• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
autor
Asi kvůli horku, vůbec nemohl usnout a byl nevrlej. Fotky bych jannyt dala moc ráda, ale mám taky ten problém, že jsou velký a nevejdou se, jen ty z mobilu. Musím s nima něco provést.Tak buď trpělivá :grinning: Včera už se mi ozvala Magda, tak jsem moc ráda. Psala, že se všichni teď upnuli na Vojtíka, tak snad bude líp.
3. črc 2008 v 09:22  • Odpověz
Jj s Magdou jsem mluvila předevčírem,asi to ještě chvíli potrvá než se z toho dostane, ale bude zase v pořádku když je tu teď ten Vojtíšek..je úžasný musela jsem pořád na něho koukat! Půjčovala jsem ji elektrickou odsávačku, však určitě víš že měla problémy s kojením tak snad ji pomůže. Konečně Vojtíšek přibral...no nic venku je zase vedro jak něco ale musím jít žehlit i když Danda pořád vyžaduje mojí pozornost..pa
3. črc 2008 v 09:53  • Odpověz
Holky kde jste??? :frowning2:
4. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz
4. črc 2008 v 16:29  • Odpověz
Holky, tak my byli dneska v zoo, krásnej výlet :grinning:
6. črc 2008 v 17:44  • Odpověz
Ahoj holky tak jak jste si užívali krásný víkend? My jsme byli u našich měli jsme rodinnou oslavu tak jsme opékali kýtu..prostě paráda! Škoda že to tak uteklo.. :frowning2:
6. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme od včerejška v Praze u ségry, včera jsme se stihly ještě vykoupat, ale dneska už bylo hnusně a zima. Ve středu se chceme jet podívat na Petřín :slight_smile: a po Praze, aby se Terezka projela metrem, tramvají a tak :wink: . Víkend byl pěkný, mamka měla narozky, tak jsme měli grilovačku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na víkend pojedeme do Hořic na Dachovy, pze má manža dovču.
7. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz
Neterinko a půjdete do Zoo? Tam se chystáme za měsíc, budeme totiž týden na Slapech, tak chci na parník a do zoo a možná Konopiště, na Karlštejně jsme už byli, Zoo mě láká moc, prý je moooc pěkná. Vstupný není ani moc drahý jak jsem koukala na netu. Ve Dvoře je 150Kč, parking free, ale ředitelka zoo to prý dala do vstupnýho, chce zlikvidovat malá parkoviště okolo.
8. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz
jo a vysonduj od ségry, kam se dá jet do aquaparku, když leje, nebo co se dá v Pze podnikat s prckama :grinning: , nám totiž na každý tuzemský dovolený leje, takže už připravuju program co budeme dělat :frowning2:
8. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz
Ahojky holky, nějak nám to tu vázne...Tak jsme s manželem dneska naplánovali co budeme podnikat za výlety o dovolený. Je tam zahrnuta i jedna návštěva u příbuzných jinak budeme jezdit někam do přírody na dlouhý procházky na čerstvým vzduchu, který oba milujeme a myslím že nám ani neuškodí. Už se docela i těšíme, snad bude Danda v pohodě a zdráv..Hlavně aby bylo hezký počasí jinak budeme asi sedět doma na zadku.. :frowning2:
9. črc 2008 ve 20:33  • Odpověz
V ZOO jsme nebyli, ale jeli jsme na Petřín, potom pěšky na Hrad a po Starých schodech na metro :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ještě teď mě bolí nohy, ještě, že jsme nechali malou u ségry, ta by asi celý den nezvládla, ale Terezka to zvládla na jedničku :slight_smile: . Nový Aquapark je v Průhonicích, my tam nebyli, pze má ségra bazén doma, ale říkala, že vstup zaplatíš 200kč dají ti na ruku takový hodinky a tam se ti načítají další peníze a při odchodu jen zíráš, kolik zaplatíš :astonished: , prý to tam je dost mastný. My jezdíme každý rok do Zoo do Dvora a jsme spokojený, občas i do Liberce-tam se mi moc líbilo, ale v Tróji jsme zatím nebyli. Ségra má postavený barák 10 km za Prahou, kousek od lesa, takže my vlastně jezdíme do přírody :wink: . My máme na dovču taky vždycky hnusně, ani letos tomu nebylo jinak :cry: , tak snad alespoň Vám to vyjde. :slight_smile:
10. črc 2008 ve 21:03  • Odpověz
teda tady je pěkně pusto. Jak je holky?
My včera na horách na chatě, rodinná slezina s dětičkama a dnes doma, dopol jsem musela kluky vyhnat ven, jelikož jsem nutně musela udělat trochu větší úklid, už jsem se na to fakt nemohla dívat, tak mám ze sebe radost. S malým to prostě nejde něco dělat, navíc mi naopak ještě zhoršuje a dělá větší bugr, tak jsme radši venku. Zítra jedem do HK, manža na tattoo a já na shopping :grinning: , malej se mnou, musím mu koupit botky kolobotky. Už by mohlo být zas trošku teplejc co?
Pety - no news!!! Koukej něco napsat :wink:
13. črc 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
Čau holky, tady to teda žije, čumím :grinning: Mně na to nějak nezbývá čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes mám na vás ale jeden diskrétní dotázeček, mohly byste mi prozradit, jak brzo po porodu jste se vrátily k pohlavnímu životu? Jinak se máme dobře. Zítra jdem na 6-ti týdenní prohlídku tak jsem zvědavá, jak jsme přibrali a vyrostli. :slight_smile:
14. črc 2008 v 19:55  • Odpověz
Ahoj Pety, my jsme se vrátili k pohlavnímu životu hned po šestinedělí, jak jsem šla na kontrolu, tak jsem si nechala napsat prášky. :wink:
Lennis, tak jak bylo v HK a co jste nakoupili??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já potřebuju Nikče koupit nové bačkůrky, nějak nám začla holka růst, tak pojedu zítra do Náchoda a stavím se u kámošky na kávu. :grinning:
14. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz
my taky hned po 6nedělí, včera jsme koupili botky, byli jsme v prodejně Fare obuvi, je česká, zdravotní a jsou specializovaný na dětskou, fakt teda výběr, máme pevný, vyšší, na suchý zip, oranžový barvy :grinning: , ale mě se moooc líbily, hlavně, že se dají otevřít až tak, že vidím jak tam má nožku a krásně se mu nazouvají i přes vysoký nárt, pro zimní tam taky pojedem, je to kousek od hotelu Allesandrie. Fakt doporučuju. Jinak v Baumaxu dlažbu do verandy atd atd...nic zajímavýho, ale všude v hadřičkách mají výprodeje, ale tam jsem radši nelezla :grinning:. Teď nic nepotřebuju a hader mám mraky, takže bych byla akorát natěšená, to radši koupím něco malýmu :wink: . Teď máme nový PC, manža tetování, fakt se to povedlo, vypadá dobře a byl hotovej za 2,5 hod, já se bála, že tam budeme do večera, ale šlo to. Jinak teda v Hk bych bydlet nemohla, je to super, že tam máš vše pod nosem, ale ten provoz a hluk, fakt teda ne. Už se těším na dovču až na chvíli vypadneme. Příští pátek to začíná, tak už se to blíží.
15. črc 2008 v 07:11  • Odpověz
Holky kdepak je vás konec?Nějak to tu vážně umlklo!
17. črc 2008 v 09:38  • Odpověz
No, já čekám, kdy se kdo objeví. Janny jsi tu?
17. črc 2008 v 11:35  • Odpověz
tešd už tu jsem...ale ty zase asi ne viď?To mě řekni kde všechny holky jsou???
17. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz
malej mi vypnul PC, je to lumpíček, už se mi vzbudíl, jak je u vás? U nás teď poprchávalo. A co je novýho? Krom pomalovanýho taťky asi nic. Tetování už vypadá k světu. Těším se na dovču. Jak to vypadá s tím vaším pozemkem? Myslím, že jsi to tu jednou psala ne? Že se chystáte stavět.... U nás roste pergola za barákem, bude propojená s vnitřním sezením a místností na kola, nářadí atd....jen teĎ nějak nebyl čas pokračovat ve stavbě. Už se těším na dovču. Už za týden manžovi záčíná, zahájíme chatou na horách na pár dní a pak týden na Slapech. Jen se děsím toho počasí,nám poslední dobou leje celou dovču, nějak na to máme štěstí :sweat_smile: , z jedný takový jsem před 2 lety přijela těhotná :grinning: , to nám 10 dní ze 14 lilo :dizzy_face:
17. črc 2008 ve 14:06  • Odpověz
To počasí je děsný, nám prší každou dovču a jeden známej, co s ním jezdíme každý rok říkal, že by s náma nejel ano k moři, protože i tam by zaručeně lilo :pensive: , to já jsem přijela těhotná z Bulharska a to tam nelilo vůbec :wink: . Dneska jsem byla na gyndě pro prášky a byla tam moje bývalá spolužačka čeká druhé dítě a že jí vyšly blbě krevní testy, tak bude muset na plodovku, chudák z toho byla hotová :cry: , tak jsem s ní chvíli pokecala a snad trochu i uklidnila, že jsem taky byla atd.
Lennis a kam jedete na hory??? A kde pracuje tvůj manžel??? Asi tam dobře platí, co? :wink:
17. črc 2008 ve 14:29  • Odpověz
S pozemkem je to na prd, pořád jen slibují hlavěn že to chtěli mít strašně rychle zaplacený. Měli jsme pozemky dostávat na konci května a budou je předávat až v září..docela nás to mrzí protože jsme měli v plánu udělat letos aspoň hrubou stavbu a takhle budeme rádi když uděláme jen základovou desku..Taky už se moc těším na dovču, Ríšovi začíná příští týden od středy..budeme jezdit na výlety po přírodě a po příbuzných moc se už těším. Chystáme si i tůru na Sněžku ale také se obávám počasí..nechceme zmoknout..Dandu bych nechala u mamky na hlídání. Jinak ten náš rošťák nic jinýho snad nedělá než že mě tahá za vlasy ani bych se nedivila kdybych byla zachvíli plešatá..No nic musím jít zachvíli přijede švagrová a razíme do Nováče. Zatím pa
17. črc 2008 ve 14:32  • Odpověz
Neterinko, manža pracuje ve škodovce, s penězma to docela jde a jelikož si přivydělávám během školního roku učením, tak to není tak hrozný. Na horách máme chatu - v Kounově, tak pojedeme tam tak na 2-3 dny s naší Berrynkou - labradorkou, aby si nás taky užila, ona to tam miluje, tam může lítat a plovat v rybníku. No a pak na ty Slapy. Na dovču si dáváme stranou peníze už dopředu, my si ji vždycky chceme užít naplno a nekoukat na peníze. Příští rok mám kulatiny a jediný co chci tak je dovča u moře, tak uvidíme, jestli to dopadne, jinak jsme u moře nebyli 6 let, to je hrůza!! Jezdili jsme pod stan na písák u Mělic, tam jsme byli snad 3xnebo 4x za sebou, jezdíme se známejma (Dáji - s Vychytilkou a jejím manžou a teď i malou Deniskou :wink: ), už s nima jedeme fakt snad po čvrtý nebo po pátý, ani nevím. Máme na Slapech zaplacenou chatu s 2 patrama, plně vybavenou, je to přes cestovku asi od soukromáka, je to s grilem, zahr. nábytkem, kuchyní atd...Tak snad to bude ok a nebudou tam nějaký škvoři nebo tak něco.
http://ceska-republika.bktour.cz/leto/slapska-prehrada/prestavlky/1989/?id=3349
Tady jsem vám to našla. Janny - kam na výlete chcete jezdit???
17. črc 2008 v 19:15  • Odpověz
Hm, tak to vypadá moooccc hezky :slight_smile: , tak hlavně, aby alespoň trošku vyšlo počasí. Můj manža dělá v Cole a taky ty peníze ujdou, ale stejně se každý měsíc plácáme, aby jsme vystačili :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teď ještě máme tu hypotéku. A co učíš během roku? Já jsem mohla jít teď na prázdniny na brigádu, ale nemá mi kdo hlídat holky :cry: , teď ještě budu mít tu nižší mateřskou, jelikož jsem nezaměstnaná, tak to bude mazec.
My jsme byli na víkend v Hořicích(Dachovy)v chatce a za 2 noci jsme platili 1100kč a to tam není voda, musíme jí nosit v kanistrech a je pouze užitková, takže na pití a vaření si kupujeme, sprchy a záchody hrůza. :confounded:
17. črc 2008 v 19:28  • Odpověz
Já učím angličtinu i jsem se tím 4 roky živila, ale už mně to moc neba. Před mateř jsem ale už pracovala jinde, ale učila jsem dál na sebe, vlastně až do porodu :wink: . U nás to taky není moc slavný finančně, když jsem vydělávala, tak to bylo lepší, s tímhle se moc vyskakovat nedá. My taky splácíme, ale už jen 4 roky a pak půjdeme do novýho auta, už se moc těším.
17. črc 2008 ve 21:31  • Odpověz
Ty botky vypadají fakt dobře :slight_smile: a jaké jsou ceny?
18. črc 2008 v 09:28  • Odpověz
500-900kč, my koupili za 780,-, dám odka jaký :grinning:
18. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz
takže ceny jako u nás
18. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz
já jsem včera koupila Terce kecky Kiilltec-oranžovo červeno žlutý a vypadají taky dobře :slight_smile:
18. črc 2008 ve 12:30  • Odpověz
http://katalog.fare.cz/components/com_virtuemart/shop_image/product/bbbc34ae77e056c2c14a0eecacaee752.jpg
prcek má vysoký nárt a do některých úzkých se mu špatně leze a tyhle se ´dají rozdělat až k prstíkům, takže vidím, jak mu jsou na šířku i na délku a fakt v nich krásně drží nožku a běhá. Chtěla jsem nějaký Nike tenisky, ale tohle je jsou zdravotní, tak jsem upřednostnila zdravý boty před frejeřinou :wink:
18. črc 2008 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.