• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
jen na tý 12. fotce je Pety :wink:
29. srp 2008 v 17:52  • Odpověz
Nech toho nebo se začnu červenat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. srp 2008 v 17:52  • Odpověz
krásně jsi to vytvořila :slight_smile: FAKT ŠIKULKA
29. srp 2008 v 17:53  • Odpověz
to mi musíš příště ukázat jak tam dáváš ty fotky na tu jednu
29. srp 2008 v 17:54  • Odpověz
jinak díky za upozornění...já bych si toho ani nevšimla, ale neboj nespletla jsem si Vás...až budu mít víc času tak těch fotek co jsou pohromadě udělám víc..
29. srp 2008 v 17:57  • Odpověz
Janny, já myslím, že fakt super.
29. srp 2008 v 18:03  • Odpověz
Teda Janny, ty fotky jsou super :grinning: :grinning: , jsi fakt šikulka. Srazík se myslím taky vydařil a těším se na další :slight_smile: .
Vítám další budoucí maminku :slight_smile:
29. srp 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
Jannyt, smekám, seš borec :grinning: Ahoj skoromamko :wink:
29. srp 2008 v 19:45  • Odpověz
Pety a co Štěpánek? Odpoledne už neplakal? :cry:
29. srp 2008 v 19:47  • Odpověz
Holky to chce jen pořádný program a jde to samo..a hlavně se musí chtít. Což zrovna mě Dandu hlídala švagrová tak se mi chtělo... :wink:
29. srp 2008 ve 20:03  • Odpověz
zup ještě se chci zeptat..netrénovala jsi náhodou děti od hasičů, tuším že z Rybný??? :sweat_smile: :grinning:
29. srp 2008 ve 22:36  • Odpověz
Zupy, tak jsem taky projela tvoje albíčko a koukám, tenhle kočár tu jeden jezdí a vypadá fakt dooost dobře, navíc kámoška má v béžový barvě. Jen ji teda trošku zlobí brzda. Tak ať dobře jezdí :grinning:
Kočárky to je věc, viď Pety! Já z nich byla taky šílená :wink:
Tak doufám, že tu bude trošku živo :grinning:
krásný sny, mažu k broučkovi, už na mně čeká v pelíšku. Dnes usnul po 6 večer a už měl noc, tak to si ho ráno užiju asi brzy :frowning2:
29. srp 2008 ve 23:09  • Odpověz
Ahoj holky tak mi jsme už zhůru..hrůza Danda se o půlnoci vzbudil a koukal s námi na Tv vůbec nechtěl spát..a ráno už byl 6.45 zase vzhůru.No ani se mu nedivím, měl tam bobana :grinning: Copak plánujete na víkend?Někdo něco extra?
30. srp 2008 v 07:13  • Odpověz
autor
Čauveček, Nety, odpo u babičky zalomil a spal dvě hodiny. Pak už byl vyspalej a v pohodičce. Domů jsme dorazili až v sedm. Vykoupal se, napapal a před devátou usnul. Jedno krmení o půl čtvrtý a ráno vstával v 6.30, takže docela pohoda. No a teď zas spí :grinning:
Kočár jsem včera ani nevyndala, naštěstí, jsem zvědavá, jak dopadnem. Lennis, asi si tě tam vezmu s sebou a můžeš předvést, co jsi u své reklamace musela oželet :grinning:
30. srp 2008 v 09:17  • Odpověz
Tak jooooo Pety!!! Já bych jim tam vyčinila za ty prachy co to stojí všechno a aby to fungovalo 3 měs, no já byla tenkrát našlápnutá, tak bych si to vynahradila, holky musím vařit, tchyně hlídá, tak ať něco stihnu
30. srp 2008 v 11:14  • Odpověz
Já mám holky víkend pracovní u tchýně na horách :frowning2: , ale zase za to budou alespoň korunky :grinning: a já si koupím nové sportovní botky :slight_smile:
30. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz
Holky, já jedu asi zítra mrknout do Polska. Za 5 let mi jde HOnzík do školy :grinning:
31. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz
No vidíš, tak si něco pěknýho kup a dej pak vědět, jestli to má cenu tam jezdit :grinning: , já tam chci jet pro konzole. Nás už škola čeká za rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vůbec se na ni netěším, ale Terezka jo, tak snad jí to vydrží po celou školní docházku :slight_smile: .
A jaký byl víkend? :wink:
31. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz
Víkend ok, Honza makal na pergole, dnes se poflakoval u PC a žehlila a vařila a byla jsem s malým včera i dnes na kole, líbí se mu to víc a víc, je to jediný sport, který s ním můžu provozovat společně, tak jsem dnes serfovala po cyklosedačkách a kolách, jelikož mám starýho horáka, který je pánský a né dámský a teď jezdíme na libertě se starým sedátkem vepředu a začíná mi to trochu vadit to šlapání do stran a navíc v kole tak nějak vrže, tak nám taťka chce koupit pořádný kolo, koukala jsem i na bazoše a daj se sehnat od 1000Kč, ale nemám zkušenost s nákupem tohohle, vy máte kolo s cyklosedačkou??? A jakou???
31. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz
autor
My byli v sobotu se Štěpánkem sami, Lukáš měl akci na vodě. V neděli přijeli naši, vzali Štěpu na procházku a my vyrazili na zahrádku na pivo, příjemná změna :grinning: Jak v Polsku lennis? Koupila sis něco hezkýho?
1. zář 2008 v 09:20  • Odpověz
Já mám kolo asi tři roky i se sedačkou a taky docela často jezdíme, když jsme jeli na jaře poprvé s Nikčou, tak skoro celou cestu brečela, tak jsem si říkala, že jí to asi nebude vůbec bavit a teď chce sama, abychom šly na kolo :slight_smile: . Mrknu se ve sklepě na kolo a napíšu, co máme za typ.
Posledních 14 dní v září bude mít náš taťka dovču a budeme se stěhovat domů, tento týden nám příjdou namontovat kuchyň :grinning: .
1. zář 2008 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak to mi jsme v sobotu byli na obědě u brababi a pradědy..aby si trochu zase užili Dandy, děda je z něho hotový. Pořád si s sním hraje jak za mlada. Odpoledne tu byl na návštěvě bratránek s přítelkyní a pak přišla na pracovní návštěvu(dělá pedikuru a stříhala ještě Ríšu) švagrová s přítelem..No a druhý den jsme jeli na výlet do Moravské Třebové odvést druhou švagrovou do školy, tak jsme se tam aspoň prošli.Jinak mi volala další sestřenice a včera se jim narodila druhá holčička Terezka 2,80kg a 48cm...ach jo a já obě sestřenky typovala na kluky, tak strašně jim to slušelo, no jo tak jsem se maličko spletla :sweat_smile: Jinak Ríša mi bude taky kupovat kolo a Danda dostane sedačku, ale musíme se porozhlédnout jakou aby se mu v tom dobře sedělo a bylo to bezpečný, tak sem pak dávejte nějaký typy když na něco narazíte. Zatím pa
1. zář 2008 v 09:38  • Odpověz
Tak já mám kolo OLPRAN a cyklosedačku PONY :slight_smile: , kupovali jsme ho v Cyklo TONY Náchod a stálo necelých 10000kč, jsem ho dostala k narozkám :grinning:, jsem byla asi moc hodná :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz
Holky, tak v Polandu jsem koupila malýmu super kombinézu na sníh za 400Kč, ale teprve to začíná, ještě nic moc tam nemaj, na sebe jsem si tam vyhlídla šatky na svatbu - pravděpodobně nás příští rok čeká svatba v Anglii, tak si budu muset něco koupit, teď za poslední rok jsme absolvovali 4 svatby a všechny jsem (protože kojící!!) musela absolvovat v kostýmu, v šatech se dost blbě kojí :grinning: :grinning: :grinning: , tak bych si udělala radost nějakejma "malejma černejma na ramínka" ty by se mi líbiliy :wink: , jinak jsme se stavili v Kiku, tak tam punčochy na prcka maj za 90kč, zkusím je a popř. je tam nakoupím, vzala jsem 1 na zkoušku. Jinak jsme koupili jídlo - sýry atd...klasika v Polsku. Tak na Pony sedačky se juknu. :wink:
Zítra se jdu zeptat na nabídku garážových vrat a těch venkovních žaluziíí, tak uvidíme jak pochodím a mrknu tady co cyklo obchodu na kolečka :slight_smile: taťka chce kupovat, tak se nebudu bránit
1. zář 2008 v 18:16  • Odpověz
Holky tak nám byli z našeho alba srazu smazána jedna fotka..ta s těma kočičkama :grinning:
2. zář 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
Fakt Jannyt a to bylo přitom takový vtipný s těma nezvanýma hostama :slight_smile: Měla jsem po narození Štěpánka v pase jeho fotku, samotného beze mě a taky mně ji smazali :angry:
2. zář 2008 v 10:54  • Odpověz
No, to už nám zdrbly fotky na Snažilkách, že oni na srazu měly víc jídla a že jsme žabaři :confounded:
2. zář 2008 v 10:56  • Odpověz
cože kdo nám to zdrbnul? Přece nejsme žádný žrouti byli jsme tam jen 4 tak tam přeci nebudeme opékat prase.. :grinning: bože to jsou mi ale věci.
2. zář 2008 v 11:15  • Odpověz
lennis pak mi písni kde přesně najdu to kde nás zdrbly...díky
2. zář 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
jídlo? hm hm hm, kvůli tomu jsme se přece nesešly, že jo a jestli jo, tak na to příště prdím, se Štěpánkem jsem zblajzla za pochodu jeden chlebíčééééék, béééééé :grinning:
2. zář 2008 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.