• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Pety tak jsem včera mluvila se sestřenicí a Kamilka je prý zlatíčko,ale do třetího miminka už jít nechce, holce se nechtělo ven, byla moc vysoko tak byla chudák od 10hod do 19hod na sále a na kapačkách. Ale holky jsou zdraví a to je hlavní. Jinak co se týče toho kočárku tak si myslím že oni ti náhradní určitě nepůjčí, my jsme proto měli ještě jeden v záloze u našich sice starší ale hodí se.
15. srp 2008 v 10:45  • Odpověz
Ahojky, Jannyt taky velké gratulace k narození Kamilky. :slight_smile:
Pety vůbec netuším, jestli se půjčuje jiný, ale řekla bych že ne.
15. srp 2008 ve 14:04  • Odpověz
Holky taky je u vás tak hnusně?já to počasí úplně nesnáším...hele mám dotaz, co kdyby jsme se někdy všechny společně sešli? Je to jen takový návrh. :grinning:
15. srp 2008 v 17:49  • Odpověz
Je u nás taky hnusně a mám pěkně blbou náladu, když prší a je zima :angry: .
Mě by nějaký srazík nevadil, dobrý nápad :wink: , ale kde??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2008 ve 21:14  • Odpověz
autor
Čau holky, takže jsme bez kočáru. V soboru jsme jeli do Náchoda, že se nám tam na to podívají. Skončilo to fiaskem. Manžel majitelky, který prý dělá servis, se s z nás snažil udělat úplný blbce. Když jsem mu řekla, že při zaaretovaném kolečku, když je slunce a kočár táhnu za sebou, jede do strany a vůbec se nedá udržet na chodníku, tak jsem se dozvěděla, že s kočárem se jezdí popředu :angry: No prostě hrůzna, manžel byl vytočenej jak už jsem ho dlouho neviděla.
Začala jsem shánět kočár. Nakonec nám včera půjčila manželova sestřenice, která má osmiletou dceru. Holky, ten kočár je tak strašnej!!!! to jste ještě neviděli. Jak ten, co na něj bezdomáči vybírají popelnice a vozí si na něm dobrůtky :grinning: Směju se tomu, ale jsem z toho nešťastná, já se fakt stydím s ním jít ven, ale odpo budu s malým muset :frowning2: Jinej jsem nesehnala :frowning2:
Jinak Janny, dobrej nápad, ráda vás uvidím :wink:
18. srp 2008 v 08:28  • Odpověz
Pety, tak to tě lituju, já s trojkolkou taky nemohla jezdit pozadu, to se nedalo, na to jsou asi blbý, taky mi táhnul k jedný straně a přední kolo bylo vyhrkaný, reklamovala jsem to po 3měs a vyměnili mi celý podvozek bez keců hned, nasadili jsme korbu na podvozek z obchodu a jeli, já byla nachystaná s různejma výhružkama a připravila jsem si ostrej monolog a pán mi vyrazil dech až mi to bylo líto, chvíli to bylo ok, ale po měsíci to začalo dělat znova a to jsem už začala shánět jinej a trojkolku jsem prodala za ještě dobrý peníze :wink: . Koupila jsem si Jané Nomad a jsem MAX spokojená, má 6.5kg a přitom je širokej a prostornej i na 3 letý dítě v zimní výbavě. Kam se hrabou golfáče, ty jsem nechtěla, že jsou úzký a ty co jsou širší, tak jsou ale zas těžký. Vejde se mi i do kufru favorita, což mně tedy překvapilo.
Tak se srazíkem souhlasím:slight_smile:
Holky, my byli v pá na svatbě, líbilo se mi tam tak,až jsem po hod spánku musela na wc a pěkně si zatelefonoval do číny, to se mi už dlouho nestalo, jablko a švestku nechci už zas pěkně dlouho vidět :grinning: , skoro jsem nemluvila, ale zapařila jsem si a byla pohoda:slight_smile:
18. srp 2008 ve 13:13  • Odpověz
autor
Tak lennis, ten Honzík po probuzení je fakt výbornej :grinning: :grinning: :grinning: Koukala jsem, jestli tam nemáš náhodou fotku toho Jané Nomad. Že bysme pochodili s reklamací jako ty o tom dost silně pochybuju. Jinak jedu dnes do Opočna půjčit jinej kočár, hurááááá.
18. srp 2008 ve 14:36  • Odpověz
Pety, když si zadáš na seznamu i jinde do vyhledavače, tak ti je najde, jen já mám kolekci 2006 a je celý červený, jednobarevný, navíc jak je okýnko kudy vidíš na dítě, tak 2007 a 2008 mají jen průhledný pás, pak na dítě dost svítí, mámy si na to všude stěžují, ale dá se na to našít pruh s okýnkem, já tam mám na 2006 ještě síťku, což je super, vidíš a přitom na něj nesvítí, ale je to jen sporťák. Pořizovací cena je kolem 10 800,-, já ho sehnala přes Sbazar za 7500,- a byl 3 měs starý, mně uchvátil ovladatelností v obchodě, váhou a tou šířkou, nejsou na tom nafuk kola, ale téměř všechen terén ujede, krom teda hlubšího štěrku, to se nedá, ale to se jede asi blbě s každým kočárem. Je to od půl roku kočár a nemá přehaz rukojeť. Někomu to nevyhovuje. Já ho kupovala v cca 4 měs, ale jezdila jsem ještě v hlub, bylo to v zimě, ale myslím, že by se to už i dalo, pokud by nebyla nějaká drastická zima.
např. http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/jane-nomad-stylon-teplice-o1618705.html
prodávaj se teď hodně, přijeď a můžeš si s ním zkusit jet, záleží co ti bude vyhovovat, já chtěla lehký, lehce ovladatelný a přitom velký :grinning:
jo a to sluníčko můžeš vyřešit nějakou sluneční clonou
http://www.ecipisek.cz/detail/clona-na-kocarek/13/2687/
pak vyrábí ještě Teutonie
19. srp 2008 ve 13:46  • Odpověz
Pety, já zrovna v neděli prodala Bébécar, kdybych to věděla, tak ti ho nabídnu :wink: , ale musela by jsi ho stejně nejdřív vidět, to víš je už po 2 dětech, ale řekla bych dost zachovalej, teď už je to stejně jedno. Já bych taky mrkla na nějaký bazar, někdo prodává kočárek dost brzo, tak ještě není zničený, ale levnější než v obchodě. Záleží kolik do něj chcete investovat?
19. srp 2008 v 15:40  • Odpověz
Nety, tak prodáno?? Já ho kupovala v době, kdy jsem ho nutně nepotřebovala, jen jsem rozhodila sítě a hned se mi ozvala pí z RK, koupila si stejný, ale v barvě Stylon, což je tmavě modrá a te%d ho taky prodává, jelikož má už jen golfáče, v dobrým stavu, posílala mi vlastně odkaz, kdybych o někom věděla. Je to taky 2006. Ty nový barvy na Jané se mi teda vůbec nelíbí. Holky co ten srazík???
19. srp 2008 ve 20:41  • Odpověz
Jo, jo prodáno a docela dobře, koupili jsme ho za 4500kč a prodali za 3000kč a používala jsem ho skoro 2 roky.
Já mám auto k dispozici, tak se můžu někam přiblížit. :wink:
19. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz
Tak to jsi to prodala za super cenu, po 2 dětech, to je super. My koupili Firkona za 6tis a prodala jsem ho za 4200,-.
Většinou taky mám auto, tak navrhněte místa,kde by se to dalo :wink:
20. srp 2008 v 11:42  • Odpověz
To jo no, za to na tom prvním jsme prodělali koupili jsme ho za 12000kč a prodala jsem ho za 1000kč :cry: , no ale co se dá dělat.
Návrh místa: Nové Město nad Met. -náměstí???
20. srp 2008 ve 14:24  • Odpověz
autor
Čau holky, moc díky. Půjčila jsem si zatím v Opočně u kámošky, je na něm napsáno Jerry :slight_smile: , docela dobrý. Počkám, jak dopadnem s reklamací a pak uvidíme co dál.
Nové Město? Vy mi dáváte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2008 v 17:42  • Odpověz
autor
A to si představujete s dětičkama nebo dámskou jízdu a hlídací tatínky?
20. srp 2008 v 18:25  • Odpověz
Je fakt, že tam se dá sednout na kafčo nebo zajít na to hřiště u zámku :wink: já tam byla v pátek na svatbě :grinning:
20. srp 2008 v 18:49  • Odpověz
nebo mně napadá v Rychnově Panoráma
20. srp 2008 v 18:49  • Odpověz
pro mě je teda Rychnov dost z ruky :frowning2:
20. srp 2008 v 19:09  • Odpověz
já bych to uspořádala s dětičkama :wink: a spíš teda někde venku, kde to je pro ty děti trošku uspůsobený, dneska jdu s kámoškou na kávu :wink:
20. srp 2008 v 19:13  • Odpověz
autor
holky na to já asi rezignuju :frowning2: přece jenom z Týniště do Nového Města to taky není za rohem, ale sama bych to neřešila, ale se Štěpánkem :confused: Vy už máte dětičky velký, ale prďolkoj budou tři měsíce, s ním si já sednou do hospody nemůžu, když jsme venku, musíme jezdit, jinak se mu to přestane líbit, ani popovídat bych si s váma nemohla. A to nemluvím o mlíčku. Kdybych kojila no problem, ale takhle bych musela někde v hospodě prosit o přihřátí............no já nevím, co si o tom myslíte :unamused:
21. srp 2008 v 07:40  • Odpověz
autor
Holky, měly vaše dětičky sleželou hlavičku k jedné straně? Štěpánek docela brutálně, vůbec si s tím nevím rady. Nechce se nechat otočit, hrozně se se mou pere a řve, když mu ji podložím. Když mu to udělám ve spánku, za chvíli se probere, zavrtí se, trochu se posune, aby se mu tam vešla, když jsem mu tam něco nacpala a má ji tam znova :frowning2: , ach jo, šiška jedna.
21. srp 2008 v 08:01  • Odpověz
Nikolka má hlavičku pěknou, ale Terezka jí má trošku našišato :frowning2: , snažila jsem se jí podkládat plínou, ale nesnesla jí tam a měla jsem stejný problém jako ty, takže já ti bohužel nemůžu poradit, nebo ho trošku natoč v kočárku??? :slight_smile:
21. srp 2008 v 08:42  • Odpověz
autor
V kočárku se o to taky snažím, tam je to stejné, zavrtí se a zpátky :frowning2: Když spí tvrdě, vydrží tak než přejedu nějakou nerovnost, hrk hrk a zase pěkně na placičku :angry: Myslíš, že když začnou sedět, že se to trochu srovná?
21. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
Já myslím, že už moc nee :frowning2: , když se Terka narodila, tak jsem jí u v porodnici dávala jednou na jednu a podruhý na druhou stranu, ale doma si zvykla spát na jedný a bylo to.
21. srp 2008 ve 13:28  • Odpověz
Pety, já tě chápu, že s mlíkem to není nic moc, já s malým taky moc necestovala, jednak řval v autosedačce, jezdit jsem s kočárem taky musela, měly jsme srazík s dětma v RK a byla jsem tam asi hodinu a jen jednou, kafe jsem ani nedopila, no chápu tě :grinning: .
K tý hlavičce, zkus otočit postýlku, říkají, že koukají za světlem, tak třeba ji nějak přetočit, v kočárku nevím, my s tímhle problém neměli. A nemá problém si otočit hlavičku na druhou stranu viď? Vím, že jedni známí mají klučinu a měl nějaký zkrácený svaly či co a koukal furt jen na jednu stranu a hlavu tak měl furt. tak to taky pak řešili.
Nety, na Panorámě je to právě super pro děti, mají tam hřiště, prolejzačky hned u terasy a je to oplocený, ideální na kafíčko pro mámy, byla jsi tam někdy???
Pety, my byli v pátek na svatbě v Týništi, na nějaký myslivecký chatě směr na Třebky :wink:
21. srp 2008 v 16:18  • Odpověz
Ahojky holky tak už jsem se konečně dostala k pc, byla jsem teď u našich a lítala všude možně. Ten srazík by byl paráda, klidně by to mohlo být v tom nováči, na náměstí je skvělá cukrárna, ale nechám to na vás, jen mě tam bude muset hodit manžílek, jaksi nemám ještě papíry. Škoda že není nějaký pěkný posezení v Opočně...ale hřiště tu máme nový... :grinning:
21. srp 2008 v 17:21  • Odpověz
Leni, já Rychnov skoro vůbec neznám :frowning2: , no a co teda v tom Nováči?
21. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz
Jj Nety já jen v Rk vím kde je porodnice :grinning: Nováč by byl asi nejlepší..ale ještě jedna otázka, kdy by to všem vyhovovalo?
21. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz
jo, jasan, Nováč mi taky vyhovuje, já poptám kdy můžu mít auto a dám vědět a chcete dopol nebo odpol???
21. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.