• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Hned jak babi uvidím tak se ji zeptám..nevíš kde jsou dneska holky???Zase asi někde lítaj co?My jsme měli dneska na náměstí hasičský závody tak jsme tak dopoledne byli..teď jen čekám na manžela jestli přijde v pořádku. :angry:
20. zář 2008 v 17:07  • Odpověz
tak to fakt netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes: , my byly dopo krmit kačeny a odpo šla mamka s Terkou na letiště, Nikča spala venku v kočárku a já měla alespoň trochu čas poklidit :slight_smile:
20. zář 2008 v 17:18  • Odpověz
Ahojda holky, chci se vás zeptat, máte napsaný děti v občance???? :wink:
měla jsem tu kámošku celý odpo, tak jsme drbaly :grinning:
20. zář 2008 ve 20:07  • Odpověz
já mám napsaný obě holky i manžu :wink:
20. zář 2008 ve 21:28  • Odpověz
Já tam mám taky Dandu i manžu, aspoň nezapomenu koho jsem si vzala :grinning:
21. zář 2008 v 08:02  • Odpověz
Já si to myslela, že se to dělá, tak budu běhat po úřadech :wink: , manža stejně potřebuje nový pas, včera jsem koukala, že ho má 2 roky propadlej :confounded: , nechám udělat i pas Honzíkovi. To je počasí co? V pátek jsme koupili zimní botky, tak zima může přijít, babí léto prý už nebude :frowning2:
Tak kdy ten srazík??? Přijedete zase??? Nebo jinde slezina??? Abychom zas něco probraly :wink:
21. zář 2008 v 09:59  • Odpověz
Holky mě je ten srazík jedno, jen danda bude protivný s tou sádrou tak uvidíme jestli tos námi přežijete :slight_smile:
Počasí stojí pěkně za prd...doufám že bude aspoň letos nějaký sníh..
21. zář 2008 v 10:38  • Odpověz
já se taky těším na sníh, takováhle zima mně moc nebere, to se nedá nic, chci s ním na sáňky a na pekáč a sněhuláky atd...no necháme se překvapit!!!
Mně se srazík hodí spíš čtvrtky a pátky :slight_smile: , tak něco vymyslete
21. zář 2008 v 11:23  • Odpověz
Holky já bych Vás klidně pozvala, ale jak bydlíme v patře, tak tam jsou schody a nemám žádnou zábranu, moje holky už nespadnou...a sedět venku, tak by jsme zmrzli :frowning2: , já ještě tento týden budu mít volnějc, ale pak mi doma začne velkej úklid a balení věcí atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
byli jsme na prochajdě a pak v bazéně a byli jsme tam skoro sami, tak dneska bude snad dobře spát, dneska taky spal hezky :slight_smile: , tak by mohl ještě jednu noc vydržet. Já tak potřebuju nějaký cvičení, ale nějak jsem se k tomu ještě nedostala. Jsem fakt hrozná. Teď jsme jezdili jen na kolách a na cvíčo jsem neměla ani pomyšlení. Dari chodíš někde v nováči???
21. zář 2008 v 18:07  • Odpověz
Nechodím, potřebovala bych ale jako sůl, ale jsem líná :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pěkně mě to štve, chtěla bych až budeme bydlet v Náchodě, zkoušela jsem Pilates, ale nebavilo mě to, než jsem otěhotněla poprvé, tak jsem chodila na Kalenetiku, ta mě bavila, asi 3x jsem byla spiningu a myslela jsem, že chcípnu :frowning2:
21. zář 2008 v 18:33  • Odpověz
já jsem taky lenora,já se jen občas donutím na kolo či na plavání, ale potit se mi moc nechce, ale potřebuju to :frowning2: Pilates jsem taky okusila, ale moc mně to nebralo, na spinning si netroufám a kalanetika tak ta by šla :grinning:
21. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz
No holky vy tak určitě potřebujete pohyb, všichni jste hubený jak něco ale strašně to potřebujete.. :angry: co mám říkat já? Taky jsem se chystala že budu chodit, ale teď nemůžu, babča by vedle Dandu asi nezvládla je hrozně náladový..nevíte kde je konec Pety?Dlouho se tu neukázala.
22. zář 2008 v 08:26  • Odpověz
autor
Čau holky, tak já jdu na cvíčo dneska, poprvé po dlouuuuuuhéééééééé době, je to od osmi do půl desátý, tak kdybych se už neozvala, tak mě vynesli nohama napřed :grinning: Chtěla jsem jít už minulý týden, ale manžel byl nachlazenej, tak jsem nechtěla, aby musel obstarat malýho, aby něco nechyt. Ale musím říct, že se těším, trochu se odreagovat...............
Když jsem bydlela v Dce, tak jsme jezdili taky do Nováče na spinning, ten mě bavil. Ale tady žádnej není :cry: Chystáme se na prochajdu, tak ahooooooooooooooj.
22. zář 2008 v 10:00  • Odpověz
autor
tady sééééééééééééééééééém :grinning:
22. zář 2008 v 10:01  • Odpověz
no konečně se taky ukážeš!!! A je ten spinning tak dobrej??? Já se obávám, že bych tam prostě chcípla na tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz
autor
Však jsem taky málem chcípla :grinning: , ale bavilo mě to. Když jsem slezla z toho kola po hodině poprvé, klepaly se mi kolena jak ratlíkoj :grinning:
22. zář 2008 ve 14:14  • Odpověz
a po druhý hodině??? Taky ratlík???
22. zář 2008 v 17:07  • Odpověz
Leni já jsem byla jednou v životě na spinningu a myslela jsem že to nepřežiju druhý den jem si nemohla ani sednout. Na začátku to docela šlo, ale pořád sednout a vstát, sednout a vstát a to jsem dostávala každou chvíli křeče do nohy, prý se to stává no hrůza.
Jinak Pety a Leni koukali jste na fotku Dandy v tý sádře??? :frowning2:
22. zář 2008 v 18:31  • Odpověz
Jani, koukala jsem, no mazec, sádroš malej, jsou to bobánci a ještě takhle s tím, hlavně, že to zvládá
22. zář 2008 v 19:27  • Odpověz
autor
no koukala, štěstí, že tam vypadá tak spokojeně, vypadá to, že to zvládá dobře :slight_smile:
lennis, i po druhý, i po druhý :grinning:
23. zář 2008 v 09:40  • Odpověz
Lennis ty máš třeba jinou kondičku a zvládneš to..musíš to zkusit na každého to působí jinak.
Pety Danda to zvládá ukázkově, horší je že dneska máme jít na roční prohlídku a Danda je samá modřina..ještě na mě pošlou sociálku :frowning2:
23. zář 2008 v 09:54  • Odpověz
to snad nepošlou, to by musel mít opakovaně, NEBOJ ty blázínku, já a moje kondička jo? Tak to je na bodu mrazu....ale včera jsem i trošku běhala, byla jsem s pesinou na poli, tak jsem se i hnula, pesina to taky potřebuje....
23. zář 2008 ve 12:08  • Odpověz
Holky tak je to ok ani nic neříkala..jen ho litovala ale to asi každý. Dneska je venku zase pěkně hnusně, jak já tohle počasí nemám ráda. Jen doufám, že v sobotu bude krásně děláme Dandovi tu oslavu, tak aby se aspoň něco vydařilo :unamused:
24. zář 2008 v 08:56  • Odpověz
Hoky, tak koukám, že asi budete muset přijet k nám, jednak potřebuju poradit s naším obývákem, víc hlav (ženských hlav) víc ví :grinning: a koukám, že se k tomu nemáte, tak koukejte příští čt nebo pátek dorazit a jednak už víte, kde bydlíme :wink: , tak se na vás budeme těšit a nechci slyšet žádný výmluvy
24. zář 2008 v 10:11  • Odpověz
holky tak toaby jsme si koupili na opékaní to prase ne aby nám zase někdo nepomluvil sraz že máme málo jídla... :grinning:
24. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz
Jinak já budu muset zase škemrat u Pety jestli by mě když tam vzala ebou do auta..
Lenni já bych Vás klidně k nám pozvala, ale já se za ten náš byt hrozně stydím... :sweat_smile:
24. zář 2008 ve 12:12  • Odpověz
no a já zas potřebuju poradit...
proč stydíš, vše nejde hned a pokud se chystáte stavět, tak bych taky neinvestovala
24. zář 2008 ve 12:18  • Odpověz
On ten byt není ani náš, tak yb se to nevyplatilo investovat, já když sem viděla ten váš krásný baráček..ne že by jsme tu měli nempořádek, každý den uklízím, ale panelák je panelák...už aby jsme měli barák, tam Vás pozvu hned!
24. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz
Jani, prosím tě to neřeš, kdybys viděla jakej tady mám bugr teď, ale jinak děkuji za pochvalu, je tu spousta nedostatků a furt na manžu něco vymrjšlím, ale teď dělá kámošovi jádro v paneláku- zděný, má dodělat tu pergolu a už vymejšlím já co chci přes zimu udělat doma v bytě. Já si připadám, že nedělám nic jinýho, než že uklízím furt dokola, včera jsem byla u kámošky - poprvé v baráku, tam snad nebylo smítečko, nikde nic roztahanýho, kuchyň byla jak právě dovežená, já mám furt někde něco vytahanýho, rozsypanýho, no škoda mluvit. Tak jdu poklidit - pro změnu - od 2 učím, tak ať se tu neleknou!!! Takže Jani, žádný depky, to mám já, když někam přijdu a vidím naglančíno.....
24. zář 2008 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.