale 2 známí nás předběhli a do Štěpánka bych šla hned, protože to je moc hezký jméno - český a není tak obvyklý a přitom celkem IN. Adam je už provařenej :grinning: . Máme Honzíka po tatínkovi, prosadil si to, jinak by to byl Alex, teď se mi moc líbí Filip (i manžovi), a mně se líbí ještě MIchal, Andrej, Šimon...
16. led 2008 v 16:49  • Odpověz
A jaký by jméno by bylo pro holčičku??? My chtěli Viktorii....... :wink:
17. led 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
Tak to jsi mě dostala, my jsme totiž chtěli Viktorku taky :grinning: Potkali jsme jednou v HK v ochoďáku mamču s asi dvouletým capartem a když na něj zavolala Viktorko, bylo rozhodnuto, znělo to tak mile :sweat_smile: Ondra se měl jmenovat brácha, ale tatínkovi se to moc nezamlouvalo a víš jak se jmenuje? Honza :grinning: S Adámkem máš asi pravdu, je to teď dost slýchaný jméno. Alexe má sestřenka. Filip se nám líbí taky, jenže jsme měli 14 let pejska, pudlíka a to byl Filip, tak už nám to přijde takový "psí". Z těch tvých se mi ještě moc líbí Šimonek, kdyby jsme měli druhého taky kluka, asi bysme neváhali. Z těch holčiček se manželovi ještě líbí Julie, to mně docela taky, ale už ne Julča :unamused: a v to by se to zvrtlo určitě. Jo a ještě Johanka, ale časem jí tak taky nikdo neřekne a Johano mi zní jako nadávka :frowning2: A kde jsi rodila? Asi v RK viď, když tam bydlíš.
17. led 2008 ve 13:49  • Odpověz
jo v Rk a byla to pohoda. Tak to jsi mě taky dostala s tím jménem, my jsme pro tohle jméno rozhodnutý snad už 7 let. No Štěpánek u mně vyhrává :grinning: , má ho manželova sestřenka a zní to super. Jinýho neznám (krom malýho Šebrleho :grinning: ). Ač máme Honzíka, to bylo takový srdíčkový, že je po tátovi, tak se mi líbí jména, který jsou normální, ale nejsou moc dávaný. Jako teď všude samá Adélka, Nela a Jakub, Honzík je teda hned po něm, ale já chtěla mooc Alexe, ale Honzíka jsem jednou jen tak navrhla a manža se toho chytil a už nepustil a páč jsem ho navrhla já, tak mně prostě ukecal. Pak se mi ještě líbí Vanesa, Valérie (kdyby dvojčata holky, tak jsem chtěla Valérie a Viktorie :grinning:, prostě Valča a Vikča). Neboj se toho, že je Štěpánek dlouhý jméno, malýmu stejně furt říkám Honzíčku a to je stejně dlouhý :grinning:
17. led 2008 v 18:38  • Odpověz
autor
Na ten Rychnov jsem právě slyšela pozitivní i negativní reakce, ale to je asi normální, každýmu se nejde zavděčit. Navíc tchýni tam porod zanedbali, malýho museli oživovat, byl postižený a ve čtyřech letech zemřel. :cry: Takže když řeknu Rychnov, má ruce nad hlavou. Jenže to bylo před třiceti lety, víš, takže tomu váhu nepřikládám. Neslyšela jsi jak se rodí v Hradci?
18. led 2008 v 10:24  • Odpověz
Já tam byla max spokojená, jen jsem se od porodu nevyspala, to jediný mi teda vadilo, že neexistuje nějaký pokoj pro rodičky třeba na 24 hod, aby ses dala dokupy. Já rodila v noci, malej se narodil ve 3 ráno a do 5 na sále, pak sprcha, takže kolem půl 6 jsem se dostala na pokoj, kde v 6 začal mumraj, měření teploty, tlaku, úklid, snídaně, vizita....no od odpoledne jsem už měla malýho u sebe, sice je super Baby Friendly Hospital, ale takových 12 hodin by mi stačilo, abych načerpala sílu. HK - nevím, kámoška tam rodila, rodila 26 hod a pak ji vzali na císaře a po 3 dnech poslali dom. Ta říkala nikdy více. Nevím. Je to asi o přístupu, kdo tam je a jakou má náladu. Já chytla super doktora a 2 sestry, který nám předcvičovaly na plavání pro těhule, tak já byla spokojená. Ten Dr už tam není, škoda... Porod mi začal dopol, stahy po 20 min jak když to máš dostat, taková bolest v podbřišku, v poledne oběd u tchyně, tam jsem snědla na co jsem přišla, odpol 2x vana, pěkně jsem se oholila, ostříhala nehty, nafoukala vlasy, dobalila tašku a o půl 8 jsme jeli. Kontrakce po 6 min. Voda - Nic. Byla jsem otevřena na 1 prst, pak klistýr a plodovka zas nic, tak mi ji asi o půl 10 napíchli, pak se to trošku rozjelo, ale neotvírala jsem se, takže kapačka, injekce na otvírání a vířivka a po 20min jsem lezla po 4, to bylo o půlnoci, pak mám mlhu až do těch 3, pak to bylo rychlý, tlačila jsem parkrát a vylítnul ven jak namydlenej blesk, obrovská úleva od bolestí a radost. Domů jsem volala, manža nebyl schopný. Narodil se ve 3:05hod, do těch 22hod jsem byla total v poho, takže si myslím, že mi to hooodně urychlili a pomohli, nastříhnul mně Dr až na konci, protože jsem málo tlačila a už to chtělo ven, tak se mi za to omlouval, ale já mu děkovala, že to urychlil. Doporučuju maliníkový čaj, lněný semínko a masáž hráze. Myslím, že to hodně pomáhá. Tak to jsem se zas rozepsala. JO a víš co se mi líbí jaká kombinace? Viktorie Anna ...
18. led 2008 ve 13:48  • Odpověz
autor
Tak do teď jsem se nebála porodu :confused: , líčíš to tak barvitě, že se tam vidím :astonished: . Obdivuju tě, jak si všechno pamatuješ i časově, to já nevím, co jsem měla dnes k obědu :grinning: Chápu dobře, že jsi neměla manžela u porodu? Ježíš, to bych nepřežila, já na to spoléhám. Mám nízko uloženou placentu, myslím, že se tomu říká vcestná, tak doufám, že se nic nepřihodí a brouček tam hezky do porodu počká. :slight_smile: Zítra jdu do poradny, tak uvidíme, doktor říká, že se ještě může posunout nahoru. Zatím žádný cvičení, sex a různý jiný aktivity, po kterých bych mohla začít krvácet. Mám neschopenku, ale do práce občas musím, zaučuju za sebe novou paní a to víš, seknout s tím ze dne na den, to prostě nejde :frowning2: . Už mi přišla domů i kontrola ze sociálka, byla jsem pěkně vykulená. Druhý den jsem šla do Sanusu na plodovku, tak jsem to řekla doktorovi a on mi napsal, že jsem byla u něj. Kdyby ale přišli znova, tak už nevim, bojim bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a ta Viktorie Anna je božská, ale už tak mám dlouhý příjmení a navíc má naše Viktorka pinďoura :grinning:
21. led 2008 ve 21:34  • Odpověz
Néééé, manža byl se mnou od počátku do konce, ale byl vyřízenej, když mně viděl v bolestech, tak se mi omlouval, co mi to udělal, on chtěl hlavně mimi!!! Já chtěla až letos :wink: , ale jsem samozřejmě šťastná a byla hned jak jsem to zjistila... Dával mi kyslík a otíral hlavu hadrou a dával mi pít, já mu málem rozmačkala ruku při kontrakcích. Jo a ruce po porodu mně bolely ještě týden, všechny svaly, já zatínala pěsti, sestra mně poradila, ať při kontrakcích mačkám něco a nemyslím na tu bolest dole, ale na to co mačkám, tak jsem mačkala a mačkala a manža asi trpěl :grinning: , rodičky by měly poslední 2 měs posilovat ruce, pak taky tlačíš a držíš si rukama nohy, takže taky bejčíš jako kr.va :grinning: . Porodu se neboj, mrzí mně jestli jsem to napsala nějak blbě, ale vlastně to bylo vcelku v poho až na ty 3 poslední hodiny. Jak jsem seděla ve vířivce a začaly mi ty mega bolesti, tak jsem to chtěla vrátit a radši nosit furt břicho, jsem si říkala, že jestli tam budu ještě dopoledne (vířivka byla před půlnocí), tak že tam chcípnu a nevydržím to, ale na tu bolest si zvykneš a vím, že jsem měla mlhu, fakt si moc nepamatuju ty poslední 2hod, asi jsem vysílením usínala v bolestech, ale dá se to vydržet, za tu nádheru pak to stojí, malej vylít jak namydlenej blesk a to jsem i zařvala a pak ta úleva, je to něco jako ráj, ale už dost o porodu, nechci tě děsit, zvládá to každá, tak proč ne ty. Já se bála jen toho, že to bude trvat hrozně dlouho.
JO, naše Viktorka má taky pinďoura :grinning: :grinning: :grinning: , mám předpovězený 2 kluky, zatím se to plní, taky se jí nemusím ani dočkat :wink: Já byla včera s malým v práci, manža nás objednal do servisu s autem a tak jsem to spojila a šla se tam podívat, tak ho každej obdivoval, je to už kus, dnes od rána má kecavou, ale ta noc zas, to byla hrůza. Do 3 se budil snad po půl hodině a pak teda po hodině, však jsme to dopol 1.5hod dospávali, jen lituju manžu v práci, ten to dospat nemůže :frowning2: Lezou nám totiž zuby a včera ho ještě babi nacpala begetou, jen tím vnitřkem a není na to ještě zvyklej, tak mi přišlo, jak když ho to tlačí ve střevech, tak nevím co to bylo. Dávám mu homeopatika na spaní na růst zubů a trošku to pomáhá, chudák ráno měl pytle pod očima jak po mejdlu, ale vzbudí se veselej a culí se na mně jak dvojka máslo :grinning: , je hoodně aktivní, v 5 měs. seděl, v 7. měs se mi postavil v postýlce a teď už chce chodit. Tak za rok budeš mít taky takovýho raubíře :grinning: :grinning: :grinning: . RAdím - spi dokud můžeš, pro mně je luxus 2 hod v kuse :sweat_smile: . Já byla taky v těhot doma od 4. měs. Měla jsem chřipku a furt se mi vracela, víc jak měsíc jsem se jí nemohla zbavit, tak už mně Dr. (ani obvoďák ani gyndař) nedoporučili se vrátit kvůli imunitě, bylo to před Vánoci. Já byla vlastně podobně těhotná jak ty teď, termín jsem měla 27.4., ale narodil se 2.5. LONI, už píšu loni :grinning: , to je mazec jak to letí. Už jsi se rozhodla jakej kočár???
22. led 2008 ve 14:04  • Odpověz
jo a pak napiš, jak jsi dopadla na kontrole
22. led 2008 ve 14:04  • Odpověz
autor
ne ne, to se neomlouvej, normální reakce prvorodičky :sweat_smile: , to asi ty hormony, střídá se ve mně těšení se strachem :confounded: , termín máme 4. června, ale pohyby jsem měla o trochu dřív, takže doktor říká, že i dřív, ale že z pár dnů se nestřílí :grinning: Ale vydržím VŠECHNO, když vás vidím na té fotce, tak je to prostě krásný :slight_smile: Myslela jsem, že s takovým habánem jakého máš doma už se v noci dá spát, to jsi mě teda zase vyvedla z omylu :grinning: , no jo, zoubky, vyrůst prostě musí. To takhle mizerně spíte pořád??? Řekni, že ne, že se občas i vyspíš, prosííííím :sweat_smile: Bydlíme totiž v současné době v 1+1, takže máme kuchyň, chodbu a ještě jednu místnost, která je obývákoložniceděcák :grinning: , tak to manžílka taky lituju předem, asi budem v noci unikat do kuchyně, aby se aspoň trochu vyspal. Kolik jsi v těhotenství přibrala, mám pocit, že jestli to takhle se mnou půjde dál, budu nosit těhu oblečení ještě dóóóóst dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Začínala jsem na 65 a to mám prosím 160 cm, takže ani předtím nic moc. Teď mám 71,5 a to se koukám na váhu radši jedním okem :sweat_smile: S kočárkem bys mi mohla poradit, líbí se nám samozřejmě tříkolečko, ale nevím, jestli je to praktický, třeba na jízdu v terénu nebo na kolečkových bruslích. Na kontrole krom té placenty dobrý, říkal mi, že uvidíme příště, to že už by se mohla hnout nahoru. Nemůžu ani na těhu cvičení :angry: a taky se nesprchovat moc teplou vodou. :rolling_eyes: , co bych pro broučka neudělala :grinning:
22. led 2008 v 18:03  • Odpověz
Tak hlavně, že placenta a vše ok. Kočárek: já mám tříkolku (viz fotoalbum) hluboký Firkon, chtěla jsem velkou korbu, jelikož je velký hlavně na zimu a polohovatelný záda a tím pádem se ti výběr pěkně zúží jo a ještě houpací. Sporťák jsme koupili Jané Nomad a už se na něj těším. Záleží jak moc budeš používat auto - cestování s mimi + kočár, výtah, dveře šířka atd...Třeba teď jsme jeli do bytovky ke známejm a manža musel otevřít obě dvě části dveří, abychom projeli..., takže na to si dát pozor a hlavně kolik do toho chceš investovat, ať chceš nebo ne, je to otázka peněz u všeho, za značku platíš a kord teď, když mimi věci jsou dobrej business :confused: . Jelikož bydlíme v baráku a nemusela jsem s malým moc cestovat sama, tak jsem nemusela řešit váhu, autosedačku na podvozek atd...
Spaní: první měsíce nás trápily prdíky, jednu dobu to bylo lepší a budil se mi po 3hod na kojení, pak se ta doba zkracovala a teď byly i noce, že po 20min byl vzhůru a když ho pak 3x za sebou uspíš a spí 10min tak jsem někdy už pěkně vytočená a musím si kousnout do rtu, abych se uklidnila, já vyřízená po celým dnu a furt se budí a bulí, oči zavřený, no mazec. Ale vím, že to nedělá schválně, on chce spát, ale trápí ho buď zuby nebo prdíky, kluci na ně trpí, ale jsou děti, že spí i 6hod v kuse, takže je to dítě od dítěte, nechci tě děsit, ale já od porodu nespala dýl jak 3 hod v kuse :grinning: , ale zvykneš si!!! Mně už to ani nepřijde, dopol když je venku hnus jak dneska, tak si jdu lehnout s ním a místo úklidu (výhoda malýho bytečku :grinning: ) chrupu taky. Já mám ale výhodu, že nemusím vařit. Mám o patro níž mamku a ta vaří i pro mně. Manža má jídlo v práci, takže to je ok :grinning: .
Kila: já nabrala 18kg :grinning: (koblížky, koláče, jitrnice, prejt, jo a taky polomáčený, to jsem sjela jeden pytlík hned u krámu, druhej doma a jeden jsem kupovala manžovi, aby mi nebral moje :grinning: ). Nejhorší to bylo od 5. měs. to mně teda vysával, já měla furt hlad. NO a 9kilo jsem nechala na sále (malej měl 3310g) a dalších 9 bylo za 2.5 měs dole kojením, já totiž nic jinýho celou dobu nedělala, malej furt, ale fakt furt jedl. Když už jsem nemohla, tak dostal sunar a spal i 3 hod přes den, kojím do dneska a vůbec se za to nestydím, že jsem ho dokrmovala, dostával 1 dávku na noc a když brečel hlady přes den a moje mu nestačilo, tak jsem ho nadlábla z flašky a byl klid. Skončit s kojením u nás zatím nehrozí, je to to jediný co ho v noci uklidní a několikrát za noc lábe jak kdyby tejden nejedl. Spí se mnou v posteli,t eda mezi náma, protože to už bych nezvládla k němu vstávat a ještě ho znovu uspávat v jeho postýlce, jsem ráda, když usne u mně. Jsme vůbec rádi, že spí :grinning: . Jak jsem psala, je to hroznej aktivka a mám obavu o hyperaktivitu, jako malej nabíral dost a teď jí tak normal, nepřecpává se, ale toho pohybu co má, leze jak tryskomyš a furt musím vymejšlet co budeme dělat, nenechá nic na pokoji, dnes poprvé našel v kuchyni u linky šuple a igelitky lítaly vzduchem, ale já potřebovala uvařit - dnes vyjmečně :grinning: , tak jsem ho nechala, ať si to tam prozkoumá :wink: . V Týništi je obchod na kočárky což??? A jaký se ti líbí??? Já to hrozně ráda řeším, tak napiš :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2008 ve 21:30  • Odpověz
autor
Jo tak to jsem jen špatně pochopila s tím manžou u porodu, teď už jsem spokojená :grinning: Teprve dnes jsem si prohlídla tvoje album, vůbec mě to předtím nenapadlo, jsem divná :sweat_smile: Kočárek máš moc hezkej, takovej by se mi taky líbil, odkud ho máš?? V Týništi jsou dva krámy, to máš pravdu, ale ještě jsme tady nebyli. Narazili jsme na jednu prodejnu v Hradci, kde mají nové i zánovní a byla jsem mile překvapená. Změnila jsem tam názor na už použité kočárky, ty co měli tam, vůbec použitě nevypadli. Ale zatím jen obhlížíme. V březnu se chystáme do Brna na veletrh. Je tam jeden pavilon s věcičkama jen pro mrňata. Od kočárků, přes postýlky, peřinky a taky hadry pro maminy.
Já bych asi lehčí kočárek uvítala, protože za rodičema budu jezdit, takže aby byl skladnej do auta a ne moc těžkej. Manžel by chtěl, aby měl větší kolečka,aby s ním mohl krosit v terénu. Ty, jak mají ve předu ty malý, to se mi moc nelíbí. A s tím terénem souvisí asi i to pérování, kámoška má Jane (přesnější typ nevím), ale ten vůbec nehoupe.
S tím spaním mi nezbývá než doufat, já jsem totiž hroznej chrnil :grinning: Na prdíky jsem slyšela, že se dá koupit nějaká tyčinka, která se jim strčí do zadečku a že se jim uleví, prý ji mají v lékárně.
Kila: na těch fotkách máš teda slušnou želvičku :grinning: a máš pravdu s tím cpaním, já teď právě taky sežeru na co přijdu, až mi to je trapný. Tu jitrnici a tak to taky můžu, říkám si, jestli malej netrpí, takový nezdravý věci :pensive: A sladký, to je kapitola sama pro sebe. Dnes jsem upekla míša řezy, ještě jsem je neřízla, ale klepu se na ně už dvě hodiny :sweat_smile:
S kojením se nemáš za co stydět, naopak, znám i holky, který šly do porodnice s tím, že kojit nechtěj, to nechápu :confused: Vyspíte se s manžou, když máte Honzíka u sebe? Asi bych se furt budila strachy, že na něj lehnu. Ještě k tomu tvému albu. U těch fotek z porodnice jsem normálně uronila slzu, hormony se mnou cvičí a zvlášť tohle, dojal mě, drobeček malej. :slight_smile: Jo a musím ti pochválit rohovou sedačku, odkud ji máš? Pracuju ve firmě, která ji vyrobila :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2008 v 15:03  • Odpověz
Sedačku máme od Jecha, ty pracuješ v Dobrušce???
O veletrhu vím, dají se tam sehnat vystavený kusy za super ceny. Vyspíme se krásně, jelikož jsme na něj zvyklí, asi 2x jsem si přes malýho dala ruku a hned mi ji odstrčil, první 3 měs spal v postýlce (nejdřív v koši) a kojila jsem ve vedlejším pokoji, kakaj i v noci po kojení, takže se přebuluje furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,malej u toho hrozně chrochtal (asi blahem), tak jsem chodila vedle, to to ještě trvalo třeba půl hod (kojení), ale teď nasaje a za chvíli se odsaje a otočí a chrní, dáváme mu ty homeopatika a SUPER, nechci to zakřiknout, ale 2 noce byly úžasný. Tyčinku do zadku jsme měli taky, ale nééé vždy zabrala, pak jsem dávali kapky SabSimplex a LeFax, ale tělo si na to zvykne a je to na houby, nám to teda pak už moc nazabíralo, taky nahřátá plínka (žehličkou či mikrovlnkou) na bříško, ale jak se začne převalovat tak se naučí třepnout nožkama a prde si. Malej prdí i teď v noci (celej tatínek :grinning: ). Sporťák mám taky Jané Nomad, nemůžu si ho vynachválit. Tak mrkni na kočárky Atlantic, Bébé Confort, Cortina, ty jsou skladný si myslím, jako hluboký je vždy velká ta korba, to máš u všech, spíš bych šla do těch nacvakávacích koreb, protože když není zrovna vlídno a dítě spí a chceš ho vzít domů dospat, tak to jen odcvakneš a vyneseš. Je to o penězích, my jsme jeli do HK do Johna Nella a tam si všechny osahali a omrkli, já teda nejdřív serfovala, abych se orientovala a pak vyrazili. Měla jsem vybranej Jané Slalom Pro v barvě Naranja ( mandarinka- krásná barva) ale už ho nedělají, nebo jsem ho tede nikde neviděla, ale nebyl houpací a přišel mi malinkej. Tenhle co máme je Firkon Twist, koupili jsme ho ve Dvoře Královým v obchodě Hapu (maj i webovky s nabídkou), je sice těžší, ale korba super velká i teď se mi tam vejde ve fusaku a v zim oblečení, hlavně má polohovací záda, že ho můžu dát sednout, což moc kočárků nemá, tohle jsem chtěla. Líbil se nám. Za ty prachy to jde (6tis), není to hroznej kočár, ale taky má svoje chyby.
Co X-Landry???
25. led 2008 ve 14:50  • Odpověz
http://www.ecipisek.cz/detail/fenix-f3/1/10/317/ - to jsem jen tak našla
moc se mi líbí ta šedo-žlutá kombinace, nad tím bych uvažovala.
JInak jak jsi psala o těch bruslích, tak my taky jezdíme, a víš kam?? Na tu vaši cyklostezku Týniště-Třebechovice, jenže jsme zvyklí jezdit docela v tempu a v našem kočárku malej docela lítal, to bych s ním nemohla jezdit tak jak bych chtěla, takže jsme vzali moji mamku a malýho a oni se procházeli a my se jeli potit:slight_smile:. Mám výhodu, že ji mám blízko a doma a hodnou, zlatou, milionovou. Manžu má jak za vlastního, ale on na ni taky hodně dá. Je to vzájemný. Máme dohodu, oni nám pomáhají teď a my se o ně postaráme pak :wink: .
V těch kočárkách jde fakt jen o prachy,kolik do toho chceš vrazit. I chicco má pěkný. Já chtěla lehký sporťák proto, že malej je drak a až na jaře začne chodit sám, tak ho potáhnu za jednu ruku a v druhý budu tlačit kočár, tak aby byl ovladatelnej jednou rukou a byl lehkej. Hlub jsem chtěla velkou korbu a poloh záda a houpací. Nic víc jsem neptřebovala. Utřiď si priority a peníze a pak na to hupsni a jestli ti nevadí kočárky z druhý ruky, tak bych neváhala, protože jsou maminy co maj kočár půl roku a chtěj jinej, navíc i po půl roce je kočár pěknej. Taky jsem už o tom přemýšlela. Ten Jané máme taky koupenej 3 měs starý.
Ještě taky Implast boogster, myslím to je taky hezkej kočár.
25. led 2008 v 15:50  • Odpověz
25. led 2008 v 15:55  • Odpověz
autor
Jo jo, u Jecha, bydlela jsem sedm let v Dobrušce, v Týništi jsem asi rok a půl.
Protože na těch veletrzích jako firma vystavujem, vždycky mám možnost nějakých volňásků, takže toho využijem a vyrazíme :slight_smile: Dnes jsem trochu zaserfovala a dopo vyrazila do města za kočárkama. Docela mě zaujal českej výrobek Patron, na netu nevypadal nic moc, ale v obchodě se mi docela líbil. Taky prostorná korba, ale myslím teda, že ne odklapávací, hliníkovej rám 14 kg, což je jak jsem koukala po jinej dost slušný. Přehazovatelná rukojeť, brzdičky na obouch stranách, jo a nastavitelná výškově a volna pružení. S doplňkama cca do 13 tis. Pak se mi ještě na netu líbil ten X-Lander, jak píšeš. Má pěknej sportovní desing, s doplňkama 15 - 16 tis. Líbí se mi i CHicco a Cortina, ale mají dost malé vaničky. Copak na léto by to neva, ale začne být zima, Štěpuloj bude půl roku, to už určitě nebude žádnej štimra a koukala bych jak péro, že se mi tam nevejde :astonished: Ještě se chceme zajet podívat do Náchoda na Vysokov, tam je prý taky dobrá prodejna. Když ono je nejlepší ho vidět v reálu a ošahat si ho, třeba se ti může na netu líbit a pak vůbec ne nebo naopak. Takže to taky nejdřív okouknem, tak jak jste to udělali vy. Doufám, že se babičky trochu plácnou přes kapsu :grinning: , taky za něj nechcem dát bůh ví co. Žádáme teď o hypotéku na lepší bydlení (tedy zatím je to v jednání), tak bude každá korunka dobrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teď ještě přestanu vydělávat, ach jo, ale co se dá dělat, s tím si musíme projít všichni, dětičky jsou přece radost :grinning: Teď jsem spala po dva dny do devíti a v posteli jsem si vzpomněla na tvý slova: "Spi, dokuď můžeš". :grinning: :grinning: Dnes bylo dopoledne tak hezky, že jak jsem šla do toho města, začala jsem se tak těšit až vyrazím s tím kočárkem :sunglasses: Jo a řekla jsem ti, že těch míša řezů máme na plechu už jen jednu řadu? :sweat_smile:
25. led 2008 v 18:16  • Odpověz
autor
jéééé, tys mi mezitím vybrala, tak já se na to vrhnu, díííík :grinning:
25. led 2008 v 18:19  • Odpověz
Včera jsme byli trošku pryč, tak net je u mně teď přes den trošku pasé. Tento týden mám taky pěkně nadupaný. X Landry jsou malý a příjdou mi i ty sporťáky úzký, ale jezdí s nima, tak to nemůže být tak hrozný. Cortina má teď hezký ty nový barvy, mně se teď líbí takový ty smetanový a bílý :grinning: , ale to se zas změní. Když jsme vybírali loni, tak jsem zas chtěla hoodně výraznej. Až budeme mít tu Viktorku (s pindíkem :grinning: ) tak chci taky pořádnej a nemíním na tom šetřit.
Hele já když zůstala doma v těhu, tak jsem si taky myslela, že příjdu o peníze, ale moooc mile mně to překvapilo, není to o moc míň a každý měsíc to šlo nahoru, to já teď docela brečím (7500tis rodičák :frowning2: ) Do prosince to šlo, to mi ještě poslali proplacenou dovču a rodičák mi už chodil, tak to bylo super, ale teď mně socka nějak obešla a za celý prosinec mi nic neposlali až 9. 1. a teď zas nic, chodilo mi to 20. každýho měs, tak tam budu zítra volat!!! Jo Míša řezy, ty jsem taky milovala a ještě jak jsem kojila, tak jsem si namixovala smetanu a tvaroh s vanilkovým cukrem (jako Pribiňák) a toho jsem se mohla užrat. Malej mně tak vysával, že jsem měla furt hlad. Nám se to spaní teď jakž takž zlepšilo, ťuk, ťuk na dřevo. Budí se od 1 hod cca po hodině, což je pro mně už nádherný. Je to dudlálek a někdy jen kňourá a já si ho přitulim a on se mně chytne za pyžamo a přitulí a hned spí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ode dneška máme branku nad schodama, už to bylo nutné :wink: Dnes jsem měla uklízecí den, včera jsme byli celý odpo v Tropicalu a jedli a pili. Naši hlídali a bylo to super. Měli jsme tam uzavřenou společnost :wink:
27. led 2008 v 17:59  • Odpověz
autor
To chápu, taky u toho nesedím každej den :slight_smile:
Cortina má moc hezký barvy, ale ty korby se mi zdají taky malý :frowning2: Koukala jsem na ty adresy cos mi poslala, myslím, že ten žlutošedej je právě ten českej výrobce, co se mi docela líbil tady v Týništi. Implast Border (myslím, že se to tak píše) se mi líbí ty s květinovými vzory. Dnes jsme byli v HK, tak jsem vlezla do Bambule, tam teda mají úplný kulový. Tentokrát nebylo moc času, ale příště se pojedem podívat do těch Kuklen.
Chtěli bysme děti za sebou, takže myslím, že ten kočár co koupíme bude asi i pro tu naši Viktorku s pindíkem
:grinning: Na kdy ji plánujete vy?
Rodičák bych právě chtěla zvolit ten dvouletej a stihnout to druhý, ale jsou to plány, bůh ví jak to dopadne, třeba až budem mít tohohle ďábla, tak mě ani nenapadne pomýšlet hned na další :grinning:
Jaký je cestování s Honzíkem? Koukala jsem v albumu, že máte fotku z dovolené. Jedeme totiž 2. srpna na Šumavu, zatím jsem v klidu, protože si to totiž neumím představit :grinning: Je to ale slušně vybavenej penzion, v okolí stezky na kočár nebo brusle a ještě do stejného penzionu jedou naši, takže snad dobrý, viď?? :sweat_smile:
Nemáš tip na nějakej slušnej krám s těhu oblečením? Mám kalhoty a halenku z HK z Finesu, ale je to tam drahý s prominutím jako prase. Rifle 1630,- a halena 1080,-, no uznej, za dva hadry :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to abych to nosila furt :grinning:
Jak jsi psala, že sem jezdíte bruslit, tak to my tam chodíme taky. Letošní jaro to asi riskovat nebudu, přece jenom by to asi nebylo dobrý se vyválet, ale hned jak bude malej venku a znásilníme babičku, tak vyrazíme :grinning:
28. led 2008 v 19:00  • Odpověz
Já nakupovala v CaA ve Futuru a hlavně jsem si nakoupila elastický trika u ťamanů a do svetru jsem se vešla, měla jsem jen těhu džíny a asi 2 trika, pak jsem si kupovala jen větší věci. Finesa je drahá, tam jsem taky byla. Jo a v Jaroměři na námku maj krásný jeans a džínový šatovky a sukně, taky v Rychnově na námku v těhotenský modě.
Na dovče jsme byli, když mu byli akorát 3měs a bylo to v poho, v penzionu jsme měli 4lůžák, takže 3postele u sebe a na 4. jsme měli přebalovák a vše, koupali jsme asi jen 2x, protože tam byla zima, jen jsem ho umyla žínkou, byla to pohoda, protože manža vařil a já byla s malým, večer jsem ho uspala i venku v kočáru a tam byl s náma, nebo jsem ho v korbě vzala do pokoje a když se vzbudil, tak jsem ho dala do postele a chůvičku a my seděli jinde, šlo to. Já nechtěla nikam daleko, takže kdyby něco, tak jsme byli za hodinu doma. Cestování s Honzíkem je hrozný, jelikož nesnáší autosedačky, je to divoch a chce vystupovat ze sedačky a pásy mu brání, takže se ihned vzteká a tak mu musím zpívat, jediný do ho uklidní a neřve, takže Skákal pes atd zabíraj, protože neumím zpívat, tak se dost divím. Vajíčko bylo ještě horší, protože brzy začal sedět, takže nějaký ležení nepřipadalo v úvahu, dost často jsem ho měla na prsu v autě, abychom vůbec dojeli.
JO, ten žlutošedej je ten Bohemia Patron, tady jich jezdí docela dost, ale nevím, jestli to jsou i sporťáky s hlubokým, neznám je. Ale ta trojkolka mně fakt zaujala, vypadá dobře, ale v ruce jsem neměla ani jeden. Kámoška co tu byla z Anglie tak má Maclaren, ten se mi teda taky líbí, je to taky trojkolka. Já bruslila až po porodu, už v 6nedělí, manža dostal v práci peníza za porod, tak mi pěkně koupil pořádný brusle. Už se na ně těším, jsem teď jak lívanec. V červenci mám narozky a to mi koupil rotoped, furt jsem nadávala na moji váhu, tak byl aktivka.
28. led 2008 v 19:11  • Odpověz
29. led 2008 v 18:05  • Odpověz
autor
Tak ten je opravdu pěknej. Objednala by sis kočár z netu, aniž bys ho viděla ve skutečnosti? Já asi ne, měla bych strach, že realita bude trochu jiná a nebude mi na něm něco sedět. Taky si myslím, že je dobrý si ho chytit a trochu projet, abys věděla, jak ti sedne.
Manžel je hodnej, že se stará o tvoji fyzičku :grinning: :grinning: a peníze za porod, jééééé, to musej bejt dobrý odbory, automobilka? :wink: Ten můj kolem mě teď spíš skáče a šetří mě, doufám, že až porodím, tak mě bude taky trochu honit :grinning: , budu to pořebovat :sweat_smile:
V CaA máš na mysli ten těhotenský koutek vzadu? Tam jsem byla několikrát, ale přijde mi, že musíš mít štěstí na zboží, někdy to je hrozná veteš. V Rychnově na náměstí jsem taky byla. Tam mají pěkný věci, jenže můj problém je ten, že jsem malá a prdelatá. Takže kvůli zadku potřebuju větší číslo, abych se přes boky do té šatovky dostala. Jenže větší číslo je samozřejmě taky na větší ženskou, takže tam kde má být pas mám zadek atd. No hrůza. Přitom si říkám, vždyť jsou na tom ženský i hůř a taky se oblíkají, asi se musí narazit na dobrý střih. :rolling_eyes:
1. únor 2008 v 10:59  • Odpověz
Do kočárku z netu bych nešla jen tak, jediný co jsme objednali přes net, tak byla jídelní židlička a to jen proto, že jsme ji nutně potřebovali a neměli čas jet do HK, věděli jsme jakou, už jsme ji měli ošahanou, tak nebyl problém. V CaA jsem koupila džíny těhu a je fakt, že nic jinýho, já si fakt nakoupila trika u ťamanů a hodně jsem nosila trička Alpine Pro, nevytahaly se mi a přes břuch mi byly, mám ráda tuhle značku, jezdila jsem na ni do Makra, ale už jsem ji tam dlouho neviděla. Já mám zas konfekční velikosti jak na normal obl tak i na spodní prádlo, takže pro mně není problém si to objednat z netu či z časáku. Teď jsem si objednávala z Bonprixu poprdu a jiný věci. Já měla vlastně jen těhu ty kalhoty, jinak jsem si koupila vždy jen větší velikost. Jedno triko ještě mám, to jsem ještě neprodala, ale jinak už snad vše a taky v sekáči jsem si koupila nějaký to triko, já to moc neřešila, v dubnu byly takový vedra, že jsem nemohla ani ven přes den, mám jednu sukni takovou jak tenisovou, tu jsem nosila furt v teplech a elastický trika. JInak mně ty těhu věci příjdou hrozně nadražený, zkus ještě mimibazar, tam se daj sehnat ne? Prodávám hodně věcí přes net, zbavuju se všech, jediný si nechám kojící polštář, na tom jsem sice nekojila, ale poslední měsíce spala a vaničku na koupání a přebalovák, jinak snad fakt vše prodávám, jo a ještě asi to polohovací lehátko. Mimi další chceme za dlouho, to už bude zas vše jiný, takže vše pryč, jak se znám, tak bych pak stejně chtěla vše nový :grinning: . Tenhle poslední je fakt pěknej, jen to chce mít dítě v zimě, aby se ti tam v létě vešlo mimi bez fusaku, opačně je to na prd. Vidím to na kámošce, má Xlandra a malej se narodil na začátku srpna a je tam jak sardel už teď v hlub, takže bude muset brzy do sporťáku a ještě je hodně otevřenej, ale když je vítr, tak to řeší, že dá na kočár plášťenku, aby na něj nefučelo.

Manžel pracuje v automobilce, já dostala taky z práce 3litry, ale šlo to na Prevenar, příští týd jdeme na druhou vakcínu, jedna 2litry :frowning2: , ale chtěla jsem mu to dát. Víš co to je za očkování, jak je na to reklama. Já jsem hrozná, jak je něco propagovaný, tak já jsem ten hlavní příklad těch, co se na to chytí. Manža chce furt, abych byla štíhlá, já mám 174cm a 70kg, jak než jsem otěhotněla, ale vylezla celulitidka, povolený břuch, stejna hnus, tak se musím snažit, teď jsem zas pár měs nic nedělala, tohle je moje stabilní váha, když žeru, když se hlídám a cvičím, tak jsem byla schopná to stáhnout i na 64kg (to bylo před svatbou, šaty co jsem si vybrala měly malou velikost, takže jsem byla nucena :grinning: , ale šlo to rychle). Do léta bych chtěla aspoň 3-4kg dát dolů, no uvidíme, to je tak můj reálnej cíl. Dneska možná vyrazíme do HK, manža chce do Mountfieldu na grily a já potřebuju do Tesca na pyžamka malýmu a do Chicca na bezpečnostní pomůcky, víš takový ty ochrany na rohy, na šuplata, protože to začíná být akutní s malým, tak asi pojedeme, vyzmeme kočár - sporťák, protože malej je těžkej už na delší nošení a vyrazíme.
2. únor 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
Ahoj lennis, potřebovala jsem na pár dní do práce. Byla jsem v pondělí a v úterý a jak myslíš, že jsem dopadla, mám rýmu jak trám, jsem úplně hotová. Zatím odolávám všem medikamentům, ani kapky do nosu jsem nepoužila, ale po dnešní noci nevím, nevím, jestli po nich nesáhnu :frowning2:
s tím očkováním pro malýho nejsi vůbec hrozná, já to chápu, neudělám to jinak. Když víš, že ho tím můžeš ochránit, tak jdou peníze stranou a kde jinde by ses to dozvěděla než z nějaké reklamy.
S kočárem jsem zatím rezignovala. Na začátku března jedem na ten veletrh, tak to tam okouknem a uvidí se. Určitě se tam do nějakýho zamiluju, když ho držíš v ruce, tak je to úplně jiný lákadlo :slight_smile:
Jak jste pochodili na těch nákupech v HK? Máte gril i pyžamka? :grinning:
6. únor 2008 ve 12:57  • Odpověz
Grill máme, dokonce manža vytočil 30% u Mauntfieldu, ale neměli ho tam na skladu, tak nám ho maj dovýst,t ak jsem zvědavá. Pyžamka jsme koupili a ještě 7bodýnek za 320Kč s Púem, tak to jsem neodolala. Kapky do nosu jsem používala jen parkrát za den, Dr. mi to dovolil, jinak pro těhule jedině Pinosol, ale po tom mi bylo zle a nezabíral, tak gyndař mi dovolil Olynth, ale ne moc často. Ten veletrh řešily holky na diskusi pod Kojencema, tam někde to je, ale bylo jich hodně loni zklamaných, ale to jsem ti už asi psala ne? Jinak už drndáme hodně se sporťákem a je to úžasný, něco uplně jinýho. Ale výhoda Firkonu je, že i teď se mi tam vejde lehnout, sice je to tak tak, ale ještě se v něm vyspí. Na každým kočáru je něco no. Včera druhá injekce Prevenaru, zvážily mi ho a tak měl 8680g, což mně dost překvapilo,myslela jsem, že bude mít už 9kg a nic, dneska skoro nic nesnědl, ráno kousínek housky pak moje mlíko, v poledne asi 4 lžičky kaše s vajíčkem a večer pár soustíček chleba, chce jen mlíko, má zas takový období, už to tu bylo, je to hrůza, když nechtěj jíst, zavře pusu a prostě mu tam nic nenarveš a když jo, tak to vyprská, to jsou radosti co??? Tak zas musím jíst já, aby měl dobrý mlíko, takže dietka u mně nehrozí, jak mně tahá mlíko, tak mám furt hlad, pak z toho depku, že budu zas velryba, no hrůza, takhle mám depky ze svýho těla, ale to je tím jarem...teda snad jarem:slight_smile:.
6. únor 2008 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 37
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.