• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
taky mám uchylku na značkový, ale zdraví je přednější, tyhle sportovní má jako druhé botky :wink: , jsme se dneska pěkně sešly, co? :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2008 ve 12:32  • Odpověz
taky tu jsem, ale prdek už se vzbudil, :frowning2:
18. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz
taky jsem ny značkový, ale já bych mu taky nejradši koupila všechno, jsem hrozná, už koukám na věci na zimu
18. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz
já bych jim taky pořád něco kupovala-jdu do města, že si něco koupím a přinesu holkám a sobě nic :wink: , ale mám z toho snad větší radost než když si koupím sobě, teď jsem si vyhlídla hodinky, tak nevím... :grinning: , jsem uchýlná na kočárky, oblečení a na hodinky :slight_smile: , mě malá před chvílí usnula, tak jdu vytírat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2008 ve 13:12  • Odpověz
já byla taky na kočáry, ale co mám Nomada, tak jsem spokojená, jednu chvíli mně braly golfáče, ale to už je pasé, jelikož mám co dělat, abych malýho udržela na kočáru do města a zpátky, u nás by byl nevyužitý. Teď jsem ujetá na botičky pro prcka a chytly mně maskáčový kalhoty :grinning: , takže sjíždím MMB a hledám pěkný maskáčky pro bobka. Máme už super manžestráky s laclem a vypadá v nich k sežrání, jen jsem zjistila, že máme vše do modra, tak musím ještě dokoupit nějaký hnědý nebo béžový trika nebo bodýčka, aby ladil :grinning: :grinning: :grinning: . Ráda ho fešákuju, dělá mi to dobře a taky z toho mám větší radost jak z něčeho pro mě. Ty botičky jsem si chválila 2dny :grinning: no blázen no....co naděláš, jdem papkat
18. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz
my máme kočárky 3-Bébécar, X-landera a Jané Carrera a se všema jsem spokojená, golfky do auta a tamty dva střídám podle nálady :grinning: , manža chce, abych alespoň jeden prodala, ale nevím který... njn jsem prostě taky blázen :wink:
19. črc 2008 v 10:03  • Odpověz
Prodej co nejdřív, čím starší, tím to prodáš hůř a za menší peníze. Teď je kočárů všude mraky. Paní, co od ní mám kočár, koupila jsem 3 měs starý, tak si píšeme dosud a má už šestý kočár, ta je ujetá na kočáry si myslím :grinning: , koupí, prodá, koupí, prodá i když je spokojená.
19. črc 2008 v 18:06  • Odpověz
Brouk mi usnul před 17hod a mám obavy, že si myslí, že už je noc a bude spát furt :frowning2: , to teda nevím, kdo s ním bude v 5 ráno vstávat. Manža maká na chatě, my tam byli dopol a stačilo. Za 2 týd na dovču, už se těším. Jak bylo v Praze???
19. črc 2008 v 18:07  • Odpověz
Tak už brouk vzbudil? Je moc hezkej :slight_smile: . Já se právě vůbec nedokážu rozhodnout, který kočár mám dát pryč-nejstarší je Bébécar, tak asi by to chtělo ten :cry: .
V Praze supr, manža mi koupil kabelku, já si tam odpočinula, takže dobrý, možná tam pojedeme ještě v srpnu.
19. črc 2008 ve 20:21  • Odpověz
autor
Čau holky, vy teda jedete. Jak vás tak čtu, asi pošlu manžílka do Škodovky nebo do Coly :grinning: Tak si představte, že mám chřipku. Bolí mě klouby a rýma jak trám. Mám hroznej strach, aby to Štěpánek nedostal. Přibližuju se k němu jen s rouškou z plíny a furt si meju ruce, ach jo :frowning2:
20. črc 2008 v 09:53  • Odpověz
Jo, to já taky měla rýmu, chytil to ode mně, ale jen tu rýmu a pár dní, pšiká vždycky hleny z nosu, u malejch je to opruz, ale asi díky kojení neměl nikdy nic horšího, nikdy ještě neměl teplotu nebo něco horšího
20. črc 2008 v 10:48  • Odpověz
Teda Pety, to je síla, jen se ti malej narodil, tak ty pořád marodíš :frowning2: , je to na prd, co?
20. črc 2008 v 11:54  • Odpověz
Holky, to je kosa co? Zítra jedu ke kadeřnici, tak jsem zvědavá co s těma mýma vlasama vykouzlí, jsem z nich nešťastná, mám jich málo, slabý, mastí se furt, no hrůůůůza.
21. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz
Mě to počasí připadá jak v dubnu :frowning2: , já byla u kadeřnice v pátek na melírech a jenom jsem si to nechala prostříhat, chtěla bych to nechat trošku dorůst :wink: , jednou za čas se nechám ostříhat na krátko a pak mě to štve :cry: a potom než to zase naroste...
21. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz
já jedu zítra, tak jsem zvědavá co mi s tím udělá, ale asi nic moc. Počasí jak na podzim, už se těším na dovču. Máme všechny řady Přátel, tak celý večer čumíme na dvd.
21. črc 2008 ve 22:41  • Odpověz
My koukáme na Myšlenky zločince :wink:
21. črc 2008 ve 22:43  • Odpověz
už musím jít spát, noční kojení brzy nastane a jsem pak ráno jak praštěná lopatou, tak papa a zítra se ozvu, jak jsem dopadla u kadeřnice
21. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz
určitě, dobrou
21. črc 2008 ve 22:47  • Odpověz
tak jsem víc na mikádo, vzadu vystříhaný a jsem blondýnka :frowning2: , vzala mi to trochu dost, ale to neva. To je počásko. Dnes se možná pojedeme podívat na mimi do porodnice, kámošce se v neděli narodil brouček, tak možná vyrazíme. Je nějaká zdrchaná po porodu, tak jí ještě napíšu,jak se cejtí. Malej usnul, tak mám chvilku. :sunglasses: Co u vás novýho? Snad bude brzy teplo, tohle už mně nebaví a snad bude líp na naši dovču.
22. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky holky tak jsem dneska vyrazila po půl roce na kontrolu na gyndu..představte si že moji kartu měli ještě mezi těhotnými :grinning: :grinning: :grinning: No jinak mi Mrkáček našel cystu žlutého čípku..nevíte co to je?Píchnul mi injekci abych to dostala..naposledy jsem to totiž měla 8.6. no uvidíme,v srpnu mám jít na kontrolu. Jinak konečně manžovi začíná ve čtvrtek dovča tak se snad počasí..ve čtvrtek chceme jít z Pekla na Ostrovi,bereme si na hlídaní od sestřenice malou tak to bude paráda.Snad nám počasí vyjde...
22. črc 2008 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj Jannyt, tak to opravdu netuším, co to může být :frowning2: a co ti řekl Dr., že to je?? S tím počasím je to na levačku, dopo jsme si šly dát ven s mamčou kafčo a myslela jsem, že zmrznu, tak jsem si vzala bundu a šlo to, ale počasí je jako v září :angry: , už aby se to zlepšilo. Nevíte, jestli někdo neshání autosedačku 9-36 kg?? Prodáváme :wink:
22. črc 2008 ve 14:22  • Odpověz
Ahojda holky, Janny to teda taky fakt netuším, jo a jsem lepší, já to měla naposledy loni v červenci :grinning: :grinning: :grinning: , od konce února na to čekám, Dr. mi říkal, že se normálně nestává, ale možný to je. Měla jsem DepoProveru a na konci února měl končit účinek, ale od tý doby menses nikde :wink: . Na UZ mi nic nenašel, tak snad jsou to jen hormony díky kojení.
Já byla v porodce na mimi, je to sameťáček malinkatej. Kámoška vyřízená po porodu, ale happy :slight_smile:
22. črc 2008 v 19:04  • Odpověz
Mrkáček mi právě řekl že asi díky tomu jsem to ještě pořád nedostala.. :unamused: Jelikož nekojím a neberu ani žádný práčky či co tak se divil že to ještě nepřišlo. Po tý včerejší injekci mě pěkně bolí zadnice a manžílek mě včera do toho ještě nechtěně pěkně plácnul... :frowning2: Neterinka: Škoda že jsi to nenapsala o ty sedačce dřív..před týdnem jsme ji Dandovi kupovali.. Jinak co jsem koukala na net co je to cysta, tak jediné co jsem tam našla bylo nezhoubný nádor ve kterém je nějaká tekutina...ale víc toho nevím..no uvidíme snad to do srpna zmizí.
23. črc 2008 v 07:00  • Odpověz
No jo, co se dá dělat a jakou sedačku máte? :wink: Já mám právě možnost koupit MAXI COSI za dobrou cenu, je polohovací a co máme doma, tak ta není.
23. črc 2008 v 08:42  • Odpověz
Máme BBY sehnali jsme si ji přes Aukro..Danda už v ní jel a moc se mu to líbilo...vajíčko nám už bylo hodně malý...
23. črc 2008 v 10:21  • Odpověz
My máme Maxi Cosi Priori XP a jsem s ní moc spokojená, je široká a když vidím, že za půl roku malej přibral kolem 1kg, tak si myslím, že těch 18kg bude mít tak ve 4 letech, já nechtěla kupovat 9-36kg, protože si myslím, že každý rok jde ta technologie hoodně dopředu a jde přeci jen o bezpečnost, takže za nějakých 10 let kdoví co bude. My ji kupovali novou, tenkrát mi přišla proplacená dovolená, tak jsem to investovala do pořádný věci pro broučka. Chtěla jsem tu Maxi Cosi Tobi, ale je úzčí a malýmu vadila ta ochrana kolem hlavy, tak jsme šli do týhle, ta se mu líbila nejvíc. :wink: . Taky u vás tak fučí, tady hrooozně, dala jsem se do praní, musím to do pátka vyprat a vyžehlit, ať máme co sebou na chatu ať pak nemusím před Slapama zas vše prát.
Janny, kdyby to bylo něco špatnýho, tak tě Mrkáček pošle do HK, nebo nějak to řeší jinak. Neměj strach.
23. črc 2008 ve 12:26  • Odpověz
A jaká je BBY? Nic mi to neříká :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já právě mám možnost koupit tu co máte vy Lennis, je teda starší, ale vypadá hezky za 1800kč. :slight_smile: Což si myslím, že cena je supr
23. črc 2008 ve 13:28  • Odpověz
Taky jsem si to říkala že kdyby to bylo něco vážnějšího kam mě stím někam pošle,ale ještě se tam musím jít ukázat v tom srpnu a pak se uvidí..Tu sedačku jsem dala do svýho alba II. tak se na ni mrkněte...Stála necelý 2000,- co by jsme pro broučka neudělali že? :grinning:
23. črc 2008 ve 13:40  • Odpověz
Sedačka je pěkná, ale taky není polohovací, že? My zase tak moc nejezdíme, ale skoro vždycky mi usne a sedí tam tak zkroucená, tak jsem si říkala kvůli pohodlí a bezpečnosti
23. črc 2008 ve 14:08  • Odpověz
Není ale naštěstí v tom spinká normálně...No nic dokud neprší tak vyrazíme ven.Zatím pa
23. črc 2008 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.