• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Ty jo Pety ty nás pěkně napínáš! No my jsme měli včera dětský hasičský závody všichni jsme byli spařený a jak jinak než spálený jak čuníci..ale nálada byla pod psa, v pátek se nám zabil kamarád od hasičů tak na to každý musel pořád myslet.. :cry: bylo to hodně nečekaný a to se mu ještě k tomu před 14dny narodil synovec Vojtíšek..prostě rána! :frowning2: ale jinak jsme si to užili Danda tam byl celou dobu s námi a byl zlatý!
A jak se jinak holky máte? Já teď na 4dny odjíždím k našim do Nováče..dneska jdu s prckem na rehabilitaci, zítra a ve středu máme plavání a ve čtvrtek jdu k zubaři :frowning2: :frowning2: :frowning2: vůbec se mi tam nechce to bude zase peněz! No nic tak se holky opatrujte a Pety už nám sem dej nějaký fotečky Štěpánka :grinning: Tak pa
23. čer 2008 v 08:00  • Odpověz
autor
Holky jedny nedočkavý :grinning: No pak už následujou ty hodiny mlhy, jak popisovala lennis. Asi od půl čtvrtý a v půl sedmý byl venku, tak to je na prvorodičku dobrý, ne? :wink: Rodil mě primář. Co mně teda vadilo, že na první zatlačení mě fiknul, vůbec mě nenechal tlačit. Jsem sešitá fakt dost. Mrkáček když to viděl, tak se divil jakej mám nástřih na tak malý miminko :angry: Jo přimář, ten se asi s ničím nemaže, neděle navečer, komu by se chtělo čekat :angry: :angry: :angry: Třeba mu křivdím a bylo to potřeba. Ale v těhotenství jsem masírovala hráz jak o život a na prd.
A když mi dali broučka na břicho, tak to bylo to nejúžasnější co jsem kdy zažila. Byl takovej teploučkej :grinning:
Pak mě převezli na sedmičku, kde jsem měla jedinečnou a poslední šanci se vyspat. :grinning: Jenže jsem měla celou noc hrozný bolesti, nemohla jsem se ani otočit na posteli, jít na wc, prostě nic. Takže mě v noci dvakrát cévkovali, myslela jsem si, že mám narušenej snad nějakej nerv, bylo to fakt děsný. Druhej den ze mě vypadlo něco neuvěřitelnýho a bylo po bolesti, strašně se mi ulevilo.
Pak mě přestěhovali na čtyřku a dali mi Štěpánka k sobě. A bylo po spánku tuplem. Jěště to má pokračování, ale musím končit.
Jannyt, Magda rodila Vojtíška o den dřív než já, byly jsme spolu v porodnici. Je tragédie co se jim přihodilo, snad to s pomocí všech brzy překonají.
23. čer 2008 v 16:16  • Odpověz
Ahoj Pety, je to síla jaký mají někteří doktoři přístup-pro ně je to rutina, ale ty když rodíš poprvé, tak jsi z toho vykulená, ale mě moc nepříjde, že by to oni chápali :frowning2: . Já podruhé rodila v Opočně a rodil mě nějaký Dr. Uhlík-otrávenej, že už to je třetí porod za noc(ale to mě přece vůbec nezajímá), jsem ráda, že už to mám za sebou a víckrát bych do toho už asi nešla :wink: . Jak se jezdí s kočárkem??? :slight_smile: A jak se cítíš ty??? :wink:
24. čer 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky, neterinko, to je právě to pokračování :frowning2: Přišli jsme z porodnice a dostala jsem horečky, měla jsem asi deset dní skoro 39 C, spodek mě bolel, nemohla jsem ani ustát, natož vyrazit s kočárkem. Ještě že měl manžel dovolenou a babičky byly po ruce. Musela jsem k Mrkáčkovi. Nahmatal mi vevnitř v šití bouli, vzhledem k těm teplotám, asi hnisavou :frowning2: Brala jsem antibiotika. Takže ta rekonvalescence po porodu nebyla fakt nic moc. Teď už je mi ale dobře a jsem ráda, že se můžu o Štěpánka pořádně postarat, ty první dny doma, to byla fakt bezmoc.
Kočárek dobrý, akorát, že se nám nevejde do výtahu, to jsme trochu podcenili :sweat_smile: Tak je zaparkovanej v kočárkárně. To by ani tak nevadilo, ale musím s malým v náručí sjet výtahem dolů a když máš ještě s sebou nějaký věci :unamused: a ještě horší, když si venku něco nakoupíš a pak s plnýma rukama zase nahoru. No jo, za blbost se platí, měli jsme měřit.
V těhlech hicech nechodíme odpo ani ven, špatně to snáší. Vyrážíme až po šesté.
A co vy holky, už jste se vyrazily koupat? :slight_smile:
25. čer 2008 v 11:54  • Odpověz
Pety a co dokoupit nějakou tu vložnou tašku do kočárku, třeba by se ti malej a věci nosily líp :wink: malej mě tahá za ruku, nemůžu psát ....
25. čer 2008 ve 13:03  • Odpověz
A že jsem tak zvědavá-co se stalo s Vojtíškem?
25. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz
Neterinka Magda je jeho ségra takže Vojtíšek má tatínka i maminku jen strejda si ho moc neužil...zítra jdeme všichni na pohřeb nikomu se nechce.Spíš tomu ještě nikdo nemůže uvěřit :cry: nedokážu si představit kdyby se tohle stalo u nás..ale snad to Magda zvládne a to ještě chudák její manžel je v Chorvatsku a myslím že mu to ještě ani neřekli, vrací se až v neděli..je to hrozný, vrátí se domů a zjistí že mu umřel švagr.
Jinak jsme na plavání dostali medaily a diplom teda spíš Danda to dostal já jen bonbón :grinning: když se Dandovi to plavání začalo pořádně líbit tak jsme skončili a začneme zase až v září :unamused: ale to už nám bude rok tak jsem na to zvědavá..Pety tak to je smůla že se vám nevejde do výtahu..to mi jsme kupovali kočárek podle toho aby se nám vešel hlavně do auta a naštěstí se vejde.. :sweat_smile:
26. čer 2008 ve 14:04  • Odpověz
Janny, už jsem to tý tragédii slyšela od kámošky, zná tu ségru a zrovna dneska mi to taky říkala, je to hrůza.
Nám se kočár u tchyně taky vešel tak, tak do výtahu, 2 lidi by se tam nevěšli, se sporťákem je to už pohoda, to zajedu všude, já si ten sporťák prostě vychutnávám :grinning:
Holky, maj přijít pařáky příští týden, jak necháváte spát prďolky ve vedrech v noci? Dáváte ten pytel na spaní?
Já zatím jo, ale byl vždycky spocenej, pod dekou mi spát nechce, takže u nás jedině ten pytel???
27. čer 2008 ve 12:44  • Odpověz
Tak jsme se před chvíli holky vrátili z pohřbu...Magda tam měla Štěpánka sebou bylo to něco hrozného :frowning2: :frowning2: :frowning2:
bylo tam snad 100lidí..
Jinak co se týče těch veder tak Danda spí jen tak deku už žádnou nesnese a takhle se mu spí nejlíp..aspoň není přes noc spocený,ale včera večer to byl děs, roste nám zoubek nahoře a to jsme jen brečeli. Manžel ho pak vzal k nám do obýváku a o půl noci padnul a spinkal...a jak se těšíte na ty vedra?Já jen doufám že potom nedorazí nějaká pohroma co se týče krup a tak...
27. čer 2008 v 17:57  • Odpověz
A proč ten strejda zemřel? Naše mladší spí jenom v overálku a na peřině, nesnáší být přikrytá ani v zimě :slight_smile: . Já osobně ty šílený vedra nemám moc ráda kolem 28 mi vyhovuje :wink: . Ty kroupy, co byly posledně byly hrozný, velký jako třešně :frowning2: . Tak my už zoubky máme naštěstí za sebou a naštěstí v poho.
Jedna pí ze školky má miminko a koupila si X Landera a do výtahu musí oddělat jedno kolečko :unamused: , ono je fakt, že jsou dost široké, mám ho taky tak vím svoje.
Jinak Vám všem přeju pohodový víkend! :slight_smile:
27. čer 2008 v 18:59  • Odpověz
Jeli 4lidi na šerm a řídila 31letá ženská..prý ji oslnilo slunce nevím to přesně a asi neviděla že bliká výstražný že jede vlak a přímo do nich narazil..Jediný Honza to odnesl :frowning2: pořád nemůžu pochopit proč právě on...už po Opočně kolují bláboli že je to hrozný. Ty lidi jsou někdy vážně šílený a ani k těm mrtvým nemají úctu! :angry:
27. čer 2008 v 19:17  • Odpověz
tak to je děsný a kolik mu bylo let?
27. čer 2008 v 19:32  • Odpověz
26... :frowning2:
27. čer 2008 ve 20:38  • Odpověz
aha, tak to je fakt hrůza :cry: , sice jsem ho neznala...mě loni zemřel taťka
27. čer 2008 ve 20:43  • Odpověz
tak to je mi líto...Nety jak pak to že už tu nemáš ani žádný fotky?
27. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz
ještě jsem je tam nezkoušela dát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz
tak jsem zkoušela přidat fotky a jsou moc velké :angry:
27. čer 2008 ve 21:12  • Odpověz
no jo je blbý já mám naštěstí program kde to zmenšuju a upravuju tak je to ok
27. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz
Janny, vím co to je, my už byli takhle na pohřbu 2 našim kamarádům , jeden byl manžův kolega z práce a druhý kamarád z party, tomu selhalo srdce. Je to fakt hrůza, od tý doby jsme si každý ráno posílali sms nebo maily do práce, že jsme dojeli, teď mi si píšeme kamkoli jedeme...
Nám do rána začala rýma, vždycky pšikne a vypšikne velký soply, hlavně, že to jde ven, tak si v těch vedrech asi budeme užívat.
Já právě měla výčitky, kdybych nechala malýho spát jen tak bez přikrytí, ale asi to jinak nepůjde, dávala jsem bodyčko s krátkým a do pytle, ale míval studený ruce, takže dávám s dlouhým a do pytle, ale asi to taky zkusíme v overálku :wink: až to zas přijde. Holky tak pa, jdu uklízet, nemám týden na nic šáhnuto, hrůza, vytřít, vyprat, vyžehlit atd....mamka si vzala malýho na kočár :slight_smile:
28. čer 2008 v 09:46  • Odpověz
Holky, kde lítáte??? Já mám zas depku ze špeků, si zas připadám jak bečka :frowning2:
Malej zas nejí, furt kojím, od rána snědl půl jablka a 3 kousínky rohlíku, jinak jsem do něj nic nedostala, zkouším všechno a nic, jen furt mlíko nebo pití, čím víc kojím, tím větší hlad mám a tím větší boky se mi dělaj :angry:
taky mátě někdy depky, že necvičíte atd???
30. čer 2008 v 17:14  • Odpověz
Ahojky dneska bylo tak krásně že jsme se vydali s manželem na procházku a byla to paráda...jinak Lennis co se týče nějakých těch špeků tak to opravdu už neřeším...byla jsem tlustá před porodem a po porodu je to pořád stejný..manžel si na nic nestěžuje tak vážně žádnou depkou netrpím..možná jen tím že nejsou jako obvykle peníze :frowning2: Danda taky v těhlech teplech málo jí spíš jen pije, asi prostě nemají hlad.
30. čer 2008 v 19:16  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme byly skoro celý den venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mě teda ty moje špeky pěkně štvou :angry: a manža si občas taky rejpne, tak bych s tím asi měla něco dělat, ale copak je to tak jednoduchý? :wink: Cvičit se mi nechce a to sladký je tak dobrý :wink: , s penězma to u nás taky není moc valný, ale co se dá dělat :unamused:
30. čer 2008 v 19:41  • Odpověz
Ahojky holky, to je vedro co? Dneska jsem měla uklízecí den tak jsem musela hejbat kostrou..Dandu si vzala na 2hod švagrová tak jsem měla klid..sice jsem nestihla všechno co jsem chtěla ale aspoň něco.Až budeme mít taťku doam tak dáme Dandovi na balkón bazének ať se může cachtat...No nic jdu nandat oběd snad se tu některá z vás do večera ozvete..Pa
1. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
Čau holky, tak jsem zas na skok tady, s tím malým ďáblem to častěji ani nejde. A večer, když ho s tatínkem uspíme, tak nemáme čas ani na sebe, protože jsem hned tuhá :grinning:
Dnes jsem Štěpánkovi objednala senzorické hrací sedátko. Jsem trochu v rozpacích, jestli jsem se neunáhlila a jestli to není zbytečné, ale na netu se mi líbilo a on se tak rád houpe :sweat_smile: Nemáte s ním některá zkušenosti?
http://www.babydracek.com/scripts/podrobnosti.php?IDZ=2058
1. črc 2008 v 15:28  • Odpověz
Ahojky Pety no to je dost že jsi se ozvala..dej nám sem nějaký fotky Štěpánka, jsem hrozně zvědavájak vypadá! S takovými hračkami zkušenosti opravdu nemám..Danda byl andílek už od narození, pořád jen spinkal..ale vypadá to krásně..
1. črc 2008 v 17:21  • Odpověz
Pety, já myslím, že neunáhlila, tohle bych taky teď koupila, já dostala tohle lehátko ale Hauck s Púem a hrazdičkou, bez vibrací, ale určitě bych koupila to vibrační, koupila ho kámoška, ale rodí cca za 3týdny, tak jsem bez zkušeností, ale myslím, že ho má "dorotamachalova" z Polanky, klidně ji písni do IP a odkaž se na mně :grinning: .
Janny, tak to máš dobrý, mít doma andílka, já mám teda ďábla a to nekecám, energie na rozdávání, všude vše denně vytahaný, taky jsme koupili bazének, ale vydrží v něm sotva 5 min a už je venku a hledá jinou zajímavou činnost, hračky ho moc neberou, ale žehlička - tu taha za sebu jak kačera, sušák na zemi, štětky do barvy, m dvrtačky atd, atd...manža venku už druhý týden staví megapergolu (7m douhá), takže furt mu chce asistovat a je to hrůza furt ho okřikovat. A první 3 měs nám furt jen brečel, nejdřív hlady a pak nechtěl vůbec být v kočáru, do teď mně mrzí, že jsem nezkusila ten babyvak místo kočáru, jak se vzbudil, tak chtěl ven, než usnul tak byla 15min řevu, dudák nechtěl, plínku nechtěl, no byl to mazec, jsem ráda, že tohle už máme za sebou. Mně teda špeky vadí, sice jsem na původní váze, ale poslední dobou jsem povadlá celá a o celulitidě ani nemluvím, ale já po celodenním maratonu fakt nemám energii na nějaký cvičení, navíc zas nějak špatně spinkáme, takže jsem ráda, že mám večer chvíli klid. Dnes jsme byli na výletě v Nováči, v zámecký zahradě jsem nebyla léta, tak jsme tam byli asi hodinu, no bylo tu super. :grinning:
1. črc 2008 v 18:04  • Odpověz
Ahoj Pety, myslím, že jsi udělala dobře :wink: . Nikča od narození zlobila, chtěla pořád houpat a nosit se, já jsem toto křesílko chtěla taky koupit, ale manža tvrdil, že je to zbytečný :frowning2: , takže žádné zkušenosti nemám. Křesílko vypadá moc hezky :wink: , udělala jsi určo dobře, že sis ho objednala. Venku je hyc na chcípnutí a ještě jsem to dneska dostala :cry: , holky se pořád koupou s babičkou, takže je to fajn. :grinning: . Dneska jsem vytírala a lilo ze mě jak z koně.
1. črc 2008 ve 20:37  • Odpověz
Holky kdepak celý den jste???Jak pak jste se měli taky vám bylo celý den takový teplo??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2008 v 18:59  • Odpověz
autor
Ani mi nemluv, Štěpánek dnes celý den doma plakal :frowning2:
2. črc 2008 v 19:03  • Odpověz
Jak to? copak, myslíš že je to kvůli tomu horku?A jak uděláš si někdy čas a dáš sem nějaký fotečky?
2. črc 2008 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.