• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
My jsme s ní max spokojení, já do ní investovala hlavně kvůli crash testům a že to není investice na půl roku, ale na dýl. My za ni tenkrát dali 5500Kč. Teď jsem koukala, že šla s cenou dolů. My jedeme ke tchyni pro vajíčka a dám si kafčo.
23. črc 2008 v 15:12  • Odpověz
Holky taky u vás tak fouká??? :angry: To je šílený, teď jsem byla venku uvozit malou a myslela jsem, že uletíme, Terku jsem ani ven nebrala, byla dopo s babi na zahradě a teď kouká na U nás na farmě, ona je malinko TV maniak :wink: , vydržela by koukat celý den, ven jí musím nutit, já jsem se snažila vždycky být venku, co nejvíc, tak jsem jí to asi zprotivila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Lennis, jak bylo u tchýně?
24. črc 2008 ve 14:06  • Odpověz
Nety - bylo, no jako u tchyně, co ti mám povídat. Ty jsi v poho s tchyní???
Já dnes ani nevytáhla paty, odpo jsme měli návštěvu-kámoše a jsem z nich nějaká zdrchaná. Dopo byl můj taťka s malým, tak jsem aspoň v klidu vyluxla a umyla koupelnu a uvařila. Zítra dorazí kolegyňka z práce, manže bude do noci v práci a tak bude dámská jízda doma s vínečkem, pak možná vyrazíme a možná se moje mamka uvolí a bude hlídat ještě před manžou. Manža včera na pivku, tak zítra mamča, potřebuju to, už mi to leze na budku. Tak se na ni těším. Holky, máte taky někdy depky???
24. črc 2008 v 18:40  • Odpověz
Já a tchýně-to je kapitola sama pro sebe :angry: , nejlíp mi je, když jí nevidím, neslyším... My byly venku dopo a odpo doma, Taky mám občas depku, tak jdu s holkama na vínko, mezi lidi a zase mi je líp :grinning: .
Tak zítra Vám začíná dovča? :wink: Nebo kdy? Počasí se má zlepšit, tak by to bylo O.K. :grinning:
24. črc 2008 v 19:10  • Odpověz
Dovča začíná, jen manža má fofr, jak to tak bývá, takže vůbec netuším kdy dnes dorazí, asi až v noci, kolegyňka snad nakonec asi nedorazí, no ještě uvidíme. Jinak jsme zvaný dnes na narozky, tak uvidíme jak to dopadne. Chceme jet na tu chatu, ale uvidíme jak počasí zítra. Dnes to zatím vypadá dobře. Byla jsem na kosmetice a odpo musím do města, lékárna, něco na jídlo atd. Však to znáte. Počásko má být překvapivě docela dobrý, tak jsem na to zvědavá. Máme doma 4. řadu Ztracených, tak jsme včera na to koukali, stejně to je mazec, jak tohle mohl někdo vymyslet. Sledovaly jste to holky??? My koukali asi na 5 dílů za sebou, pak už jsme museli jít spát.
25. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz
Kdy budete mít hotovou přestavbu???
25. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz
Měli bychom to mít do konce srpna :slight_smile: , tak si užijte dovolenou :wink: , hlavně ať vám moc neprší a není zima.
25. črc 2008 ve 21:34  • Odpověz
Holky, nějak vázne docházka??? :wink:
28. črc 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky, neterinko, máš pravdu, od porodu se pořád v něčem plácám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rýmu mám pořád, ale už jsou to jen dozvuky. Malej ji ode mě nedostal, ale včera začal pokašlávat. Tak mu dávám Hedelix sirup, snad to ustojí a bude zase dobře.
Už mu jsou dva měsíce, to je mazec. Ráda bych vám sem šoupla nějaký fotečky, když já nevím jak je zmenšit
:frowning2:
V sobotu jedeme na týden na Šumavu. Jedeme s našima. Už se na Štěpánka celý klepou. Jak budou vozit, procházet se a já nevím co. A my se těšíme, že si odpočneme :grinning:
Jannyt, jak jsi byla spokojená s Bebou? A dávala jsi při umělé stravě pít Dandovi nějaký čajík? Nevíte holky, jestli je to nutný dávat malýmu čaj nebo stačí tekutiny z umělýho mlíčka?
29. črc 2008 ve 14:27  • Odpověz
autor
Jo a jak jsem psala, že jsem mu objednala to sedátko s hudební hrazdičkou od Fisher Price, tak to byl kup století :grinning: Furt v něm chrní a když mu pustíme vibrace, no tak to si vůbec chrochtá. Až mám strach, jestli se mu v tom nekazí zádíčka.
29. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz
Já když jsem jenom kojila, tak mi Dr. říkala, že čaje dávat nemám, že jim to stačí, ale když dáváš umělou stravu, tak to netuším, já osobně bych v těhle hycech dávala :slight_smile: , já jsem se vždycky na vše radši ptala Dr. :wink:
A je malej hodnej?
30. črc 2008 ve 14:34  • Odpověz
Holky, zdravím vás z půli dovči, už se chystáme na sob na odjezd na Slapy, na chatě bylo super. Počásko zatím vychází. Pety já dávala fenyklový čaj, nebo ty směsky - od Humany - Aby bříško nebolelo atd...trpěl na prdíky a po čajíku se krásně vykakal a vyprděl, já dávala 1-2x příkrm denně, jinak jsem kojila, kojím teda furt holky, je to síla s kozomilem, nechce se pustit, předevčírem zkoušel manža uspat beze mne = bez prsa, nakojila jsem a pak jsme ho dali do postýlky, vypadalo to, že jako dobrý, broukal si, manža zpíval, ale pak jak zjistitl, že nemá co dudlat tak dudlal všechny poštáře a vše okolo a hledal brouček maminku, vydrželi jsme ten jeho křik asi 20min, byl úplně hotovej, tak nevím, tak budeme asi kojit věčně, teď jak vidí prso, tak se usměje a je šťastnej, že může, holky jsem měkota, ale mně to neva :grinning:. Tak pa a uživejte celý týden, asi mně tu nepotkáte,t ak se neflákejte :grinning:
31. črc 2008 ve 13:52  • Odpověz
autor
No jo, ale kolik mu toho čajíku mám dávat? Mlíčka mi vypije 6-7x denně 120 ml. Vůbec mi nepřijde, že by měl mezi jídlem žízeň nebo byl neklidnej :fearful:
31. črc 2008 v 18:26  • Odpověz
Ahojky holky tak jsme se konečně vrátili z dovči..byli jsme u našich a jezdili po výletech, byla to paráda. A to počasí!Úplná pohádka! Vrátili jsme se domů kvůli porcinkuli, jelikož budeme mít jako hasiči stánek s občerstvením u hasičárny tak jsme přijeli na výpomoc. JInak Pety ten čaj dávej určitě..já jsem mu ho nedávala a teď toho lituju, je zázrak když mi pije čaj. Zkus mu místo jídlo dát jednou čaj...udělej mu 100ml a uvidíš. Jinak jsem mluvila s Magdou, Vojtíšek je nádherný! Ale nechce nějak přes den spinkat tak Magda vymýšlí všechny možné fígle..to já měla štěstí, Danda prospal celý dny, byl zázrak když se probudil. :slight_smile:
1. srp 2008 v 07:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Jannyt díky, zkusím to. O Vojtíkovi nespavci vím. Mám s Magdou protelefonovaný nekřesťanský prachy, vyměňujem zkušenosti :grinning:, kluci jsou narozený o den a navíc, když něco, volám jí jako zkušené lékárnici. Mně Štěpánek přes den docela spinká, ťuk ťuk.
Taky jedem na dovču. Zítra odjíždíme na týden na Šumavu. Jedeme s našima. Babča s dědou už se klepou jak si Štěpánka užijou a my se těšíme, že si odpočineme a užijem si sebe. :grinning:
1. srp 2008 v 07:21  • Odpověz
Já taky dávala tak kolem 100ml, někdy vypil 60ml někdy i 80ml, jelikož jsem kojila, tak jsem to tak neřešila, dostal do sebe tekutiny ode mně, já to dávala hlavně kvůli těm prdíkům a když byly vedra. Honzík hrozně trpěl na prdíky, tak nám to pomáhalo. Našemu je jedno jestli to bylo z flašky, prsa, hlavně že něco teklo. Teď už mi pije i z hrnku, z flašek s dudákem, pítkem, ze všeho co teče. Musím teda čaje nutit, chce totiž spíš prso :grinning:
1. srp 2008 v 09:34  • Odpověz
Jj taky mě Magda informovala že si pořád voláte..a enboj nejsi jediná kdo se hned na ni obrátí..když byl problém šla jsem za ní do lékárny..Tak si dovolenou užijte a odpočívej dokud můžeš. Danda už začíná dělat blbosti pořád se staví a chce ťapat za ručičky..ale na to aby lezl po čtyřech má asi těžký zadek.. :grinning:
1. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
Holky, tak si užijte dovči a sluníčka, už máme jakž takž zbaleno a ráno frčíme. :slight_smile:
1. srp 2008 ve 20:43  • Odpověz
Ahojky holky! Asi jste ještě pořád na dovče co? Doufám že si to pořádně užíváte! Až budete doma tak se koukejte ozvat! :grinning:
10. srp 2008 v 10:53  • Odpověz
Ahojda, no koukám, jak to tady flákáte. Janny, včera jsem tě asi viděla v Opo, kolem 7 večer, vykládala jsi něco z auta, nebo tak něco???? Jeli jsme kolem autem a dle fotky tady si myslím, že jsi to byla ty :grinning: . JInač holky, dovča super, včera jsem ještě byla večer pařit, sama poprvé, s holkama, kámoška se v pá bude vdávat, tak se loučila se svob., tak jen do půlnoci, ale i tak mi to stačilo, dneska ještě oslava narozek švagrový a teprve začínám prát prádlo z dovči, je to tu jak po výbuchu, ale neřešim to. Zpracuju to postupně. Dnes jsme byli celý odpo venku a papkali gyros a dortíky a kafíčko z Dolce Gusta, dostala k narozkám, tak jsme to zkoušeli. No prostě pohoda. manža musí na chvíli do práce už teď večer, ale snad dorazí brzy v noci, těším se do postele jak padnu a budu chrnět. Jak u vás dovča????
10. srp 2008 v 17:53  • Odpověz
Ahojky jj byla jsem to já byli jsme u kamarádky vrátit ji postýlku. 18.9. má termín na druhý mimi-kluka...Tak jsme museli dát Dandovi starší..ach jo a já tě neviděla. Měla jsi zběsile mávat a kdybych to náhodou já nebyla tak by to bylo jedno stejnak tě tu nikdo asi nezná.. :grinning: Mě manžel zítra už nastupuje do práce :cry: ta dovolená staršně rychle utekla. A to mi ještě každou chvíli utíkal do hasičárny, pořád někdo hořelo...ach jo ty chlapi..ale mlčím pomáhá lidem.Zatím pa
10. srp 2008 v 19:43  • Odpověz
Janny, já tě zblikla v poslední chvíli :wink: , manža mně vezl na mecheche s holkama,
10. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsme zpátky ze Šumavy. Štěpánek to zvládl skvěle. Cestu tam i zpět prochrněl. Celý dny jsme někde putovali s kočárem, když kňoural, tak ho tatínek vytáhl a nesl na rukách. Rozhlížel se jak blázen :grinning: Byl za ten den tak plný dojmů, že nám pak spal od šesti do čtyř do rána, paráda :grinning:
11. srp 2008 v 09:18  • Odpověz
Nám překvapivě zpátky taky malej chrněl, ze Slapů až téměř do HK, což bylo překvápko, ale jak jsme jeli přes Prahu, tak to ja fakt šílený, tam bych nechtěla bydlet ani náhodou. Byli jsme taky v Ikee, koupili jsme dětský pojistky na okna! ochranu na sporák!, protože je to fakt potřeba!! Ale taky hodiny do bytu, pánev atd... no prostě to co se nám zalíbilo. Dalo by se tam nakoupit pěkně, líbila se mi tam komoda do děcáku a konferenční stolek do obýváku, ten ještě nemáme, ale my máme věčně roztaženou sedačku na válení u TV, takže ho zatím ani nepotřebujeme, ale líbil se mi, jenže s plným autem něco nakupujte, že? Tak asi jindy, a to zázemí pro prcky, dají se tam koupit od Hippu skleničky, jsou tam mikrovlnky, kojící koutek, dětský koutek na hraní, dětský menu za 29Kč, no fakt teda jsem byla nadšená. :wink: Byla jsem tam naposledy před 4 rokama ve Zličíně a to jsme tam snad ani nejedli, tak jsem si takovýhle věcí nevšímala.
11. srp 2008 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky zdravím z Prahy, opět jsme u ségry, ale už zítra jedeme domů. Dneska jsme byly taky v Ikee a jsem z toho nadšená, byla jsem tam úplně poprvé a nakoupila za 1000 kč, protože zatím doma nemáme vymalováno a nevím pořádně barvičky tak až potom tam něco nakoupím, aby nám to ladilo, ale mají toho tam hafo, já si tam vybrala konferenčák a knihovnu a holkám do pokojíčku bych nakupovala jak divá. Taky jsme byly na jídle a pochutnaly jsme si, všude teda mrtě lidí, že jsme si málem ani nesedly, Nikču hlídala ségra, tak jsme jely akorád s Terkou a tu to bavilo. Vybrala si tam kytičku na zeď, co svítí, tak byla spokojená. :slight_smile:
13. srp 2008 v 16:52  • Odpověz
Ahojky holky, tak Vám musím něco povědět. Dneska se nám v rodině narodila holčička Kamilka..a to jsme skoro všichni počítali s klukem...docela jsme se zasmáli když nám přišla zpráva že je to holčička..Sestřenice to tajila s manželem do poslední chvíle, no tak mají 2 holčičky a snad do třetice to vyjde..pokud budou chtít. Tak dobrou noc zítra budu hlídat kamarádce kluka, hasiči jedou na pohřeb jednomu z členů hasičského sboru :frowning2: :cry: manžel bude v práci tak jsem taková hlídací chůvička..Pa
13. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz
Janny, tak to posíláme gratulace. Já si asi 2. dítě taky nechám říct dopředu, já tušila na 90% procent, že to bude kluk, takže pro mně to žádný překvápko nebylo. My jdem zítra na svatbu a v sob na kýtu, tak dnes musím dát dohromady byt, prádla po dovolený všude mraky, no hrůůůza. janny, kam chodíte plavat s malým?
14. srp 2008 v 10:40  • Odpověz
Lennis my jezdíme do Nováče,ale přes prázdniny to bohužel nefunguje...My jsme se nechala při Dandovi říct co to bude a řekli jsme to i ostatním ale při druhém to si necháme říct jen pro sebe...
14. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Janny, gratuluju ke Kamilce a přeju hodně zdraví. My to měli přesně obráceně, věděli jsme co to bude jen my a to od 20. týdne. Bylo hrozně těžký se neprořeknout. Kupovala jsem si hadříky na kluka, pak třeba nějaká kámoška chtěla vidět co mám koupenýho a tak. Navíc jsme doma říkali bříšku Štěpánek, takže bylo hrozně lehký se pak před rodičema prořeknout, myslím, že to tušili, že to bude kluk. Příště si to nechám říct a tajit se tím nebudu.
Zítra jedem do Náchoda reklamovat kočár. Nezaskakuje korba, když ji nasazujem, no asi tak z jedné třetiny. Když zaaretujem kolo, tak kočár táhne k jedné straně a vůbec se s ním nedá jet. Bouda padá a kšilt taky, ten je tam úplně na ho... , tak jsem zvědavá, jestli pochodíme.
15. srp 2008 v 08:48  • Odpověz
autor
Hlavně doufám, že budu mít čím jezdit. Nevíte? Náhradní mi asi poskytnout nemusí, že? :angry:
15. srp 2008 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.