• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
nám skončilo stavebko, manža naškudlil, takže se nám teď utrácí, máme objednaný nový garážový vrata, manža chtěl na ovládání, no a necháváme na dovči příští rok, čekají nás totiž 2 zahraničí, hurááááá, jednou chci moře a za rok touhle dobou jedem na svatbu do Anglie, tak tam taky něco necháme :grinning: :grinning: :grinning: jak uvidím ty cedulky sale, tak Lenča vezme ohnivou čáru dovnitř a už to lítá :grinning: se znám :unamused: , tak balík peněz bychom taky potřebovali............ :slight_smile:
Pety, co kočárek??? Už jezdí????
15. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
Čau holky, tak jsme zpátky z Českého ráje. Bylo to fajn. V pátek jsme přijeli,tak jen lehká procházka, v sobotu jsme šli na rozhlednu Kozákov, je z ní prý vidět 3/5 ČR, nádhera. V neděli jsme jeli na Hrubou Skálu a odtud pešo na Valdštejn,taky pěknej den. No a v pondělí dopo jeli domů a zrovna začalo pršet,takže nám to vyšlo pěkně. Zrovna jsme to natáhli do Náchoda pro kočár. Opravili nám boudu, která padala, ale nezapomněli do protokolu napsat, že byla mechanicky poškozená :angry: , což není pravda, my ji teda rozhodně nepoškodili, a že je opravená nad rámec záruky. A u předních natáčecích koleček vyměnili čep s tím, že kočárek není konstruovaný na jízdu vzad. No mě klepne. Jsem se v návodu nedočetla, že ho nemůžu vést za sebou :angry: . No nic. Až se malej vzbudí, jdem ho vyzkoušet. I když je tam pěkná kláda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak zatím. :wink:
16. zář 2008 v 09:54  • Odpověz
No, my byli ve městě a už chrní, byl protivnej, asi si taky zvyká na tu zimu, ale vyvětrat ho musím, včera taky jen 2x na půl hod, jen aby se nadejchal :grinning: , navečer jedu na vlasy, tak se těším, že budu mít novou hlávku :wink: , tak jdu něco ukuchtit, naši jsou dneska v Adršpachu a pak maj kuřata v Olešnici, důchodci si žijou co? Akorát si myslím, že dneska si to teda užívaj v tý kose :unamused: , holky tak zatím, odpo tu mám kámošku z Anglie, jen má berle, tak pro ni musím zajet domů, aby chudák vůbec mohla k nám, asi jí budou stačit ty schody, po těch prý po zadku, tak jsem na ni zvědavá :slight_smile:
16. zář 2008 v 10:59  • Odpověz
Tak copak ti kadeřnice vytvořila za účes? :wink: Já jdu ve čtvrtek na melíry :slight_smile: , už se těším, mám to jak slámu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . My jsme dneska byly venku taky 2x a docela jsme promrzly, Nikča mi ještě usnula v sedě na kočárku a spala venku skoro 3 hoďky.
16. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz
no jsem zase blondýna a vzadu mi to vybrala dost, kratší ofina, no klasika :grinning:
tak holky brou krásnou noc
16. zář 2008 ve 21:58  • Odpověz
Ahojky holky...
Takže musím Vás informovat že Jana Kaněrová už má mimi kluka Dominika 3445g a 51cm dneska v 5.02 se narodil. To je ta dobrá zpráva a ta špatná je že danda svůj první rok oslaví se sádrou na nožičce :cry: Včera mi spadnul na zem když jsem odemykala, škubnul sebou a já ho už nestačila chytit.ani nevíte jak brouček brečel, nechtěl na tý nožičce vůbec stát tak jsme dneska s tátou zajeli do na jelikož manža byl v práci, byli jsem tam skoro 4hod má naštíplou kost nad kotníčkem. V pátek v den jeho narozenin mu dají sádru zatím máme jen dlahu. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Holky ani nevíte jak moc se proklínám :cry:
17. zář 2008 v 16:27  • Odpověz
Jani, to mi je tě líto, úplně se vidím, jak si nadávám, hlavně, že je jinak v pořádku, říkej si, je to jen na pár týdnů, už si nenadávej, nemá to cenu.
Kam to Jana dala, skoro 3,5kg, to teda nevím, v sob jsem ji potkala a vypadala tak na 6 měsíc.
17. zář 2008 v 16:52  • Odpověz
No jo jenže já když broučka vidím jak tu nožičku za sebou tahá tak mi je pořád do breku..a přeci jen za to co se stalo můžu já. :frowning2:
Jinak taky nechápu kam to Jana dala, takhle vypadal už při prvním když se jí narodil Daneček, myslím že měl skoro stejnou váhu jako Domča.
17. zář 2008 v 17:11  • Odpověz
Jani, já tě chápu, taky bych se asi v pr.... viděla, ale už s tím nic nenaděláš. Mně když hodil salto z gauče, tak jsem z toho taky byla vyřízená a nebo když měl klíště, jsem hotová ze všeho, takže tě chápu, tak si vystěžuj tady a vyplakej, ať ti je líp. A doktoři ti nic neříkali, kvůli lámavosti kostem??? Kámoška má stejně starou dceru a měla zas naštíplou ruku, asi 2x na ni blbě spadla a tak jeli na pohotovost a zkrátím to, dostala pak nějaký vitamíny na lámavost - jako vápník atd...to si popř. vyžádej, možná si je kupovala, já nevím přesně.
17. zář 2008 v 18:09  • Odpověz
Jani, tak to Dandu moc lituju, ale řekni si, že zase bude dobře :slight_smile: , vím, že se mi to lehko říká..., když jsem to teda naštěstí nezažila...
17. zář 2008 ve 20:31  • Odpověz
autor
Jani, nic si nevyčítej, to se prostě stane, i když vím, že je to hrozný. Každá mamka by z toho byla špatná. Teď hlavně, aby se to Danečkovi pěkně zahojilo. Budu na něj myslet. Přeju mu všechno nejlepší k narozeninkám :slight_smile:
18. zář 2008 v 08:22  • Odpověz
Pety děkujeme za přání, tak si představte že jsme v pondělí byli v Na a dávali mu dlahu, v úterý mu dlaha spadla tak mu dali za 200,- tu odlehčenou sádru...dneska ráno jsme byli v Polsku a když jsem Dandu vyndala z fusaku tak sádra ležela vedle něho :grinning: já myslela že mě švihne tak jsme jeli hned do nemocnice a tak mu dali sádru až pod zadeček snad už nespadne ale chudák leze po zemi s natáhnutou nožičkou..už ani po nás dneska nechtěli regulační poplatek..takže jsme se zasmáli a narozeniny prožíváme s humorem.
19. zář 2008 ve 14:38  • Odpověz
Tak to je dobře, že se smějete :grinning: . Taky přejeme vše nej, nej, nej....
Holky, kde lítáte??? Kdy uděláme zase srazíka??? :slight_smile:
19. zář 2008 v 18:49  • Odpověz
Dandovi přeju všechno nejlepší k jeho prvním narozeninám :slight_smile: , hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile: a co nejmíň úrazů. :wink:
Jo klidně se zase můžeme sejít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2008 ve 20:56  • Odpověz
Jani mohla bych vědět, jak jsi se jmenovala za svobodna a kde jsi v Nováči bydlela? :slight_smile:
20. zář 2008 ve 14:16  • Odpověz
Jmenovala jsem se Jirková a bydlela jsem v těch panelákách nad základkou na Malecí? Proč pak se ptáš??? :sweat_smile:
20. zář 2008 ve 14:43  • Odpověz
Ptám se jen tak, o nic mi nejde, jenom jsem si myslela, že jsem tě viděla u Luštince, jak vycházíš z obchodu a pořád mi to vrtá hlavou :wink: , víš. :slight_smile:
20. zář 2008 v 15:20  • Odpověz
Dari tak to jsem byla já :grinning: já jsem si myslela že jsi to byla ty ale nebyla jsem si vůbec jistá :sweat_smile:
Včera jsem ti tak ychtěla psát jestli jsi to nebyla náhodou ty...byla jsem u našich mám v krčíně babičku.
20. zář 2008 v 15:31  • Odpověz
Tak to jo, už jsem doma a já si říkala, že jsi mi byla povědomá :grinning:
20. zář 2008 v 15:43  • Odpověz
No jo no tak snad příště aspoň jsme ti mohli ukázat sádru, ael pak se budeš moct podívat do mých fotek jednu tam dám..tak se pak holky mrkněte na tu moji chudinku.. :frowning2:
20. zář 2008 v 15:52  • Odpověz
A koho ty máš vůbec u Luštince???
20. zář 2008 v 15:56  • Odpověz
Já tu mám mamku, já jsem tu bydlela, než jsem se vdala, tak až budeš vědět příště, že tu budeš, tak mi písni :wink:
20. zář 2008 v 16:03  • Odpověz
Jj a jak se jsi se jmenovala ty za svobodna?Už jsem pak dala do alba tu fotku. Jinak do IP ti písnu moje mobilní číslo aby jsme si pak mohli dát vědět až tam zase budeme...aby jsme pak nepřemýšleli jestli to jsi ty.. :grinning:
20. zář 2008 v 16:08  • Odpověz
Tak jsem mrkla Jani na fotky a Danda i s tou sádrou vypadá docela spokojeně :slight_smile: , je to fakt pohodář nebo jsi vystihla nějaký moment, co se zrovna zasmál? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2008 v 16:09  • Odpověz
On se takhle směje pořád i stou sádrou..každý o něm říká že je to zlatý dítě..mají pravdu je!To příjmení???
20. zář 2008 v 16:12  • Odpověz
Krajáková
20. zář 2008 v 16:37  • Odpověz
Je to mě něco fakt říká no když se zeptám babičky tak ta tě bude znát určitě! :sunglasses:
20. zář 2008 v 16:53  • Odpověz
a babička je čí?
20. zář 2008 v 16:54  • Odpověz
Vinterová..ale ono jich tam je trochu víc bydlí skoro u bývalého kravína..
20. zář 2008 v 16:55  • Odpověz
tak tu já neznám, ale mamka možná bude :slight_smile:
20. zář 2008 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.