• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
Jani, jsme stejný ročník a chodily jsme spolu na stejnou ZŠ, jen do jiný třídy, když teda bydlelï ještě tady.
JaK Danda????
7. říj 2008 v 08:14  • Odpověz
Já ji znám přes Marcelu Markovou-holky spolu chodily na základku :slight_smile:
Leni, tak to máš doma taky pěkně veselo, co? Mě od rána pro změnu škrábe v krku :frowning2: , to je tím přiblblím počasím
7. říj 2008 v 08:57  • Odpověz
Leni Danda se asi na čtvrtek těší asi jako všichni...myslete na nás jedeme tam tak na 8hod snad tam nebude moc lidí..nejdřív sundat sádru, pak na rengen a pak čekat aspoň půl hoďky na výsledky..snad to bude všechno tak jak má být.
Dari já znám taky Marcelu ale strašně dlouho jsem ji neviděla..Jinak Katka Vinterová je moje sestřenice :wink: jak je ten svět malý co? Nedávno se Katka vdávala..ale na mimi nemá asi pomyšlení má dost dobře placenou práci, i když nedávno mluvila že jsou ve fázy snažení..tak uvidíme.
7. říj 2008 v 19:17  • Odpověz
Holky poslechněte si tuhle písničku...je krásná!
http://mp3ky.net/holki-pro-mamu?key=7d8b&play
7. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz
autor
Čau holky, Katka Vinterová se mnou chodila na základku. Jannyt, pozdravuj. Ahoj týnišťando, super, konečně někdo aktivní z tohohle města :wink: Jinak já už to tak nějak přechodila, ale manžel kašle a smrká jak o život, tak jen čekám, kdy to skočí na malýho :frowning2:
Holky, máte na děti uzavřené pojistky? A jaké?
8. říj 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
A koukám parisado, že máme stejně staré dětičky :grinning:
8. říj 2008 v 19:45  • Odpověz
Pety,my ještě pojistky nemáme, ale máme dětský účet (kámoška pracuje v bance :confounded: ) a tchánovci mu platí nějaký stavebko či co. Pojistku bych chtěla takovou, kdy by dostal peníze, kdyby se nám něco stalo nebo kdyby jsme měli nějaký výlohy na nějakou léčbu, ale nevím,jestli něco existuje.
8. říj 2008 ve 22:11  • Odpověz
Nám platí nějaké peníze tchýně a až bude dětem 18 let, tak si je všechny vnoučata mezi s sebou rozdělý, tak nějak jsem to pochopila, zatím jsou vnoučata jen od nás, brácha doufám, žádné děti mít nebude :grinning: , je to takový cestovatel :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já a manža je máme připojištěný u sebe.
Dneska už budeme spát v Náchodě :slight_smile:
9. říj 2008 v 09:22  • Odpověz
Dari, tak ať se hezky chrupe:slight_smile: a Jani, jak Danda???
A kde máme novou maminku??? Pari??? Doufám, že budeš trochu ukecaná, někdy si tady se mnou nechce nikdo povídat :frowning2:
9. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky holky tak máme nožičku v pořádku, ani nevíte jak jsem si oddechla. Paní doktorka mi ještě řekla, že kdyby tam byla jedna doktorka nějaká Džamila tak by na mě poslala sociálku protože brání děti, sama prý ale děti nemá. Asi nepochopí že se to může stát. Prý máme mít nohu v klidu :grinning: Danda hned co mu sundali sádru tak si stoupal..prostě Danda. Jinak Pety ptala jsi se na pojistku nebo dětský účet? My máme obojí, Danda je pojištění že má od 15dne na den 250,- a jinak jsme mu založili účet u český pošty, můžeme mu tam posílat kolik chceme a sami to i vybrat a dostal k tomu kartu, že má skoro všude vstup zdarma. A ještě mu prababi založila knížku. Takže bude mít víc peněz než mi... :unamused:
Holky že je dneska hrozně krásně???Byla jsem na procházce 4hoďky a je mi krásně.
9. říj 2008 v 16:44  • Odpověz
Jo a poslechl si někdo z Vás tu písničku?
Pety Katka už je vdaná paní Smolíková... :slight_smile:
9. říj 2008 v 16:45  • Odpověz
Ahoj mamky!
Pety, jo jo máme stejně staré dětičky, máme potencionálního kámoše :slight_smile: Toníčka pojištěného máme, nějaký účet založila manželova mamka přes poštovní banku, pracuje tam a musí si plnit... je to konto "sluníčko", myslím. A jinak nás odchytli na vítání občánků a nechali jsme si vnutit dětský účet v bance...
Lennis, ty jsi nechodila s Honzíkem někam plavat? Pořád o tom přemýšlím, ráda bych jezdila od půl roku, takže každá informace dobrá :wink:
9. říj 2008 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz
Holky kdepak jste?
9. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz
chodili jsme v Dobrušce, jeden kurz na jaře, ale jelikož Honzík nemá rád potápění a lití vody přes obličej, tak už nechodíme, ani ho to moc nebavilo, vodu zbožńuje, ale kdyřž se může cachtat a ráchat a přelejvat a vše co chce sám, máme bazén doma, tak jsem chtěla, aby byl zvyklý, chodíme s ním sami do kryťáku, navíc teď už to stojí 180kč na hod, kdyby ho to tam bavilo, tak mu to zaplatíme rádi, ale nějaký říkanky a skákání do vody na povel není nic na našeho milospána :grinning:
Jani, tak to je super, že jste to zvládli. Já byla dnes s malým ještě na kole. Ale mám nějaký ucpaný nos, tak to vypadá, že budu mít snad ještě rýmu já!
9. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz
Ach jo holky kde pořád lítáte??? :frowning2:
10. říj 2008 v 11:40  • Odpověz
Jani, já tu jsem a mám zas rýmu, to je hrůůůůza, noc hrůůza, asi mu lezou špičáky a tak vůbec nespíme, mohl mně sníst prsa v noci, bylo to tak hrozný, že jsem mu šla namazat chleba a udělat mlíko do flašky, ale nechtěl nic, asi najedeme zas na homeopatika chvíli. Jsem dnes K.O. Jak u tebe?
10. říj 2008 v 11:57  • Odpověz
Ale u nás to celkem jde, Danda je sice občas protivný ale jde to, musím ho hlídat aby moc tu nožičku nenamáhal,ale moc se mit o nedaří, znáš to. Sama doktorka uznala že to nepůjde ho uhlídat. Zachvíli razíme ven, musím k Mrkáčkovi a pak jedeme s Janou Kaněrovou na prochajdu. Hlavně aby ti Honzík neukousl prsa :frowning2: to manžel když byl malý tak mámě ukousl bradavku...ale v noci máme pohodu. spinkáme celou noc a vstáváme v 6hod tak to jde.
10. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky, díky za tipy. Jedna agentka od ČP nám totiž nabízí pojistku a asi do toho půjdem. Je to úrazovka se spořením, že bude mít v 18ti nějaký peníze. Zároveň jsem pojištěná já a kdyby se se mnou něco stalo, dostával by po mně důchod.
Jannyt, Katce blahopřeju, to je čerstvé nebo už je vdaná dýl? Dandu pozdravuj a ať poslouchá a rehabilituje :grinning:
Pari, kam bys chtěla chodit s Toníkem plavat? Do Dobrušky? Docela by se mi to taky líbilo :slight_smile: Řekni mi, kam chodíte na procházky, já už to tady mám tak prokřižovaný, že mě to už někdy fakt dost nebaví :angry: Ale když už nevím kam jít, jdu do Plusu a koupím si něco dobrýho, to mi spraví náladu. To jsem móóóc dobře vymyslela :grinning: Mohly bysme někdy pobrázdit spolu a seznámit kluky :wink:
Kdy jste se vítali? Někdy 12. nebo 13. září? Dostali jsme pozvánku, ale byli jsme tenhle víkend pryč, tak nás pozvou v listopadu.
Tak čau holky a užívejte sluníčka :slight_smile:
10. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz
Pety, tak to mi pošli název, to je to sluničko??
11. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky, to pojištění, o kterém psala Pety, by mělo být to "sluníčko", to, které máme i my...není špatné, hlavně nám ho zatím platí babička, takže super :wink: .
Pety, zatím nevím, kam budeme chodit plavat. Za týden mám sraz s kamarádkou, která jezdila s malým do HK, tak z ní vytáhnu, co a jak, možná vyrazím do Dobrušky a uvidím. Snad nám to doktorka dovolí a mohli bychom jezdit spolu, aspoň by to bylo veselejší :slight_smile: . O procházkách mi povídej, taky jsem kolikrát nešťastná a nevím, kam už mám s Toníčkem jezdit. Když je nejhůř, jedu k našim na zahrádku, ale teď na zimu to už nepůjde. Ty chodíš aspoň manželovi naproti k vlaku, tedy, pokud to jsi ty :slight_smile: , černý kočárek ?
Na vítání jsme byli 13. září, strašná síla miminek, měli to uspořádáné na etapy na celé dopolko... Byl tam chlápek, co to točil na kameru, chtěl 400,- za dvd, manželova mamka nám ho objednala, fakt super, na domácím kině a ani na počítači ho nerozjedeme, dobrej kšeft!!! :angry: .
Jo a to seznamování bereme :wink: .
11. říj 2008 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz
No, holky, nevím jak to funguje teď tady to plavání, jelikož my jsme začínali někdy v březnu, dubnu už nevím a měli jsme 10 lekcí do června, teď to začínalo od září, bylo to vždy od 14 do 15 hod, jinak tam něměli volno v bazéně, takže mrkněte na web Hastrmánka - mateřský centrum. Tam snad něco najdete.
To Sluníčko nám taky jeden chlap furt cpe, je to fakt dobrý???
11. říj 2008 v 19:05  • Odpověz
autor
Holky, právě že to není sluníčko. Sluníčko je prý drahý tím, že jde malá částka na spoření a nedá se s ním po celou dobu spoření hýbat. To naše se jmenuje Dynamik Plus.
No Pari, to víš, že jezdím manželovi naproti, ty to máš teda vyčíhaný :grinning: Jezdíš taky? A poznávací znamení? :grinning:
12. říj 2008 v 15:05  • Odpověz
autor
A to plavčo bysme určitě zkusili :slight_smile:
12. říj 2008 v 15:27  • Odpověz
Ahojky tak jak si užíváte víkend?My jsme se byli projít na našem pozemku, teda holky řeknu Vám na to že stál 560.000,- tak zas tak velký není...ale malý taky ne. Hlavní je že nám tam udělali blbci už zámkovou dlažbu.To chci vidět jak to bude vypadat až tam budou jezdit ty náklaďáky a bagry, to bude pak krása.Dneska jsem Ríšovi říkala, že pro mě bude ten nejkrásnější okamžit až budeme z tohodle bytu odnášet poslední krabici a zavřeme zasebou dveře.A hurá do svého baráčku :wink:
Ale to si ještě počkáme. Jinak kdypak uděláme zase ten sraz? Můžeme teda klidně i u nás pokud Vám nevadí že tu máme bordel a je to v paneláku???
12. říj 2008 v 17:21  • Odpověz
Jani, my jsme ještě s rýmou, tak snad koncem týdne. Jak holky??? Co???
Já byla víkend doma v posteli, dnes už teda v posteli moc ne, ale snažím se co nejdřív se z toho dostat, ale to víte, chlap a domácnost, dnes jsem to už nevydržela a šla uklízet :confounded: .
Pety, tak já se mrknu na ten Dynamik Plus.
Jani, já se už tak těším ven až půjdeme taky někam na prochajdu.
12. říj 2008 v 19:06  • Odpověz
Nekoukali jste včera na ty Babicovy dobroty??? My jsme dnes dělali ty kuřecí nugety co tam včera vařil a byla to mňamka....
Jani, co má Danda rád??? Já už někdy nevím, co mu mám vařit.
HOlky, víte co se mi dnes stalo, seděla jsem na posteli a najednou vrzla podlaha jak když někdo přišel za mnou do ložnice a otočila jsem se a viděla jsem stín jak se mihnul, ale nikdo nikde, Honza s malým byli venku a teď někdo vypnul televizi přes ovladač a kluci jsou ve vaně, tak já nevím kdo tady s náma bydlí :sunglasses:
12. říj 2008 v 19:10  • Odpověz
Leni nech toho běhá mi mráz po zádech! :confused:
Ještě z toho v noci nebudu spát...to Tě asi chodí strašit moje bůčky co na celým těle mám a závidí Ti Tvoji štíhlou postavu :wink:
12. říj 2008 v 19:20  • Odpověz
no, ha, ha, ha Jani, svoje bůčky taky nechávám spát, dnes jsme měli takovou baštu, že moje dieta je opět někde v p...... prostě daleko :grinning:
12. říj 2008 v 19:34  • Odpověz
autor
Leni, to bych se asi po....
Tak Štěpánek už kašle. Není to nic strašnýho, ale lituju ho. Ráno si povídal v postýlce, chtěl vykřiknout a rozkašlal se. Začala jsem mu dávat sirup, tak to bude snad dobrý.
V sobotu jsme byli v Bohuškách na posvícenský zábavě, bylo to fajn odreagování :slight_smile:
13. říj 2008 v 08:33  • Odpověz
Leni jsi na živo? Strašení pokračovalo, nebo si to ty moje bůčky rozmysleli a odešli, když viděli jak jsi fit..
Jinak holky tak až budet všichni zdarvý tak se sejdeme..ještě bych pozvala Janu Kanerovou s Domčou a Dandou a pak Magdu s Vojtíškem, aby nás bylo víc a možná ještě na někoho přijdu...nevadilo by Vám to? :sweat_smile:
13. říj 2008 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.