• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rychnovsko

(Zamčená)
28. dubna 2010 
MNě by to určitě nevadilo, hlavně abys to ustála ty :grinning: :grinning: :grinning: tolik dětí na jedný hromadě. Holky, tak strašení nic, zatím teda. Dnes jsem vyrazila ven, s malým na nákup a nákup v drogerii je s ním teda očistec, přerovnal jim vložky, zmačkal papírky s cenama a popisama, lítal tam jak pometlo, než jsem zaplatila, tak přerovnal barvy na vlasy a půlka se jich tam válela ve stojanu, no nikdy víc teda a když tak jedině na kočáru a přikurtovanej :grinning: . Taky mi někde zašil teta kartu do tý drogérky a kapky do nosu, nemůžu je najít, rtěnku mi vyďoubal šroubovákem, no začínaj to být radosti, tak se holky těšte!!!! Funím a nemám kapky, to mně teda momentálně asi sejří nejvíc. Jak u vás??? Taky je někde veselo jak u nás???
13. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz
No u nás je veselo jen s tatínkem, přijde mi jak dělá s Dandou ty blbosti tak se chová jak dítě..ale to je dobře, aspoň bude sranda. Leni však všechny děti budou v pokojíčku a některý u maminek v náručí a do obýváku Vás nacpu jako prd a když ne, tak to nějak vymyslím. :sweat_smile: Hlavní je že pokecáme...Jo a ještě něco Leni jak jsi se jmenovala za svobodna? Abych to mohla říct Janče Kaněrový, aby si na tebe vzpoměla.
A copak je s Darčou dlouho se už neozvala. :confused:
13. říj 2008 ve 13:54  • Odpověz
Halo Dari, tak co nový domov, možná neni on line, tak se nám koukej brzy ozvat. Jani,hlavní je, jak píšeš, že pokecáme, ale já bych vás někdy potřebovala tady, plánujeme malou přestavbu naše pidi obýváku a víc hlav - víc ví, takže máme od mého manži to nějak vymyslet, já jsem vždycky musela vše vymyslet a on to pak realizoval (vlastně celý náš byt). Jani, co vaříš malýmu - co má rád??? Nemám inspiraci. Co nožička, lepší se to????
13. říj 2008 v 18:18  • Odpověz
Lennis, musím říct, že jsem četla tvůj duchařskej zážitek, taky jsem zažila nedávno něco podobnýho...byla jsem se jednou v noci napít a když jsem zavřela lednici, viděla jsem u dveří bílý stín postavy, jak prochází přes obývák, chvíli se zastavila a pak zmizela...fakt strašnej zážitek :confounded: , musela jsem vzbudit manžela, musel projít celý byt, co kdyby náhodou...myslela jsem, že se strachy zblázním. A to jsem se myslela, že mám pro strach uděláno. Mluvila jsem o tom s mojí kamarádkou, která je tak trochu "čarodějka", poradila mi, abych doma zapálila červenou svíčku, že to prej vypudí zlé duchy,... od té doby je fakt klid. Tak to zkus taky :sunglasses: .

Holky, potřebuju poradit. Začínáme s příkrmama a sestra mi řekla, že mám malýmu dávat jednou týdně žloutek, pak jsme to nějak zamluvily...a teď nevím, má být nejspíš vařený, že?
No nic, začínají Přátelé, tak razím na telku :wink: . Mějte se.
13. říj 2008 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
Pari, žloutek jsem dávala až místo masa 1x týdně, dřív ne, až když jedl králičí a kuřecí maso. První měsíc jen zeleninu. Uvařenej v zelenině a roxmixovanej, prostě místo masa. Začínala jsem bram, pak mrkev, pak bram+mrkev a takhle pokračovala, bram s máslem jako kaši miluje dosud, taky kupuju vepřový kosti, dám je uvařit a vývar s tím masem z kostí a zeleninou mu mixuju dosud (vepředu má jen 2 zuby a neukouše to chudák na dásních - maso), tak mu ho mixuju. Králičí polívku miluje taky s bramborou.
tak červenou svíčku jo? já se teda nebojím, já si říkám, že to je moje babička :wink: .
13. říj 2008 v 19:49  • Odpověz
Leni já mu dělám polévku s brokolicí, květákem, brambor,mrkev, pórek..prostě všechnu zeleninu s kuřecím, zahustím mu to krupičkou a dám mu do toho žloutek..Miluje to a nic jiného mi nehce. Už jsem mu zkoušela do toho dávat rýži, ale nechtěl. Ale co miluje teď nejvíc je chleba s máslem, dneska ráno snědl dva jogurty(jeden byl můj) a dva krajíce chleba(jeden byl můj) tak jsem si šla vzít banán.Mamka mu zkoušela dávat zemlbábu, lžičkou to nechtěl, ale ručičkama to mu šlo perfektně.
Jinak Leni Janča si už pamatuje kdo jsi... :sunglasses:

Holky už se nebavte o nějakých přízrakách já se bojím..hlavně když má manža noční. :fearful:
Jednou na mě vybafnul když jsem šla z odpolední, stál za keřem s kapucou na hlavě a já myslela, že to je moje smrt. Bála jsem se jít i na záchod, jsem hrozný posera. :confounded:
13. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím Vás a hlásím, že už bydlíme :slight_smile: a teď nemám moc čas. Včera jsem tři hoďky dávala věci do skříní a pořád to není všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
U nás teda zatím nestraší :grinning:
13. říj 2008 ve 20:26  • Odpověz
autor
Čau čarodějky :wink: , o tom červeném jsem slyšela taky. Jeden pán mi řekl, že má být něco červeného v kočárku proti uhranutí a nikdy nenechat koukat do kočárku starou závistivou ženskou. :grinning:
Pari, my už taky papáme, odhal svou identitu a můžem to probrat :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2008 v 08:22  • Odpověz
Já jsem měla v kočárku červenou mašličku proti uhranutí :wink:
14. říj 2008 v 10:50  • Odpověz
Já tam holky neměla nic, taky jste mi to mohli říct dřív že se něco takového dává. Jinak mrkněte sem, nechám si to udělat s Dandovou fotkou..http://www.mp-design.cz/nové%20www%20stranky/autotuning/TISTENE%20SAMOLEPKY/NAVOD.htm
14. říj 2008 v 11:12  • Odpověz
ten odkaz musíte celý zkopírovat špatně se tam vložil snad vám to půjde..
14. říj 2008 v 11:15  • Odpověz
Holky, tak to je štěstí, že máme celý kočár červený a k tomu peřinky už od mala :grinning:
14. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz
Jj Leni tomu říkám štěstí!
14. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz
Holky, díky za rady...zatím jsem malýmu začala dávat vařenou mrkev s trochou jablíčka, ze začátku nic moc, ale zvládáme...
Moje mamka je tak pověrčivá na zlý závistivý baby, že mi jednou malýho přivezla z procházky a při přebalování mu přejela obličejík jeho počůranou plínkou...prej čučelo do kočárku moc lidí :grinning:.
A ta červená platí všeobecně na dobrou pohodu, tak doma pálim pořád :wink:.
Pety, máme červenočerný kočárek od chicca, až na vás někde narazíme, tak vám zkřížíme cestu :slight_smile: .
14. říj 2008 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
Pari, tak to jsem vás už určitě potkala, ráda koukám na kočárky a je mi to povědomé. Těšíme se :grinning:
14. říj 2008 v 18:06  • Odpověz
Holky tak jsem si byla dneska konečně zacvičit a můžu říct-PARÁDA! Pořádně jsem se protáhla,sapotila a prohnala ty svoje bůčky....
14. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz
Jani a kam chodíš na cvíčo???
Já si dnes koupila zase Davida Hufa, ale ještě jsem to nepustila a pro radost Let´s dance, taková oddychovka a dnes jsem zašla na kafe, manža šel makat ke kámošovi, malýho chtěla na prochajdu švagrová, tak jsem ihned zmonitorovala kámošku a šly jsme. Sice je čerstvá těhule, čeká druhý, takže jsme probíraly hlavně její možnou neschopenku a jak zůstat doma, děti atd. Ale měla jsem výýýýýýborný kafíčko, který už mi mooooc chybělo. Máme tady super kafárnu, kde jsem bývala pečená vařená, teď tam jsou již mladší (já mám už po sezooooně) :grinning: , manža o tom neví dosud, no nic, nemusí taky vědět vše, neptal se, tak co, že!!!! A dnes jsem taky koupila super džínový lacláče zateplený u ťongů za 150Kč, nekup to a ještě jedny kalhoty zateplený na ven na zimu prďolovi. Včera řádný rukavičky na sníh, tak už může chumelit, už mámve vše!!! Ještě pekáč - ale to přinese Jéžíšek :grinning: . Holky, já miluju Vánoce.
14. říj 2008 ve 22:42  • Odpověz
Leni máme to cvičení v Kodymáku na náměstí a cvičí tam pan Machač...na to že jsem 4měs necvičila tak mi to docela včera šlo, až teda na to jak mám zánět v zápěstí tak to docela bolelo, ještě se mi k tomu doma rozbil zip u kalhot tak mě Magda(od malýho Vojtíška)půjčovala kalhoty..ona je lékarnice tak mi říkala, že bych měla mít tu ruku aspoň měsíc v úplným klidu :grinning: tak jsme se tomu zasmáli a schodli se že to prostě nejde..
Leni kde jsi ty kalhoty kupovala? My jsme byli u Elmana a kupovalui jsme Dandovi dvě bundičky a jednu vestu celkem asi za 380,-což je krása.
Jinak já a Vánoce? Miluju je jen ale nesnáším vymýšlení dárku pro ostatní, nikdy nevím co jim koupit...poraďte co budete kupovat manžílkům???
15. říj 2008 v 08:03  • Odpověz
Holky, tak to já mám doma už rok Hanku Kynychovou a ještě jsem jí nevyndala z obalu :grinning: , takže ani nevím, jaký to je. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Je to asi tři roky, co jsem děsně nutně potřebovala činky na cvičení a využila jsem je akorád na to, aby se mi průvanem nezavíralo okno :wink: , jsem děsná.
Já mám Vánoce taky moc ráda, hlavně tu atmosféru, stromeček a když holky vybalují dárečky a mají z nich fakt radost :slight_smile:
My jsme si letos nadělili předělaný dům, tak budeme kupovat jenom dětem. Tereka půjde do školy, tak bude potřebovat psací stůl(manža chce pořádný z masivu), tašku do školy a penál a Nikče za tím netuším a neteřím zatím taky netuším :frowning2: .
15. říj 2008 v 08:51  • Odpověz
Dari já jsem Hanku K.měla doma půjčenou vydržela jsem s ní cvičit 2x a pak mě to přestalo bavit. Hlavně mě nebaví doma cvičit sama. Kdysi jsem já zase strašně chtěla rotoped..no a netrvalo dlouho a já ho prodala, otěhotněla jsem a jak jsem to skoro celý prozvracela tak jsme ho dali pryč.To radši pojedu na kole do přírody...
15. říj 2008 v 09:40  • Odpověz
Já se taky doma cvičit nedonutím :grinning: , já hodně jezdím s kočárkem a taky na kole
15. říj 2008 v 10:06  • Odpověz
Doma se taky nedonutím cvičit, dostala jsem od manžela knížku + dvd Buď fit s ČT a ani jednou jsem to neviděla. Rotopedový záchvat mě taky postihl, a skončilo to tak, že z něho byl super věšák na oblečení :slight_smile: , tak jsme ho prodali. Domů jsem si půjčila od švagrové stepr, občas na něj skočím, ale teď má manža 14 dní dovolenou, dala jsem si závazek, ze už konečně začnu po víc jak roce chodit do fitka. Už se těším a jsem na sebe zvědavá, určitě z toho budu týden nemocná. Myslela jsem si, že budu moci hned po porodu na brusle, ale díky výstavbě nové silnice do Třebek to jaksi nešlo, ono by to teda šlo, ale nebyla jsem zvědavá na to, jak by na mě ti stavaři čuměli :sweat_smile: .
A na letošní Vánoce se konečně těším. Po osmi letech, co jsme je slavili jen s mýma rodičema, to bude s prckem konečně veselejší. Asi z toho moc mít nebude, ale hlavně, že nás už je víc a ten náš malej dáreček s námi :slight_smile: .
Pety, taky rádá koukám po kočárkách a jelikož má skoro celé Týniště jeden a tentýž kočárek, tak si vás nedalo nevšimnout a hlavně se mi ten váš moc líbí :sunglasses: .
15. říj 2008 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
Pari tak ten rotoped skončil úplně stejně i u nás, věšák na prádlo :sweat_smile:
Minulé vánoce byli vážně krásnější když byl Danda s námi, ale stejnak je slavíme s rodinou(dokud hlavně žije babi tak chci být s ní)je to moje druhá máma..Letos jsem na Dandu zvědavá, o narozeninách když měl rozbalovat dárky tak pokaždý brečel..takže jsem musela rozbalovat já, ale pak ta radost v jeho očičkách..tak snad vánoce budou bez pláče.Jen chci vidět tu jeho reakci až se ráno probudí a uvidí stromeček,loni mu oči zářili údivem co to vůbec je. :confused:
15. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz
Ahojda holky, no konečně to tady trochu ožilo. My byli na nákupu a v mateřským centru konečně. Jani koupila jsem je taky v Elmanu, v dětským v pravým rohu, jsou tam zašitý. Já teda na rotoped občas vlezu a hlavně po porodu jsem na něm byla každý den večer a taky na bruslích, jezdili jsme na tu cyklostezku od Třebek do Týniště, to mně teda manža honil :grinning: . Kynychovou mám taky, já si ji teda aspoň pustím, abych ji viděla, ale cvičila jsem jednou podle ní, ale přes zimu potřebuju cvičit na záda, jak neplavu, tak mně hned bolí, takže to je taky důvod. Jaký kočáry jsou v Týništi???? :slight_smile:
Já se na Vánočky těším už od léta, my vždy jedem na mega nákup do Globusu, tam nakoupím dle seznamu co komu chci a když to nemaj, nebo maj malý výběr, tak se stavujeme ještě v HK, to jedeme na konci listopadu, kdy tam není ta "top sezona" a pak už dokopuju jen drobnosti, my teda dostáváme peníze od obou rodičů a kupujeme si co se nám líbí a pak jim to dáme a dost často i sami sobě, co se tomu druhýmu líbí.
15. říj 2008 ve 13:10  • Odpověz
autor
Taky se moc těším na vánoce s mrňousem. Loni jsme byli na půlnoční, byla rocková, moc hezký. Letos to asi nehrozí, ale neva, zas budou jiný radosti. Koupíme Štěpinoj židličku a bude pěkně s náma u stolu :slight_smile: O dárcích mi nemluvte, to fakt ještě netuším co koupím a taky hlavně kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pari, s těma kočárkama v Týništi máš pravdu, to mě pobavilo, jak jsi to napsala. Viděla jsi ten sytě cervený? Má kytky jako mám já. Už máš nějaký info o tom plavču? Dnes jsem brázdila a nikde jsem tě nepotkala :rolling_eyes:
Lenni, jsou to ty kočárky Takko, všechny jsou stejný, akorát se jinak jmenujou a těch barev :grinning:
15. říj 2008 v 15:29  • Odpověz
Jo tak to holky myslíte ty co máme i my nebo jim je aspoň hodně podobný..prostě ty nejlevnější. :sweat_smile:
15. říj 2008 v 17:32  • Odpověz
Jo, no jo vlastně, kámoška má taky takko z Týniště :wink: . Jani, já měla taky kočár za 6tis, ale po 3 měs reklamace a byla jsem z něj vyřízená, takže proto jsem šla do Janéčka, je lehký a ovladatelný jednou rukou, kdyby fungoval tak jak měl, tak ho mám dosud a neřeším to, ale prostě nefungoval tak jak měl a nadávala jsem každý den. Tak šel z baráku :grinning: . Holky, zítra jedu do Polska, svezu se s našima a nákup v Hypernově. Dnes jsem si teda pustila Hufa, ten třetí díl, je to pro těhule, ale teda co jsem viděla, tak je to hodně pro maminy po porodu, docela se mi to líbí. V pátek vychází poslední díl. Sice jsem u toho šlapala na rotopedu, chtěla jsem to nejdřív vidět, ale nestihla jsem to dokoukat.
15. říj 2008 v 19:33  • Odpověz
Jo jo holky, u nás je to samý Takko kočárek a český Patron. A ty barvy, některý fakt hustý :sunglasses:, občas si říkám, že bych chtěla vidět toho estéta, co ty kombinace vymýšlí. S tím naším byly taky ze začátku problémy, ale teď je to v pohodě. Jen řeším, že nám začíná být už trošku malý a musím do něj malýho narvat aspoň do prosince nebo ledna ve fusaku :frowning2: , tak nevím...
Náš Toníček dostane k Vánocům taky židličku, aby hodoval s námi. Jinak o těch dárkách mi nemluvte, vůbec netuším co komu pořídíme, budu muset vyrazit do HK nebo Pardubic a uvidím,snad mě něco cinkne do nosu :slight_smile:.
Pety, ten červený kočárek jsem zatím neviděla...O plavču v HK zatím žádný informace nemám, kamarádce onemocněl syn, takže se návštěva odkládá. Ale zjistila jsem, že do těch Stěžer jezdí i ségra mojí švagrové, zítra ji zavolám a dám ti vědět, co jsem zjistila...Dneska jsme byli u našich u Dubu, zítra malýho hlídá taky mamka, máme nějaký zařizování a na víkend by nám měli dorazit na návštěvu známí ze Slovače, tak to vidím zatím bledě...ale už se na vás těšíme :grinning: .
Lenni, užij si to zítřejší nakupování, taky bych vyrazila do Polska :frowning2: .
15. říj 2008 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
JJ do Polska bych taky hned jela ale jak si dosli penizky...byli jsme tam naposledy jak tam Dandovi spadla ta odlehčená sádra..kupovali jsem mu tam kombinézu a troje punčocháče...chtěla jsem mu tam koupit i nějakou hračku ale přijde mi že tam mají pořád ty samý a zrovna mě tam žádná nenadchla...tak uvidíme před vánoce třeba tam nějaké zboží přidají..Ale co je jistý že si tam budu kupovat kočárek a druhý, sice je z Polska ale je na to záruka jako u nás..
16. říj 2008 v 09:28  • Odpověz
Jani, už jsem tam viděla i kočáry jako jsou ty Atlantic, Implast Bolder atd... poláci se rychle přizpůsobují, já jelikož asi nomada prodávat nebudu, chci si ho nechat na chatu, abychom nemuseli tahat buď podvozek pod korbu, nebo pak sporťák, tak na druhý asi budeme mít taky Jané, pokud se teda náš nomad dožije toho, že budeme mít druhý :grinning:
Tak v Polandu mrtě důchodkyň, miliony autobusů a holky kudrnatý se předváděly která toho tam asi nakoupí víc a bude mít hezčí svetr. No mazec. Můj táta si chtěl koupit nový oblek, takže jsme zahnuli od prvního krámku a první co mu padnul tak putoval do našeho auta a pak hlídal malýho, takže jsme měly s babí volný ruce a mohly chodit, koupila jsem si mikinu a malýmu velkýho bagra (190Kč) na písek, furt jde po bagrech, takže bude Ježura, jinak žrádlo a pak jsme se stavili v Hypernově, maj akci na Huggies - ty levnější - když kupíte 2 balíky, tak jeden vyjde na 160Kč, takže asi 320kč oba, už nevím, tak máme zase do čeho čůrat, i když poslední dobou mu furt říkám na nočník a kam se dělá eee atd, ale na nočníku mi teda neposedí, ale už ví co se tam má dělat, tak asi koupím slipy a dám mu do toho plínu normal a uvidíme co bude :grinning: :grinning: :grinning: !!! Jináč se mi tam líbily jedny šatéčky - 30.8. 2009 jdem na tu svatbu v Anglii, tak abych byla fešanda, už v září jsem tam na ně koukala, ale je to ještě mnooooho měsíců, tak neblázním ... popř koupím nějaký korzetek a sukničku.
Máme židličku Fábula od BABy Pointu, je to akorát rok co jsme ji kupovali my :wink: , dostal peníze ke křtinám, tak jsme ji koupili. Teď v ní zas chce být a pěkně papká, dokonce i maluje na tom pultíku.
16. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.