• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
autor
No holky, my bydlíme v 1+1, ne že bysme se sem nevešly, ale přece jenom............ :grinning: , navíc si myslím, že pro Darču je to dost daleko.
Jannyt, příští týden se mi to neho :frowning2:
24. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz
A kdy se ti to ho??? :slight_smile:
24. zář 2008 ve 13:28  • Odpověz
autor
Jestli vybíráme jen mezi čt a pá, tak o týden později :slight_smile:
24. zář 2008 v 15:23  • Odpověz
Holky, tak napište datum, abych se podle toho mohla zařídit :wink:
V sobotu se jedu podívat do Opočna na svatbu kámošky, tak jsem zvědavá jak jí to bude slušet.
Já doma pořád uklízím a zdá se mi, že to není nikde vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zítra jedu domů mít okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: , až budeme bydlet, tak Vás pozvu. :slight_smile:
24. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz
Holky tak si představte, před chvílí jsme dorazili z Na, Danda si tu sádru sundal. Když jsme tam přijeli tak už se jen doktor a sestra smáli a my taky...tak už máme čtvrtou sádru a ta prý už určitě nespadne, tak jsme na to zvědavý protože tohle už říkaliá i naposledy :grinning: tak uvidíme..Ale Danda bude mít dobrou sbírku
24. zář 2008 ve 21:03  • Odpověz
Tak to je síla, jak je to možný??? :grinning:
24. zář 2008 ve 21:05  • Odpověz
sběratel :grinning: :grinning: :grinning: hlavně, že jste v pohodě :slight_smile:
24. zář 2008 ve 21:43  • Odpověz
Nety nevím jak je to možný, ale ani se nedivím..Danda je pořád v pohybu a když sedí v židličce pořád tam sní nějak divně šouruje..už od včerejšího rána jsme mu ji vždycky povytáhli a byl klid, ale večer už to nějak manža neuhlídal tak jsme jeli..to jste měli vidět jakou z nás měli radost :grinning: Když mu tu sádru dělali tak se tam pořád chechtal..jsem jen zvědavá jestli mu vydrží až do toho 9.10.
Jinak Dari neměla jsi náhodou v pondělí svátek? Jestli ano tak opožděně všechno nejlepší!
25. zář 2008 v 07:52  • Odpověz
jo, jo, Dari, vše nej, nej, nej, hlavně hooodně zdravíčka :slight_smile:
25. zář 2008 v 09:08  • Odpověz
Holky měla a díky :slight_smile:
25. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz
autor
Taky se připojuji s gratulací :slight_smile:
25. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
Holky tak Vám přeji hezký víkend snad i slunečný. Dnes má manža dovolenou tak odjíždíme do Nováče chystast věci na oslavu, tak se snad vše zadaří. Pa a užijte si ho! :sunglasses:
26. zář 2008 v 07:34  • Odpověz
Ahoj Jannyt, přeju Vám, aby se oslava vydařila :slight_smile: a bylo i snad trošku lepší počasí :wink: , dneska to vypadá docela slibně. Pěkný víkend!
26. zář 2008 v 09:24  • Odpověz
Ahojda holky, já byla dnes na cestách, u bývalé kolegyně ve Vlkově a pak v práci gratulovat šéfce a kolegynce
26. zář 2008 v 19:23  • Odpověz
Tak sis pěkně vejletila :grinning: , to já byla dneska na baráčku a myla jsem kuchyň a vytírala a nebralo to konce-100x vylít a napustit novou vodu, aby už konečně nebyly na podlaze čmouhy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zítra jedu pokračovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ještě, že mi holky hlídá mamka :slight_smile:
26. zář 2008 ve 22:15  • Odpověz
no, tak to máš veselo, manža dnes na chatě kácí břízy, ale odpo snad bude doma a mohli bychom vyjet na kolách, večer chcem jít na námko, budou tam kapely, tak jsem na to zvědavá, babi bude asi hlídat. Tak snad bude trochu změna. Už mi to zas lezlo na mozek.
27. zář 2008 v 11:23  • Odpověz
tak včera jsme se pěkně vymlaskli, ale bylo to fajn, já na svařáku a mamča byla veselá, ráno krutější, ale vcelku v pohodě, šlo to - pro mně, manža mnohem hůře. Dneska 2 prochajdy, na kolo jsem si nějak netroufla. Jak bylo u vás holky????
28. zář 2008 v 18:40  • Odpověz
jako vím, že je venku pěkně, ale někdo by si tady se mnou mohl popovídat ne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. zář 2008 ve 12:42  • Odpověz
Ahojky lenni! :grinning:
29. zář 2008 ve 12:52  • Odpověz
Ahojda Jani, aspoň někdo, jaký byl víkend??? Já jsem sama doma, naši si odvezli malýho na chatu, tak tady řádím a uklízím
29. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz
Jaký byl víkend? Krásné počasí, oslava se vydařila, Danda byl z dárků nadšený no prostě paráda. Jen jsem se malinko nevyspala..Ríša to maličko přehnal s pivem a tak celou noc prochrápal že jsem se nakonec musela odstěhovat dolu k mamce do kuchyně a spala jsem na zemi..Ale dneska jsem se vyspala do růžova :slight_smile:
Tak to se máš že máš takový veget, taky by mi bodnul :unamused:
29. zář 2008 ve 13:14  • Odpověz
veget jo? Já tady makám jak šroub, veget si představuju u kafíčka a časáčku a nějakej madovníček, ale nic z toho se nekoná, za půl hod tady mám studenta a učím 2 hod a večer chci jít konečně na cvičení, začnu lehce a uvidíme. Bolí mně záda a jsem lemra líná, musím něco dělat, je to hrůza. Já jsem teda taky dost nevyspalá po celým tom víkendu. Holky neleze vám na mozek ta domácnost???? Já už mám z toho zas depky, že jsem dobrá snad jen na uklízení........................ :angry:
29. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz
Leni neboj až budeš v důchodu tak si oho vegetu užiješ dýl :grinning: My jsme byli právě s manžou na procházce, venku je krásně a to jsem si říkala že bude hezky už jen o víkendu...na cvičení chci taky chodit, ale až Dandovi sundají tu sádru..co ty vůbec Leni učíš?
Dari jinak jsem se na Tebe informovala tak jsem se aspoň dozvěděla kolik máš sourozenců a kde bydlíš :wink:
Pety jak vy vůbec žijete? Co Štěpánek?
29. zář 2008 v 16:22  • Odpověz
Holky, já mám taky depky z toho každodenního stereotypu :frowning2: , každý den to samý a teď uklízím 2 domácnosti, takže jsem z toho pěkně unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A Jani, co jsi se dozvěděla o mě pěkného??? :grinning:
29. zář 2008 ve 20:47  • Odpověz
Skoro nic, ale naši i babička Vaši rodinu zná..Neboj nic špatného jsem neslyšela..
29. zář 2008 ve 21:15  • Odpověz
Jani, já zas v pátek viděla asi tvoji švagrovou - se sousedem naším :wink: z ulice :grinning:
29. zář 2008 ve 21:43  • Odpověz
Jo, jo Leni to je možný...pokud nebyl Honzík s nějakou jinou... :slight_smile:
29. zář 2008 ve 22:01  • Odpověz
Dari, neměj depku, já byla včera cvičit, teda dneska cejtím celý tělo, ale mám lepší náladu :grinning:
30. zář 2008 v 11:40  • Odpověz
Jani, to asi ne, to byla asi švagrová :grinning:
30. zář 2008 v 11:41  • Odpověz
Leni a co ty vůbec učíš? Dneska jsem mluvila se švagrovou tak to byla ona co jsi ji viděla..
30. zář 2008 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.