• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
A jakou jste si objednali a kde??? :wink:
26. srp 2008 v 08:23  • Odpověz
Máme to z Aukra za 1400,- je polohovací a nám to bude stačit..a jak v ten pátek, platí to? Pety můžu jet teda stebou?
26. srp 2008 v 08:36  • Odpověz
Z mojí strany pátek platí :slight_smile: , ale na devátou to nejspíš nestihneme, tak dorazíme, co nejdřív. :wink: :grinning: .
Já jsem nejdřív koupila taky nepolohovací a prodala jsem ji a koupila polohovací MAXI COSI taky starší, ale účel splní stejný jako nová.
26. srp 2008 v 09:03  • Odpověz
autor
Jasně Jannyt, ale nemůžu být s malým tak přesná. Nevím jak bude jíst a tak. Pokud ti to nevadí, pošli mi do IP mobilní číslo a až pojedem, tak se domluvíme. :slight_smile: Jo a ahoj auri :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2008 v 09:30  • Odpověz
Taky zdravím aurinko :slight_smile:
26. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
dekuju za privitani. ja sem spis chodim zavidet maminkam, ze uz maji miminko. to ja zatim jen skemram... (jeste mam ale cas, jen mi teprv 20)
26. srp 2008 v 16:15  • Odpověz
aurinko já jsem si taky mimi pořídila brzo, když jsem čekala Dandu tak m i bylo 21...prostě jsme na nic nechtěli čekat a můžu říct, že ničeho nelituju. Kamarádky mého věku chodí po diskotékách, ale mě to už nějak nebralo.. :grinning: Tak jsem se šťastně usadila :wink:
26. srp 2008 v 18:20  • Odpověz
Auri, jestli chceš, tak taky doraž :wink:
pátek platí, taky se těšíme. Dari, písnu do IP jak ses ptala, ale později :wink:
v pátek snad dorazí i kámoška s měsíčním broučkem :wink: tak nás bude halda, do čt vám pošlu ještě tel číslo na mně, kdyby něco :grinning:
26. srp 2008 v 18:27  • Odpověz
jejda v patek asi nemuzu, jedu k priteli do rokytnice. a vzdyt ani nevim, kam bych mela dorazit...
ja bych se prave taky rada usadila, ale rpitel chce studovat, tak musim pockat, protoze mimi bychom asi neuzivili...
je tu nektera od castolovic?
26. srp 2008 ve 22:10  • Odpověz
Mám otázku mám přinést nějaký ten zákusek k nakousnutí??? :grinning:
27. srp 2008 v 10:16  • Odpověz
Ahoj Jannyt, nebyla jsi v pondělí v Novém Městě a nemáš takový černý kočárek? Podle fotky, co tu máš mi přišlo, že jsem že viděla a ještě s nějakou maminkou s kočárkem.
27. srp 2008 ve 12:15  • Odpověz
Ahojda, jsem tu taky
27. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz
Auri, já z Častolovic nejsem, bydlím v Náchodě. :slight_smile:
27. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz
My byli dopol na hřišti, scházíme se tam s maminama z centra přes léto, prcek potřebuje děti, tak máme takhle zábavku, usnul, tak vařím rychlovku špagetky :wink:
27. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
Auri, jsem z Týniště :wink:
27. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz
Janny, jak budeš chtít, já asi zítra něco upeču ke kávičce :wink:
27. srp 2008 ve 13:54  • Odpověz
Nety tak vyjímečně jsem to v Nováči já nebyla..asi mám nějakou dvojnici doufám že ta ženská byla hezká né jako já.. :grinning: Právě jsem dorazila se švagrovou z města, docela je venku velký teplo co? Danda mi pořád tlačil do slunečníku...na to že je za 700,- tak teda moc nevydrží, máme ho asi měsíc a přijde i že už je hrozně vydundaný..
Lennis tak uvidíme jak budu stíhat, když tak bych ráno než přijede Pety skočila do cukrárny a pár kousků vzala..ale nezaručuji že to stihnu.
27. srp 2008 v 16:04  • Odpověz
Holky, dnes jsem dostala švestky, tak pokud zítra budu stíhat, tak něco upeču, tak si Janny nedělej starosti :grinning: , možná zítra vyrazíme na vejlet s mým bratrem a švagrovou a neteří, tak uvidíme co vymyslí, chtěj nás sebou, tak proč bychom nejeli (já a prďola).
Jinak já byla ze slunečníku na mrtvici, vyměnila jsem ji za sluneční clonu, ale už ani tu nepoužíváme, už jsme zvyklí na sluníčko. Měla jsem si ji koupit dřív a bylo to :wink:
My odpol u kámošky na písku, malej byl jak čuňa, ale užil si to, u nás se pracovalo na pergole, tak jsme radši vypadli :slight_smile:
27. srp 2008 ve 20:31  • Odpověz
Taky jsem si koupila slunečník, nový od Baby Pointu, už teda nevím kolik stál, ale nedržel mi skoro od začátku :angry: , takže ho mám jako nový, zabalený naprd v šuplíku :slight_smile:
28. srp 2008 v 08:39  • Odpověz
AHoj holky!
Zdravím Rychnovsko :slight_smile: Prcek spinká, tak mám chvilku.

Lennis, neznáš někoho z Dobrušky, kdo používá šátek?
28. srp 2008 v 11:11  • Odpověz
Gratuluju k narození Tobiáška, mohla bych vědět jaký byl porod, kde jsi rodila a tak a hlavně jaký je mrňousek :slight_smile:
28. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
Taky velká gratulace k Tobiáškovi :slight_smile: Lennis, pošleš do IP navigaci?
28. srp 2008 v 19:08  • Odpověz
Pety, měla bys to tam mít.
Holky, my byli celý den pryč, tak jak uspím malýho, tak to tu musím poklidit, abyste se nelekly :sunglasses:
28. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz
maato, snad někdo z Hastrmánka, teď nevím ...
28. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz
Pety prosím tě jaký máš auto a kde budeš čekat? Poradím ti jeden záchytný bod..až budeš sjíždět dolů z náměstí tak po pravý straně je vysoký hnusný starý barák...hned před ním je jako by parkoviště tak tam se sejdem,jo?Víš kde to je?
28. srp 2008 ve 20:21  • Odpověz
autor
V pohodě Janny, poznám vás :wink: , mám tmavě modrýho Renaulta Scenica.
28. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz
ahoj maminky, koukám že je tu i okres RK, no to je super. Já jsem z Kostelce nad Orlicí a miminko teprve přijde na svět. Ale moc ráda se pak k vám připojím :slight_smile:
29. srp 2008 v 16:26  • Odpověz
Ahojky zup, to je paráda že se k nám někdo další připojil..kdypak čekáte mimi? Jinak vítám Tě tu mezi námi!
29. srp 2008 v 16:29  • Odpověz
Jinak holky fotky už jsou na světě...sice nic moc ale můžete se mrknout. :grinning:
29. srp 2008 v 16:48  • Odpověz
No to je nádhera :grinning: :grinning: :grinning: tleskám jannyt :wink:
29. srp 2008 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.