• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Holky jsou asi zvyklí se pořádně nadlábnout :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2008 v 11:58  • Odpověz
Holky, máte to Ipce.
Zítra jedu ke kámošce do Třebek se mrknout na prďolku a půjdem na prochajdu z Bědovic směr Týniště po tý cyklostezce, mimochodem Pety, tam jezdíme často na brusle :grinning:
2. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz
Holky, kde kupujete punčochy na zimu, já loni koupila v CaA v HK a zn. Loana ve Vesně a nic moc nebyli. Teď jsem koupila od fy Trepon z Třebíče a vypadaj fakt super, tak jsem zvědavá co udělaj až je vyperu, taky stojí 130Kč a v Kiku jsem včera koupila jedny za 90Kč, tak uvidíme, který budou lepší a jinak je příští týden asi už nakoupím. Ať mám už jednu věc z krku, pak rukavice do sněhu a boty, to bude taky palba.
2. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
Lennis, chodívali jsme bruslit, teď už to s prďolkou nějak moc nejde :rolling_eyes:
2. zář 2008 v 15:31  • Odpověz
Já bych taky chtěla vědět, kdo nás zdrbnul? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2008 v 19:45  • Odpověz
Holky, je to jen poučení pro nás, radši žádný fotky nedávat, leč jsme pak akorát naštvaný na nějaký pipiny :confounded:
2. zář 2008 ve 20:49  • Odpověz
To jsou k...., co jim je vůbec potom, my se nepřišli najíst ale pokecat si :slight_smile: , že?
2. zář 2008 ve 21:06  • Odpověz
autor
No a oni se schází, aby se nažraly :grinning:
2. zář 2008 ve 21:07  • Odpověz
By mě ani nenapadlo se o někoho takhle starat
2. zář 2008 ve 21:08  • Odpověz
Holky tak já tam dám fotku ze svatby jak se točí prasátko... :grinning: to by dámy čubrněli!
3. zář 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
ještě by si poslintaly klávesnici :grinning:
3. zář 2008 v 09:35  • Odpověz
tak jsme byli holky na procházce, je tam na padnutí..byla semnou Magda, Vojtíšek skoro celou dobu brečel a Magdu ještě štípla vosa :frowning2: a pak ještě kamarádka Jitka s Davídkem a jedním 8týdenním embryem v bříšku...Danda mi v kočárku kousek před barákem vytuhnul tak jsem ho táhla do 3.patra..hrůza a ještě jsem táhla 3piva pro miláčka.. :sweat_smile:
3. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz
tak já byla na prochajdě v Třebkách u kámošky a bylo to fajne zas pokecat s někým jiným, i když se stejně furt řeší děti, že? Ale to neva. Holky a dneska odpo jdeme koupit asi nový kolo pro mně a cyklosedačku pro frajera :grinning: . Přišlo nám vyplacený stavebko, huráááááá, tak bude kolečko, nejdřív jsem si myslela, že koupíme jen sedačku na moje 13 let starý horský, ale když jsem viděla ty krásný co tam maj a to moje, tak moje srdéčko zatoužilo po novém, moje staré dostane můj táta aby mi ho nebylo líto kolečka jednoho a my budeme jezdit na novým :wink: . Příští pátek má manža akci od práce, takže dorazí nejdřív o půlnoci, tak bych taky něco podnikla, co holky???
3. zář 2008 ve 13:04  • Odpověz
kvalitně mrtvolno, holky, kde vás mám???????????????????????,
3. zář 2008 v 19:59  • Odpověz
Lennis, tak už máš kolečko??? Já bych taky někam vyrazila, dneska jsem měla nějakou depku, letěla jsem s Terkou do Ná na mažoretky a přijely jsme o hodinu dýl :angry: , paní co je vede, tak mi řekla špatný čas, tak jsem se musela jet uklidnit do Hypernovy a koupila jsem holkám bundičky na podzim, měli je v akci a mají tam punčošky za 119kč.
Jinak doma už nám začli montovat kuchyň a bude to vypadat dobře :slight_smile: snad...
3. zář 2008 ve 22:19  • Odpověz
autor
Holky, když u nás nic novýho :frowning2: S malým je to každej den stejný, když nikam nerazím. Vlastně v sobotu jede manžílek na závody, tak pofrčíme k našim. Jezdíte na Novoměstský hrnec smíchu? Jannyt, říkala jsi Magdě, aby se připojila?
4. zář 2008 v 07:49  • Odpověz
Pety to víš že jsem ji to říkala, tak uvidíme. Dneska jde k zubaři, vůbec ji nezávidím. V pátek s ní razím zase na prochajdu tak ji ještě trochu popošťouchnu aby se tu už objevila. :grinning: Jinak co se týče toho novoměstskýho hrnce smíchu tak ten jsem absoluvovala když jsem byla na střední a prodávala tam zákusky, mělo to jedno pozitivum, vyfotila jsem se s plno známýma osobnostma a viděla plno filmů zadarmo..ale stát tam jak trubka s kleštičkama a v zástěře?! To už fakt ne! :angry: Na víkend razíme k našim do Nováče, už jsme tam nebyli 14dní tak budou z Dandy zase hotový. Zůstanu tam až do čt.V pondělí jdu na nehty, úterý plavčo, stř jedeme do náchoda s Dandou a ve čtv tady nejde od 8-18hod proud tak pojedeme dom až navečer.
Jinak lennis už má vyžehlíno???Já jsem včera žehlila 3hod a měla jsem toho plný zuby! :frowning2:
4. zář 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
No super, tak sem nějaký fotečky doval :wink: Objednali jsme si lístky na zahájení a na Bobule, tak jsem zvědavá :slight_smile: Taky potřebuju žehlit, vždycky si říkám, že vyžehlím navečer až půjdou kluci ven, jenže mi to nikdy nedá a jdu s nima, takže zase nic :grinning:
4. zář 2008 v 10:14  • Odpověz
kolečko není, jelikož manža dorazil dom až o půl 6, tak čekám dneska v kolik dojede,jestli to stihneme. My včera prochajda v třebkách a pak doma, ale byla jsem hotová, hlava mně třeštila, ale vyžehleno mám holky :grinning:
4. zář 2008 ve 12:54  • Odpověz
4. zář 2008 ve 13:48  • Odpověz
tak to je mazec to bych asi nepřežila! ale nese to docela hrdě a snad se i těší...
4. zář 2008 ve 13:50  • Odpověz
je vidět že nějkaý 6nedělí se už moc co se týče sexu nedrží...
4. zář 2008 ve 13:57  • Odpověz
sem se spletla tak to 6nedělí vydrželi.. :sweat_smile:
4. zář 2008 ve 14:37  • Odpověz
já bych se asi zastřelila :angry:
4. zář 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
statečná to žena :grinning:
5. zář 2008 v 07:45  • Odpověz
autor
nebo nešťasnice ubohá? :grinning:
5. zář 2008 v 07:46  • Odpověz
my jsme byly včera skoro celý den v Jaroměři u kámošky, co má taky dvě děti, známe se už dlouho, dělaly jsme spolu v práci, tak to bylo příjemný povyražení :grinning: i pro děti, zítra jedeme na Deštnou na Pohádkový les, tak snad nebude pršet :cry: , to by jsme se na to asi vyprdli a co čeká holky Vás o víkendu? :wink:
5. zář 2008 v 10:36  • Odpověz
Holky příští víkend budeme u našich vybírat brambory :frowning2: ach jo já se tak netěším, minulý rok jsem toho byla ušetřena jelikož jsem za 14dní pak rodila, ale letos mě to nemine. Tento víkend bude tedy odpočinkový :wink:
5. zář 2008 v 11:42  • Odpověz
ani nevím co nás čeká, normal víkend, jen s tím rozdílem, že si zítra odpo bere malýho brácha a jdou na parní mašinku
dnes jsem byla v Opo u kámošky a stavila jsem se v Nitce, škoda, že jsem na tebe Jani neměla číslo, včera večer mi nešel koník spustit, ale mám nový kolo, včera jsme ho byli vybrat a dnes si pro něj jdu, nechala jsem ho tam, aby mi přidělali ,,,,,,světla, blkatník, sedačku a košík dopředu a nosič, tak ho jdu jen vyzvednout, :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2008 ve 13:37  • Odpověz
lennis tak to je škoda já byla někde zrovna venku do IP ti pošlu moje číslo pro příště..a u jaký kámošky jsi byla pokud to není tajný? :sweat_smile:
5. zář 2008 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.