• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
no já se vám holky přizpůsobým...můžu spát klidně u rodičů..a pak si udělám na náměstí procházku přímo za Vámi.
21. srp 2008 ve 22:54  • Odpověz
Nám to je jedno :wink: , Nikča mi chodí spát po o do kočárku. :slight_smile:
22. srp 2008 v 08:38  • Odpověz
Třeba příští týden můžu každý den kromě pondělí a ten další můžeme každý den (zatím nic nemáme). :wink:
22. srp 2008 v 08:41  • Odpověz
Holky, se mnou je to příští týd špatenka, budu bez auta,naši si ho berou na celý týd na chatu a manža jezdí do práce naším. Pokud se něco změní, tak dám vědět.
Pety a jaký jsi měla kočár (tu 3kolku)???
22. srp 2008 ve 21:54  • Odpověz
autor
Čau holky, zrovna vám jdu psát, že kdyby jste to spáchaly příští týden, tak manžel má dovču. Buď bych přijela bez malýho nebo bysme přijeli všichni tři, aby jste viděly Štěpánka a pak bych taťku poslala vozit po Městě. No a čtu, že lennis nemůže :frowning2: , škoda. Tak další týden už teda asi niiiiiiiic :confounded:
Lennis, je to V-cross.
23. srp 2008 v 11:10  • Odpověz
No a co kdybychom se sešli v Dobrušce??? :slight_smile:
23. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
Ale kde? A vezmeme sebou manželata nebo budeme sami? :grinning:
23. srp 2008 v 18:08  • Odpověz
No to já netuším, jestli ví o nějakém pěkném místečku Lennis? Já mám manžu od rána do večera v práci :frowning2: , takže já sama s dětmi. :slight_smile:
23. srp 2008 v 19:39  • Odpověz
Hokly já se vám podřídím takže mi je to zatím jedno...tak se dohodněšte :grinning:
24. srp 2008 v 08:02  • Odpověz
Holky, v Dce mně teda nenapadá kde, na sídlišti hřiště je, ale kafíčko nééé, tam kde mají dobrý kafíčko, tak nic moc pro děti, takže by to pak mně jedině napadá, že byste nás navštívily doma :grinning: , zahradu máme, naši budou pryč, pesinku bych zavřela, zahradu máme, takže jak chcete :wink:
24. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
Ahojky, tak Lennis, jestli by ti to nevadilo, tak klidně, nejvíc by se mi to hodilo buďto v úterý nebo ve středu, protože Terka je u babi na Deštný a já bych dorazila jenom s jednou dračicí a kde v Dce bydlíte? :wink:
24. srp 2008 v 19:27  • Odpověz
Tak ještě Jannyt až se ozve, cestu popíšu do IPky, pokud Janny písne. Mně vyhovuje středa :wink:
Holky, my dnes vyrazili do HK, včera byla oslava neteř narozky, to bylo obžerství, no a posteskla jsem si, že mám hroznou chuť si koupit něco na sebe, tak mně manža pozval a kupoval, tak mám nový botky, 2 trika a tajy úborek na cvičení, kam CHCI chodit od září, tak se musím už dokopat, taky jsme nakoupili malýmu trika na příští léto, v Tescu, jedno za 27Kč, jedno 45Kč, jedno 65Kč a v CaA mají nádherný věci na mrňata, tam bych mu toho nakoupila. Ale musím vydržet, za 2týd mi přijede kámoška z Englandu a určitě zas doveze balík věcí jak ji znám. Mám od ní fakt super věci. Tak pa holky zítra. Jo a ještě bačkůrky za 35Kč :grinning:
24. srp 2008 ve 22:26  • Odpověz
Ahojky holky, klidně můžeme udělat sraz u Tebe lennis..jen mi dejte vědět kdy a v kolik tento týden můžu jen dopoledne a příští odpoledne...musím se podřídit manželovi, aby mě za Vámi odvezl a zase přivezl..Hele ještě mám otázku, jsem asi blbá ale co je to IPky??? :sweat_smile:
25. srp 2008 v 08:23  • Odpověz
nahoře na týhle stránce máš Interní Poštu (IP) :grinning:
25. srp 2008 v 11:26  • Odpověz
až mi usne, tak popíšu cestu :wink:

Pety? Dorazíš taky?
25. srp 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
Ty jo, to vypadá na garden party :grinning: No jestli jsem zvaná, tak ráda. Ve středu jedem s malým ráno do RK na plicní, tak by se mi to hodilo až odpo. Jannyt, jedu z Týniště, takže přes Opočno, vzít vás není problém. Jestli se holky dohodnete na dopolku, tak to ve středu nezvládnem. :frowning2:
25. srp 2008 v 11:38  • Odpověz
já bych radši dopolko, jelikož odpol tu bude manža s tchánem makat na pergole a řežou palubky a tlučou a jak to malej slyší, tak chce k nim a vše jim bere atd....takže já s ním radši vždycky mizím pryč, než by si vrazil hřebík někam :wink: , jindy dopol můžete??? čt nebo pátek???
25. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz
autor
Tak bych dala přednost pátku, ale co holky???
25. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz
mně je to jedno, holky je to na vás :slight_smile:
potvrďte mi příjem popisu cesty do IP :grinning:
25. srp 2008 ve 14:32  • Odpověz
malýho má švagrová venku někde trajdaj, ale pak jedem na brusle nebo na kolo, to se ještě uvidí, mám nový sportovní - hubnoucí úborek, tak ho musím testnout :slight_smile: musím začít něco dělat, jsem jak lívanec a štve mně to, já za mlada - na základce - tak sportovala, každý den něco, basket, plavání, vodák, lyže, kolo, furt jsem byla někde na tréningu či závodech a teď? škoda mluvit ...tak papa holky a budeme se na vás těšit :sunglasses:
25. srp 2008 ve 14:35  • Odpověz
mě je to jedno kdy a v kolik asi tak hodin??? :slight_smile:
25. srp 2008 ve 14:57  • Odpověz
Ok tak teda v pátek dopoledne? A v kolik já můžu už od 6hod :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2008 v 15:25  • Odpověz
autor
My jsme taky ranní ptáčata :grinning:
25. srp 2008 v 16:07  • Odpověz
Ty jo holky, jen teď doufám že nám přijde v čas autosedačka..jinak jsem v pytli..ale to snad jo, my jsme tamtu totiž prodali.. :unamused: Pety to by bylo docela fajn, já bych se stebou svezla...teda pokud to neva?
25. srp 2008 v 16:45  • Odpověz
My teda někdy vstáváme v 6:30, ale někdy taky až v 8 hod., tak v kolik? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz
Tak co kolem ty 9hod???
25. srp 2008 ve 20:15  • Odpověz
a jakou máte Jannyt objednanou sedačku? A proč jste tamtu prodali, jestli to teda můžu vědět :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ptám se jen tak ze zvědavosti :slight_smile:
25. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz
jasan, 9hod je na nás akorát :grinning:
Jo, proč jste ji prodali????
Byl tu manža na pc, tak jsem měla útrum
25. srp 2008 ve 22:03  • Odpověz
ahoj, ja jsem taky z rychnovska, miminko sice necekam, ale rada sem obcas zajdu... koukam ze planujete srazik, tak se zase radsi vytratim, at vam do neho neskacu....
25. srp 2008 ve 22:07  • Odpověz
Ale Danda strašně rád v autě usíná a prostě mi nepřišlo moc pro něho pohodlné mít pořád v tý sedačce hlavičku dole, ale jinak jsme s ní byli spokojený,je spíš pro větší děti..Tak snad do pátkku přijde...
Jinak koukám že k nám zavítala nový dušička :grinning: Ahoj aurinko
25. srp 2008 ve 22:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.