• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Jani, učím angličtinu, asi 4 roky jsem se tím i živila, teď už jen na sebe. Holky, mně bolí celý tělo, ale chtěla bych dnes jít plavat, ale obávám se o záda, abych se hnula, jsem lívanec :frowning2:
30. zář 2008 ve 13:36  • Odpověz
Leni, tak to nepřeháněj :wink:
30. zář 2008 v 19:02  • Odpověz
Jo a dneska jsem holkám koupila novou záclonu s Medvídkem Pú :slight_smile: , mám z ní fakt radost :grinning:
30. zář 2008 v 19:15  • Odpověz
Dari kde jsi ji koupila a zakolik? My ji budeme taky kupovat v Dobrušce u Elmana..myslím že ji tam mají za 150,-/m..
30. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz
Ve Vesně v Nováči za 149kč/m :wink:
30. zář 2008 ve 21:53  • Odpověz
autor
Čau holky, já to nějak nestíhám :frowning2: Máme se dobře. Včera jsme byli na čtyřměsíční, tak máme 64 cm a 6,5 kg. A protože nekojíme, tak máme začít s příkrmama. Tak se na to psychicky připravuju a příští týden mu něco naservíruju. Doufám, že mi to nehodí na hlavu :grinning: Jakou máte zkušenost s vašima dětma, chtěly papat mrkvičku nebo to byl problém?
1. říj 2008 v 09:13  • Odpověz
Ahoj Pety, já jsem s holkama neměla s jídlem problém, když jsem byla doma, tak jsem vařila domácí stravu a když jsme jeli pryč, tak jsem měla kupované jídlo nebo doma, když jsme přišly dlouho z procházky, tak jsem jenom ohřála a bylo :grinning: , kupovala jsem Hipp, Hami bebo Sunárek :wink: .
To je hrozný, jak to letí- Štěpánkovi už jsou 4 měsíce(posílám malou gratulaci) :slight_smile:
1. říj 2008 v 09:36  • Odpověz
autor
Díky :slight_smile: Taky jsem překvapená jak to letí, za chvíli mu bude půl roku, ani nebudu vědět jak. :slight_smile: Ještě mi řekni, kdy ti holky začaly sedět. Já se na to toiž hrozně těším, ale kluci jsou línější. :grinning: Ale zvedáme ho za ručičky do sedu, jak nám ukázala doktorka, že s ním máme cvičit a to miluje, rozhlíží se a řechtá, tak se bude třeba snažit :slight_smile:
1. říj 2008 v 10:52  • Odpověz
Ahojda holky, tak jsem nemocná, bolí mně v krku a trochu záda, asi jsem na cvíču nějak ofoukla či co, sportem ku zdraví!!! :unamused:
Honzína se ve 4 měs poprvý přetočil na břicho, v 5 měs začal sedat sám, opřes o ruku a šel šikmo nahoru přes ruku, u nás byl velice rychlý ve všem, v 7 měs si stoupal a 8 začal chodit za ruce a lozit najednou. Vůbec ho nebavilo ležet v kočáru, řval jakmile zjistil, že se nic neděje a to mu zůstalo dosud. Dneska se vzbudil už v 7 a usnul až ve 3!!!!!!!! A to s ním ještě šli naši ve 2 ven, aby se vyvětral, pak teprve ho to unavilo. Jinak po mně skákal a lozil a vejskal.
Já začala s bramborou a máslem, to mu jelo, pak mrkev, pak obojí, pak samotnou brokolici a pak zase s bramborou. Jedl tyhle mixy asi 2měs a pak to na mě parkrát oklopil a sápal se po chlebu, takže od 8 měs večeří a snídá chleba nebo jiný pečivo, taky jsem mu ke snídani mixovala piškoty, banán a koj.mlíko-trochu teplý, to mu taky jelo, taky jsem mu dávala ty kukuřičný křupky na chroustání, to bylo takový první jídlo, nechtěl vůbec ovoce ani přesnídávky, furt jsem to zkoušela až začal chtít. Večer kaše od 4měs. Doteď miluje brambory s máslem nebo tvarohem nebo pomazánkovým máslem. Dneska jedl až po spaní, ráno nic nechtěl, jen mlíko ode mně, v poledne jsem do něj taky nic nedostala, pak se pos.....tak, že jsem ho musela vykoupat, pak se konečně najedl, asi byl plnej, ale ka.. mi každý den normal.
Púa máme taky na záclonách, my ho máme všude :wink:
1. říj 2008 v 17:48  • Odpověz
Ahojky, mě bolí taky v krku asi tři dny :frowning2: a to nechodím cvičit :wink: .
Terka začla sedět na 9 měsících a chodit asi ve 13, Nikča byla rychlejší-seděla v 6 a chodila v 9 měsících(sama).
Kddyž jsme začly s příkrmy, tak první týden mrkev, druhý mrkev+brambor, třetí mrkev, brambor a kuř. maso a pak další zelenina a jednou týdně žloutek. :slight_smile: . A první ovoce byl banán.
1. říj 2008 v 19:21  • Odpověz
Dobré ráno holky! Tak na tom nejste sami, já mám už týden ucpaný noc pořád kýchám..prostě mi není dobře, ale já to ze sportu nemám :grinning: Jinak co se týče příkrmů tak my jsme začali mrkvičkou a bramborem, ze začátku to vypadalo že to budu moct sníst sama, ael nakonec to Dandovi zachutnalo a vydrželo mu to dodnes, jen má tý zeleninky mnohem víc a ještě k tomu masíčko. A co se týče přesnidávek tak jsme měli stejný problém jako Lenis taky je nechtěl a teď je baští, každý den jednu..
No a co se týče sedání a takových pohybových aktivit, tak asi Pety víš jakna tom Danda byl. My jsme byli opravdu pomalejší, asi proto jsme chodili na to cvičení. Ale na 11.měs už jsme lezli po čtyřech a stavěli se tak jsme to cvičením dohnali.
Dari mají ještě ve vesně tu záclonu? A je taková mléčná?
2. říj 2008 v 06:57  • Odpověz
Holky, buďte rádi, že jste si je užili jako mimi ležící, spící, nám nespal, řval v kočáru jak se nic nedělo, no hrůůůůza, já jsem happy, že už si řekne, ukáže, jíst, pít, spát, začíná rozvazovat. Teď je u nás krtek No.1, jede nám na dvd od rána, to, že jsou zprávy nebo tak něco, to ho nezajímá, zapne si to sám a ta radost, vejská a skáče a běhá, jak je rád, že to tam má, tak berte mu to, že??? Dnes už mi je líp, tak snad se mi ten krk nerozjede, ale na ven to nebude. Včera jsem musela zrušit hodiny aj, bych to neuseděla u stolu, jak bylo krásně celý den v posteli. Dnes má manža večeři od práce, tak mu tááááák závidím, já bych si taky dala nějakou baštu (a to se snažím nežrat!!!), tak nám taťka dorazí až někdy v noci, ale ať si taky dá, že? Teď se o nás staral a hlídal malýho, tak mi to bodlo. Já mám mléčnou Jany
2. říj 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
Dík za info holky, pak vám napíšu, jak baštíme a jestli baštíme! :sweat_smile: My jsem zatím v pohodě, žádná rýma, nic a to chodím cvičit :grinning: Tak snad nám to vydrží, ťuk ťuk.
2. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz
Já mám záclonu bílou a objednala jsem jí přes net a v obchodě jsem si jí vyzvedla, žádné poštovné jsem neplatila :slight_smile: , přišla asi do týdne
2. říj 2008 v 16:12  • Odpověz
Dari a jak je dlouhá je to 180?
2. říj 2008 v 16:14  • Odpověz
já mám 160-kratší nemají, ale delší jo a myslím, že 210 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2008 v 16:32  • Odpověz
pošli mi prosím adresu kde sis ji objednala...klidně mi ji pošli do IP díky moc! Já právě myslím že mají u Elmana 150
2. říj 2008 v 16:42  • Odpověz
Já přesnou adresu nevím, ve vyhledávači na seznamu jsem si zadala Vesna...a bylo :wink:
2. říj 2008 v 17:36  • Odpověz
Holky, hezký víkend přejeme :wink:
Já jsem nějaká hyn, asi jdu do pelíšku, těším se na ten sladký odpočinek :slight_smile:
3. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky holky tak jsme se vrátili z víkendu stráveného u našich v Nováči. Bylo tak krásně! :slight_smile:
Jinak Dari Vesna bohužel dělá ty záclony s pú jen 160 :frowning2: což je škoda, ale snad ji někde seženeme.
A jak jste na tom zdravotně? Už nikoho v krku nebolí? Já už jsem konečně fit a už se všichni těšíme na čtvrtek, Dandovi budou sundávat konečně sádru :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně aby všechno bylo ok a bylo to srostlé tak jak má být jinak se z toho asi půjdu už vážně oběsit :frowning2:
5. říj 2008 v 19:35  • Odpověz
Ahojky, u nás zatím máme jenom rýmu a Niikča trošku kašle, snad z toho nebude nic víc.
Danda měl krásnýho dorta :slight_smile:, my budeme o víkendu taky slavit, tak pak taky snad přihodím foto.
Budu vám držet palce, aby měl nožičku o.k. :wink:
5. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
Čau holky, tak už má rýmu :angry:
6. říj 2008 v 09:29  • Odpověz
To je radost, co? My jsme v noci každou chvíli vzhůru, protože se jí špatně dýchá.
6. říj 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahoj mamky, tak jsem poprvé zabrousila na koníka a našla vás tu :wink: .
Chtěla jsem se zeptat, jaké máté zkušenosti s plaváním mrňousků...od kdy, kam byste mi doporučili jezdit
( Hradec, Dobruška ),atd...díky.

Zdravím Pety, bydlím v Týništi, tak jsme se určitě někde potkaly, jak brouzdáme po našem velkoměstě :slight_smile: .
6. říj 2008 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky parisado, já chodím s Dandou na plavání do Nového Města nad Metují..nemůžu si stěžovat. Jedna lekce stojí 1102,- dávají permanetku na 10lekcí + se musí platit 300,- jako členský příspěvek.Plavání je od půl roku.
6. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz
Parisado opravuji se jedna lekce stojí 110,-
Jinak Leni když znáš Janču Kaněrovou neznáš i Katka Vinterovou?
6. říj 2008 v 15:07  • Odpověz
Já Katku Vinterovou znám :grinning: . Parisado, vítám tě mezi náma :slight_smile:
6. říj 2008 ve 20:46  • Odpověz
Dari odkud ty ji znáš?Tak to znáš určitě i její ségru co?
6. říj 2008 ve 21:54  • Odpověz
Ahojda holky, Jani, něco mi to říká, ale teď si nemůžu vybavit. Malej začíná mít rýmu, tak jsme nasadili Panadol a dáme Olynth do zdi, tak snad se vyspíme, manža spí v obýváku, ten to chytnul ode mně v horší formě - slabší jedinec, tak je tu obskakuju oba :unamused:
6. říj 2008 ve 22:00  • Odpověz
Odkud ty znáš Leni Janu Kaněrovou?
6. říj 2008 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.